Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

macellann

Ömür boyu testosterone cycle

Önerilen İletiler

macellann    0

Öncelikle herkese merhabalar peptidtürkiye ailesi. Bu foruma aslında 2017 yılının son çeyreğinden beri üyeyim fakat eski üyeliğimin şifresini ve e postasını unuttuğum için yeni hesap açtım.

Uzun süreli bi sakatlık , bazı özel problemler yaşadığım için kür vs zaman ayıramadım. Şimdi soruma gelelim.

Daha önce 2 kür yaptım daha doğrusu 1.5 denebilir buna. 8 hafta Deca kürü yaptım(1-4 Testo + anavar 4-12 deca) ve kür sonrası pişmanlık yaşadım açıkcası. Daha sonra tren-acetat kürüne girmiştim ki 2. haftada kolumu kırdım bir halı saha maçında... Ve kürü kesmek zorunda kaldım. İyiki de kaldım çünkü deca ,üstüne tren falan cok doğru bi kür ilerlemesi değil ki deca zaten başlı başına çok yanlış bir seçim bence.Herneyse. Yaklaşık 1 senedir hiç bir küre girmedim bundan sonrada Testo dışında bir şey kullanmayı düşünmüyorum açıkcası.

Gördüğüme göre ömür boyu testoyu kesmeyen çok fazla insan var prof olarak tabikide. Ben de prof olarak bu işi yapmayacak bile olsam o testonun verdiği hisleri açıkcası çok seviyorum ve deca küründen sonra toplamam çok zor olduğu için doğal testosteronum hala tatmin etmiyor beni bu yüzden bu mereti hiç kesmeden ömür boyu kullanmayı düşünüyorum yaşım 23. 

Normal kürlerdeki gibi off on sezonları yaptıklarını gördüm yabancı forumlarda. Örn. vermek gerekirse 20 hafta testo 750 mg daha sonra off olarak 8 hafta 250-500 mg arası devam edip yeniden 750 ye çekiyorlar gibi.

Ben de bu şekilde ömür boyu kürde kalmak istiyorum. 500-750 mg arası on off sezonda ise 250 şeklinde kurguladım kafamda. Tabikide tren ya da deca kürlerindeki gibi bir gelişim vs beklemiyorum. Fakat en azından doğal halimden bir iki tık daha yukarda olmak beni iyi hissettireceğini bildiğim ve de testonun verdiği o özgüven gibi sosyal hayatımı etkisi olan güzel yanları seviyorum. 

Sizce bu kürü nasıl planlamalıyım ? Esrojen blockerlerını arimidex vs ne sıklıkla kullanmalıyım on sezonlarından sürekli mi bunu merak ediyorum. Testo-Proviron ikilisiyle gitmeyi düşünüyorum kürde.Amacım sürekli lean bir şekilde kalmak. Testonun hangi esterini kullanmalıyım o konuda da sizden yardım istiyorum emin değilim. Size aklımdakini paylaşayım

ON

1-20 500 veya 750 mg testo 

1-20 günlük 50-75 mg Proviron

1-20 (estrojen blockler)??

OFF

8 hafta 250 mg testo

8 hafta ????? 

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Edit : Ayrıca ömür boyu testo küründe kalmanın ne gibi bir dezavanjları olabilir off on sezonları yapsam bile 500-750 üstüne çıkmam gerekir mi ? 

tarihinde macellann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mlt44    133
macellann, 3 dakika önce yazdı:

Öncelikle herkese merhabalar peptidtürkiye ailesi. Bu foruma aslında 2017 yılının son çeyreğinden beri üyeyim fakat eski üyeliğimin şifresini ve e postasını unuttuğum için yeni hesap açtım.

Uzun süreli bi sakatlık , bazı özel problemler yaşadığım için kür vs zaman ayıramadım. Şimdi soruma gelelim.

Daha önce 2 kür yaptım daha doğrusu 1.5 denebilir buna. 8 hafta Deca kürü yaptım(1-4 Testo + anavar 4-12 deca) ve kür sonrası pişmanlık yaşadım açıkcası. Daha sonra tren-acetat kürüne girmiştim ki 2. haftada kolumu kırdım bir halı saha maçında... Ve kürü kesmek zorunda kaldım. Yaklaşık 1 senedir hiç bir küre girmedim bundan sonrada Testo dışında bir şey kullanmayı düşünmüyorum açıkcası.

Gördüğüme göre ömür boyu testoyu kesmeyen çok fazla insan var prof olarak tabikide. Ben de prof olarak bu işi yapmayacak bile olsam o testonun verdiği hisleri açıkcası çok seviyorum ve deca küründen sonra toplamam çok zor olduğu için doğal testosteronum hala tatmin etmiyor beni bu yüzden bu mereti hiç kesmeden ömür boyu kullanmayı düşünüyorum yaşım 23. 

Normal kürlerdeki gibi off on sezonları yaptıklarını gördüm yabancı forumlarda. Örn. vermek gerekirse 20 hafta testo 750 mg daha sonra off olarak 8 hafta 250-500 mg arası devam edip yeniden 750 ye çekiyorlar gibi.

Ben de bu şekilde ömür boyu kürde kalmak istiyorum. 500-750 mg arası on off sezonda ise 250 şeklinde kurguladım kafamda. Tabikide tren ya da deca kürlerindeki gibi bir gelişim vs beklemiyorum. Fakat en azından doğal halimden bir iki tık daha yukarda olmak beni iyi hissettireceğini bildiğim ve de testonun verdiği o özgüven gibi sosyal hayatımı etkisi olan güzel yanları seviyorum. 

Sizce bu kürü nasıl planlamalıyım ? Esrojen blockerlerını arimidex vs ne sıklıkla kullanmalıyım on sezonlarından sürekli mi bunu merak ediyorum. Testo-Proviron ikilisiyle gitmeyi düşünüyorum kürde. Size aklımdakini paylaşayım

ON

OFF

8 hafta 250 mg testo

8 hafta ????? 

Edit : Ayrıca ömür boyu testo küründe kalmanın ne gibi bir dezavanjları olabilir off on sezonları yapsam bile 500-750 üstüne çıkmam gerekir mi ? 

Kiymetli arkadasim hipofiz loblarında hipertrofi veya atrofi sekillenecek bölümler oluşabilir. Bu isten para kazanmayacaksan ömür boyu kur olmaz sağlam ilac al senede bir gir 12 16 hafta ...iyi geceler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
macellann    0
Mlt44, 1 dakika önce yazdı:

Kiymetli arkadasim hipofiz loblarında hipertrofi veya atrofi sekillenecek bölümler oluşabilir. Bu isten para kazanmayacaksan ömür boyu kur olmaz sağlam ilac al senede bir gir 12 16 hafta ...iyi geceler

Teşekkürler , fakat şöyle bir sorun var . Kürde değilken gerçekten kendimi erkek değilmişim gibi hissediyorum. Tüm hormon değerlerim normal hatta bi tık üstünde olmasına rağmen. Steroidin yarratığı o yüksek güç ve androjenik dolayı olduğunu düşünüyorum bunun. Bu yüzden böyle bir karar aldım. 

Kimileri sadece proviron kullan her sene 5-6 ay sonra ara ver yine kullan DHT yükseleceği için bu sorunu yaşamazsın diyorlar. Fakat sadece proviron kullanımının kas gelişimine etkisi olmaması bir de bazı kişilerin dediğine göre total testoyu düşürdüğü için daha bile kötüye gideceği yönünde görüşleri var. O yüzden o konuda da emin olamıyorum. Psikiyatrlara gidip bu konuyu anlattığımda steroid kullanıdığımı söylediğimde bile çok garipsedikleri için onlarlada pek anlaşamıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can3553    1

Bu işte profesyonel sayılmam fakat bir kere kür yapmış bir sporcuda ne yazık ki kür sonrasında düşüş nedeniyle sizin gibi düşünebiliyor. Fakat bunlar tamamen psikolojik travmalar hocalarım daha iyi bilir fakat söylendiği gibi eğerki bu iş sizin için geçim kaynağı değilse sağlığınızdan olmanın bir mantığı yok bence uzun ester ilaçlar kullanıp 12 haftalık bir kür senede 1 kere yaparsanız her sene üstüne koyarak devam edebilirsiniz tabiki buda bünyenizi fazlasıyla yorar bence karar vermeden önce tekrar düşünün ilaçların etkisi kadar bir o kadarda plasebo  etkileri vardır umarım en doğru kararı verirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
macellann, 6 saat önce yazdı:

Teşekkürler , fakat şöyle bir sorun var . Kürde değilken gerçekten kendimi erkek değilmişim gibi hissediyorum. Tüm hormon değerlerim normal hatta bi tık üstünde olmasına rağmen. Steroidin yarratığı o yüksek güç ve androjenik dolayı olduğunu düşünüyorum bunun. Bu yüzden böyle bir karar aldım. 

Kimileri sadece proviron kullan her sene 5-6 ay sonra ara ver yine kullan DHT yükseleceği için bu sorunu yaşamazsın diyorlar. Fakat sadece proviron kullanımının kas gelişimine etkisi olmaması bir de bazı kişilerin dediğine göre total testoyu düşürdüğü için daha bile kötüye gideceği yönünde görüşleri var. O yüzden o konuda da emin olamıyorum. Psikiyatrlara gidip bu konuyu anlattığımda steroid kullanıdığımı söylediğimde bile çok garipsedikleri için onlarlada pek anlaşamıyorum.

Anabolizanlar buyüzden bağımlılık yapar... kendimizi bu sihire köle degill bu sihiri kendimize araç edinmeliyiz.

Ayrıca SHBG değerine de bir baktir.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
macellann, 23 saat önce yazdı:

Daha önce 2 kür yaptım daha doğrusu 1.5 denebilir buna. 8 hafta Deca kürü yaptım(1-4 Testo + anavar 4-12 deca) ve kür sonrası pişmanlık yaşadım açıkcası. Daha sonra tren-acetat kürüne girmiştim ki 2. haftada kolumu kırdım bir halı saha maçında... Ve kürü kesmek zorunda kaldım. İyiki de kaldım çünkü deca ,üstüne tren falan cok doğru bi kür ilerlemesi değil ki deca zaten başlı başına çok yanlış bir seçim bence.Herneyse. Yaklaşık 1 senedir hiç bir küre girmedim bundan sonrada Testo dışında bir şey kullanmayı düşünmüyorum açıkcası.

Sizce bu kürü nasıl planlamalıyım ? Esrojen blockerlerını arimidex vs ne sıklıkla kullanmalıyım on sezonlarından sürekli mi bunu merak ediyorum. Testo-Proviron ikilisiyle gitmeyi düşünüyorum kürde.Amacım sürekli lean bir şekilde kalmak. Testonun hangi esterini kullanmalıyım o konuda da sizden yardım istiyorum emin değilim. Size aklımdakini paylaşayım

ON

OFF

8 hafta 250 mg testo

8 hafta ????? 

Çocuğunuz var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
macellann    0

Önerileriniz için hepinize teşekkürler. Yeniden bir psikologa görünücem.

Peki sadece 1-2 ay proviron kullanımı hakkında ne düşünüyorsunuz ? Dht kendime getirir gibi geliyor bana . 2 aylık bir kullanım sonrası pctye ihtiyaç duyar mıyım provironda ? Kas gelişimi olmasa dediğim gibi o erkeklik hissini hissetmek istiyorum :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582
macellann, 29 dakika önce yazdı:

Önerileriniz için hepinize teşekkürler. Yeniden bir psikologa görünücem.

Peki sadece 1-2 ay proviron kullanımı hakkında ne düşünüyorsunuz ? Dht kendime getirir gibi geliyor bana . 2 aylık bir kullanım sonrası pctye ihtiyaç duyar mıyım provironda ? Kas gelişimi olmasa dediğim gibi o erkeklik hissini hissetmek istiyorum :/

Testonun bağımlılık yapıcı etkisi yadsınamaz.Bir çok bodybuilding'ci bu bağımlılığı inkar etse de gerçek bu yönde.Önceden de yazmıştım steroid türevleri doğal üretimini baskılar.En güzeli dhea gibi zarar vermeyecek maddeler kullanmak.Kür yapmayanlara free testoyu yükselten, boron ve zma ikilisini kullanmalarını tavsiye ederim.Deca bir çok şeyi bozan uzun etkili bir anabolik.Bende kullandığıma pişman oldum kimseye de önermem.Küre de gireceksen eğer testo prop, primobolan, anavar, winstrol gibi roidleri kullan.Gerisi östrojeni-progesteronu zıplatmaktan başka bir şeye yaramıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
macellann    0
metinav, 26 dakika önce yazdı:

Testonun bağımlılık yapıcı etkisi yadsınamaz.Bir çok bodybuilding'ci bu bağımlılığı inkar etse de gerçek bu yönde.Önceden de yazmıştım steroid türevleri doğal üretimini baskılar.En güzeli dhea gibi zarar vermeyecek maddeler kullanmak.Kür yapmayanlara free testoyu yükselten, boron ve zma ikilisini kullanmalarını tavsiye ederim.Deca bir çok şeyi bozan uzun etkili bir anabolik.Bende kullandığıma pişman oldum kimseye de önermem.Küre de gireceksen eğer testo prop, primobolan, anavar, winstrol gibi roidleri kullan.Gerisi östrojeni-progesteronu zıplatmaktan başka bir şeye yaramıyor.

Teşekkürler dostum , Evet gerçekten çok büyük bir bağımlılık yarattı bende. İrademin zayıf olmasınında bunda etkisi var ama deca sağolsun kürden sonra uzun bi süre kızmışım gibi çok hissettirdi. Ben de önermiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
TheShoulder, 9 saat önce yazdı:

deca testo bolde yaptım 20 hafta ilk 10 haftada da 250 deca kullandım ve bunu son 10 haftaya alsaydım ki daha verimli olacaktı gördüğün yan etkileri görmem kaçınılmazdı... anlatabildim umarım..

Son 10 hafta kısmını daha detaylandirir mısin lütfen..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
metinav, 3/2/2019 - 20:24 yazdı:

Boldenon? Testo e? Onlar nasil

tarihinde ero44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Bolde testo ikilisi sorunsuz calisir.bir cok arkadaşımız tüm kurlerinde kullanıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Omur boyu testo neden yapar ki bir insan anlamiyorum, testonuz cok dusuk ve sorun yaratiyorsa normal dozajda ok. Vucut için gereksiz yilda yaparsin birkaç kür gecersin bu kadar basit

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
toxic, 3 dakika önce yazdı:

Omur boyu testo neden yapar ki bir insan anlamiyorum, testonuz cok dusuk ve sorun yaratiyorsa normal dozajda ok. Vucut için gereksiz yilda yaparsin birkaç kür gecersin bu kadar basit

Fiziksel görüntü, sağladığı pozitif psikoloji, güç, ego 30'lu yaşların ortasına kadar bunların yanında biraz para ve sağlıkta da çok ciddi bi sorun çıkmazsa başka ne ister ki insan? fakat yıllarca blast cruise gittikten sonra da kesemiyorsunuz zaten psikolojik, fiziksel, cinsel her türlü büyük bi çöküş yaşıyorsunuz ve daha da kötüsü recover yaştan ve uzun yıllar on olmaktan dolayı çok zor olduğu için bir nevi bağımlı oluyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
TheNoahSystem, 3 dakika önce yazdı:

Fiziksel görüntü, sağladığı pozitif psikoloji, güç, ego 30'lu yaşların ortasına kadar bunların yanında biraz para ve sağlıkta da çok ciddi bi sorun çıkmazsa başka ne ister ki insan? fakat yıllarca blast cruise gittikten sonra da kesemiyorsunuz zaten psikolojik, fiziksel, cinsel her türlü büyük bi çöküş yaşıyorsunuz ve daha da kötüsü recover yaştan ve uzun yıllar on olmaktan dolayı çok zor olduğu için bir nevi bağımlı oluyorsunuz

Onun saglayacagi görüntüyü kurlerle zaten saglarsiniz, surekli kullanmak tamamen bagimlilik. Ayrica reseptörlerin dinlenmesi gerekiyor bir süre boş kalmalari kazanimlar acisindan cok daha yararli. Eger kazanimlariniz saf kas kutlesi ise verdiğiniz birkac ay araliklarda hicbirsey kaybetmezsiniz (kafaniz calisiyor ise). 34 yasindayim bir suru kur yaptim, vücudum klasik fizik seviyesinde, yılda max 2 kur ile istediğim fiziği korumak bir yana ustune koyuyorum. Cinsel performans her zaman ust duzeyde, surekli kullanmak daha iyi diye birsey yok yani. Ne yaptiginizi bilmek onemli nokta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
toxic, 1 dakika önce yazdı:

Onun saglayacagi görüntüyü kurlerle zaten saglarsiniz, surekli kullanmak tamamen bagimlilik. Ayrica reseptörlerin dinlenmesi gerekiyor bir süre boş kalmalari kazanimlar acisindan cok daha yararli. Eger kazanimlariniz saf kas kutlesi ise verdiğiniz birkac ay araliklarda hicbirsey kaybetmezsiniz (kafaniz calisiyor ise). 34 yasindayim bir suru kur yaptim, vücudum klasik fizik seviyesinde, yılda max 2 kur ile istediğim fiziği korumak bir yana ustune koyuyorum. Cinsel performans her zaman ust duzeyde, surekli kullanmak daha iyi diye birsey yok yani. Ne yaptiginizi bilmek onemli nokta

Ben nattyken 150mg/week testo'daki vücudumu dahi koruyamıyorum natural testosteron seviyem ortalarda ne çok, ne az. sadece düşük doz ilaç kullanarak yağ oranım %6-7 aralığında dolaşabiliyorum, naturalken bu yağ oranında kalmam imkansız kaloriyi rahatlıkla kas kaybetmeden 1600-1700lere çekebiliyorum naturalken 1700lerde değil kas iç organlarımı bile kaybederim. Eğer sen bunları başarabiliyorsan genetik olarak bizden çok daha şanslısın demektir fakat benim için natty bu sınırlarda dolaşmak imkansız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
TheNoahSystem, Şimdi yazdı:

Ben nattyken 150mg/week testo'daki vücudumu dahi koruyamıyorum natural testosteron seviyem ortalarda ne çok, ne az. sadece düşük doz ilaç kullanarak yağ oranım %6-7 aralığında dolaşabiliyorum, naturalken bu yağ oranında kalmam imkansız kaloriyi rahatlıkla kas kaybetmeden 1600-1700lere çekebiliyorum naturalken 1700lerde değil kas iç organlarımı bile kaybederim. Eğer sen bunları başarabiliyorsan genetik olarak bizden çok daha şanslısın demektir fakat benim için natty bu sınırlarda dolaşmak imkansız.

Benim natürel testo seviyem en tepede, dogal ostrojenim de 90 100 arasi hicbisey kullanmasam da. Sansli diyebiliriz, tabiki genetik faktörlerer cok büyük rol oynar. Ben su an 107 kiloyum 8 yag orani ile 180 boyum var. Kuru biraksam 2 ay sonra ayni.kiloda 10% kalirim kendimi kasmadigim icin. Azcik sertlik degisiyor, definasyon tabiki ayni kalmiyor ama genel goruntu pek degismiyor. 

Aksi olsaydi surekli testo alir miydim?.hayir almadım. Kisisel tercih meselesi :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
Mlt44, 4 saat önce yazdı:

Bolde testo ikilisi sorunsuz calisir.bir cok arkadaşımız tüm kurlerinde kullanıyor.

Benim gozlemlerime gore de oyle hocam fakat arkadas progesterone ve ostrojeni sicratmak disinda bir ise yaramiyor diyince merak ettim. Gerci bolde nin progesterone ile hic alakasi yok bildigim kadari ile de yine de sormak istedim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Only testoda dahi kişiden kişiye yan etkiler değişiyor. Idmani sert yapmak ta cok büyük fayda var...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.