Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mucoo

4. bulk kürü start 🤙

Önerilen İletiler

Mucoo    36

Testo 1/17 hafta 750 mg

Bolde 1/8 hafta 500 mg

Bolde  8/16 hafta 750 mg

Deca 1/15 hafta 500 mg

Tren E. 3/15 hafta 400 mg

Anapolon 3/9 hafta 100-150 mg

Ghrp6 3/15 hafta 300-400 mcg 

Böyle bir kür denicem bakalm bugün ilk enjeksiyonumu oldum kür icinde bilgileri güncel form paylasimi yapicam şuan 75 kiloyum kür sonunda neler degiscek.Antrenman ve beslenme cok saglam sekilde olcak gunde 600 gr karbo alicam multivitaminleri koruyucularıda eksik etmicem ne gibi yan etkiler yada herhangi birseyde burada paylaşıcam sizden de yardımlarınızı bekliyorum :)

Sağlıklı sporlar..

tarihinde Mucoo tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fthh    70
Mucoo, 15 saat önce yazdı:

Testo 1/17 hafta 750 mg

Bolde 1/8 hafta 500 mg

Bolde  8/16 hafta 750 mg

Deca 1/15 hafta 500 mg

Böyle bir kür denicem bakalm bugün ilk enjeksiyonumu oldum kür icinde bilgileri güncel form paylasimi yapicam şuan 75 kiloyum kür sonunda neler degiscek.Antrenman ve beslenme cok saglam sekilde olcak gunde 600 gr karbo alicam multivitaminleri koruyucularıda eksik etmicem ne gibi yan etkiler yada herhangi birseyde burada paylaşıcam sizden de yardımlarınızı bekliyorum :)

Sağlıklı sporlar..

Dostum hayırlı olsun, küründe başarılar umarım istediğin ve kafanda şekillendirdiğin hedefe kavuşursun.

-Başarılar-

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992

ghrp 6 yerine igf yada follistanin de olabilirdi.Bir abimiz de bunun biraz farklısını yapıyor.Bakalım sonuçlara.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Mucoo, 19 saat önce yazdı:

Testo 1/17 hafta 750 mg

Bolde 1/8 hafta 500 mg

Bolde  8/16 hafta 750 mg

Deca 1/15 hafta 500 mg

Sağlıklı sporlar..

Kürün hayırlı olsun yani varya söylenecek hiçbirşey yok. Kendi kurum kadar merak ediyorum senin kurude dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@Vural2 para olsa daha cok sey eklicem ama iste olmayinca olmuyor :)

@Mlt44  Saolasın.Kür sonuna dogru efsane seylerin olcagi kesin :)

tarihinde Mucoo tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Mucoo, 20 saat önce yazdı:

Testo 1/17 hafta 750 mg

Bolde 1/8 hafta 500 mg

Bolde  8/16 hafta 750 mg

Deca 1/15 hafta 500 mg

Sağlıklı sporlar..

Dostum kacinci kür ? Eger 3 ve fazlasi ise bir onceki kür dizaynin nasildi ? Planladigina benzer bir kür uyguluyorum su an.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@arrangerant 4. Kürüm. 

1. Kür testo bolde 10 hafta 500 mg danabol 6 hafta40 mg

2. Kür Testo bolde 1/17 hafta 650 mg

Deca 1/10 hafta 400 mg

Tren E. 10/17 hafta 400 mg

3. Kür testo bolde 1/16 hafta 750 mg 

Tren E. 3/13 hafta 400 mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Mucoo, 4 dakika önce yazdı:

@arrangerant 4. Kürüm. 

1. Kür testo bolde 10 hafta 500 mg danabol 6 hafta40 mg

2. Kür Testo bolde 1/17 hafta 650 mg

Deca 1/10 hafta 400 mg

Tren E. 10/17 hafta 400 mg

3. Kür testo bolde 1/16 hafta 750 mg 

Tren E. 3/13 hafta 400 mg

Anladigim kadariyla deca ile tren ayni anda hic girmemissin 2. Kurde deca bitince trenle devam etmissin. Ben de şu an senin kürune benzer bir kür uyguluyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Mucoo, 6 dakika önce yazdı:

@arrangerant  Çok tehlikeli sularda yüzüyoruz ama bakalm hayrlisi en az yanetki en iyi etkilerle gecer kür inşallah :)

Dostum deca ile treni ayni anda girmeye basladigin hafta durumunu dikkatli gozlemlemelisin zira birbirlerini yada trenin digerlerini bloke ettigini dusunmeye basladim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Kisisel gorusum cok ama cok gereksiz bir kür, 75 kilo bir sporcu icin bunun ceyregiyle cok basarili sonuçlar alabilirsiniz bana kalirsa en azından kendi calistirdigim kisiler basit bir anabolik ve testo ile 90 kilolara çok rahat cikabiliyorlar. Sizin bu kadar ayri ilaci ve yuksek dozu kullanmanizdaki amac tam olarak nedir soyler misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@toxic Basit anaboliklerle 90 kilolara çıkmakmi güldürme beni :) Günde yedigim yemeklerin cikardigim antrenmanlarin haddi hesabi yok şuna emin olki ben suan 90 kiloluk bir insanin yedigi yemekleri bu kiloda yiyorum belki daha fazlasi ve yinede kiloda artış olmuyor ve şuna eminimki bu kür bile beni 90 kiloya cikartmicak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992
Mucoo, 2 saat önce yazdı:

@toxic Basit anaboliklerle 90 kilolara çıkmakmi güldürme beni :) Günde yedigim yemeklerin cikardigim antrenmanlarin haddi hesabi yok şuna emin olki ben suan 90 kiloluk bir insanin yedigi yemekleri bu kiloda yiyorum belki daha fazlasi ve yinede kiloda artış olmuyor ve şuna eminimki bu kür bile beni 90 kiloya cikartmicak

Takılmalar oluyor kral ya bunlar bu işin gerçeği. Benden iyi sende bilirsin herkes de bu ilaçlar aynı etkiyi göstermiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@Vural2 evet bende suan takldm cikamiyorum ve 4. Kurum bu hepsinide bulk yaptm bu kurden snra bi definasyon yapcm artk bi tık belki ilerleyebilme düşüncem var bakalm yaşayıp görücez seneyede yarismalara giricem o zmana kadar cok iyi hazrlanmam lazm bi ciktigim zamn ortaligi tozla buz etmem lazm oyle cikipta acemiligimizi atalm diye deil kupayi alicam diye çıkıcam bakalm herseyin hayrlisi olsun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Mucoo, 17 dakika önce yazdı:

@Vural2 evet bende suan takldm cikamiyorum ve 4. Kurum bu hepsinide bulk yaptm bu kurden snra bi definasyon yapcm artk bi tık belki ilerleyebilme düşüncem var bakalm yaşayıp görücez seneyede yarismalara giricem o zmana kadar cok iyi hazrlanmam lazm bi ciktigim zamn ortaligi tozla buz etmem lazm oyle cikipta acemiligimizi atalm diye deil kupayi alicam diye çıkıcam bakalm herseyin hayrlisi olsun :)

Hocam mesajimin ilk kaidesi sizin sagliginizi on plana koymak yanlis anlasilma olmasin kendi sisteminizi kendiniz tabi daha iyi bilirsiniz. Bana kalirsa arkasinda yatan diger ogeleri de degerlendiriniz, Mesela böyle yemek yediginiz halde neden kilo almiyorsunuz bunu detaylica bir araştırin. Ben 105 110 kilo arasi değişiyorum boy 180 ve bulk doneminde belirli yuklenme zamanlari disinda 600gr carb yemedim o da haftada 2 kere cunku fazla geldiğini hissettim her seferinde 400 gram carb gayet yeterli geldi. Protein myhtlere de inanmiyorum 3gr kilo basi falan sabit 180gr bazen 200grmi gecmedim bunlar kendi uzerimde ve yakınlarım uzerinde gözlemlediğim şeyler. Fazlasini alinca vucut zaten islemeden atiyor kenara yağa dönüşüyor benim vücudumda istersem 500gram protein alayim gut hastasi olur çıkarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@toxic  Ben cok arastirdim chekapa girdm diyetiysene girdim birsuru testler yaptrdm hicbirsey cikmadi ve benmde boyum 1.80 bu zmana kadar 78 ustune hic cikmadim neler neler denedim ama hic cikamadm olmuyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Mucoo, 3 saat önce yazdı:

@Deity para olsa follistatin igf mgf eklicemdr artk bir dahaki kurlerime nasipse inşallah :)

Belki kürlerimiz aynı zamanda başlar peptid için. Senin 20 haftalık kuru gördüm dünden beri bende deca yi 20 haftaya uzatsam mi yoksa 12 hafta da kesip 20 haftaya başka birşeyle mi devam etsem allak bullak oldum.

Bu arada sen mezomorf vücut yapısına sahipsin. Milli gururumuz hamdullah aykutlu var ayrıca çok estetik bir mr olimpia frank zane onların yolunu tut cunki asla bir endomorf gibi vücut yapamazsın. 

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Kardeşim ben ömrümü kur yapmayı düşünmekle geçirdim.1996 beri salonlara gider gelirim. 2002 yilindan beri düşünüyorum. Kaç arkadaşım küre girdi cıktı hatırlamam bile sonra veteriner hekim oldum elimizden enayi çeşit ilac geldi geçti resmi ruhsatlı enayi gibi kullanmadım şimdi ilac çalışıyormu çalışıyormu tersanesinde ilk kurumun 3. Haftası bitiyor. Deca primo sustanon danabol. Bu hafta sustanon u çıkartıp enantat ekleye eğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.