Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Delipanter00

Genesis boldenon kullanan?

Önerilen İletiler

merkar    133

Birazdan mlt44 gelip cevaplayacak. Gerekli bilgileri aktarır..

2 yakın arkadaşım kullandı geçen yıl. İkisi de çöp dedi boldesi için. Yalnız aynı markanın Testosteron nundan memnun kaldılar. 

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
merkar, 58 dakika önce yazdı:

2 yakın arkadaşım kullandı geçen yıl. İkisi de çöp dedi boldesi için. Yalnız aynı markanın Testosteron nundan memnun kaldılar. 

Espiri güzeldi steroid ve uyku sorunu dedim bakayım merkar nerlerde🤣🤣🤣🤣 arkadaslar bahsettiginiz marka yi satan bir arakadaşım var kırıkalede boldenon dan  oda memnun kalmadi... malesef  testosu saglam dedi konuşmamızda...

Boldenon guzel bir ilac geçmiş konularda açıklama yapmıştım bolde halkında.. neden böyle bir etkisizlik oluşur anlamam ayni firmanın iki ürününde...

Burada kitap degil tecrübe konuşur... oda bunu kim vucuduna koymuşsa onda var forumda ilk kurum boldeydi ikinci kürümde bolde ucuncu kurumde bolde yazan arakadaslar var onlardan boldenon etkisi uzerine tecrubelerini aktarmalarini bekliyoruz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00, 14 saat önce yazdı:

Kullanan veya onceden kullanmis olan varmi nasil bir urun?

üç kere boldenon kullandık ilki gama idi pek iyi değildi su tuttu söndüm Genesis kullandım kalıcı kütle koydu fazla su tutmadı kürden sonra bariz kas kaldı aradan , 1 sene geçti şimdi avory ye başladım 6.hafta dayım yine testo bolde kullanıyorum ama sanki bana daha iyi gibi geldi ama ilacın içeriği satıcının tedarikçi si ile alakalı içeriği düşük olanda yüksek olanda var yani birde benim Genesis boldenon bir seneden fazla oldu şimdi ki seri farklı olabilir görseldeki Genesisi geçen sene kullandım su tutmadan temiz kalıcı kütle bıraktı 

IMG_20190224_095810.jpg

Delipanter00, 14 saat önce yazdı:

Kullanan veya onceden kullanmis olan varmi nasil bir urun?

şu anda da bunu kullanıyorum sonuçları paylaşırım 

IMG_20190224_100447.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
aylardanKASIM, 4 saat önce yazdı:

Değerli arkadaşlarım; ilaçların emilimini dagilimini biyoyararlanim ve biyotransformasyonunu etkileyen cok sebep vardir.

Ilaca bağlı farmakodinamik ve farmakokinetik yapi ..

Uygulama yolu kas ici, deri alti, jel

Enjeksiyon yapilan bolge ve enjeksiyon tekniği...

Bu yazımda ilaca bağlı nedenleri kısaca izah edeceğim ve unuttuğumuz bilgileri hatırlatacağım.

C 17 halkasında alkillenme metil gurubu eklenerek metillenirse oral form cikar.

C19 ve c21 arasinda ki halkalarda metil gurubu bulunmamasına bağlı olarak propionat, fenilpropionat, cpionat, dekonat ve undekanoat esterleri oluşur. Sıralamayı yarılanma omurlerine gore yazdim. Bahse konu ilacımız boldenon undekanoat....

Undekanoat eseterinin önündeki isim ne olursa olsun onu tam bir depot yapar.10 14 hafta etkin salınım yapabilir....

Bu ilaci beygirlerde kullanmış bir hekim olarak dozundan ve uygulama sıklığından bahsedeyim. 15-20mg/kg dozda verilebilir. Atımız Hastalık sonrası nekahat döneminde olsun 300 kg gelse 6000mg doz gerekli. Undekanoat oldugu icin vurulan doz 10 14 hafta etkili olacaktır. Başka nasil bir sey yapılabilir. Ilk enjeksiyon 6000mg ikinci enjeksiyon 7-10 gun sonra 2000mg bundan 15 gun sonra 2000 mg daha ve 14 hafta bu sekilde sabit dozlarla 14 hafta tamamlanır. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    997
aylardanKASIM, 4 saat önce yazdı:

avory hakkında yorumların nedir kral

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2, Bir saat önce yazdı:

avory hakkında yorumların nedir kral

yeni başladım ama hissediyorum ilacı ileriye doğru net paylaşırım net olarak 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.