Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

serador

Definasyon kürü

Önerilen İletiler

serador    3

Öncelikle bu şekilde insanların bilgi edinip fikir alabilecekleri bir forum oluşturdugunuz için teşekkür ederim. Danışacağım nokta şu, hocamın ayarlamasıyla definasyon kürüne başladım . 10 Hafta sürecek ve henüz 3. haftadayım ama sitede edindiğim bilgilere göre bazı ilaçları fazla almış olabileceğimi düşünüyorum fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Pazartesi 300mg testesterone propionathe

Çarşamba 300 mg winstrol+200 masteron

Cuma 100 mg tranbolune

Bunların haricinde her sabah ve akşam 1 clenbuterol ve oxandrolne kullanıyorum. Ayrıyetten yine her sabah 20mg nolvadex ve proviron kullanıyorum. Antreman önceleri de fazladan 2 clenbuterol atıyorum. Mali masrafı ise 2000 lira. Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    49

Foruma hoş geldiniz.

İlk kürde Trenbolone olmasa daha iyi olurmuş. Dibine kadar cutting kürü olmuş aslında. Steroidlerin dozajları çok yüksek değil ondan dolayı çok da fazla endişe duymayın.

Clenbuterol kullanımını iyi araştırın derim. Kendi kullanımınız ile karşılaştırın.

PCT dönemi için de kür bitimine yakın tekrar yazarsınız eğer bir sorunuz olursa.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246

Ben pek problem görmüyorum kürde fakat rakam biraz yüksek geldi bana bizim rakamlarımızla örtüşmüyor tabi herkesin ayrı bir satış planlaması var.

Kür öncesi vücut fotoğraflarını mutlaka paylaşın en net kararı okumaktan ziyade görerek yapabiliriz.

Şimdiden iyi ve sağlıklı kürler. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serador    3

Merhabalar kürün 5. haftasını bitirdim. Yağ oranında ciddi bir düşüş var fakat onun haricinde hiç ölçü alamadım. Kürden ziyade yaptığım diyetten ötürü yağ kaybının olduğunu düşünüyorum. Açıkçası pek verim almadığımı düşünüyorum kürden. Sizce nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Boy 175, Kilo 90, Şu anki yağ oranım yüzde 17.

Günde 1 kilo kırmızı beyaz et veya balık yiyorum. Ayriyeten sabah akşam 15 er yumurta beyazı. 100 gram da beyaz pirinç tüketiyorum.

Antrenmanlarımda tek bölge çalışıyorum ve sert giriyorum. Ayriyeten sabah uyandığımda 40 dakika orta hafif tempolu aç karına kardiyo yapıyorum.

Protein tozu, kreatin bcaa nox animalpak ve aminoasit kullanıyorum.

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246
Merhabalar kürün 5. haftasını bitirdim. Yağ oranında ciddi bir düşüş var fakat onun haricinde hiç ölçü alamadım. Kürden ziyade yaptığım diyetten ötürü yağ kaybının olduğunu düşünüyorum. Açıkçası pek verim almadığımı düşünüyorum kürden. Sizce nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Boy 175, Kilo 90, Şu anki yağ oranım yüzde 17.

Günde 1 kilo kırmızı beyaz et veya balık yiyorum. Ayriyeten sabah akşam 15 er yumurta beyazı. 100 gram da beyaz pirinç tüketiyorum.

Antrenmanlarımda tek bölge çalışıyorum ve sert giriyorum. Ayriyeten sabah uyandığımda 40 dakika orta hafif tempolu aç karına kardiyo yapıyorum.

Protein tozu, kreatin bcaa nox animalpak ve aminoasit kullanıyorum.

Teşekkürler.

Merhabalar yazdıklarınızı en baştan sona tekrar okumanızı tavsiye edeceğim çünkü;

Fazlasıyla tezat var.. Yaptığınız kür ne kürü ? Definasyon kürü değil mi ? Definasyon küründen hacim alma gibi düşünceniz size kim tarafından yada nereden empoze edildi ? Dediğiniz husus BULK küründe yağsız büyümek kadar garip gelen bir şey kulağa. Kürünüzün amacı zaten sizi define edebilmek hacim kazandırmak değil bu konuda anlaşalım öncelikle. Diyet + kürün etkisi vardır '' ciddi bir düşüş var '' demişsiniz. Düşüş var deseydiniz bi nebze diyete yüklenebilirdik ama '' ciddi bir düşüş var '' demek sadece diyetten olmadığının en büyük ispatı olsa gerek.

Beyaz pirinç tük. kesin definasyon dönemi aldığınız şeker olarak dönüyor vücudunuza. Onun yerine daha farklı karboya yönelin bulgur gibi.

Her beslenme ürününü mutlaka zeytin yağ kullanarak tüketin. Günde min 3 tüketebiliyorsanız 4 lt su tüketin.

Bu beslenmeyi BULK küründe yapsanız ciddi anlamda hacim kazanırsınız tabi karbonhidratı daha üst seviyelere çekerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serador    3

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Tabiki sizinle tartışacak kadar bilgi sahibi ve konuya hakim değilim fakat kürün içinde 1 den fazla anabolizan ilaç bulunmakta. Yani ben düşündüm ki ciddi bir miktar yağ yakımı olur onun haricinde de bulk kürü kadar olmasa da az bir miktar kuru adele kazanımı olur. Diğer türlü sağlam bir diyet belki iyi bir termojenik yağ yakıcı ve antreman kardiyo kombinasyonuyla yine aynı sonucu alabilirdim. Yanlışım varsa düzeltin lütfen benim de amacım edinebildiğim kadar bilgi edinmek. Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Aslında benim çevreme anlatmaya çalıştığım konu da tam olarak bu. Eğer hacim veya definisyon amacınıza ilaçsız olarak her şeyi yaptığınız halde ulaşılamıyorsa, o zaman ilaç kullanımı düşünülmeli. Ama sonuç olarak bu tarz ürünler de her halukarda çok daha hızlı sonuç verecektir, ancak sağlıktan da çalacaktır bunu da göz önünde bulundurmak gerek.

Sizin durumunuza gelecek olursak, yağ yakımı kürlerinde genelde hacim alınmaz. Genelde diyorum, çünkü nadir olsa da az hacim alan da gördüm ve bu tarz ürünlerin etkisinin kişiden kişiye değiştiğini de biliyoruz.

Yaptığınız kürün beklentinizi karşılamadığına üzüldüm ancak, eğer hacim istiyorsanız ona göre beslenme ve kür planınız var ise yapmalısınız. Yine çok yerde söylediğimiz gibi ilaçların etkisi, beslenme ve antremanınızın doğru olmasıyla doğru orantılıdır.

Bir çok vücut geliştirmeci yarışmacının da definisyon ve bulk dönemlerini ayırmalarının da temel nedeni de bu.

İleride hacim kürü yapmak veya ilaçsız olarak hacim dönemi yapmak isterseniz, foruma konu açabilirsiniz ve herkes de yardımcı olmaya çalışır.

Beslenme planınıza gelirsek bir kaç önerim ve herkesin de görmesi açısından genel önerilerde bulunacağım. Yani yazacaklarımın büyük bir kısmı herkese yönelik olacak.

-Definisyonda beyaz pirinç tüketimi pek doğru bir şey değildir. Bulgur tam olarak da definisyon için en uygun karbonhidrattır.

-Yediğiniz balıkları bilmiyorum ancak balıklar yağ olarak daha yüksektir. Bunu da göz önünde bulundurduğunuzu varsayıyorum ancak, herkesin görmesi açısından tekrar yazmak istedim.

-Günde 3 litre su tüketimi metabolizmanızın hızlanması için en büyük anahtar.

-Clenbuterol kullanılırken vücut daha fazla potasyum ve taurin kullanır. Bunu karşılamak için potasyum almak amacıyla yeşil mercimek beslenme planına eklenebilir, taurin için de hindi yiyebilirsiniz. Definisyon döneminde olduğunuz için içinde Taurin bulunduran Hardline KGT ürününe göz gezdirebilirsiniz. Taurin benim için enerji verdiği iddaa edilen aminoasitler içinde en etkili olanıdır. Hardline KGT adlı üründe hem Kreatin, hem Glutamin, hem Taurin, hem de Kafein var. Ben 3 haftadır kullanıyorum, bugüne kadar kullandığım tüm NO ürünlerini tabiri caizse tokatladı diyebilirim.

-Definisyon döneminde özellikle sporcular tarafından tüketilen fıstık ezmesi tarzı şeyleri olabildiğince kısmak yararınıza olacaktır eğer kullanıyorsanız.

-Hem definisyon, hem de hacim döneminde alacağınız protein kaynaklarının sadece et, yumurta üzerinden değil, bitkisel ve süt proteini de olması önerilir. Yani tüm protein kaynaklarından tüketmeniz yararınıza olacaktır. Sadece protein kaynaklarının içerdiği yağ oranlarına dikkat etmeniz yeterlidir ki tahminimce siz buna dikkat ediyorsunuzdur.

-Kardiyo yerine eğer sabah zamanınız olursa plyometrics tarzı çalışmanızı öneriyorum. Hem yağ yakımı konusunda benim gördüğüm kadarı ile daha etkili, hem de plyometrics in yapısı itibari ile çalışacağınız patlayıcı kuvvet size ağırlık antremanınızda da yarar sağlayacaktır. Hacim döneminde bile bunu yapabilirsiniz. Son zamanlarda birebir çalıştırdığım kişilerde sabah koşu şeklinde kardiyo yerine bunu yapmalarını önerdim ve çok iyi geri dönüşler aldım.

-Ve yine definisyon döneminde vücudunuza çok fazla yararı olan sebze ve meyve miktarını arttırmak çok önemlidir. Ara öğünlerde hafif ve besleyici olan yulaf, kuru meyve karışımı bir şey yapabilirsiniz. İnternette bu tarz tarifler bulmak mümkün. Meyveden alacağınız vitamin ve diğer yararlı şeylerin size yarıarı, yulafın kaliteli ve uzun sürede çözünen bir karbonhidrat olması hem açlık çekmenizin önüne geçebilir hem de definisyon dönemi için az miktarda alınırsa uygundur.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sormak istediğiniz başka sorular da olursa mutlaka yazın, herkes yardımcı olmaya çalışır. Biraz uzun bir yazı oldu ancak, hem herkese hitaben, hem de size yardımcı olacak şeyler yazmak istedim.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serador    3

Ders niteliğinde bir yazı olmuş. Eksik olan maddeleri uygulayacağım ve birkaç hafta sonra tekrar geridönüş yapacağım. Teşekkür ederim ilginiz için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    20

Kürünüzde başarılar öncelikle Roid hocam döktürmüş Loving hocamda katılıyorum Türkiyede şunun aşılması lazım insanlar bulk kürü yapıyor sonralara doğru kürü definasyona çeviriyorlar ama bu yanlış bulk başlı başına bir kür definasyonda başlı başına bir kür olmalı misali 12 ay bulk 4 ay define kürü ile çok sıkı vücutlar oluşturulabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serador    3

Merhabalar herkese tekrardan. Kürün son 3 haftasına girmiş bulunmaktayım. Birkaç küçük sıkıntı dışında normal gittiğini düşünüyorum herşeyin. Öncelikle son 3 hafta testesteronu haftada 300den 400e ve trenboloneyi de 100 den 300e çıkardım haftalık olarak. Forumda okuduklarıma göre zaten almam gereken normal dozaj buymuş. Onun haricinde antremanlardan önce ciddi bir halsizlik başladı ve uyku düzeninde sıkıntılar meydana geldi. Bugun tiroid hormonuna baktıracagım o sebeple.Onun haricinde bir sıkıntım yok. Bu da 7 haftadaki değişim. Resimler çok iyi değil kusura bakmayın elimde olan bu.

Teşekkürler yardımınız için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Değişiminiz fotoğrafta da görünüyor gayet olarak. Sevindim istediğiniz sonucu aldığınıza. Ancak yine de ilk kürünüz ise Trenbolone kullanmamanız daha sağlıklı bir seçim olurdu ama artık kullanıldığı için bir şey söylemek boş.

Yabancı forumlarda bazı kişiler Trenbolone kullanırken tiroid için T4 etken maddesi alıyorlar. Bu da bir kullanım şekli. Ülkemizde Levotiron adı altında bu etken madde ilaç olarak satılıyor. Bir kaç Türk forumununda da bundan bahsedeni görmüştüm. Çektiğiniz sıkıntılar sizin de tahmin edebileceğiniz gibi tiroid yüzünden olması muhtemel. Doktorunuzun söylediğine göre hareket edersiniz tabi ki. Hatta doktorun bu durum için ne söyleceğini merak da ediyorum.

Bunun haricinde mahsuru yok ise beslenme ve antreman planınızı bizimle paylaşmanız mümkün mü ? Genelde forumlarda hacim için beslenme ve antreman konuları az ancak definisyon için bunları bulmak biraz güç. Forumumuzda sizin gibi değişikliği yaşayıp paylaşan insanlar olduğu için mutluyum. Bizimle de bilgi paylaşımı yaptığınız için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serador    3

Teşekkür ederim kür boyunca her sorumu yanıtladınız ilgilendiniz. Burası olmasaydı muhtemelen yarıda keserdim kürü. Akşam tahlil sonuclarım çıktıktan sonra doktorla konusacagım. Hem antrenman ve beslenmemi hem de doktorun teşhis ve tedavisini paylaşacağım. İyi günler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Rica ederim ne demek. Sizin bilinçli ve sağlıklı bir kür dönemi geçirmeniz çok önemli.

Doktora steroid kullandığınızı bahsedecek misiniz ? Gerçi o da anlar bir şekilde. Bunu söyleme nedenim, saçma sapan azarlayıp moral bozuyorlar. Ancak onlardan daha da iyi bilemeyiz sağlık sorunu çözmeyi. Sağlığımız bozulsa ilk gideceğimiz yer sonuçta onlar.

Paylaşacağınız değerli bilgiler için şimdiden teşekkür ederim. Herkes için örnek olacak konular olacağını düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serador    3

Evet doktordan tahlillerimi aldım, Tiroid değerlerim normal olmakla birlikte TSH değerim taban sınıra(TSH 5,18 TabanDeğer 5,6) yakın çıktı bu da hipotiroidi başlangıcı anlamına geliyormuş. Yani tiroid bezinin az çalıştığını gösteriyor. Trenbolonenin tiroid üstündeki baskısına bağladım bu sonucu. Bu sepebten günlük bir tabletle levotiron başlayacağım ve etkiye göre dozajı ayarlayacağım. Onun haricinden kan değerlerim normal fakat kolesterol değerlerim ciddi anlamda sıkıntılı çıktı. 240 LDL - 37 HDL ve 305 kolesterol olarak karaciğeri zorlamışız. Kür bitiminde pct için tekrar hormon tahlilleri yaptırıp ona göre bir yol çizeceğim.

Küre başlayalı 53 gün geçti tam olarak 104 kilo yüzde 26 yağ oranıyla başladım. Şu an ise 90 kilo yüzde 14-15 civarı yağ oranım var. Kür bitiminde yüzde 10'u görmek istiyorum. Bu zamana kadar ki antrenman ve beslenme programlarımı şu şekilde ayarladım.

Öncelikle yabancı sitelerden günlük makro ihtiyacı ve kalori ihtiyacımı belirledim. Daha sonra ona göre kabataslak bir beslenme programı hazırladım.

Günlük aldığım besin miktarları: 180-200 gram karbonhidrat (Beyaz pirinç, yulaf ve tam buğday ekmeği)

200-220 gram protein (Genel olarak tavuk, light ton balığı yumurta,süt ürünleri, kırmızı et)

40-50 gram yağ olarak ayarlamaya çalıştım. (Badem, zeytinyağı, ayçiçek yağı,süt ürünleri)

Bu besinlerden 150 gram karbonhidratı antrenmandan önce kalan kısmıysa antrenmandan sonra aldım. Böylece definisyon dönemindeki enerji düşüklüğünün bir nebze önüne geçebildim. Diğer besinleri her öğün eşit bir şekilde almaya çalıştım. Ayriyeten antrenman önceleri pirinç tüketip antrenman sonrası yulaf ve tam buğday ekmeği tüketerek de yağlanmayı engellemeye çalıştım.

Antrenman ise haftada 6 gün yaptım. Sabah müsait olduğumda yavaş tempolu 40-50 dakika yürüyüş veya akşam antrenmandan sonra interval şeklinde istasyon antrenman yaptım. Set sayılarımı 4-5 tekrar sayılarımı da 8-12 tekrar arasında tuttum. Tek bölge girdim her antrenmanda ve antrenman sürem 45 dakika ile 1 saat arasında değişiyordu.

Bunların haricinde şunları paylaşmamın da faydalı olacağını düşünüyorum

1- Yaklaşık 20 tl ye bir mutfak terazisi aldım. Bu şekilde bütün besinleri tartıp istediğim miktarı ayarlayabiliyorum. Özellikle definisyon dönemi için olmazsa olmaz.

2- Aynı gün içinde sert bir antrenman ve sonrasında yine sert bir kardiyo çıkarttığımda kardiyo sonrası karbonhidrat tüketmeyerek büyük hata etmişim. Ertesi günkü performansım yerlerde sürünüyordu öyle yaptığım zamanlar.

3-Enjeksiyonları yapmadan önce enjeksiyon bölgesine 5 10 dakika boyunca buz bastırdığınız zaman çok daha rahat giriyor iğne ve hissetmiyorsunuz.

4- Acele etmektense küre başlamadan önce tüm ilaçları tabletleri ve enjeksiyonları hazırlamak çok önemli. Her şey planlandığı gibi gitmeyebiliyor bazı ilaçlar bazı yerlerde olmayabiliyor. Küre maddi olarak zaman ve psikolojik olarak hazır olduktan girmek çok önemli.

5- Kesinlikle bir daha dirty bulk girmeyi düşünmüyorum. Nasılsa küre girer veririm olmuyor ne yazık ki. Doğal olarak yapılan bir definisyondan çok daha fazla efor sarf ediyorsunuz ve yine çok daha fazla irade gerekiyor.

Şimdilik bu kadar yazabildim aklıma geldikçe düzenleyip eklerim. Siz de düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.İlginiz için çok teşekkür ederim. Tekrardan son hafta geri dönüş yapacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Sonuçları da almışsınız. Hayırlısı olsun.

Levotiron almanızı doktor mu söyledi ? Yoksa siz de internette yazıldığı gibi mi kullanacak mısınız ?

Karaciğer için enginar yiyebilirsiniz. Ayrıca grip olduğumuzda genelde verilen NAC isimli ilaç karaciğer üzerinde oldukça etkilidir. Günde 2 adet bile kullanan okudum karaciğer için. Ben kürdeyken hep tek tablet kullanırım.

Karaciğer için önerilen ve çok sıkça kullanılan, Milk Thistle adlı ürünü için kullanmıyorum. Nedeni ise, bu ürünün E2'yi arttırdığı yönünde bir zamanlar okuduğum bir araştırma olması. Belki doğru, belki yanlış ancak kullanımından bu yüzden vazgeçtim. Ayrıca mide hastalığım var. Kapsül içi sıvı şeklinde almıştım ve midemi berbat etmişti. Onun da vazgeçmeme büyük etkisi oldu.

Beslenme ve antremanı ayrıntılı olarak, forumdaki ilgili bölümlerde paylaşırsanız çok güzel olur, eğer sizin için de uygunsa.

Daha önce dirty bulk yaptığınızı söylemişsiniz. Kür mü yaptınız ? Yoksa sadece beslenme olarak dirty bulk mı yaptınız ?

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serador    3

Ayriyeten beslenme ve antrenman programını paylaşacağım daha detaylı olarak.

Levotiron kullanımına kendim karar verdim çünkü doktor TSH'ımın olması gereken aralıklarda olduğunu söyleyerek guatrımda sıkıntı olmadığını belirtti. Tabi ki doktorlar daha iyi bilir fakat bence böyle bir şeyi demeden önce benim antrenman yapıp yapmadığımı ne kadar uyuduğumu nasıl beslendiğimi ve günlük aktivitelerimi de göz önünde bulundurması gerekti. Yani sadece orada yazan sınırların içinde diye(Taban sınırda) sıkıntı yok deyip göndermesi beni tatmin etmedi. Yabancı sitelerden araştırdığıma göre günlük 50-100 mcg kullanım trenboloneyi tolere ediyormuş. 50 mcg ile bu sabah başladım Levitron'a.

Dirty Bulk olayını da normal beslenerek yapmıştım. 5 senelik bir atletizm geçmişim soncunda sakatlık geçirip kasık fıtığı ameliyatı oldum. Ameliyat yaralarım iyileştikten sonra bilinçsizce beslenerek ve ağır antrenman yaparak 35 kilo aldım. Şu an da vermeye uğraşıyorum:).

Son olarak artık yavaş yavaş pct mi şekillendirmeye başlamam gerektiğini düşünüyorum. Yarın FSH LH Testesteron ve prolaktin seviyelerime baktıracağım. Çünkü bir makalede yazana göre eğer pregnyl alınacaksa pct den önce alınması daha mantıklıymış. Siz ne düşünüyorsunuz pct hakkında kabataslak olarak?

Teşekkür ederim yorumlarınız için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Özel bir kurumda yaptırmayacaksanız eğer E2 yani östrojen de ölçtürün. Onu da bilmek Nolvadex ve Klomen dozajlarken işe yarar. Ölçtürmek çok da kritik değil.

Aşağıdaki linkteki mesajımda PCT'den bir gün önce test yaptırınız dediğim yerden itibaren okumanızı öneririm.

viewtopic.php?f=23&t=1054&p=7627#p7627

Pregnyl konusunda sizi yönlendirmek pek istemem. Ona siz karar verin, araştırın. Biz de elimizden geldiğince, bilgimizin yettiğince yorumlayalım.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serador    3

Merhabalar, Kürde bir değişikliğe gitmeye karar verdim ve görüşlerinizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Kürde ilk 7 hafta 100 trenbolone 8. hafta 300 trenbolone ye çıkarttığımı belirtmiştim. Bunun bazı yan etkileri oldu. Antreman çıkartamamam bir şekilde tolere edilse de artık günlük hayatıma etki etmeye başladı. gün içinde 12 saat uyuyorum. Sürekli sinirliyim ve güçsüz hissediyorum. Bu kadar hareketsizlikten dolayı 1 kilo aldım definasyon küründe olmama ragmen. Bu sebepten dolayı küre 1 hafta ara verip sonrasında haftalık 150 trenbolone ile 3 hafta daha gitmeyi düşünüyorum. O bir hafta da beslenmeyi bozmayıp vücudumun toparlanması için süre vereceğim. İlaçların yarılanma süresi 3 ile 5 gün arasında değişiyor. Diğer türlü ilaçlar da boşa gidiyor çünkü. Sizce nasıl bir etkisi olur? Mantıklı bir karar mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246
Merhabalar, Kürde bir değişikliğe gitmeye karar verdim ve görüşlerinizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Kürde ilk 7 hafta 100 trenbolone 8. hafta 300 trenbolone ye çıkarttığımı belirtmiştim. Bunun bazı yan etkileri oldu. Antreman çıkartamamam bir şekilde tolere edilse de artık günlük hayatıma etki etmeye başladı. gün içinde 12 saat uyuyorum. Sürekli sinirliyim ve güçsüz hissediyorum. Bu kadar hareketsizlikten dolayı 1 kilo aldım definasyon küründe olmama ragmen. Bu sebepten dolayı küre 1 hafta ara verip sonrasında haftalık 150 trenbolone ile 3 hafta daha gitmeyi düşünüyorum. O bir hafta da beslenmeyi bozmayıp vücudumun toparlanması için süre vereceğim. İlaçların yarılanma süresi 3 ile 5 gün arasında değişiyor. Diğer türlü ilaçlar da boşa gidiyor çünkü. Sizce nasıl bir etkisi olur? Mantıklı bir karar mı?

Etkis elbette olur :kas Tren 750 kadar çıktım irsi sinir durumu da var üstelik bende riskli ama çok iyi çalışan bir ilaç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serador    3

Maşallah hocam sağlam bünye varmış sizde. 750 cidden yüksek bir miktar. Yan etkileriyle nasıl baş ettiniz peki? Özellikle yorgunluk kısmını merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246
Maşallah hocam sağlam bünye varmış sizde. 750 cidden yüksek bir miktar. Yan etkileriyle nasıl baş ettiniz peki? Özellikle yorgunluk kısmını merak ediyorum.

Edemedim bıraktım :kah Yoksa katil olacaktım :?:!:

Activin type 2b (ACE 031) dene mutlaka..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serador    3

Öncelikle merhabalar herkese. İlk kür sonunda bitti. Burdan sonucları paylaşacağımı söylemiştim. Bir de kafama takılan birkaç şey var onları soracagım.

Öncelikle 103 kilo 1.74 %24 yağ oranındaydım. 12 haftalık kür sonrası şu an 85 kilo %11 12 yağ oranındayım. Ölçü kaybı ve ölçü kazanımı yaşamadım kür boyunca. İlk mesajda yazan dozajlarda başlayıp 6 haftaya kadar öyle devam etttim ve 7 ve 8. haftalarda trenboloneyi 400mg olarak aldım haftalık. Sonrasında ise yan etkilerinden dolayı kürden çıkardım. Şu an PCT evresindeyim. Son 4 hafta boyunca sadece düşük miktar testo ve winstrol kullandım diyebilirim hatta. O sebebpten HCG kullanmamaya karar verdim. 3 hafta boyunca günlük 100 klomen ve 30 nolvdeks alacağım.

Fakat şöyle bir sorun var sanırım düşen östrojen seviyemden dolayı halsizlik başladı. Testesteronu kesince aromatize olarak sentezlenen östrojen de kesilmiş veya çok azaltılmış oldu. Birde onun üstüne PCT için antiöstojenik ilaçlar alınca 0landı diye tahmin ediyorum. Yabancı forumlarda bu evrede vücuda östojen alımını tavsiye edenler bile var. Fakat PCT ilaçlarını da kesemem tabi. Öneriniz nedir? Dozu mu azaltmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

PCT'ye başlayalı ne kadar oldu ? E2 yani östrojen değerlerinizi ölçtürdünüz mü ? Bence kesin karar vermeden önce östrojen testi yaptırın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serador    3

PCT de bugün 6. günüm henüz. Gittiğim hastanedeki doktor bu testleri( FSH LH Testo e2) herhangi bir hastalığın olmadan isteyemem dedi. Ölçtüremedim dolayısıyla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.