Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Captain Price

Roaccutane kar/zarar

Önerilen İletiler

Captain Price    118

Bu lanet ilacın karaciğer değerlerini yükseltme, dudağı fazlasıyla kurutup çatlatıp kanatma , sırt-eklem-kas ağrıları gibi yan etkileri var ve en az 5-6 aylık kullanımda tam olarak tertemiz yapıyor yüzü. Ve ben en geç kasımda küre girmeyi düşünüyorum (500 mg test e, 400 mg boldenon) roaccutaneyi bırakmadan kürle beraber devam edersem karaciğerim fazla bir zarar görür mü? Sonuçta oral bir steroid kullanmıyorum ve kür boyunca 450 mg silimarin 150 mg enginar ve karahinba ekstresi içeren bir milk thistle kullanacağım buna ekstra olarak nac 600 kullanımına gerek var mıdır? Ve sizce bu yan etkilere rağmen 5-6 ay boyunca bu yan etkilerle beraber roaccutane ilacının kullanılması mantıklı mıdır siz olsanız kullanır mıydınız? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JrRommel    259

Selamlar dostum öncelikle teşekkürler benim daha hocalık vasıflarım yok bence :D ama Tayfun Abimiz baya tecrübelidir hocam diyebileceğimiz kadar. Bunun haricinde oral steroid(dianabol) ve roaccutane da kullanmış biri olarak ; roaccutane karaciğer alt ve ast değerlerini oral steroidten daha çok etkiliyor. Ben iyi bir doktor gözetiminde kullanmıştım ondan hem karaciğer değerlerin hem de roaccutane dozajını zamanını bilemeyeceğim belki 6 aydan kısa da sürebilir uzun da sürebilir yetedebilir. 6 ay çok sembolik bir zaman.

Bunları geçersek roaccutane'la birlikte sana bedava kür + para vereceğiz deseler ikisini bir hayatta kullanmam :D . İstediğin koruyucuyu kullan roaccutane karaciğeri etkiler ggt falan napar bilmiyorum ama her türlü alt ast oynatır hem de enjekte olsun oral olsun steroidlerden daha çok oynatır. He bi de steroidler de oynatır ondan bu kadar acele etmene gerek yok. 

Karaciğer enzimlerin yerine gelsin ondan sonra küre girersin veya küre gir pctni yap karaciğer kendine gelsin ondan sonra roaccutane kullan. Dost tavsiyesi ikisi birlikte en iyi doktorun da en iyi koruyucunun da yapacağı bir şey yoktur :D . 

Hatta şöyle özetleyeyim kürdeyken alkol (tabi dozunda :D ) kullanabilirsin , roaccutanela alkol (yine tabi dozunda) kullanabilirsin ama steroid ve roaccutane'ı birlikte kullanamazsın , kullanmamalısın. 

Umarım yeterince açıklayacı olmuşumdur. Sonuçta ikisini de kullanmayacak mısın? İstemiyor musun? Evet yapacaksın , bare akışına bırak zamana yay acele etme. Rahat , mutlu ve sağlıklı ol :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
JrRommel, 16 saat önce yazdı:

Selamlar dostum öncelikle teşekkürler benim daha hocalık vasıflarım yok bence :D ama Tayfun Abimiz baya tecrübelidir hocam diyebileceğimiz kadar. Bunun haricinde oral steroid(dianabol) ve roaccutane da kullanmış biri olarak ; roaccutane karaciğer alt ve ast değerlerini oral steroidten daha çok etkiliyor. Ben iyi bir doktor gözetiminde kullanmıştım ondan hem karaciğer değerlerin hem de roaccutane dozajını zamanını bilemeyeceğim belki 6 aydan kısa da sürebilir uzun da sürebilir yetedebilir. 6 ay çok sembolik bir zaman.

Bunları geçersek roaccutane'la birlikte sana bedava kür + para vereceğiz deseler ikisini bir hayatta kullanmam :D . İstediğin koruyucuyu kullan roaccutane karaciğeri etkiler ggt falan napar bilmiyorum ama her türlü alt ast oynatır hem de enjekte olsun oral olsun steroidlerden daha çok oynatır. He bi de steroidler de oynatır ondan bu kadar acele etmene gerek yok. 

Karaciğer enzimlerin yerine gelsin ondan sonra küre girersin veya küre gir pctni yap karaciğer kendine gelsin ondan sonra roaccutane kullan. Dost tavsiyesi ikisi birlikte en iyi doktorun da en iyi koruyucunun da yapacağı bir şey yoktur :D . 

Hatta şöyle özetleyeyim kürdeyken alkol (tabi dozunda :D ) kullanabilirsin , roaccutanela alkol (yine tabi dozunda) kullanabilirsin ama steroid ve roaccutane'ı birlikte kullanamazsın , kullanmamalısın. 

Umarım yeterince açıklayacı olmuşumdur. Sonuçta ikisini de kullanmayacak mısın? İstemiyor musun? Evet yapacaksın , bare akışına bırak zamana yay acele etme. Rahat , mutlu ve sağlıklı ol :)

Çok teşekkür ederim kür ve pctden sonra kullanmak daha mantıklı geldi :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.