Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mucoo

4. bulk kürü start 🤙

Önerilen İletiler

Mlt44    133

Kardeşim ben ömrümü kur yapmayı düşünmekle geçirdim.1996 beri salonlara gider gelirim. 2002 yilindan beri düşünüyorum. Kaç arkadaşım küre girdi cıktı hatırlamam bile sonra veteriner hekim oldum elimizden envayi çeşit ilac geldi geçti resmi ruhsatlı enayi gibi kullanmadım şimdi ilac çalışıyormu çalışıyormu tersanesinde ilk kurumun 3. Haftası bitiyor. Deca primo sustanon danabol. Bu hafta sustanon u çıkartıp enantat ekleye eğim.

Buarada Hamdullah aykutlu en beğendim vucutcudur. Sende enaz onlar kadar estetiksin. Buna inan zaten yarışmalarda estetik olan kazanır.

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deity    171
Mucoo, 5 saat önce yazdı:

@Deity para olsa follistatin igf mgf eklicemdr artk bir dahaki kurlerime nasipse inşallah :)

önce f344 ekle sonra kombinasyon oluştur.. dicem ama peptidte tek ilaç olmuyor illa 2 3 tane olacak şuan 2 kutu ipa almak varken cjc+ipa yapmaya çalışıyorum bütçe patlıyor :D 

Mlt44, 53 dakika önce yazdı:

Kardeşim ben ömrümü kur yapmayı düşünmekle geçirdim.1996 beri salonlara gider gelirim. 2002 yilindan beri düşünüyorum. Kaç arkadaşım küre girdi cıktı hatırlamam bile sonra veteriner hekim oldum elimizden enayi çeşit ilac geldi geçti resmi ruhsatlı enayi gibi kullanmadım şimdi ilac çalışıyormu çalışıyormu tersanesinde ilk kurumun 3. Haftası bitiyor. Deca primo sustanon danabol. Bu hafta sustanon u çıkartıp enantat ekleye eğim.

trajikomik olmuş elinden her ürün geçip  satıcının elinde kalan son ürünlerle yapılmış gibi bir kür :S

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Deity, 3 dakika önce yazdı:

önce f344 ekle sonra kombinasyon oluştur.. dicem ama peptidte tek ilaç olmuyor illa 2 3 tane olacak şuan 2 kutu ipa almak varken cjc+ipa yapmaya çalışıyorum bütçe patlıyor :D 

trajikomik olmuş elinden her ürün geçip  satıcının elinde kalan son ürünlerle yapılmış gibi bir kür :S

Keşke benim elimde kalan ürünler olsasyi yüzde yüz sağlam olurdu.🤣🤣🤣🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

Şuanki güncel form kalsn burda kür ici ve sonrasnda yine paylaşım yapcam

Not:( Göbek aldi başını gidiyor :)

Screenshot_20190221-211327_Photos.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
prsnc    1

bol şans, sonucunu merakla bekliyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

Kürde ufak tefek değişiklikler  oldu 6. Haftadan snra Treni 600 mg testo boldeyi 1000 mg yapcm eylülde podyuma çıkıcam yazinda guzel bi define yapcm neler cikcak ortaya bakalm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

gözü kara bi arkadaşsın tüm forum bu kürün sonucunu merak ediyor :D bol şans

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@DumbellPres eylülde fizik yarışmasına çıkıcam aklımdaki plan böyleydi cok agr bi kür oldugunu bende biliyorum ama yani senin önerebileceğin bi kür varmı yani düşüncelerin nelerdir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Mucoo, 14 saat önce yazdı:

Kürde ufak tefek değişiklikler  oldu 6. Haftadan snra Treni 600 mg testo boldeyi 1000 mg yapcm eylülde podyuma çıkıcam yazinda guzel bi define yapcm neler cikcak ortaya bakalm 

Dostum dozlar illa şu olacak bu olacak diye birsey yok vücudun tepkisine gore degisebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo, Sunday, March 10, 2019 - 07:38 yazdı:

ürünler yuzde yuz verimle calisir ve orjinalse bu dozajlar yarismaci icin bile fazla olay kademe kademe ilerlemek ve kur planlamasini uzun vade de dogru planlamak.. birden kisa surede fazla urun faydadan cok zarar getirir yarisma eylulde ve simdiden bu dojazlarda gezmek eylule kadar birden fazla problem cikartir seneye eylulu bile goremezsiniz . 

tarihinde anabolizanhelp tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

Arkadaşlar bu girmiş olduğum kürümün test sonuçları ve şuan 8. Haftamdaym herkesin yorumlarını bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim 

Screenshot_2019-04-10-18-04-21-511.jpeg

Screenshot_2019-04-10-18-04-45-902.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Bisey dicem 8. Hafta testosteron sadece 15mi? O dozda hemde? bir gariplik var benim 500mg ile maximumun 5 katina falan çıkıyor, 10 katina cikmis olmasi lazimdi 1000mg ile :D ostrojen kafayi yemis, bence su an gunde 1mg at dusene kadar sonra azaltirsin..cabaser mi kullanıyorsun? Kullanma.gereksiz dusmus prolaktin ayrica. Bir de kutlen ufak daha neden bu kadar ilac basiyorsunki yazik.gunah parana da

tarihinde toxic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@toxic @TheShoulder p.tesi persembe olmak üzere 1 er mg arimidex ve 0.5 mg cabaser alrdm suyuda 5 litre iciyorm daha ne iciyim.anlamadm valla lavabodan çıkamam bu gidişle

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Mucoo, 4 dakika önce yazdı:

@toxic @TheShoulder p.tesi persembe olmak üzere 1 er mg arimidex ve 0.5 mg cabaser alrdm suyuda 5 litre iciyorm daha ne iciyim.anlamadm valla lavabodan çıkamam bu gidişle

Su cabaseri birak 3 4 hafta elini sürme lutfen her tren kullanan cabasere takmis seninkini yukseltmiyor iste ya da ilac calismiyor. Cabaser çok guclu ilac ayrıca 2 haftada yarim tablet normal birinde is görüyor... Arimidexi gunde 1mgye cikar 1 hafta falan dussun o ostrojen su balonu gibisindir su an :)

5lt cok ya ben 3 3.5 gecemiyorum en dozajli donemimde alt ast 300u gordu o kadar :)

TheShoulder, 5 dakika önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Cabaser çok guclu bir ilac 2 haftada bir yarım tablet bile yeterli gelebiliyor. En fazla haftada bir yarım tablet oneririm.

Arimidex yarışmalı inhibitor oldugundan etkisi bittiği gibi ostrojen yukseliyor, aromasin aromataz inhibitorlerini direkt öldürdüğü icin daha iyi bir seçenek. Yine de arimidex kullanacaksan günaşırı alabilirsin birden abartmaya gerek yok yoksa ostrojen aşırı dusecektir.

İlaçlar da bir sıkıntı yok çalışıyorlar ama trene yorum yapamayız cabaseri cok fazla kullanmışsın..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Mucoo, 5 dakika önce yazdı:

@toxic @TheShoulder@Equipoise o zman simdi 1 hafta hergun 1 mg arimidex aliym snra 2 3 gunde 1 mg aliym. Cabaseride 2 hafta boyunca almicam snra tekrar giricem tekrardan uygunmudur böyle

Ben oyle dusundum, ben gunde 1mg.aliyorum yuklendigimde, 60 a falan anca düşüyor, sen de 2 gunde 1 ya da gunde yarım tablet git istersen tam.kestiremiyorum nekadar düşürecek. 

Cabaseri 2 hafta alma.hatta hic almasan bile olacak belki 1 ay sonra bir test daha yaptırır bunlara bakarsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@toxic östrojenin yüksek olması büyümeye katkı sağladığını duymuştum dogrumu yani jino olmadigin sürece sknti yok demişlerdi ostrejenin oyle olmasi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Mucoo, 10 saat önce yazdı:

@toxic östrojenin yüksek olması büyümeye katkı sağladığını duymuştum dogrumu yani jino olmadigin sürece sknti yok demişlerdi ostrejenin oyle olmasi

Hayir hicbir alakasi yok fazlasi  su tutar  ereksiyonu düşürebilir ve bircok rahatsizliga davetiye çıkarabilirsiniz erkeklerde yuksek ostrojenin zararlarini anlatan medical makaleler var googleda bir goz atin. Rahatsiz edici bir durum yaratiyor bende sinirin cok ustunde olmasi ben 120lerde bile bozuluyorum.  Su tutmak büyümek değildir geçici anlik değişiklikler yanilticidir. Ostrojenin su tutmasinin kas dokulari arasinda su toplamasi size belki 0.5 yarar sağlar belki 1kilo daha yuksek kaldirirsiniz bilemiyorum ben bundan bile emin değilim. Totalde sinirda tutmaniz.taraftariyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
toxic, Bir saat önce yazdı:

Hayir hicbir alakasi yok fazlasi  su tutar  ereksiyonu düşürebilir ve bircok rahatsizliga davetiye çıkarabilirsiniz erkeklerde yuksek ostrojenin zararlarini anlatan medical makaleler var googleda bir goz atin. Rahatsiz edici bir durum yaratiyor bende sinirin cok ustunde olmasi ben 120lerde bile bozuluyorum.  Su tutmak büyümek değildir geçici anlik değişiklikler yanilticidir. Ostrojenin su tutmasinin kas dokulari arasinda su toplamasi size belki 0.5 yarar sağlar belki 1kilo daha yuksek kaldirirsiniz bilemiyorum ben bundan bile emin değilim. Totalde sinirda tutmaniz.taraftariyim

Yüksek tansiyonun getirdiği baş ağısımı dersin,ekstradan kalbe binen yükmü dersin, fazladan sodyum tutumu mu dersin, Kullanılan ilaçlara göre duygusal değişiklikler mi dersin, ay dede gibi şişmiş surat mı dersin, gün içerisinde sürekli uyku ve halsizlik durumu...
Bu konuda söylediklerinizin hepsine birebir katılıyorum. Belki burada hiç inhibitör kullanmadan bile sınırı aşmayan kişiler olacaktır, zaten bizimde anlatmaya çalıştığımız test sonuçlarına göre alın. Baskılamak nekadar fazla yan etkiye sebep olacaksa, serbest bırakmakta kişiye göre değişmekle beraber bi okadar yan etkiyi beraberinde getirecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.