Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Oguzsaiyan

Boldenon ve tren asetat

Önerilen İletiler

Oguzsaiyan    1

Kürümde tren a masteron prip ve bokdenonu bir arada kullaniyorum yag yakimim cok hizli belim incekdigi yag oranim dustugu gibide kol olculerim büyüyor tuz kesmedim makro mikro hesaplarim tam kurumak icin diyete devam ediyorum 100 de 6 lara dusmek istiyorum yarisma icin ama boldenonuda kesmek istemiyorum şuan. Soracagim soru şu olacak boldenonla devam edersem vucudumdaki suyu tutacakmi yag yakimimi biraz daha kurursam durduracakmi kuruma küründe kullanilmayacak bir ilaçmı bir fikir verirseniz ona göre keseceğim veya devam edecegim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    993

Kol ölçülerinin büyümesi ve belinin incelmesi çok güzel burda sorun ne tam anlayamadım.Boldenon temiz bir ilaçtır eğer yarışmacıysan beslenmeyide ona göre yaptığını varsayarsak form gelecektir sabır.Martta mı yarışacaksın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oguzsaiyan    1

Yok özel yarisma haziran marmaris boldenonu yarismaya 1 ay kalana kadsr kesmek istemiyorum boylr temiz adele eklemeye devam etsin diye ama bu sirada yag yakimimi durdururmu bir muddet sonra 8. Haftası cunku 10 12 . Haftadan sonra boldenon genelde bende pig noktada oluyo hissediyorum su tutumu veya yag yakimi durdurma gibi bir ozelligi olurmu diyete devam etsem dahi

Vural2, Bir saat önce yazdı:

Kol ölçülerinin büyümesi ve belinin incelmesi çok güzel burda sorun ne tam anlayamadım.Boldenon temiz bir ilaçtır eğer yarışmacıysan beslenmeyide ona göre yaptığını varsayarsak form gelecektir sabır.Martta mı yarışacaksın ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Oguzsaiyan, Bir saat önce yazdı:

Yok özel yarisma haziran marmaris boldenonu yarismaya 1 ay kalana kadsr kesmek istemiyorum boylr temiz adele eklemeye devam etsin diye ama bu sirada yag yakimimi durdururmu bir muddet sonra 8. Haftası cunku 10 12 . Haftadan sonra boldenon genelde bende pig noktada oluyo hissediyorum su tutumu veya yag yakimi durdurma gibi bir ozelligi olurmu diyete devam etsem dahi

Mayis ayina kadar boldenon kullanman sana bir fayda vermez boldenon acısından platoya ulaşırsın. Maddi durumun iyiyse kürüne trenbolone ve peptid eklersin peptidle mayisa kadar gidersin... iyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oguzsaiyan    1

Trenbolone zaten basindan beri var boldenon bir fayda vermez derken anliyamadim dedigini sordugum sorunun cok disina cikmissin su tutumu veya yag yakimini engellermi dedim bende boldenon 1 senede kullansam plato dedigin mevzuya cikmiyo dostum  kullandikca etkisini goruyorum.

Tesekkurler

Mlt44, 4 saat önce yazdı:

Mayis ayina kadar boldenon kullanman sana bir fayda vermez boldenon acısından platoya ulaşırsın. Maddi durumun iyiyse kürüne trenbolone ve peptid eklersin peptidle mayisa kadar gidersin... iyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Oguzsaiyan, Bir saat önce yazdı:

Trenbolone zaten basindan beri var boldenon bir fayda vermez derken anliyamadim dedigini sordugum sorunun cok disina cikmissin su tutumu veya yag yakimini engellermi dedim bende boldenon 1 senede kullansam plato dedigin mevzuya cikmiyo dostum  kullandikca etkisini goruyorum.

Tesekkurler

Arkadasim o kadar uzun sure bir steroid ike devam edersen vucut boldenon acisindan tepki vermez. Ilaclari biribirleriyle kombinleyim birini çıkartıp diğerini eklemen gerekir. Boldenonu 16 hafta kullanacaksan 10. Haftasında başka bir steroidi plazma konsantrasyonu oluşturacak sekilde vücudunda yığmaya başlaman lazim. Trenbolone icin de yani sey gecerli gerekirse esterini degistirisin dozajini artirirsin. Ve folistanin ile ghrp 6 eklersin  cjc 1295 , winstrol eklersin vücudu şaşırtmak lazim. Saglikli sporlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Abi aclik sikinti yaratmazssa ve bogazina hakim olabilirsen boldenonu diyettede kullanabilirsin diye biliyorum. Hatta boldenonu yarisma diyetlerinde kullanandiklarini dahi soyleyen yarismacilar duydum. Yinede instagramdan daha bilgili antrenorlere mesaj atarak bu konu hakkinda daha detayli bilgi alabilirsin.

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417
Delipanter00, 9 saat önce yazdı:

Abi aclik sikinti yaratmazssa ve bogazina hakim olabilirsen boldenonu diyettede kullanabilirsin diye biliyorum. Hatta boldenonu yarisma diyetlerinde kullanandiklarini dahi soyleyen yarismacilar duydum. Yinede instagramdan daha bilgili antrenorlere mesaj atarak bu konu hakkinda daha detayli bilgi alabilirsin.

Konuyu dağıtıyorum kusura bakmayın ama reis sen besyo okuyordun deme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Ironmann, Bir saat önce yazdı:

Konuyu dağıtıyorum kusura bakmayın ama reis sen besyo okuyordun deme

Ilk dönem besyo okumustum gecen yil. Fakat hata yaptigimi, benim amacimin ve hedeflerimin bu olmadigini anladiktan sonra ikinci donemin ortasina dogru birakip yeniden hazirlandim sinava. Suanda tercumanlik okuyorum, hayirdir niye?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417
Delipanter00, Bir saat önce yazdı:

Ilk dönem besyo okumustum gecen yil. Fakat hata yaptigimi, benim amacimin ve hedeflerimin bu olmadigini anladiktan sonra ikinci donemin ortasina dogru birakip yeniden hazirlandim sinava. Suanda tercumanlik okuyorum, hayirdir niye?

Parkur konusunda sıkıntı yaşadınmi onu sorucaktım bide nefes konusunda bir tecrüben varmı doğrusu ben ilaçların etksinide hesaba katıyorum kürden çıkalı 1.5 ay oldu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417
Oguzsaiyan, 25.02.2019 - 15:54 yazdı:

Kürümde tren a masteron prip ve bokdenonu bir arada kullaniyorum yag yakimim cok hizli belim incekdigi yag oranim dustugu gibide kol olculerim büyüyor tuz kesmedim makro mikro hesaplarim tam kurumak icin diyete devam ediyorum 100 de 6 lara dusmek istiyorum yarisma icin ama boldenonuda kesmek istemiyorum şuan. Soracagim soru şu olacak boldenonla devam edersem vucudumdaki suyu tutacakmi yag yakimimi biraz daha kurursam durduracakmi kuruma küründe kullanilmayacak bir ilaçmı bir fikir verirseniz ona göre keseceğim veya devam edecegim.

Yarışma zamanı diyette boldenon kullanan biliyorum ama bu konuyu sen yine yarışma tecrübesi olan profesyonellere sor derim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Ironmann, Bir saat önce yazdı:

Parkur konusunda sıkıntı yaşadınmi onu sorucaktım bide nefes konusunda bir tecrüben varmı doğrusu ben ilaçların etksinide hesaba katıyorum kürden çıkalı 1.5 ay oldu 

Ben basketboldan girmistim, 15 saniyelik parkuru 11 saniyede bitirmistim yanlis hatirlamiyorsam. 1,5ay kadar bir calisma ile kazanmistim ama oncedende basket oynamisligim vardi. Gecerli olan herhangi bir spor daliyla alakan yoksa kazanmak icin daha cok calisman lazim 😀Ayrica Her universite farkli sekilde sinav yaparak alim yapar. Benim universite assa yukari 10 farkli brans ile alim yapti. Kimiside hic brans secmeden sadece 40 50 saniyelik bir parkur koyuyor( bu parkurun icinde hepsinden oluyor genelde voleybol basketbol futbol atletizim falan filan) onu yap diyor. Bence bir brans uzerine yogunlas oyle calis, diger turlu parkur da isler daha zor oluyor cunku. Bir oraya bir buraya zipliyorsun turnikeye giriyorsun kaleye isaretledikleri yere yerden futbol topunu atiyorsun falan derken bir bakiyorsun süren dolmus sinavdan kalmissin😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417
Delipanter00, 8 saat önce yazdı:

Ben basketboldan girmistim, 15 saniyelik parkuru 11 saniyede bitirmistim yanlis hatirlamiyorsam. 1,5ay kadar bir calisma ile kazanmistim ama oncedende basket oynamisligim vardi. Gecerli olan herhangi bir spor daliyla alakan yoksa kazanmak icin daha cok calisman lazim 😀Ayrica Her universite farkli sekilde sinav yaparak alim yapar. Benim universite assa yukari 10 farkli brans ile alim yapti. Kimiside hic brans secmeden sadece 40 50 saniyelik bir parkur koyuyor( bu parkurun icinde hepsinden oluyor genelde voleybol basketbol futbol atletizim falan filan) onu yap diyor. Bence bir brans uzerine yogunlas oyle calis, diger turlu parkur da isler daha zor oluyor cunku. Bir oraya bir buraya zipliyorsun turnikeye giriyorsun kaleye isaretledikleri yere yerden futbol topunu atiyorsun falan derken bir bakiyorsun süren dolmus sinavdan kalmissin😀

Teşekkürler 😄😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.