Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Captain Price

Deca hakkında

Önerilen İletiler

Captain Price    118

Öncelikle konuya daha önce deca kullanmış arkadaşlarım, hocalarım cevap verirse sevinirim. 3. Kürümü 1-12 500 mg testosteron enantat 1-10 400 mg deca 1-5 50 mg anapolon düşünüyorum. Bu kür içerisindeki prolaktin inhibitörü ve proviron kullanımı nasıl olmalıdır? Haftada 1 kere 0.5 mg dostinex ve 1-10 25 mg proviron kullanmayı düşünüyorum sizce yeterli olur mu? Ve son olarak en çok korktuğum şey deca dick. Böyle bir olayla karşılaştığımda ne yapmalıyım veya karşılaşmamak için testlerde hangi hormona veya hormonlara dikkat etmeliyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.239
Captain Price, 13 dakika önce yazdı:

Öncelikle konuya daha önce deca kullanmış arkadaşlarım, hocalarım cevap verirse sevinirim. 3. Kürümü 1-12 500 mg testosteron enantat 1-10 400 mg deca 1-5 50 mg anapolon düşünüyorum. Bu kür içerisindeki prolaktin inhibitörü ve proviron kullanımı nasıl olmalıdır? Haftada 1 kere 0.5 mg dostinex ve 1-10 25 mg proviron kullanmayı düşünüyorum sizce yeterli olur mu? Ve son olarak en çok korktuğum şey deca dick. Böyle bir olayla karşılaştığımda ne yapmalıyım veya karşılaşmamak için testlerde hangi hormona veya hormonlara dikkat etmeliyim?

proviron 25 mg alınabilir belki günlük olmasa da olur kür dizaynı güzel gözüküyor ama sana bunu satan adam sadece satmasını biliyor destek vermeyi bilmiyor galiba?prolaktin ve e2 iki dikkat edilesi unsur ayda 1 kan ver bakarsın duruma göre uygulamalarını yaparsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
Captain Price, 16 dakika önce yazdı:

Anapolon kullandığın için öströjenik yan etkilere karşı arimidex. Göğüste ağrı, batma vs başlayınca yarım tablet. Eğer yine de geçmiyosa cabaser yine yarım tablet(prolaktin kaynaklıdır). En güzeli test yaptırmak ama hissiyata göre hareket edeceksen. Proviron testoyu yükseltip ostrojeni düşüyormuş dolaylı yoldan ama bi garantisi yok. En garanti çözüm arimidex.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Bay-T, 5 dakika önce yazdı:

proviron 25 mg alınabilir belki günlük olmasa da olur kür dizaynı güzel gözüküyor ama sana bunu satan adam sadece satmasını biliyor destek vermeyi bilmiyor galiba?prolaktin ve e2 iki dikkat edilesi unsur ayda 1 kan ver bakarsın duruma göre uygulamalarını yaparsın

İlaçları satın aldığım kişiyi sadece ilaçların orjinal olduğunu bildiğim için tercih ediyorum bu platformun bilgi birikimi ve tecrübesine daha çok güveniyorum. Peki kan verme imkanım olmazsa (reşit olmadığım için sürekli kan tahlili yaptırma imkanım olmuyor anca rica vb) yazdığım gibi haftada 1 kere 0.5 mg dostinex yeterli olur mu? Zaten prolaktin yan etkilerini görürsem mecburen test yaptırırım. e2 konusunuda vücudumu tanıyorum onu ayarlayabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Captain Price, 19 saat önce yazdı:

Merhaba.

Öncelikle kürün hayırlı olsun sana ilk tavsiyem testoyu 750 mg çıkartman.
çünkü anapolonda alacaksın ki bu 350 mg eder haftalık 400 deca toplamda 750 mg. Bundan dolayı 500 testo benim düşüncem düşük bir sayı küründe nor19 anabolizan olduğu için libidon sönük kalacaktır diye düşünüyorum kesinlikle yükseltmelisin.

Jino konusuna gelirsek herhangi bir belirti olmadığı sürece ben aridimex ve muadili bir al ürünü kullanmanı gerek bulmuyorum çünkü şu bir gerçek ki kürden aldığın verimi az da olsa etkileyecek ve azaltacaktır.

Deca dick konusuna geleceğim daha önce yaşadığım bir sendrom forum da yaşayan bir çok abilerimiz , kardeşlerimiz mevcut başına gelme ihtimali %50-60 gibi bir rakam ama  9 ay dick gezmiş bir abimizi 2 aylık proviron kullanımıyla mutlu sona ulaştırdık. Sorunu hepten yok oldu.
Deca dick te bütün değerlerin normaldir ama kuş ötmüyordur bunun fantazisi de bu işte. Dht ye çok sıkı bağlandığından bazen 17 ayı bulabiliyor sorun. Eğer olurda düzelmezsen buraya yazarsan yardımcı olabiliriz. Umarım korktuğun başına gelmez.

Günlük ; Çinko , C ve B vitamini  , Omega 3 ( ben genelde balıktan ve deniz ürünlerinden almayı tercih ediyorum kapsül yerine) Multivitamin , Bol Bol yeşillik , Normalde içtiğinden 2 katı kadar fazla su içmeyi ihmal etme. Arada kortizon için aspirin de atabilirsin ama sürekli değil haftada 2 felan.

Kardiyo yapmanı bu kürde tavsiye ederim kolestrol bakımından çok sert olmasada orta halli bir kardiyo yapabilirsin MAX 30 dakika. Tabi ki burada ki en önemli husus antramandan sonra kardiyo yapman.

İyi Geceler . sağlıklı sporlar.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Fthh, 9 saat önce yazdı:

Merhaba.

çünkü anapolonda alacaksın ki bu 350 mg eder haftalık 400 deca toplamda 750 mg. Bundan dolayı 500 testo benim düşüncem düşük bir sayı küründe nor19 anabolizan olduğu için libidon sönük kalacaktır diye düşünüyorum kesinlikle yükseltmelisin.

Jino konusuna gelirsek herhangi bir belirti olmadığı sürece ben aridimex ve muadili bir al ürünü kullanmanı gerek bulmuyorum çünkü şu bir gerçek ki kürden aldığın verimi az da olsa etkileyecek ve azaltacaktır.

Deca dick konusuna geleceğim daha önce yaşadığım bir sendrom forum da yaşayan bir çok abilerimiz , kardeşlerimiz mevcut başına gelme ihtimali %50-60 gibi bir rakam ama  9 ay dick gezmiş bir abimizi 2 aylık proviron kullanımıyla mutlu sona ulaştırdık. Sorunu hepten yok oldu.
Deca dick te bütün değerlerin normaldir ama kuş ötmüyordur bunun fantazisi de bu işte. Dht ye çok sıkı bağlandığından bazen 17 ayı bulabiliyor sorun. Eğer olurda düzelmezsen buraya yazarsan yardımcı olabiliriz. Umarım korktuğun başına gelmez.

Günlük ; Çinko , C ve B vitamini  , Omega 3 ( ben genelde balıktan ve deniz ürünlerinden almayı tercih ediyorum kapsül yerine) Multivitamin , Bol Bol yeşillik , Normalde içtiğinden 2 katı kadar fazla su içmeyi ihmal etme. Arada kortizon için aspirin de atabilirsin ama sürekli değil haftada 2 felan.

Kardiyo yapmanı bu kürde tavsiye ederim kolestrol bakımından çok sert olmasada orta halli bir kardiyo yapabilirsin MAX 30 dakika. Tabi ki burada ki en önemli husus antramandan sonra kardiyo yapman.

Çok teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Komut07    0
Fthh, 22.01.2019 - 23:46 yazdı:

Merhaba.

Deca dick sorununu ben hala yaşıyorum ve 2 sene oldu yardımcı olabilirmisiniz tüm horman degerlerim normal ama ters giden birşey varki tepki yok ne yapmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Komut07, 28.01.2019 - 08:48 yazdı:

Deca dick sorununu ben hala yaşıyorum ve 2 sene oldu yardımcı olabilirmisiniz tüm horman degerlerim normal ama ters giden birşey varki tepki yok ne yapmalıyım

ben 2 aylık proviron kullanımıyla çözdüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Fthh, 43 dakika önce yazdı:

ben 2 aylık proviron kullanımıyla çözdüm.

2 aylık süreçte günlük kaç mg kullandınız?

tarihinde Captain Price tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Captain Price, 30.01.2019 - 08:20 yazdı:

2 aylık süreçte günlük kaç mg kullandınız?

25 MG  Günlük 1 tab.

tarihinde Fthh tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Komut07, 28.01.2019 - 23:48 yazdı:

Haftada 2 bacak antrenmanı , pazartesi cuma . günde 6 ceviz sabah ve gece yatmadan evvel , omega 3 . haftada 3 gün son öğün yağlı balık uskumru olabilir. saw palmetto kullan düzenli sadece prostat için değil 3 ay kesme devam et . ve bir süre yönlendirme gibi olmasın yanlış anlaşılmasın sağlık açısından mecbur kalınabilecek bir durum diyebilirim video izlemen gerekebilir umarım anlaşılabilmiştir .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price, 22.01.2019 - 18:28 yazdı:

Evet diğer 2 kürünü hangi aralıklarla ve hangi dozajlarda kullandığını bilmiyoruz . ancak bu mg lar korkutacak mg lar değildir ve alacağın verim ürünlerin kalitesi , idman şiddeti ve en önemlisi beslenme .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Decadan bu yüzden tırsıyorum aslında çok kullanmak istediğim bi ürün herkeste olmasa da bazılarında kalıcı sıkıntılar bırakıyor  bende şansıma pek güvenmiyorum ne kadar bilinçli olursa olsun küre giren yada destek veren  oluyor illa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Anapolon yerine danabol koy 4 veya 6 hafta.ilk günden yan etkilere karşı ilac kullanırsan olmaz tayfun abinin dediği gibi kan tahlillerine gore değerlendirilir bende deca krundeyim bilgin olsun 2. Haftam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Mlt44, 47 dakika önce yazdı:

Anapolon yerine danabol koy 4 veya 6 hafta.ilk günden yan etkilere karşı ilac kullanırsan olmaz tayfun abinin dediği gibi kan tahlillerine gore değerlendirilir bende deca krundeyim bilgin olsun 2. Haftam

forumda bi arkadaş danabol anapolon karşılaştırmasında anapolonu tercih edin diyordu alt ast değerlerinde oynama aynı  anapolon iyi kolesterolü biraz daha oynatıyor demişti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Deity, 35 dakika önce yazdı:

forumda bi arkadaş danabol anapolon karşılaştırmasında anapolonu tercih edin diyordu alt ast değerlerinde oynama aynı  anapolon iyi kolesterolü biraz daha oynatıyor demişti

Kitlesel olarak bütün kür planlayıcılar dianabol deca kombinasyonu için hem fakirdirler anapolon dozajları sanki biraz daha yüksek tutulması gerekli gibi.10 12 tane içenler tanıyorum. Östrojenin etki olarak dianabol daha aromatize kabul edilir anapolon icin bu sıkıntı gundeme gelmez bile ancak deca kurlerinde ostrojenin orantisal olarak yükselmesi jinekomasti belirtiler göstermeyecek kadar olani şahsen isteğimdir. Deca varsa mutlaka aromatize olan baska bir bilesik olmali bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Hocam yani biz 100 mg anapolon kullanıyoruz. 2 tablet. Açkçası ilk 2 hafta hariç kilp alımındaa vücut tıkanıyor gibi.doz mu az geliyo acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Mhmt38, 23 saat önce yazdı:

Hocam yani biz 100 mg anapolon kullanıyoruz. 2 tablet. Açkçası ilk 2 hafta hariç kilp alımındaa vücut tıkanıyor gibi.doz mu az geliyo acaba

Arkadaşlar ilacin etkin olabilmesi icin doruk plazma konsantrasyonu ulaşması lazım. Zehirin tanımı toksik dozdur. Su bile bazen zehirdir. Bıçak sırtı gibi. Ilaclarin oral formlarlari yarılan ma ömürleri bakımından genel olarak 12 saat tten cok daha az bir surede pik konsantrasyonun altına duser zaten enjektabl formlarının genel olarak metillenmis halleri oral formlardır. 

Anapolon gün-de iki tane kanatimce gayet verimli bir yapılanma yapar istenilen şey kırmızı kan hücrelerinde artış ise bu anapolonun işidir. Karaciğer enzimlerine gore  vucut yapisi ve antrenman siddetine gore8 saat arayla 3 tanede alinabilir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Komut07    0
anabolizanhelp, 12.02.2019 - 12:04 yazdı:

Haftada 2 bacak antrenmanı , pazartesi cuma . günde 6 ceviz sabah ve gece yatmadan evvel , omega 3 . haftada 3 gün son öğün yağlı balık uskumru olabilir. saw palmetto kullan düzenli sadece prostat için değil 3 ay kesme devam et . ve bir süre yönlendirme gibi olmasın yanlış anlaşılmasın sağlık açısından mecbur kalınabilecek bir durum diyebilirim video izlemen gerekebilir umarım anlaşılabilmiştir .

Şimdi 3 ay boyunca hergün proviron ve saw palmetto aralıksız kullanıyorum dimi dogru anlıyım yanlışlık olmasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Komut07, 8 saat önce yazdı:

Şimdi 3 ay boyunca hergün proviron ve saw palmetto aralıksız kullanıyorum dimi dogru anlıyım yanlışlık olmasın

proviron degil proviron kullanimi sadece kullanildigi surece duzende tutan bir ilac biraktigin zaman yie ayni problemler olacaktir ayrica uzun sureli proviron kullanimi tavsiye etmiyorum . sae palmetto 3 ay sabit dozaj kullanin 6 aya uzatilada bilir . isin pskilojik boyutlarida var cok elit veya prof sporcu degilseniz ilaclarla tedavi sart degil dogal yollarla vucut kendine glecektir cok agir kullanmadiginiz takdirde .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rippo34    11

Deca dick konusunda bir fikrim yok kendim deca kullandım sonra sade testo devam ettim sorun okurum kür sonunda bilmiyorum zaten olursa platformda paylaşırım burda herkes yardımcı oluyor zaten . Deca kullanmamış bir insan öncesinden kullandığı Anapolon rimobolan boldenon vs bu ilaçlardan pek birşey anlamadığını hissederler tabiki bence direk decayla başlanmamalı ama onları kullanıp deca ya geçtiğiniz de steroid kullandığınızı gerçek anlamda hissediyorsunuz . Herkese iyi forumlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Rippo34, Bir saat önce yazdı:

Deca dick konusunda bir fikrim yok kendim deca kullandım sonra sade testo devam ettim sorun okurum kür sonunda bilmiyorum zaten olursa platformda paylaşırım burda herkes yardımcı oluyor zaten . Deca kullanmamış bir insan öncesinden kullandığı Anapolon rimobolan boldenon vs bu ilaçlardan pek birşey anlamadığını hissederler tabiki bence direk decayla başlanmamalı ama onları kullanıp deca ya geçtiğiniz de steroid kullandığınızı gerçek anlamda hissediyorsunuz . Herkese iyi forumlar

Deca candır 250 mg gibi dusuk dozlar bile akilci kullanımlarda mükemmel sonuçlar verir yeterki deca sağlam olsun

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.