Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alperen311

750 testo+ 600 deca tahlil ( nefis karaciğer böbrek)

Önerilen İletiler

alperen311    6

2.png.db2e6ba5db90dffcdbc7d553c32a368b.png1.png.ab0b21f1c196d8bba5e9efd70d08e3e9.png3.png.2e2ee1257da1497c13ad6caa15ca38fe.png

işte böyle arkadaşlar ve beslenmem kötü o kadarda iyi değil . 76 başlangıç kilo şuan 84 daha devam

tarihinde alperen311 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alperen311    6
TheShoulder, 27 dakika önce yazdı:

harika bro

ürik asit normalde yüksek olması cok sıkıntılı durum peki düşüklüğü? veya prolaktin cok düşürdüm cabaser 3 günde yarım kullandım onuda kesicem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperen311    6
morningstar, 1 saat önce yazdı:

Östrojen için ne kullanıyorsunuz, göğüste ağrı oluyor mu?

kardeşim östrojeni başta bilrek serbest bıraktım hemen hemen 5 hafta neredeyse hiç almadım koruyucu. ama sonra hafif yanma igne batması oldu gögüste şimdi 3 günde bir alıyorum arimidex yarım tablet . ama sanırım 2günde 1 e düşürücem bugün itibari ile

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46
alperen311, 2 saat önce yazdı:

kardeşim östrojeni başta bilrek serbest bıraktım hemen hemen 5 hafta neredeyse hiç almadım koruyucu. ama sonra hafif yanma igne batması oldu gögüste şimdi 3 günde bir alıyorum arimidex yarım tablet . ama sanırım 2günde 1 e düşürücem bugün itibari ile

Bende anapolonun üçüncü tabletinden itibaren göğüste yanma ve kaşıntılar oldu, e2 39 falan çıkmıştı 2 günde 1 tamox almama rağmen. Sizin bünye iyiymiş. Kitle falan oluştu mu sizde?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperen311    6
morningstar, 7 saat önce yazdı:

Bende anapolonun üçüncü tabletinden itibaren göğüste yanma ve kaşıntılar oldu, e2 39 falan çıkmıştı 2 günde 1 tamox almama rağmen. Sizin bünye iyiymiş. Kitle falan oluştu mu sizde?

kardeşim tamox u sürekli alman lazım östrojene etki etmiyor o sadece gögüs reseptörlerini kapatıyor gögüs östrojenden etkilemiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperen311    6
zafer2340, 46 dakika önce yazdı:

Makine çalışıyormu bari, deca dick gibi problemler olmuyormu

sadece testo kullandıgım dönemlerde libido beni cıldırtıyordu. normalde cinsel olarak gücüm sağlam o yüzden deca dick fln yok 600mg da:) gayet başarılı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
TheShoulder, 16.01.2019 - 22:25 yazdı:

Cabaseri hafta bir alman yeter belki yarım bile alman yeterdi. Ürik asitle ilgili yorum yapamayacağım ...

Prolaktin le alakalı bir sıkıntı yok gibi cebaser biraz beklemeli sanki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
TheShoulder, 1 saat önce yazdı:

Çok baskılanmış düşükte sertleşme sorunu libido kaybı yaşayacakrır deca dick fragmanı olur dozu yüksek haftada 1 yarım belki hiç serbest bırakılmalı dediğin gibi

Arkadaslar progesto yuksek olmasi dediginiz gibi deca dic Lh ve fsh normal  hic ellememek bir hekim olarak tercihim olur. Deca dic aslında vücut hala Deca nin anabolik tesirinde demek bu durumda salonda agirliklari kaldırıp indirmek gerekir

Sholder bakalım deca dan sonra omuzlar masallah seninki gibi olacak mi 

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
TheShoulder, Bir saat önce yazdı:

Deca dick tedaviden sonra olacaksın veya olmayacaksın. Şuan deca dick olursan teston sahtedir. 

Bu sanırım birazda bireysel olsa gerek. Şöyle söyleyeyim, 2 sene önce testo 1500 üzeri iken yaşamıştım bu durumu. Testodan dolayı sürekli bi cinsel istek var ancak deca dick denen olay zaten istekten ziyade birleşme esnasında ki sertleşme problemi. İstiyorsun ama malzeme sünger gibi, ovalıyorsun ovalıyorsun çıkmıyor... :D 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21, 3 saat önce yazdı:

Bu sanırım birazda bireysel olsa gerek. Şöyle söyleyeyim, 2 sene önce testo 1500 üzeri iken yaşamıştım bu durumu. Testodan dolayı sürekli bi cinsel istek var ancak deca dick denen olay zaten istekten ziyade birleşme esnasında ki sertleşme problemi. İstiyorsun ama malzeme sünger gibi, ovalıyorsun ovalıyorsun çıkmıyor... :D 

Problemi nasıl çözdünüz peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Demir düşük geldi bana ilk hafta günde 2 tab sabah akşam ferrum fort al aç karna almaya dikkat et mide bulantısı yapabilir ciddi sıkntı yaparsa aç karna alma . b complex alıyorsan gün aşırı veya 3 günde bir al ürik asid endişelenecek bir şey yok ph değeri yüksek su iç 8 ve yukarısı olmalı salatalık bol tüket sebzeleri çok haşlama yeşil sebzelere yönel ıspanak brokoli devam kolay gelsin başarılar . Prolaktinide cabaseri kesebilirsin 4 günde bir yarımda alabilirsin ilk hafta sonra 5 günde bir uyku problemin varsa 2 hafta kes prolaktini  sonraki testinde değerine bakalım duruma göre .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
morningstar, 16.01.2019 - 19:15 yazdı:

Östrojen için ne kullanıyorsunuz, göğüste ağrı oluyor mu?

alperen311, 16.01.2019 - 21:11 yazdı:

Ilk kürde benim e2 fazlasıyla yükselmişti şuan 2. Kürdeyim 15 haftayı geçti 2 hafta önceki testte hafif yükselmiş 20 sınır benim 38  hala arimidex kullanmıyorum bi sıkıntı yok çok şükür 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.