Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Deity

Saç dökülmesi ve tedavisi!

Önerilen İletiler

Deity    171

ilk küre başladım herşey harika gidiyordu saç dökülmem normaldi çok nadir banyoda 5 10 tel fazla döküldüğü oluyordu ta ki ilacı kesip pct başlayana kadar yaklaşık 20 gün içerisinde durum içler acısıydı  ilk foto kürden önce saçlar fönlü ama şöyle diyeyim saçın döneri gözükmezdi

48915846_326250164943285_4862351476736917504_n.thumb.jpg.943a9bb4ce75a8828ab7a5d156862e09.jpg

pct başlayalı yaklaşık 20 gün

48964935_327226081462463_2584570551179673600_n.thumb.jpg.a7c11e14ae94a4fb33b1ec7fcc19a8a8.jpg49047659_288696831728706_2224849675586895872_n.thumb.jpg.c8c41bf1f57804888415fd2d928474a8.jpg

psikoloji bozuluyor ister istemez araştırmaya başladım tonla bilgi buldum koca karı ilaçları neler neler tabi kafama yatan fda onaylı minoxil oldu onada bir sürü ilaçlar katıp formüller hazırlanmış hepside para :D neyse küre geçelim

minoxil ve dutasterid(avodart) kullandım ve harika etkisi oldu tabi minoxil pahalı olduğu için bende kimyager çırağı olduğum için :D (bknz kür ilaçlarım) hammadde alıp onuda kendim hazırladım ilk hazırladığım formülü yazmıcam şuan kullandığımı yazıcam bu çok daha etkili oldu

hazırladığım solüsyon 100 ml %7 minoxil

40 gr etil alkol

30 gr %100 bitkisel gliserin

23 gr distile su

7 gr minoxil ham toz

30 kapsül (1 kutu) avodart (şırınga iğnesi ile delip karışıma akıttım)

acemice hazırladığım 100ml lik karışımın ardından daha iyi olan bu 2. 100 ml lik karışım ve saçların son hali (saçlar ıslak bu arada)

49071699_599340103847075_8825629417813311488_n.thumb.jpg.bfd7d47ca9163d822ef4a98904b5aff4.jpg

maşallah bayağı toparladı dahada iyi olacak inşallah dediğim gibi daha ikinci şişe diyebiliriz bizlerin genel problemiydi ışık tutmuş olduk herkese saygılar :) 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deity    171
megalodon, 13 saat önce yazdı:

tebrikler süper gelişim;) gliserin emilim için çok iyi bir seçim olmuş kalıntı topaklanma oldu mu karışımda

teşekkür ederim hammaddenin saflığına göre değişir topaklanma ama sorunsuz karıştı

venatrom27, 12 saat önce yazdı:

Benim senden daha çok döküldü protez saç yaptircam bende

bu formüllerin daha gelişmişleri de var istersen bi onları dene ama pahalı mesela ru58841 veya setipiprant hazırlanan solüsyonlar özellikle bu ikisi çok etkili olduğu söyleniyor seti ile bayağı ilerleme kaydeden 1 2 kişi görmüştüm

ayrıca bunu böyle hazırlamanıza da gerek yok ben kendim alıp yaptım ama eczaneden minoxil ve avodart aldıktan sonra avodart kapsüllerini minoxil içine akıtıp karıştırabilirsiniz minoxil içindeki alkol avodartın çözünmesi için yeterli olacaktır minoxil uygulamadan öncede seyreltilmiş gliserinle saçlarınızı nemlendirdikten sonra minoxil uygulayabilirsiniz  gliserini direkt saç derinize uygulamanız ağır olabilir o yüzden su veya başka bir yağ (jojoba veya hindistan cevizi..) ile seyrelttikten sonra uygulayın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Guzel calisma olmus ama minoxili kesince drum geriye doner bilgin olsun.....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Mlt44, 11 saat önce yazdı:

Guzel calisma olmus ama minoxili kesince drum geriye doner bilgin olsun.....

O konuda çok söylenti bırakınca beter olur falan ama kullanıp ara veren ve sıkıntı yaşamayanda var bence bu 1 2 kişinin başına gelmiş kulaktan kulağa devam etmiş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Deity, 56 dakika önce yazdı:

O konuda çok söylenti bırakınca beter olur falan ama kullanıp ara veren ve sıkıntı yaşamayanda var bence bu 1 2 kişinin başına gelmiş kulaktan kulağa devam etmiş 

Bunu sac bölgesine deri alti enjekte ettirenlerde var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Uygulamayı biliyorum ama yapanla hiç karşılaşmadım  dermaroller da iş görür bence 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Deity, 9 dakika önce yazdı:

Uygulamayı biliyorum ama yapanla hiç karşılaşmadım  dermaroller da iş görür bence 

Simdilerde piyasada mavi bir solusyon geziniyor baya meshurr...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Deity, 49 dakika önce yazdı:

Hiç haberim yok bilgin varsa paylaşır mısın 

Internette aradim ama bilemedim hangisi bizim arkadaslar berberde kullanıyorlar memnun kaldıklarını söylüyorlar... bu konuyu öğrenip mesaj atacagim merak etme.....

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Kür biteli 4 ay filan oldu ama bu aralar saçımı tutup çektiğim zaman elimde 3,5 tel kalıyor saçlarım çok çabuk uzuyor aslında sence kullanmalımiyim bunları yoksa şampuan yetermi acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Bakım yağı kullan ekstra bi dökülme değilse minox hiç başlama  verdiğim tarifi alkol oranını biraz azaltıp  tatlı badem yağı hint yağı çörek otu yağı ve hindistan cevizi yağı ile hazırla içine 1 ampül e vitamini kır 2 3 gün de bir saç köklerine sür 2 saat bekle

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Adanalı, 3 saat önce yazdı:

başka bir kür yapacaksan bu tedavi boşa olmuş tekrar aynı durumu yaşıyacaksın

şuan kürdeyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Deity, 10 saat önce yazdı:

şuan kürdeyim?

İnşallah herşey düzgün gider reis ama 

emin ol tekrar dökülecek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Deity, 23 saat önce yazdı:

Bakım yağı kullan ekstra bi dökülme değilse minox hiç başlama  verdiğim tarifi alkol oranını biraz azaltıp  tatlı badem yağı hint yağı çörek otu yağı ve hindistan cevizi yağı ile hazırla içine 1 ampül e vitamini kır 2 3 gün de bir saç köklerine sür 2 saat bekle

Bunlar saci yumusatmaktsn baska hiçbir ise yaramaz malesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
toxic, 11 saat önce yazdı:

Bunlar saci yumusatmaktsn baska hiçbir ise yaramaz malesef

bakım yağı için söylediniz sanırım  minoxlu karışımın etkisi yukarıda çünkü  yinede merak ettim denediniz mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Deity, 17 dakika önce yazdı:

bakım yağı için söylediniz sanırım  minoxlu karışımın etkisi yukarıda çünkü  yinede merak ettim denediniz mi?

Genetik dökülmem.olmadi, besin eksikligi yuzunden yasadim uzun sure yaptigim sagliksiz dietlerin ardindan sonrasinda bb ye basladigimdan beri aldigim saglam protein ve duzgun beslenme sayesinde cocukluktaki haline dondu saçlarım. Minox az kalir, seti, peptid, ru akliniza ne gelirse denedim.bu birkac yillik surede ancak tabiki fayda etmedi. Genetik dokulme var ise ancak gecici yavaslatma yapılabiliyor bu ilaclarla insanlarda da gözlemlediğim bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
toxic, Bir saat önce yazdı:

Genetik dökülmem.olmadi, besin eksikligi yuzunden yasadim uzun sure yaptigim sagliksiz dietlerin ardindan sonrasinda bb ye basladigimdan beri aldigim saglam protein ve duzgun beslenme sayesinde cocukluktaki haline dondu saçlarım. Minox az kalir, seti, peptid, ru akliniza ne gelirse denedim.bu birkac yillik surede ancak tabiki fayda etmedi. Genetik dokulme var ise ancak gecici yavaslatma yapılabiliyor bu ilaclarla insanlarda da gözlemlediğim bu.

ilaca başlamadan önce muhteşem dengesiz beslenirdim ve bir gün bile saçlarımla ilgili bir problem yaşamadım ta ki pct başlayana kadar daha öncede belirttiğim gibi genetik dökülmemde yok  seti ve ru58841 ile nasıl etki alamadınız çok şaşırdım nereden temin ettiniz  verdiğim tarif ile (minox+dutasterid) sonuç ortada işte

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Kado
      Herkese selamlar bilinen üzere tablet formda ilaçlar cinsel bozukluklara yol açabiliyor bu yüzden kullanmaktan çekiniyoruz , benim doktorumun bana önerisi fagron advanced derma pack mft   sprey formunda bunu söylediğiniz zaman eczacı hazırlıyor her eczanede olmuyor sanırım makinesi vs olupta yapan eczaneler var bizim memlekette 2 tane var mesela ben birinde yaptırıyorum 600₺ idi şu an güncel 900₺ yapıyorlar 1 aydan fazla gidiyor her akşam yatmadan bir fıs köpük tüm saça yetiyor.
      İçeriği de şu şekilde diye biliyorum: Minoksidil , Finasterid, TrichoFoam.

• Yazan: luthenze
      Hocam saçlarımda kür sonrası özellikle pct sürecinde sanırım klomen kaynaklı seyrelme dökülme oldu. Clinic expert diye bir saç ekim merkezi follucle plus saç serumu ve vitamini önerdi.
      Sorum şu:
      Bu serum ve vitamin cinselliğe zararı olur mu? İçeriğini fotoğraf olarak bırakıyorum aşağıya. Ailemde genetik olarak kimsede saç dökülmesi yok. İlacı tamamen kestim saç dökülmesi devam eder mi acaba? Bir de klomen saç döker mi 3 aya yakın kullandım çünkü. Kürde mi döküldü pct sürecinde mi oldu fark edemedim. eşimin söylemesiyle fark ettim pct sonunda. @rastlantisal @metinav

• Yazan: Eyzel2
      Abilerim kardeşlerim selamlar merak ettiğim bir konu var da saç dökülmesinden muzdaribim dht baskılayıcı bir takviyeden bahsediliyor saç dökülmesini engellemek için kürde yada only Testo yaparken dht baskılanmak aşınacak verimi düşürür mü bilginiz var mı ? 
    • Yazan: Loving
      Arkadaşlar merhaba;
      Uzun zamandır hatta hormonal ürünlerin ilk gün yüzüne çıkığı zamandan beri tartışılan bir konu '' SAÇ DÖKÜLMESİ ''. Şimdiki anlatımım da bunun için en etkili sonuçlar neler kendi kişisel ortalama 10 yıllık tecrübelerimden yaptığım araştırmalar'dan okuduğum makaleler den en önemlisi de edindiğim tecrübelerden yola çıkarak size bazı açıklamalar da bulunacağım.
      Umarım bu önerimleri dikkate alır sonuca en etkili şekilde ulaşırsınız.  
      Öncelikle DHT türevi olmayan ürünler ile böyle sorunlar yaşamazsınız böylece saçlarınız tehdit altında olmayacaktır. Burada sonuca gitmek adına kişisel olarak araştırmanız gerekenler DHT ve ürünlerin aromatize olma durumları. 
      Şimdi gelelim bu sorunu nasıl çözeceğiz; bu konuda DHT baskılamak adına bir takım ürünler sabunlar,şampuanlar bla bla bir çok şey deneniyor. Etkili mi ? Tartışılır ama önerimde bulunacağım ürünün nasıl sonuç verdiğini deneyip göreceksiniz. 
      MINOXIL

1990'ların ortasında yazılmış bir tıp dergisi elime geçti zamanında ve bu derginin sayfalarının bir tanesinde yer alan makalede tansiyon bakın buraya dikkat '' tansiyon düşüren ilaçların kıl/tüy/saç çıkardığını '' keşfettiklerini okudum. Minoxil'in içindeki etken maddeye baktığınız da ürün tansiyon ilacı. Sonra bu spreyin üretildiğini gözlemledim ve araştırmaların sonucu bu ürün ile %40'a varan bir başarı yakalandığı gözlemlenmiş ki bu oran saç hususunda inanılmaz büyük bir yüzdelik. Ben yıllardır bu ürünü kullanıyorum ve baba tarafından kellik genetik bir problem kardeşim bende 3 yaş ufak olmasına karşın mesela kel diyebileceğimiz bir kıvama geldi şuan. Ama ben yıllardır küre girmeme rağmen ve genetiğimde saç anlamında böyle sorun olmasına karşın saçlarımda hiç bir problem yok bunun en büyük etkilerinden birisi kür için sağlıklı mct ve minoxil arkadaşlar şimdi bu ürünün iki farklı versiyonu var erkekler ve kadınlar için alırken ona dikkat etmelisiniz.
      UYGULAMASI
      Ürünü aldığınız zaman eczanede size min. 3 ay maks. 6 ay kullanabileceğini söyleyecektir ve sıktıktan 1,2 saat sonra yıkmanızı ama benim tavsiyem istediğiniz kadar kullanabilirsiniz özellikle kür dönemlerinde %100 kullanılmalı. İstenilen bölgeye uzaktan 1,2  fıs şeklinde uygulama yapabilirsiniz. Duşa girip çıktıktan sonra uyumadan da tekrar uygulama yapabilirsiniz. Sonuçların ne kadar şaşırtıcı ve etkili olduğuna siz bile şaşıracaksınız.  
      Gelelim hiç kür yapmayan ama bu sorunla yüzleşen arkadaşlara bu arkadaşlara da en ama en yararlı etkeni şu şekilde açıklayabilirim genelde güçsüzleşen ve dökülen saçların en temel sebebi vücutta daki '' DEMİR '' eksikliğinden arkadaşlar ben bunu çok kere bizzat öğrencilerim üzerinde denedim saç dökülme konusunda problem yaşayanlara sadece demir yüklemesi yaptık komik olacak ama bildiğiniz kürdeyken saçları filizlendi  Sebebi demir eksikliğiydi kürde östrojeni baskılamak adına zinco 220 (çinko) kullanırız genelde ve bundan sebep kişilerde çok güzel sonuçlar aldık. Sizde kürde olmayan supplementler ile süreci idare etmeye çalışan arkadaşlar çinko yüklemesi yaparak vücudunuza 2-7 ay içinde çok güzel sonuçlar ile karşılaşacaksınızdır.
      Ama kesinlikle hekiminize danışmalısınız çünkü fazla ve gereksiz demir alımı daha farklı kötü sonuçlara yol açabilir.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.