Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

ravens    0

18 yaşındayım lise son öğrencisiyim ve besyoya hazırlanıyorum. 50 kilo olarak başladım vücut yapmaya ve 8 ayda 75 kilo oldum 1 yıl ara verdim. Tekrardan başladım ve 2. ayımı tamamladım güncel kilom (2 ay önce 63) şuan 70. Tanıdığım bir arkadaşım steroid kürüne girmiş ve cidden güzel sonuçlar almış. 1600 tl karşılığında 10 haftalık bir steroid kürü ayarlayabilirmiş. Benden kat kat deneyimli olan abilerimden tavsiye ve yorumlarını almak istiyorum. Küre girmekte kararlıyım. Ne yapmalıyım 1600 tlye değer mi? (kür içerisinde tedavi paketi yok). Kaliteli olduğunu söyledi bu fiyata almalı mıyım? Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar...

not: Karın kası veya işte kız tavlama gibi bir beklentim yok sadece hacimlenmek istiyorum ekte koyduğum fotoğrafta tabikide yağ oranımın azlığından dolayı belirgin oluyor. OF karın yapayım aq karın kaslarım olsun demedim çalışmadım da fazla odaklanmadım

WhatsApp Image 2019-03-03 at 22.37.13.jpeg WhatsApp Image 2019-03-03 at 22.37.12 (1).jpeg WhatsApp Image 2019-03-03 at 22.37.12.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mlt44    133
gönderildi (düzenlendi)

Eskiden besyoda 5 bin metre kostururlar sonra istasyonlara sokarlardı. Vucudunun spora tepkileri cok guzel. Senin yasinda kür olmaz genc arkadasim daha buyuyorsun sen farketmesende her sekilde 22 yasina kadar büyüyeceksin. Hele sporla seni herkes fark eder. Vitamin mineral al.. besyoya yonelik istasyon cakismalsrında sana kuvvet sağlayacak super setler dev setler ve drop setlerden kurulu idmanlar yap sağlıklı sporlar.

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
limon    3

kesinlikle önermem bu yaşta, mahvetme kendini kulak asma çevrendekilere geri dönüşü olmayabilen yollar bunlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ravens    0
limon, 10 saat önce yazdı:

kesinlikle önermem bu yaşta, mahvetme kendini kulak asma çevrendekilere geri dönüşü olmayabilen yollar bunlar

Kendimi hala küçük görüyorum ve cidden 80 kilo civarına çıkıp daha estetik görünmek istiyorum. Kullanan arkadaşım an 19 yaşında ve bir şey olmayacağını söylüyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ravens    0
Mlt44, 12 saat önce yazdı:

Eskiden besyoda 5 bin metre kostururlar sonra istasyonlara sokarlardı. Vucudunun spora tepkileri cok guzel. Senin yasinda kür olmaz genc arkadasim daha buyuyorsun sen farketmesende her sekilde 22 yasina kadar büyüyeceksin. Hele sporla seni herkes fark eder. Vitamin mineral al.. besyoya yonelik istasyon cakismalsrında sana kuvvet sağlayacak super setler dev setler ve drop setlerden kurulu idmanlar yap sağlıklı sporlar.

Drop setler kukalarla çeviklik hepsini uyguluyorum ama parkura veya fakülteye girdiğimde diğer yaşıtlarıma göre en önde olmak istiyorum bunun için girmeye karar verdim küre, tedavisini falan da uygulayacağını söyledi ama hala kararsızım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Ben 18imde girdim küre. Forumda günlügüm vardi fakat cok fazla okunup instagramdan cok fazla geri donus aldigim icin konuyu kaldirtmak zorunda kalmistim. 18 tabiki erken bir yas, bu yasta kure girmeni kimse onermez. Ama cok merakin varsa gir dene. Icinde varsa, kafana koyduysan biz ne dersek diyelim sen yine yapicaksin o isi zaten 😀

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34
ravens, 18 dakika önce yazdı:

Kendimi hala küçük görüyorum ve cidden 80 kilo civarına çıkıp daha estetik görünmek istiyorum. Kullanan arkadaşım an 19 yaşında ve bir şey olmayacağını söylüyor

Psikolojiniz size bir şey olmayacağını baskılıyor ama olacak. Arkadaşınız bir şey olmaz der ama içini bilemez :) zaten tutupta kalp krizleri solunum yetersizlikleri VS çekmezsiniz çok ekstrem bir durum olmazsa. 19 yaşında devam eden hipolifiz bezleri ve endokrin sistemi, büyüme plaklarının açık olması bunların hepsi alt üst olacak. Doktora gidip öncelikle büyüme plaklarının açık mı değil mi onu kontrol etmeniz lazım. Şuan hormonların gerçekten çok iyi ve kür sandığın kadar kalıcı bir şey değil sürekli yapmazsan. Sakin ol acele etme doğal git. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ravens    0
gönderildi (düzenlendi)
Delipanter00, 10 dakika önce yazdı:

Ben 18imde girdim küre. Forumda günlügüm vardi fakat cok fazla okunup instagramdan cok fazla geri donus aldigim icin konuyu kaldirtmak zorunda kalmistim. 18 tabiki erken bir yas, bu yasta kure girmeni kimse onermez. Ama cok merakin varsa gir dene. Icinde varsa, kafana koyduysan biz ne dersek diyelim sen yine yapicaksin o isi zaten 😀

Bolde, deca, danabol ve anapolon kullanacağımı söyledi deca sayısı daha fazlaymış güzel bir dönüş alınabilir mi bunlarla

tarihinde ravens tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34
ravens, 4 dakika önce yazdı:

Bolde, deca, danabol ve anapolon kullanacağımı söyledi deca sayısı daha fazlaymış güzel bir dönüş alınabilir mi bunlarla

Deca varken danabol neden? İkisi de su tutar jinekomasti olma oranı artar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
ravens, 36 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

Gercekten o arkadasiniz buyuk ihtimal icinde yasadiklarini size anlatmiyordur. Biliyorum kafaniza koydunuz ve biz ne dersek diyelim vazgecmiyeceksiniz ama ben yine de sizden yasca epey buyuk ve sizden buyuk cocugu olan birisi olarak bir abi tavsiyesinde bulunayim;

Yasiniz gercekten cok genc. Su anda zaten dogal testesteronunuz burnunuzdan damliyor, o kadar yuksek seviyede. Simdi disaridan tekviye alarak dogal uretiminizi durdurmaya, hormon dengenizi bozmaya ne gerek var? Arkadasiniz onerdi ve onun onerisiyle vucudunuza ne zarar verecegini bilemediginiz hormonlari enjekte edeceksiniz. Peki o arkadasiniz catidan kendini asagi at dese atacakmisiniz? Cevap hayir cunku kendinize zarar vereceginiz biiiyorsunuz o atlamanin. Hormonlari vucudunuza almanizda ayni cati orneginde oldugu gibi size ve buyumenize zarar verecek.

Nacizane tavsiyemi yazdim, karar elbette sizindir. Saglikli gunler dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ravens    0
cavalera, 38 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

Gercekten o arkadasiniz buyuk ihtimal icinde yasadiklarini size anlatmiyordur. Biliyorum kafaniza koydunuz ve biz ne dersek diyelim vazgecmiyeceksiniz ama ben yine de sizden yasca epey buyuk ve sizden buyuk cocugu olan birisi olarak bir abi tavsiyesinde bulunayim;

Yasiniz gercekten cok genc. Su anda zaten dogal testesteronunuz burnunuzdan damliyor, o kadar yuksek seviyede. Simdi disaridan tekviye alarak dogal uretiminizi durdurmaya, hormon dengenizi bozmaya ne gerek var? Arkadasiniz onerdi ve onun onerisiyle vucudunuza ne zarar verecegini bilemediginiz hormonlari enjekte edeceksiniz. Peki o arkadasiniz catidan kendini asagi at dese atacakmisiniz? Cevap hayir cunku kendinize zarar vereceginiz biiiyorsunuz o atlamanin. Hormonlari vucudunuza almanizda ayni cati orneginde oldugu gibi size ve buyumenize zarar verecek.

Nacizane tavsiyemi yazdim, karar elbette sizindir. Saglikli gunler dilerim.

Teşekkür ederim bu başlık altında cevap veren herkese küre girmeyeceğim galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ravens    0
KaiGreene, 46 dakika önce yazdı:

Deca varken danabol neden? İkisi de su tutar jinekomasti olma oranı artar 

Benim ilaçlar hakkında tam bi bilgim yok sadece bunları söyledi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    404

Besyoya hazırlanıyorsan sakın kullanma ilaclardan dolayı nefes sıkıntısı yasarsin bendede oldu helede deca bekle zaten az kaldı kayıt yaptırdıktan sonra istedigini yap...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.