Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

morningstar

Testo etkisi ?

Önerilen İletiler

morningstar    46

Selam arkadaşlar, ürün jd pharma 250mg testo e., burada ürünün buram buram türk malı koktuğunu gördüm ama aldığım arkadaşlar da bundan kullanıyorlardı yanımda vurdular. 

2 hafta sonra test yaptıracağım, peki bu 2 haftadan önce ilacın çalışıp çalışmadığı anlaşılmaz mı?

Enjeksiyondan sonra biraz garip hissettim psikolojim bozulmuş gibi :D Elim hafif titredi. Ürünü check ettim orjinal diyor sitesinde. Bu belirtiler ilaçta hammadde vardır demek midir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Elinin titremesi g*t korkusundan kaynakli. Bende ilk enjeksiyonumu yaprken g*tum basim farkli oynuyordu kalbim agzimda atiyordu ama alisiyirsun bir sure sonra dert etme 😀 libido da artis falan hissedersen bir nevi anlayabilirsin kendin ama dogru sonucu tabi yaptiracahin test verir 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Akşam anapolon alnaya gideceğim, umarım testo orjinaldir de patlamayız :D

Hiç ödem ağrı falan olmadı, hem seviniyorum hem de endişeleniyorum boş mu diye, ama cidden hafif eli varmış adamın.

Anapolonu testten sonra mı kullanmamı önerirsin peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Ilac odem agri vb yapmazsa sahte oldugu anlamina gelmez. Ben bu forumdan iran testo almistim ve agrisiz odemsiz kürü bitirmistim. Ilactan ilacada degisiyor tabi bu durum. Anapolonu ne zaman kullanacagin hakkinda birsey soylemek istemiyorum cunku testo sahte ise anapolonu bosa kullanmis gibi birsey olucaksin o yuzden sana birakiyorum onu ister simdi kullan ister testten sonra😀

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Çoğu kişi testoyu vurur vurmaz orallara da başlıyor. Testonun biraz reseptörlere bağlanmasını beklemeyi düşünüyorum, ama insanların böyle bir şey yaptığını hiç görmedim acaba hatalı mı olurum bilemedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
morningstar, Şimdi yazdı:

Çoğu kişi testoyu vurur vurmaz orallara da başlıyor. Testonun biraz reseptörlere bağlanmasını beklemeyi düşünüyorum, ama insanların böyle bir şey yaptığını hiç görmedim acaba hatalı mı olurum bilemedim.

Kickstart amacli kullaniyorlar ama birde şöyle düşün ilacın sahteyse çok beklersin testo reseptörlerime baglansında alsam anapolonu diye 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
morningstar, 6 dakika önce yazdı:

Mesela anapolu kullanırken bi baktım testo sahteymiş gittim yeni testo aldım, problem olur mu.

Aldigin yeni testonun vucutta etkisini gec gostermeye baslamasi disinda bir problem olmaz diye dusunuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118

Dostum yanlış anlama ama kaç aydır forumdasın onlarca konuyu okumuşsundur hala balkan ve iran gibi hem yurtdışı hem yurtiçinde oldukça bilinen markalar varken neden bu markayı aldın ki okumanı tavsiye ederim; 

umarım dolu ürün denk gelmiştir sana

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Balkanı ucuza bulamadım, iran testoları için de orjinali zor bulunur diyorlar yoksa benim de gözüm irandaydı ama, orjinal bulursam alacağım.

İlaçları aldığım arkadaş enjeksiyonları yapıyor kendi başıma o riske şu anlık girmek istemiyorum, 1 ay sonra fikrim değişebilir belki.

O konuyu okumuştum buram buram ülkem kokuyor demem de o aknaz peynirli fotoğraf :D İlgin için çok teşekkür ederim. İnternette jd pharma için doğru düzgün bir şey bulamadım yahu.

Bu arada benden günah gitti spordan kısa bir süre önce yarım anapolon + muz aldım. Antrenman sırasında çok problemim yoktu hafif baş ağrısı dışında, antrenman sonrası yorgunluk çöktü birden şu an uykulu uykulu yazıyorum yemek yiyorum da kendime geleceğim.

Ereksiyon anlamında dün pek problem yaşamadım, anapoldan sonra da pek problem olmadı bu arada.

tarihinde morningstar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.