Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zafer

Birileri yardım edebilir mi ?

Önerilen İletiler

Zafer    1

Thaiger Pharma Clenbuterol 40mcg 100 tablet

Thaiger Pharma Stormbear-Winstrol 10mg 100 tablet 2 kutu 

Bvs Labs Oxandrolone 20mg 100 Tablet

Thaiger C-ject Testosteron Cypionat 250mg 30 Ampul

Thaiger Veboldex 250mg 30 Ampul (Boldenon)

12 hafta yapicam kuru fiyat 2900 tl ilk kür olacak 

Fiyat için ne dersiniz yada burdan daha iyi bir fiyat alabilirmiyim önceliğim bu ikincisi bu kürü uygularken yanında takviye herhangi birşey gereklimi milk tist omega zinko arimidexi  vs 

Tabi bu işinde PCT si var bunun hakkında bilgi verirmisiniz en önceliğim fiyat şuan teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.240

hoş geldin dostum lab ürünlerine 3000 tl ??????????????????? :D %100 eczane ürünü olsa ki doğrusu budur bence bundan daha uyguna gelir sakın ani hareket etme derim.dün bir arkadaşla tanıştım çocuk hayatında ilk defa kür yapacak 2,3 ürüne 2500 tl demişler toplasan 700 tl tutmayacak ürünlere.aman dikkat. @Loving var ona ulaş fiyat al sana yardımcı olabilir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zafer    1
Zafer, 1 saat önce yazdı:

Thaiger Pharma Clenbuterol 40mcg 100 tablet

Thaiger Pharma Stormbear-Winstrol 10mg 100 tablet 2 kutu 

Bvs Labs Oxandrolone 20mg 100 Tablet

Thaiger C-ject Testosteron Cypionat 250mg 30 Ampul

Thaiger Veboldex 250mg 30 Ampul (Boldenon)

12 hafta yapicam kuru fiyat 2900 tl ilk kür olacak 

Fiyat için ne dersiniz yada burdan daha iyi bir fiyat alabilirmiyim önceliğim bu ikincisi bu kürü uygularken yanında takviye herhangi birşey gereklimi milk tist omega zinko arimidexi  vs 

Tabi bu işinde PCT si var bunun hakkında bilgi verirmisiniz en önceliğim fiyat şuan teşekkürler 

Valla dostum bu ürünün kaliteli olduğunu söyledi daha önce bi kez küçük çapta yaptım geçen sene ki kür bile sayılmaz aslında winstrol oxanve clen buna kür denmez yanı iyi sonuç almıştım yaza define girmiştim ama şuan hakkaten hakkını vermek istiyorum 12 haftalık bi küre girip ama hakkaten kür olsun istiyorum fiyat uçuk geldi bana da ama olmuşken iyisi olsun istiyorum kalitesiz ürün kullanmak istemiyorum ondan saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
TheShoulder, 4 dakika önce yazdı:

Alma

Aranılan cevap buydu 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
TheShoulder, 48 dakika önce yazdı:

Ne diyeyim abi millet yarışmaya hazırlanır 3000 tl ile şaka gibi 😅😂

3000 tl ile yarışa mı hazırlanıyor? :D :/o.O:) sen hiç yarışmadın yarış arifesindesin sanırım ama 3000 tl hobi olarak bile yapamazsın bu sporu. bir podyum macerası ilk 3 olacaksa ilaç 15-20 bin (bulk+defo da orta düzey kürler ile işin içine gh girerse tek başına o 15-20 bin yapar anabolikler hariç) beslenme aylık 2000-3000 tl arası. avrupada yarışacaksan tek show 40 bin tl yılda 2 kere yarışsan 80 bin :) neyse konu dağılmasın.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zafer    1

Şimdi bu bahsettiğim kürü nasıl alabilirim peki yanı birileri yardımcı olsa fena olamayacak inanın ki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
TheShoulder, 8 dakika önce yazdı:

Ben 3 küsür harcamadım bile formumum konuda var abi :) derece iddiam yok büyüklerdeyim ama alnımın akıyla çıkarım o sahneye 😂

Sen baştan yenilgiyi kabul etmişsin bu fikre 3000 tl yi çöp ederek devam etmen üzücü. o podyuma çıkmak ve derece ideali olmayan birine tavsiyem siz siz olun 3000 tl vermeyin amaç podyuma çıkıp alın teri ile 2,3 poz vermek ise. şunu yapın 100-150 tl güzel bir slip alın podyum için 2900 tl cebinize kalsın :) 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zafer    1

Arkadaşlar olay nereye geldi ben bahsettiğim kürü nasıl yapabilirim biri bir cevap verebilir mi lütfen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39
Bay-T, 1 saat önce yazdı:

Sen baştan yenilgiyi kabul etmişsin bu fikre 3000 tl yi çöp ederek devam etmen üzücü. o podyuma çıkmak ve derece ideali olmayan birine tavsiyem siz siz olun 3000 tl vermeyin amaç podyuma çıkıp alın teri ile 2,3 poz vermek ise. şunu yapın 100-150 tl güzel bir slip alın podyum için 2900 tl cebinize kalsın :) 

Bence yanılıyorsunuz shoulder o kürle gayet iyi iş çıkarmış hem de bu yaşına rağmen. Her şey verilen para değil. Azim ve genetik de bu sporda para kadar hatta daha değerli.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
Hakarakikiri, 6 dakika önce yazdı:

Bence yanılıyorsunuz shoulder o kürle gayet iyi iş çıkarmış hem de bu yaşına rağmen. Her şey verilen para değil. Azim ve genetik de bu sporda para kadar hatta daha değerli.

yarışma süresinde olan bir adamın moralini bozmamak için elimden geldiğinceyorumdan kaçınıyorum zaten moral çok önemli bu işte diye. ama sen ne dediğinin yada yazdıklarının ne anlama geldiğini anlamıyor gibisin.kendi sınırlarını çizmek noktasında başarılı olabilir ama şunu bil adamın nefesini keserler o podyuma çıkınca. kendisi şuan dolu suyu atmadı hiç bir şey yok büyüklerde çıkacak suyu atsın def geçsin o vücut öyle kalacak mı? adamlar bir çıkacak büyüklere %100ü adele öyle anaboliklerin su tutması ile arnolda dönmüş adamlar değil.hem herşey verilen para değil diyor hem azim genetik diyor ne saçmalık allah aşkına bu?????? genetik şu bu elbette çok önemli ama o podyumda genetik harikasıda olsan adelen yoksa yıllarını bu spora vermemişsen ve doğru ilaçları almamışsan sonuç hüsrran anladı mı güzel kardeşim. misal adam büyüklerde çıkacak ben yarışmanın sonucunu söyleyeyim şimdiden örneğin 5 kişi bilemedin 8 kişi çıksınlar ilk 3 zaten ya ultra deneyimli biri gelecek yada hakemlerin salonundan çıkmış birisin 1. olacak iki ve üç ciddi bu işe zaman harcamış yatırım yapmış kişiler çıkacak. örneği 8 kişini içinden şuan ki durumu çevçevesinde gitse gitse ereceği noktayı kısmen görebiliyorum 8'den ilk 5 zor kalır diyorum. ha yeni daha çok taze allah yolunu açık etsin inş ben yanılırım da birinci olur. 

Zafer, 33 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar olay nereye geldi ben bahsettiğim kürü nasıl yapabilirim biri bir cevap verebilir mi lütfen 

olayın bir yere geldiği yok ben yanlış gördüğüm yerleri törpüledim sadece. konuna gelecek olursak yorum yaptım zaten daha ne istiyosun dostum? nasıl yapbilirimi mi var güvenilir bir noktadan alışveriş yap ürünlerin gelsin eline lab. ürünlerinden katiyen uzak dur bu yazdıkların hep lab ürünü eczane ürünleri kullan ki sorun yaşama. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zafer    1
Bay-T, 29 dakika önce yazdı:

yarışma süresinde olan bir adamın moralini bozmamak için elimden geldiğinceyorumdan kaçınıyorum zaten moral çok önemli bu işte diye. ama sen ne dediğinin yada yazdıklarının ne anlama geldiğini anlamıyor gibisin.kendi sınırlarını çizmek noktasında başarılı olabilir ama şunu bil adamın nefesini keserler o podyuma çıkınca. kendisi şuan dolu suyu atmadı hiç bir şey yok büyüklerde çıkacak suyu atsın def geçsin o vücut öyle kalacak mı? adamlar bir çıkacak büyüklere %100ü adele öyle anaboliklerin su tutması ile arnolda dönmüş adamlar değil.hem herşey verilen para değil diyor hem azim genetik diyor ne saçmalık allah aşkına bu?????? genetik şu bu elbette çok önemli ama o podyumda genetik harikasıda olsan adelen yoksa yıllarını bu spora vermemişsen ve doğru ilaçları almamışsan sonuç hüsrran anladı mı güzel kardeşim. misal adam büyüklerde çıkacak ben yarışmanın sonucunu söyleyeyim şimdiden örneğin 5 kişi bilemedin 8 kişi çıksınlar ilk 3 zaten ya ultra deneyimli biri gelecek yada hakemlerin salonundan çıkmış birisin 1. olacak iki ve üç ciddi bu işe zaman harcamış yatırım yapmış kişiler çıkacak. örneği 8 kişini içinden şuan ki durumu çevçevesinde gitse gitse ereceği noktayı kısmen görebiliyorum 8'den ilk 5 zor kalır diyorum. ha yeni daha çok taze allah yolunu açık etsin inş ben yanılırım da birinci olur. 

olayın bir yere geldiği yok ben yanlış gördüğüm yerleri törpüledim sadece. konuna gelecek olursak yorum yaptım zaten daha ne istiyosun dostum? nasıl yapbilirimi mi var güvenilir bir noktadan alışveriş yap ürünlerin gelsin eline lab. ürünlerinden katiyen uzak dur bu yazdıkların hep lab ürünü eczane ürünleri kullan ki sorun yaşama. 

Bunları eczaneler satıyor mu ki ilk defa duydum gerçekten boldenon testo cypionat winstrol oxan clen bunların eczanelerde satıldığını bilmiyordum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
Zafer, 13 dakika önce yazdı:

Bunları eczaneler satıyor mu ki ilk defa duydum gerçekten boldenon testo cypionat winstrol oxan clen bunların eczanelerde satıldığını bilmiyordum 

şöyleki her ülkenin kendine göre eczanelerde yasal satılan ürünleri var Türkiye de sustanon (testo mix) abdi ibrahim anapolon (dianabol üst segmenti) vb gibi ürünler var ama başka ülkeler de deca vb gibi ürünler var onun dışında vet. lab ürünü olmak durumunda olanlar var tren bolde vb gibi. yani elinden geldiğincec eczane ürünlerinden şaşma. şaşma ki üzülme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

İlk kur için bence eczane işi rimobolan sustanon yap yeter ilkkez bu kadar yüklenmeye gerek yok bence yinede daha iyi bilenler yardımcı olurlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46
Ironmann, 35 dakika önce yazdı:

İlk kur için bence eczane işi rimobolan sustanon yap yeter ilkkez bu kadar yüklenmeye gerek yok bence yinede daha iyi bilenler yardımcı olurlar

hocam bu rimobolan sustanon nerede satılıyor ya bir çok eczaneye sordum yok diyor herkes, proviron için nazlı ilaç diyorlar bir gelir bir gelmez mesela.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Vermek istemiyor olabilirler tanıdık eczacın varsa alabilirsin 

Halledemezsen @loving ile iletişime gecebilirsin o sana gereken yardımları yapar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Bay-T, 10/31/2018 - 16:58 yazdı:

3000 tl ile yarışa mı hazırlanıyor? :D :/o.O:) sen hiç yarışmadın yarış arifesindesin sanırım ama 3000 tl hobi olarak bile yapamazsın bu sporu. bir podyum macerası ilk 3 olacaksa ilaç 15-20 bin (bulk+defo da orta düzey kürler ile işin içine gh girerse tek başına o 15-20 bin yapar anabolikler hariç) beslenme aylık 2000-3000 tl arası. avrupada yarışacaksan tek show 40 bin tl yılda 2 kere yarışsan 80 bin :) neyse konu dağılmasın.

Genetik söyleminize ve fiyat aralıgınıza katılmıyorum. Herkesin vücuttaki ilaç töleransı farklı malesef, 200mg testo ile sizin 1.5g ile alamadıgınız kütleyi cok daha kısa sürede alan insanlar var. Kendim de bu grubun içindeyim, testodan baska aman aman birşey kullanmam, trenbolone senede 1 kere belki,  110 kilo 180boy %10 yag oranında gidip gelirim. Genetik meselesini fazla hafife alıyorsunuz. 15-20 de cok ucuk rakamlar bana kalırsa. Tabiki kisinin aldıklarına vs göre degisir yemek icin yorum yapamayacagim ama kür meselesinde 2bin lira bile harcamadan olabilecek en iyi ve az kayıplı kütleye ulasilabilir ya da ben ulastiriyorum sizi bilemeyecegim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
toxic, 04.11.2018 - 22:24 yazdı:

Genetik söyleminize ve fiyat aralıgınıza katılmıyorum. Herkesin vücuttaki ilaç töleransı farklı malesef, 200mg testo ile sizin 1.5g ile alamadıgınız kütleyi cok daha kısa sürede alan insanlar var. Kendim de bu grubun içindeyim, testodan baska aman aman birşey kullanmam, trenbolone senede 1 kere belki,  110 kilo 180boy %10 yag oranında gidip gelirim. Genetik meselesini fazla hafife alıyorsunuz. 15-20 de cok ucuk rakamlar bana kalırsa. Tabiki kisinin aldıklarına vs göre degisir yemek icin yorum yapamayacagim ama kür meselesinde 2bin lira bile harcamadan olabilecek en iyi ve az kayıplı kütleye ulasilabilir ya da ben ulastiriyorum sizi bilemeyecegim

İkinci cümlenize kadar aslında katılmadığınız konuları savunmuşum tam anlamıyla aynı pencereden bakamadık galiba. yazınızın sonundaki cümleye istinaden kür kategorilerine 2bin lira veya altı rakamlara hedefe taşıyacak kür programlarını yayınlamanızı rica edeceğim hem arkanızdan gelen bir çok nesili kurtarmış olursunuz bende merakla bekliyor olacağım konuları. bahsettiğimiz kürler ciddi fark yaratacak ve podyumda ilk 3e götürecek kürler olacaktır muhtemelen çünkü ben o noktaya istinaden bir kaç betimleme yaptım sisteminizi merak ettim bakalım benim tecrübelerim ile sizinkiler ne orandan pekişiyor yada zıtlaşıyor görmek isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44

Bence ya bu siteden al ya da eczane/veteriner ürünlerine yönel..

tarihinde interfectum tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.