Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xvampirex

Testosterone enanthate - boldenone - stanzolol kürü pct yardımı

Önerilen İletiler

xvampirex    5

Merhabalar,

Aşağı yukarı kısa aralıklar vererek 10 senedir ağırlık çalışması yapmaktayım. 39 yaşındayım %21 yağ oranım var. Daha önce hiç kür denemem olmadı. Vücudu yormayacak sakin bir giriş yapmak istiyorum. 8 haftalık testosterone enanthate - boldenone - stanzolol kürü planladık . Pct kısmı ile ilgili fikirlerinizi almak istiyorum üstadlarımızdan. Nasıl bir pct planlamak gerekir sizce. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkürler

tarihinde xvampirex tarafından düzenlendi
ekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mlt44    133
xvampirex, 18 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

Aşağı yukarı kısa aralıklar vererek 10 senedir ağırlık çalışması yapmaktayım. 39 yaşındayım %21 yağ oranım var. Daha önce hiç kür denemem olmadı. Vücudu yormayacak sakin bir giriş yapmak istiyorum. 8 haftalık testosterone enanthate - boldenone - stanzolol kürü planladık . Pct kısmı ile ilgili fikirlerinizi almak istiyorum üstadlarımızdan. Nasıl bir pct planlamak gerekir sizce. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkürler

Arkadaşım kurun şimdiden hayırlı olsun ilacı güvenilir bir yerden al. Zaten pek bir sıkıntı yaşamazsın pct içinde küre girmeden kan testi yaptır testo progesteron östrojen prolaktin tsh vb. Ast alt sonra kur içerinde de de bu testler8 yaptırımın hem ilaçların çalışıp çalışmadığını görür hemde pct için gerekli değerler ölçülmüş olur saglicakla

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Merhabalar,

Son kurum sizinle ayniydi fakat ben kuru 15 hafta yaptim,sSon 5 hafta Stenazolol ekleyerek kurden ciktim, bu arada yasim 44. 8 hafta forumdaki uzman kisilerinde surekli dedigi gibi boldenone icin kisa bir sure, boldenone'nun tam calismaya basladigi haftalarda kuru sonlandiracaksiniz. Size tavsiyem imkan varsa kuru 12 haftaya en azindan uzatmaniz. PCT konusunda test yapmadan ezbere sunu kullanin en azindan ben diyemem, daha tecrubeli kullanicilar size yardimci olacaktir.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
cavalera, 4 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

Son kurum sizinle ayniydi fakat ben kuru 15 hafta yaptim,sSon 5 hafta Stenazolol ekleyerek kurden ciktim, bu arada yasim 44. 8 hafta forumdaki uzman kisilerinde surekli dedigi gibi boldenone icin kisa bir sure, boldenone'nun tam calismaya basladigi haftalarda kuru sonlandiracaksiniz. Size tavsiyem imkan varsa kuru 12 haftaya en azindan uzatmaniz. PCT konusunda test yapmadan ezbere sunu kullanin en azindan ben diyemem, daha tecrubeli kullanicilar size yardimci olacaktir.

Eklediğiniz winstrol tabletmiydi enejektabilmi

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xvampirex    5
cavalera, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar,

Hangi degerlere baktirmaliyim acaba. Yazarsaniz cok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xvampirex    5

burada varmış baktırılması gereken değerler ve fazlasıyla bilgi .... yarın yaptırayım bakalım ... bu kür sonrası pct için pregnyl gerekirmi kullanılan ilaçlar pregnyl gerektiren türdenmi acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xvampirex    5

Cavalera bey nasıl bir pct uyguladiniz. Aynısını yapmak adına değil , muhtemelen benzeri bir pct uygulanacağı icin merak etmekteyim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xvampirex    5

okuyan tüm üyeler, tecrübelerinizi paylaşırsanız benim gibi birçok acemi aydınlanmış olur . kısa da olsa paylaşırsanız minnetar olurum..

ilk enjeksiyondan (11 mart) sonraki günlerde ne kadar muhteşem hissettiğimi anlatamam (250 test e. - 200 bolde) . ikinci enjeksiyonumu salı günü yaptıracağım . şimdi kafamda birsürü soru oluştu ...

* propinat sonrası pct ile toparlamak daha mı kolay ? (enhante e göre)

* kür süresi toparlamayı ne kadar etkiliyor? (kısa kür sonrası daha mı kolay toparlarız ? yoksa zaten hipofiz üretimi durduruyor süresi çok uzun olmadıkça fark etmiyor? )

*kullanılan miktar pct yi etkiliyor mu? (250 testo ile 750 testo arasında toparlanma süresinde ciddi bir fark var mı ?)

*psikolojik faktörler ne kadar etkili? "asla düzelemeyeceğim" inanışı mı işleri zorlaştırıyor? 

* ve tabiki ikinci küre ne zaman başlayabiliriz :D

bugün bir diğer başlıkta sürekli kürde kalmayı düşünen bir kullanıcı gördüm . açıkcası bunu küre başlamadan görmüş olsaydım "nasıl bu seviyeye gelinebiliyor?" diye düşünürdüm . ancak tek bir enjeksiyon (250 test e. - 200 bolde) sonrası resmen hayatım değişti ve keşke öyle birşey olsa da hep kürde kalabilsek . testoyla birlikte gelen özgüven inanılmaz . hayattan zevk almaya başladım , yüzüm gülmeye başladı resmen . konsantrasyon seviyem inanımlaz arttı . antremanlarım çok güzel geçiyor . ilk günden büyük bir yükseliş hissettim ve placebo olmadığına eminim . Kür öncesi tahlillerde  testosterone seviyemin alt sınırın altında çıkmıştı bu durum yüzündenmi öyleydim acaba ?(dikkatimin dağnık olması, depresif ve mutsuz olmam , çok antreman yapsamda netice alamam vs. )

yeni bir başllık açıp konuyu kirletmeme adına buraya yazayım dedim ... hepinize çok teşekkür ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
xvampirex, 12 saat önce yazdı:

okuyan tüm üyeler, tecrübelerinizi paylaşırsanız benim gibi birçok acemi aydınlanmış olur . kısa da olsa paylaşırsanız minnetar olurum..

ilk enjeksiyondan (11 mart) sonraki günlerde ne kadar muhteşem hissettiğimi anlatamam (250 test e. - 200 bolde) . ikinci enjeksiyonumu salı günü yaptıracağım . şimdi kafamda birsürü soru oluştu ...

* propinat sonrası pct ile toparlamak daha mı kolay ? (enhante e göre)

* kür süresi toparlamayı ne kadar etkiliyor? (kısa kür sonrası daha mı kolay toparlarız ? yoksa zaten hipofiz üretimi durduruyor süresi çok uzun olmadıkça fark etmiyor? )

*kullanılan miktar pct yi etkiliyor mu? (250 testo ile 750 testo arasında toparlanma süresinde ciddi bir fark var mı ?)

*psikolojik faktörler ne kadar etkili? "asla düzelemeyeceğim" inanışı mı işleri zorlaştırıyor? 

* ve tabiki ikinci küre ne zaman başlayabiliriz :D

bugün bir diğer başlıkta sürekli kürde kalmayı düşünen bir kullanıcı gördüm . açıkcası bunu küre başlamadan görmüş olsaydım "nasıl bu seviyeye gelinebiliyor?" diye düşünürdüm . ancak tek bir enjeksiyon (250 test e. - 200 bolde) sonrası resmen hayatım değişti ve keşke öyle birşey olsa da hep kürde kalabilsek . testoyla birlikte gelen özgüven inanılmaz . hayattan zevk almaya başladım , yüzüm gülmeye başladı resmen . konsantrasyon seviyem inanımlaz arttı . antremanlarım çok güzel geçiyor . ilk günden büyük bir yükseliş hissettim ve placebo olmadığına eminim . Kür öncesi tahlillerde  testosterone seviyemin alt sınırın altında çıkmıştı bu durum yüzündenmi öyleydim acaba ?(dikkatimin dağnık olması, depresif ve mutsuz olmam , çok antreman yapsamda netice alamam vs. )

yeni bir başllık açıp konuyu kirletmeme adına buraya yazayım dedim ... hepinize çok teşekkür ederim 

Öncelikle selamlar dostum, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.

Öncelikle toplamda 500 testo, 400 boldenon mu kullanıyorsun ? Kullanıyorsan hangi günler enjeksiyon yapıyorsun.

Kürü propionat ile bitirmenin avantajları sıralanabilir. Propionat kısa ester olduğu için kür sonrası pct ye başlama süren de kısa olacak, kür süresi uzadıkça testisleri baskılama sürende uzamış olacak evet bu bi risk. Ancak sen zaten doğal üretimini durdurarak çoktan riske girmiş bulundun.

Eğer kürünü 16 haftaya uzatacaksan öncelikle psikolojin hep olumlu yönde kalsın, şuanki küründe libidon özgüvenin vs hepsi zaten zirvede olacak olumsuz düüşünmezsen sorunda yaşamazsın umarım.

Kullanılan dozajlar, kullandığın ürünlerin androjenik güçleri, kullandığın süre evet bunların hepsi hem pct hemde hpta yı baskılama üzerinde söz sahibi mevzular.

İkinci bir küre başlaman için pct tamamlandıktan sonra yaptığın kür süresi kadar ara vermen en mantıklı ve sağlıklı karar olacaktır, pct bitti haydi küre başlayalım diyeceksen pct yapman bana göre seni geri atmaktan başka bir sonuç doğurmaz. Pct vucudun doğal üretim mekanizmasına tekrar geri dönüştür, oyuncak gibi açılıp kapanması çok mantıklı olmayacaktır.

Testo= özgüvendir elbette. Yan etkileri olacak elbette ancak fiziksel değişimden çok belkşide psiolojik olarak deiştiriyor insanı. Gelişim sadece testo ya bağlı bi değişken değildir. Aslına bakarsan bahsettiğin depresiflik,mutsuzluk ve netice alamamak vs bunlar daha çok düşük estrojen sonucu görülen yan etkiler.

Kan testlerinde e2 değerine dikkat et ve çok fazla aşağılara çekme, hem gelişimin hem psikolojin açısından özellikle hacim döneminde ciddi önem arzeder.

Soruların olursa seve seve cevaplarım, başarılar dilerim :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xvampirex    5
xxgokhanzz21, 3 saat önce yazdı:

Öncelikle selamlar dostum, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.

Öncelikle toplamda 500 testo, 400 boldenon mu kullanıyorsun ? Kullanıyorsan hangi günler enjeksiyon yapıyorsun.

Kürü propionat ile bitirmenin avantajları sıralanabilir. Propionat kısa ester olduğu için kür sonrası pct ye başlama süren de kısa olacak, kür süresi uzadıkça testisleri baskılama sürende uzamış olacak evet bu bi risk. Ancak sen zaten doğal üretimini durdurarak çoktan riske girmiş bulundun.

Eğer kürünü 16 haftaya uzatacaksan öncelikle psikolojin hep olumlu yönde kalsın, şuanki küründe libidon özgüvenin vs hepsi zaten zirvede olacak olumsuz düüşünmezsen sorunda yaşamazsın umarım.

Kullanılan dozajlar, kullandığın ürünlerin androjenik güçleri, kullandığın süre evet bunların hepsi hem pct hemde hpta yı baskılama üzerinde söz sahibi mevzular.

İkinci bir küre başlaman için pct tamamlandıktan sonra yaptığın kür süresi kadar ara vermen en mantıklı ve sağlıklı karar olacaktır, pct bitti haydi küre başlayalım diyeceksen pct yapman bana göre seni geri atmaktan başka bir sonuç doğurmaz. Pct vucudun doğal üretim mekanizmasına tekrar geri dönüştür, oyuncak gibi açılıp kapanması çok mantıklı olmayacaktır.

Testo= özgüvendir elbette. Yan etkileri olacak elbette ancak fiziksel değişimden çok belkşide psiolojik olarak deiştiriyor insanı. Gelişim sadece testo ya bağlı bi değişken değildir. Aslına bakarsan bahsettiğin depresiflik,mutsuzluk ve netice alamamak vs bunlar daha çok düşük estrojen sonucu görülen yan etkiler.

Kan testlerinde e2 değerine dikkat et ve çok fazla aşağılara çekme, hem gelişimin hem psikolojin açısından özellikle hacim döneminde ciddi önem arzeder.

Soruların olursa seve seve cevaplarım, başarılar dilerim :) 

çok çok teşekkür ederim hocam müthiş açıklayıcı olmuş 🤔 yani şu an durum şu , geçen ptesi tek bir enjeksiyon oldum (250testo e. -200 bolde) ve bu beni uçurdu . bu haftada tek bir enjeksiyon yapacağım ilk 2 hafta böyle 3. haftadan itibaren ptesi - perşembe diye planlandı . Ama şu an gelişimime inanamıyorum . 1 haftada hemde. eğer etki buysa 16 haftaya veya daha yüksek dozaja gerçekten gerek var mı acaba 🤔. çünkü cidden noluyoruz dedim 1 haftada... birazda açıkcası korktum yani bu kadar mı etkili ? 250 testo e -200 bolde 8. günde bile bu kadar abartılı bi şekilde etkisini sürdürüyormu yani ? çünkü gözle görülür bir değişim var şu anda vücudumda ....loving hocamızada danışacağım dozajları önümüzdeki hafta ... eğer etki böyle sürecekse acaba daha kısa sürelimi girmek lazım olaya bilemiyorum ... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
xvampirex, 9 dakika önce yazdı:

çok çok teşekkür ederim hocam müthiş açıklayıcı olmuş 🤔 yani şu an durum şu , geçen ptesi tek bir enjeksiyon oldum (250testo e. -200 bolde) ve bu beni uçurdu . bu haftada tek bir enjeksiyon yapacağım ilk 2 hafta böyle 3. haftadan itibaren ptesi - perşembe diye planlandı . Ama şu an gelişimime inanamıyorum . 1 haftada hemde. eğer etki buysa 16 haftaya veya daha yüksek dozaja gerçekten gerek var mı acaba 🤔. çünkü cidden noluyoruz dedim 1 haftada... birazda açıkcası korktum yani bu kadar mı etkili ? 250 testo e -200 bolde 8. günde bile bu kadar abartılı bi şekilde etkisini sürdürüyormu yani ? çünkü gözle görülür bir değişim var şu anda vücudumda ....loving hocamızada danışacağım dozajları önümüzdeki hafta ... eğer etki böyle sürecekse acaba daha kısa sürelimi girmek lazım olaya bilemiyorum ... 

Marka nedir ? Gördüğünüz gelişim nedir ? 1 haftada ne değişim gördünüz ki kürü kısa tutmayı düşünüyorsunuz ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Boldenon ilk hafta etki hissi icin cok erken testo çalışmıştır. Ürünün markalari nelerdir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xvampirex    5
Mlt44, 55 dakika önce yazdı:

Boldenon ilk hafta etki hissi icin cok erken testo çalışmıştır. Ürünün markalari nelerdir.

loving hocadan aldığım balkan pharma testo ve sp bolde . yani bolde de çaılşınca sanırım aklımdakinden çok ötede bi etki yaratacak.

Vural2, Bir saat önce yazdı:

Marka nedir ? Gördüğünüz gelişim nedir ? 1 haftada ne değişim gördünüz ki kürü kısa tutmayı düşünüyorsunuz ?

3-4 antremandır 10-20 mg kadar danabol aldım (ilk 2 antremanda 10 son 2 antremanda 20mg. vücüdun tepkisini görmeden tam doz almak istemedim ) çok ciddi bir pump oldu benim standartlarıma göre (danabol önceside). toplam 7 antreman yaptım 8 günde . 2x-3x güç arttı (10 kg ille çalıştığım hareketi 28 kg ile çalılşıyorum) , yağlanmam gözle görülür şekilde azaldı. yani ilaç daha reseptörlere bağlanmadı .çok iyi besleniyorum yani cidden ilk defa hayatımda bu kadar özeniyorum beslenmeye . 16 hafta sonra neye dönüşecek acaba olay onu merak ediyorum . hemde bu şekildle devam ederse cidden istediğimden çok daha iri olacağım .ama cutting kısmında biraz küçülüp ayrıntılandıracağım .  şu an ölçüm yapamıyorum ama yarın eve geçince bi bakacağım ne değişmiş diye (kür öncesi ölçümlerimi aldım) yani bu etkiyi bir ay sonra göreceğimi düşünüyordum ama düşündüğümden erken gerçekleşti. 

standart destekleri alıyorum (çinko-nac 600 - omega - saw palmetto) 

yani hiç tecrübem olmadığı için belkide bana çok gelilşme olmuş gibi geliyor olabilir ama bir haftada da bu kadar olmlaması lazım .... ay sonu kan testi sonuçlarımı paylaşacağım değerli hocalarım.her daim tavsiyelerinizi bekliyorum

saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Işte kalite urun.... sorunsuz bir kur geçirir kazanımların beklediginden daha ileri olur emin ol...sağlıklı sporlar.. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xvampirex    5
agfitness, 3 saat önce yazdı:

Planlama güzel ama tek bir konuda kendi görüşümü belirtmek isterim. Boldenon 12 haftadan sonra etkilerini iyi şekilde göstermeye başlayan (gazı biraz geç alan) bir ilaç, güzel mi güzel sağlam ama 8 hafta dediğiniz için bu sürede boldenonu sadece primobolan ile değiştirirseniz bence çok daha etkili olacaktır. Çoğu insan primoyu bu ne yaa diye küçümser ama old school ilaçtır ve reseptörlere çok iyi bağlanır, yavaş fakat kalıcı etkileri vardır.

Sağlıklı sporlar...

hocam 16 hafta kafamdaki .. açıkcası biraz daha vücudumun tepkisini görmek istiyorum . boldenonu da vücuduma sokmuş oldum . nasıl çalıştığını görmek istiyorum o nedenle bir problem çıkmazsa planda pek bir değişiklik yapmayayım (ester değişiminden başka) 

Mlt44, 1 saat önce yazdı:

Işte kalite urun.... sorunsuz bir kur geçirir kazanımların beklediginden daha ileri olur emin ol...sağlıklı sporlar.. 

cidden öyle. @Loving hocama bu konuda ne kadar teşekkür etsem az. her konuda müthiş bir destek verdi. vallahi sizlerinde tavsiyeriyle  düzgün bir şekilde tamamlayıp bir kademe yukarı çıkabilirsem çok tatlı olacak....  bakalım bu hafta yeni enjeksiyondan sonrası nasıl geçecek .

hepinize çok teşekkür ederim ...  🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xvampirex    5

sevgili üstadlarım kür esnasında testis küçülmesinin önüne geçmek için ne yapabilirim? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheShoulder, Bir saat önce yazdı:

E vit 400 iu kullanabilirsin ama yine de küçülecektir görmemezlikten gel, görebiliyorsan yani :D 

Kür içi hcg kullanımı da çözüm olabilir.Siz hiç denediniz mi@TheShoulder

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
xvampirex, 4 saat önce yazdı:

sevgili üstadlarım kür esnasında testis küçülmesinin önüne geçmek için ne yapabilirim? 

Çinko kullanımı en iyi sonucu verir bu konuda. Eczanede zinco adında çinko magnezyum karışımı bi hap var. Bayağı faydasını görürsün. Başarılar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheShoulder, 2 saat önce yazdı:

Kür işi hcg gerek olmadığını söylendi. Avrupa’da insanlar kullanıyor ama kısa kürlerde hipofizin üretimi komple unutması imkansuza yakın

15 haftalık bir kürde gerekli mıdır sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7

Herkese selam ben 4 haftadır haftada 500mg testo enanthate vuruluyorum günlük karbonhidrat ve protein ihtiyacımı yeteri kadar alıyorum ancak herhangi bir ölçü artışım olmadı vücudum biraz daha diri görünmeye başladı damarlar daha belirginleşti ancak ölçü alımı olmadı bu normalmi sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafersims    16
Nynex, 34 dakika önce yazdı:

Herkese selam ben 4 haftadır haftada 500mg testo enanthate vuruluyorum günlük karbonhidrat ve protein ihtiyacımı yeteri kadar alıyorum ancak herhangi bir ölçü artışım olmadı vücudum biraz daha diri görünmeye başladı damarlar daha belirginleşti ancak ölçü alımı olmadı bu normalmi sizce?

Düşük doz ya da boş ilaç olabilir 4. hafta bitti ise üroloji randevusu alıp durumu anlatıp, bir tahlil verebilirsin. İlacın çalışıp çalışmadığını kontrol için çalışıyor ise de ona göre farklı faktörler vardır da zaten 4. haftada uzun ester bir ilaç için çok fazla beklentide olmamak gerekir yanında ek anabolic yok ise

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
zafersims, 1 saat önce yazdı:

Düşük doz ya da boş ilaç olabilir 4. hafta bitti ise üroloji randevusu alıp durumu anlatıp, bir tahlil verebilirsin. İlacın çalışıp çalışmadığını kontrol için çalışıyor ise de ona göre farklı faktörler vardır da zaten 4. haftada uzun ester bir ilaç için çok fazla beklentide olmamak gerekir yanında ek anabolic yok ise

Hocam cevap için teşekkürler

Evet only testo vuruluyorum iran ürünü ürolojiye tahlil için daha önce gittim ancak tahlil yapmıyorlar siz bu işi nasıl hallediyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
Nynex, 22 dakika önce yazdı:

Hocam cevap için teşekkürler

Evet only testo vuruluyorum iran ürünü ürolojiye tahlil için daha önce gittim ancak tahlil yapmıyorlar siz bu işi nasıl hallediyorsunuz?

Birinde olmuyorsa diğerine gidecen ben en son gittiğimde kalkmıyor dedim yazdı doktor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celilr2    17
son, 47 dakika önce yazdı:

Birinde olmuyorsa diğerine gidecen ben en son gittiğimde kalkmıyor dedim yazdı doktor

aS:Dsa:d.sA harika yorum güldürdü hocam saolasın :D , bende bilinçsiz doping ilaçları kullandım .sorunlarım var, demiştim doktora, asık yüzle söyleyince tahlil yapıyorlar, yarın sağlık ocağına gitcem orası tahlil yapıyormuş öyle duydum, inş yaparlar

• Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.