Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

morningstar

Anapolon ve bolde iyi bir ikili mi?

Önerilen İletiler

morningstar    46

Selam arkadaşlar, ilk kürüm için 16 haftalık testo+bolde düşünüyorum, yanına anapolon eklersem boldenonla çakışır mı?

Okuduğum kadarıyla anapolon anemide de kullanılıyormuş, bolde kullanırken benexol b vitaminleri için bas bas kullanmayın deniyor, o halde anapolondan kaçınmam mı gerekir yoksa boldenonun etkilerini arttırır mı?

İlk kür için anapolon kötü bir karar mı? Uygunsa hangi aralıkta ne kadar süre kullanılmalı?

Ayrıca proviron gerekir mi kürde, proviron için hayat kalitenizi bile etkileyebilecek ilaç deniyor merak ediyorum.

Amacım alabildiğimce bilgi alabilmek anabolizanlar hakkında, abartmadıkça eleştirin lütfen beni ki kendimi geliştirebileyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

morningstar    46
TheShoulder, 39 dakika önce yazdı:

Konuma göz atabilirsin. Bolde testo anapolon yaptım

Sonuçlarınızı takip ediyorum gayet güzel sonuçlar, peki birbirini destekleyen ilaçlar mı bunlar ?

Damarlanma konusuna nasıl bir etkileri oldu, anapolon hatları kapatmadı mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rippo34    11
TheShoulder, 7 saat önce yazdı:

Açıkçası damaelanmada olumlu sonuç aldım seninle aynı fikirdeydim hatlarım kapanır yuvarlak top top omuzlaeım olur demiştim olmuyor o :D ama ciddi patlatıyor hani mesela bolde testo da çevren kürde olduğunu şüphelenerek anlar ama anapolon da bunu saklamana imkan yok çünkü 2. Haftadan sonra her sabah farklı uyanıyorsun... muhteşem bişey

Peki anapolonu kaç hafta kullanmayı tavsiye ediyorsun ? Karaciğeri ciddi yorduğundan bahsediliyor sivilcelenmekten kimse hoşlanmaz haliyle senin fikrin nedir anapolon kullanım süresi hakkında ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
TheShoulder, 8 saat önce yazdı:

Açıkçası damaelanmada olumlu sonuç aldım seninle aynı fikirdeydim hatlarım kapanır yuvarlak top top omuzlaeım olur demiştim olmuyor o :D ama ciddi patlatıyor hani mesela bolde testo da çevren kürde olduğunu şüphelenerek anlar ama anapolon da bunu saklamana imkan yok çünkü 2. Haftadan sonra her sabah farklı uyanıyorsun... muhteşem bişey

Hocam benim kürümde anapolon var ve antremana 7'de gidiyorum yarılanma süresi 8 saatmiş 25 mg sabah kahvaltıdan sonra 25 mg 15 00'da içmek mi daha mantıklı olur yoksa tek tableti antremandan 4-5 saat öncemi alayım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
TheShoulder, 29 dakika önce yazdı:

Benim spor hayatım boyunca alt ast sorunum olmadı maydonoz çok severim hep yerim etkisi vardır illaki anapolon kullandığımda 27-21 olan değerlerim 368-199 oldu şuan düzelti Tahie açtığım kür konuma bakarsan orada test sonuçlarını paylaştım ve onu nasıl referans aralığa indirdiğimden de bahsettim :) 

Şimdiii takıldığın nokta harika ben buna dikkat ettim 25-25 de 50 mg da karaciğerini aynı yoracak bu konu kapansın. İkinci olarak ben idmandan 7 saat önce alırdım 50 mg anapolonu kendi yaptığım böyle böl diyenlerde oldu böldüm bir fark göremedim kardeşim bölme bence ama kanda 8-8 16 saat tutmak daha doğrusu bilimsel olarak ben ofis adliye şura bura koşturmaca olduğundan bazen ikinci servisi kaçırıyordum o sebeple uygulamadım. 

Teşekkür ederim karaciğer değerleriniz bayağı artmış bu artan süre içerisinde karaciğer koruyucusu kullandınız mı? (nac,milk thistle vb.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Bende anapolon deca testo yapicaktim ama bu yazilanlardan sonra icimde bir korku olusmadi degil😀

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Doğalım ama 2 - 3 ay önceki değerlerim yüksek çıkmıştı, kreatine ve o sıra kullandığım toz bcaa'ya bağlıyorum.

Sabah erken kalkarsam kan vericem tekrardan, umarım değerlerim düşmüştür bu süre zarfında. Eskisi kadar fazla sebze tüketmiyorum ve kreatine az da olsa devam ediyorum, yüksek çıkarsa şaşırmam. (Alt 100 civarı ast ise 50ydi sanırım)

Değerlerime göre anapolonu düşüneceğim. Dianabol öneriliyor anapolondan daha kalıcı sonuçlar için bakalım, sürekli yeni şeyler öğreniyoruz.

tarihinde morningstar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Orallar kalıcı sonuç vermiyor genelde hatta hiç bir steroid kalıcı sonuç vermiyor fakat oralların etkisi bıraktıktan 1 hafta sonra gidicektir hacim bi nebze kalıyor fakat yeni bir orala başlayana kadar o pump'ı yakalayamayacaksınız :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.