Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mhmt38

Tren enanthate yüksek ateş

Önerilen İletiler

Mhmt38    285

İyi günler arkadaşlar hocalarım. Testo enanthate deca kürü sonrası testoyu kesmeyim geçen hafta testo c tren e kürüne başladım. Dün ikinci enjeksiyonumu yaptırdım ama sorun şu ki hafif bi soğuk algınlığım var. Enjeksiyon sonrası boğazım düğümlendi ateşim aşırı yükseldi ve hafif öksürüğüm çok şiddetlendi. İlaç falan içip sabahı zor ettim. Sorum şu bunlar trenin yan etkisi mi yoksa benim hafif nezlem enjeksiyon sonrası ağırlaştı mı? Enjeksiyondan hemen sonra başladı şikayetlerim. Bi süre zor nefes aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xfitx    3

trenin yan etkileri fakat decadan kaç gün sonra trene başladınız ? neden böyle birşey tercih ettiniz ? bu yaptığınız ileride kısır olma riskinizi %90 arttırmıştır.Kullanmaya devam etmeyi düşünüyorsanız eğer gece yatarken coldway soğuk algınlığı ilacı alabilirsiniz.Bazı ilaçlar bazı bünyelerde tepkimeye girebiliyor ki tren güçlü bir ilaç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bavci    0

Kısır olmanın bununla ne alakası var ''bilimsel'' olarak anlatır mısın dostum ? Kulaktan duyma saçma sapan şeylerle adamı boş yere endişeye sokma. Kısır olmanın bununla bir alakası yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
xfitx, 10 dakika önce yazdı:

trenin yan etkileri fakat decadan kaç gün sonra trene başladınız ? neden böyle birşey tercih ettiniz ? bu yaptığınız ileride kısır olma riskinizi %90 arttırmıştır.Kullanmaya devam etmeyi düşünüyorsanız eğer gece yatarken coldway soğuk algınlığı ilacı alabilirsiniz.Bazı ilaçlar bazı bünyelerde tepkimeye girebiliyor ki tren güçlü bir ilaç.

Decayı kestikten 6 hafta sonra girdim. Deca 10 hafta sürmüştü. Testo tren bolde şeklinde gidiyorum. Deca dan bu sefer istediğim verimi alamadım. Treni merak ettim. 10 haftada kesmeyi düşünüyorum. Bi defa denemek istedim. Artı kısırlık çok tartışmalı bi konu. Prolaktinden libido kaybı yaşanabiliyo ama kısırlıkla bağlantıyı çözemedim. Bilmediğimden soruyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14
xfitx, Bir saat önce yazdı:

@Loving hocam bu arkadaşa bir el atarmısınız ? Diğer konulara attığı yorumlarıda okudum tamamen sağdan soldan duyup okudugu bilgilere kendınce yorum katıp insanlara yanlış bilgi veren bir insan.Benim gözlemlediğim kadarıyla kendısının bisey bildigi yok,kendı vucudunda denediği yada cevresınde deneyipde gordugu ınsanda yok tamamen ezbere yanlıs bilgiler,ayıptır.Bana bir tane adam gostersene decadan sonra tren gırıp kısır kalan bı ınsan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xfitx    3

6 haftalık süreçte pct yaptınız mı ? LH ve FSH buradaki temel hormonlar kür içerisindeyken prolaktin yükseliyor ve o da söylediğiniz gibi cinsel istekle alakalı fakat lh ve fsh sizin sperm üretiminiz anlamına geliyor çok uzun süre baskılamak Hpta yı kapatıyor(araştırınız) 15-20 hafta tren deca kürleri yada pct yapmadan yeni kürler bu süreci kamçılıyor gerekli olan şey ise ilaçtan önce düzgün bir plan gerekli testler başarılar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xfitx    3
Big_ramy, 3 dakika önce yazdı:

@Loving hocam bu arkadaşa bir el atarmısınız ? Diğer konulara attığı yorumlarıda okudum tamamen sağdan soldan duyup okudugu bilgilere kendınce yorum katıp insanlara yanlış bilgi veren bir insan.Benim gözlemlediğim kadarıyla kendısının bisey bildigi yok,kendı vucudunda denediği yada cevresınde deneyipde gordugu ınsanda yok tamamen ezbere yanlıs bilgiler,ayıptır.Bana bir tane adam gostersene decadan sonra tren gırıp kısır kalan bı ınsan

Hahahah sen mi biliyorsun deca tren bu ürünler bir ardı ardına kullanılmaz ikisinde aynı reseptöre bağlanırlar ikisi de 19nor grubu üyesidir ve uzun süreli kullanılmaları çok sakıncalıdır.sen Bilgi paylaşta senin bilgilerini görelim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
xfitx, 5 dakika önce yazdı:

Hahahah sen mi biliyorsun deca tren bu ürünler bir ardı ardına kullanılmaz ikisinde aynı reseptöre bağlanırlar ikisi de 19nor grubu üyesidir ve uzun süreli kullanılmaları çok sakıncalıdır.sen Bilgi paylaşta senin bilgilerini görelim 

Merhaba; platform da gerginlik en son istediğim şey. Burada size bu suçlamayı yapan da (sözde suçlama) sizde nezaket kuralları gereğince katılım göstermelisiniz konulara. Bana örneğin birisi aptal dedi diye ben aptal mı olacağım ? Burada da öyle siz doğru bildiklerinizi yazın elbette ama doğru tektir bunu da unutmayın. Ayrıca alttan alabilmeyi bilmeli bir insan kibir olmamalı ''haklısın'' deyip susabilmeli bir insan. Güzel bir hayatınız olsun isterseniz en son söylenecek kurulacak sözleri cümle başında kullanmamayı öğrenmelisiniz. Sözüm iki tarafa da ; olması gereken şudur .. Örnek x arkadaşımız bir cevap verdi ? Hemen kaynak sorun kaynak vermiyorsa doğrusu şudur deyip kaynak gösterin böylelikle onun doğrusu yanlış benimki doğru polemiklerinden de uzak kalmış seviyeli bir tartışma içerisin de olursunuz.

Konu uzatılmasın hepimizin doğru bildiği yanlışlar yanlış bildiği doğrular vardır dikkatli olalım forum kurallarına uyalım

aksi halde uzaklşatırılır sorumsuz davranan kullanıcılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
xfitx, 20 dakika önce yazdı:

Bu işte yenisin çok belli sağdan soldan okuyup konuşacağına keşke biraz ingilizce kaynaklara falan baksaydın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.216

Deca - tren olayı için bu konuda tartışılma yapılmış ve karara bağlanmış göz atmanız da fayda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Öncelikle cevap veren herkese t.ederim. Konu biraz saptı ama 😅 her enjeksiyonda aynı şeyi yaşar mıyım? Onu merak ediyorum. Çünki dün akşam bizimkiler acile gidelim diye çok ısrar ettiler. O değil doktora ne diyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Mhmt38, 37 dakika önce yazdı:

Öncelikle cevap veren herkese t.ederim. Konu biraz saptı ama 😅 her enjeksiyonda aynı şeyi yaşar mıyım? Onu merak ediyorum. Çünki dün akşam bizimkiler acile gidelim diye çok ısrar ettiler. O değil doktora ne diyeceğim.

Mehmet Abi öncelikle geçmiş olsun ben doktor konusunda konuşacağım. Doktorlar öcü değil , az çok da hemen hemen hepsi bu konularda bilgili. Direk doğruyu söylemek en iyisi çünkü doğruyu söylersek onlar da ilaçlarımızla etkileşim yapacak şeylerden kaçınacaklardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
JrRommel, 2 dakika önce yazdı:

Mehmet Abi öncelikle geçmiş olsun ben doktor konusunda konuşacağım. Doktorlar öcü değil , az çok da hemen hemen hepsi bu konularda bilgili. Direk doğruyu söylemek en iyisi çünkü doğruyu söylersek onlar da ilaçlarımızla etkileşim yapacak şeylerden kaçınacaklardır.

Teşekkür ederim kardeşim. Acile gitsem doktor o kalabalıkta bana iyi şeyler söylemezdi. Birde kullandığım iki roid tren ve bolde insan için kullanılan ilaçlar değiller 😅 trende yan etkilerre karşı ne yapabilirz ve ne kadar sürer bu etkiler onu merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Direk bire bir doktordan öğrendiğim kadarıyla ağrı kesici grip ilaçlarının çoğu karaciğerde çözülüyormuş. Benim zaten penisiline alerjim var gidip de her antibiyotiği kullanamıyorum :D . Kürde olduğumu bilen bir doktor kürdeyken hastalandığımda (ateşim vardı , bir de gözümden yaşlar akıyordu, burun akıntım ve boğaz akıntım gıcığım hafif yanmam vardı) benical cold önermişti. Benicalin kötü yanı biraz miğde ağrısı veya bulantısı (kesin değil tabi ki) yapabilir. Eğer reflünüz varsa onu biraz azdırabilir bildiğim kadarıyla.

tarihinde JrRommel tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 15.09.2018 - 11:32 yazdı:

İyi günler arkadaşlar hocalarım. Testo enanthate deca kürü sonrası testoyu kesmeyim geçen hafta testo c tren e kürüne başladım. Dün ikinci enjeksiyonumu yaptırdım ama sorun şu ki hafif bi soğuk algınlığım var. Enjeksiyon sonrası boğazım düğümlendi ateşim aşırı yükseldi ve hafif öksürüğüm çok şiddetlendi. İlaç falan içip sabahı zor ettim. Sorum şu bunlar trenin yan etkisi mi yoksa benim hafif nezlem enjeksiyon sonrası ağırlaştı mı? Enjeksiyondan hemen sonra başladı şikayetlerim. Bi süre zor nefes aldım.

Mehmet muhtemelen ilçaların tepkimesinden kaynaklanan bir durum bende aynı sorunu yaşamıştım yıllar önce hatta daha açık konuşmam gerekirse sustanon rimobolan enjeksiyonun akşamı bademciklerimde yanma ve çok hafif şişlik olmuştu bir iki güne geçti bu gibi durumlarda panige gerek yok çok fazla çünkü mecazen vucudumuz cok akıllı ve çok fazla reseptör var tepkinin nerden geleceğini bilemeyiz ki soguk algınlıgından bahsetmiştiniz bende de biraz var dı ve sonrası malum . doktora gıtmek ıyı bır tercıh ben gitmemiştim bir iki güne geçmişti ve enjeksiyonları hiç kesmedim ilerde bir problem olmadı . konunuzu devam ettitin başka bir problem olursa yardımcı olmaya çalışalım . 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14
Mhmt38, 15.09.2018 - 15:51 yazdı:

hocam trenın markası ne ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Big_ramy, 3 dakika önce yazdı:

hocam trenın markası ne ?

Watson pharma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

tren öksürüğü banada oluyordu ve tüm günümü berbat ediyordu en sonunda çözümü yavaş enjekte ederek buldum , ilacı cok yavaş enjekte ediceksin yani 40-50 saniye sürcek nerdeyse enjeksiyon süresi , böle yaptıgımdan beri hiç tekrarlanmadı öksürük

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Zaten iki canavar var tren deca herguzelin bur kusuru olurmuss..😂😂😂😂😂 saglikli sporlar 

Bay-T, 15.09.2018 - 14:46 yazdı:

Deca - tren olayı için bu konuda tartışılma yapılmış ve karara bağlanmış göz atmanız da fayda var.

Düzeltme butonu aktif olmadigi icin ikinci kez yazıyorum.. Tayfun abide paylaşmış linki birkerede burada dile getirecegim 

Arkadaslar  tren deca bolde bunların anabolik etkisi icin geçen sureler hesaplanarak kure dahil edilip çıkartılmalı ayni reseptöre baglanir diye bir sey söz konusu degil  olamazda bunların hepsi yada anabolizanlar hepsi shbg sex hormonu bağlayan globulin ile bağlanarak taşınır.  Ve uydu hücreler vasıtasıyla kas dokuya inokule olurlar. Mesele spor geçmişi yani bunları haracayabilecek kas yoğunluğu....ve kürün mg hesabi ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Mhmt38, 9/20/2018 - 12:19 yazdı:

Watson pharma

Ates basması ve oksuruk saglam tren kullandigini gösteriyor her enjeksiyonda istersem 10 dakikada enjekte edeyim etkiler hic sasmaz 15 saniye sonra oksuruk başlar sanki cigerlerinden yilan geçiyormus gibi, 5 dakika surer aralikli bir oksuruk nefes alamiyor gibi olursun bazen, sabah enjeksiyon olduysan aksam da ateşin cikar 1 gun de o surer sanki soguk alginligin varmis gibi. Bunlari olmadan geçen bir tren enjeksiyonu bilmiyorum o yüzden tren enth tercih ediyorum ve tek doz haftada 1 enjeksiyon yapiyorum 2ye bolmekle uğrasmadan haftafa 2 kere ayni seyleri yaşamadan :) tren cough ile ilgili 5 senedir cok makale okudum kimi kalca degistirir kimi bacaktan yapar kimi yavas yapar kimi b12 çeker hic bir ise yaramiyor :))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
toxic, 36 dakika önce yazdı:

Ates basması ve oksuruk saglam tren kullandigini gösteriyor her enjeksiyonda istersem 10 dakikada enjekte edeyim etkiler hic sasmaz 15 saniye sonra oksuruk başlar sanki cigerlerinden yilan geçiyormus gibi, 5 dakika surer aralikli bir oksuruk nefes alamiyor gibi olursun bazen, sabah enjeksiyon olduysan aksam da ateşin cikar 1 gun de o surer sanki soguk alginligin varmis gibi. Bunlari olmadan geçen bir tren enjeksiyonu bilmiyorum o yüzden tren enth tercih ediyorum ve tek doz haftada 1 enjeksiyon yapiyorum 2ye bolmekle uğrasmadan haftafa 2 kere ayni seyleri yaşamadan :) tren cough ile ilgili 5 senedir cok makale okudum kimi kalca degistirir kimi bacaktan yapar kimi yavas yapar kimi b12 çeker hic bir ise yaramiyor :))

Hocam kür biteli çok oldu da yavaş enjeksiyon da yan etkiler biraz daha yumuşak. Bu postu attığım gece sıtma geçiriyor gibiydim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.