Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

morningstar

Iğneyi nasıl yapacağız?

Önerilen İletiler

morningstar    46

Arkadaşlar selam iğneyi kendi kendiye yapan var mı? Yakında ilk kürüme giricem ama iğneyi yanlışlıkla sinirlerime ve ya önemli bi damarıma sokmaktan korkuyorum, neler yapıyorsunuz? İğne yapmayı bilmeyen bir arkadaşım yapabilir mi yoksa riskli mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Captain Price    118

İğne yapmayı bilen birisine kalçadan yaptırma imkanın varsa yaptır, eğer yoksa kalçadan sonra en temizi bacaktan 13 mm kahverengi uçlu insülin ile yapmak internete leg injection yazarak videolarını bulabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-Kendin yap bu forumdan internetten  videolar yazılar okuyabilirsin
2-En yakın sağlık kuruluşuna  eczene sağlık ocağı gibi  gidip bilgi isteyebilirsiniz yardımcı oluyorlar
3-Sağlık kabinlerinde yaptırabilirsin 2tl yapıyorlardı en son yaşadığın şehirde araştır
4-sana iğne yapıcak birini bul  salondan veya arkadaşın kuzenin felan

Sana tavsiyem kendin yapman  bende çok korkuyordum 3-4 kere yapınca alıştım yeterince araştırırsan evde çok kolay yapabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Çok teşekkürler, macfite gidiyorum iğne yapabileceğim bir ortam değil, benle beraber ilk kürüne girecek bir arkadaşım var onla beraber araştırarak deneyimleyerek öğreneceğiz. Sağlık kabinlerinde yaptırırken reçete falan istenmiyor mu, yasadışı bir şey sonuçta. 

13mm olayına bakıcam, vastus lateralise mi yapılıyor? Ayrıca kalçayla bacak arasında giren ilaç miktarı aynı mı?

Bu arada diyelim burdan aldım testoyu, yağ içinde mi geliyor direk mi yapıyoruz yoksa yağı kendimiz mi koyuyoruz? @Loving hocam da bilgilendirirse sevinirim.

tarihinde morningstar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118

Ampül içinde gelicek ampülü kırıp ilacı çekip vuracaksın, kalçadan en fazla 3 ml bacaktan 2 ml ilaç vurmanı öneririm, evet ben bacaktan vuracağım zaman vastus lateralisi kullanıyorum bir sorun olmuyor dediğim enjektörü n11 com da kalitelimedikal'de bulabilirsin 0.29 kuruştu tanesi en son ben aldığımda 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46
emintr33, 7 dakika önce yazdı:

Ampül içinde gelicek ampülü kırıp ilacı çekip vuracaksın, kalçadan en fazla 3 ml bacaktan 2 ml ilaç vurmanı öneririm, evet ben bacaktan vuracağım zaman vastus lateralisi kullanıyorum bir sorun olmuyor dediğim enjektörü n11 com da kalitelimedikal'de bulabilirsin 0.29 kuruştu tanesi en son ben aldığımda 

Eczanelerde bulunuyor mu? Bir de bacak gününde etki ediyor mu ağrı sızı falan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
morningstar, 24 dakika önce yazdı:

Eczanelerde bulunuyor mu? Bir de bacak gününde etki ediyor mu ağrı sızı falan?

Kisiden kisiye ve ilactan ilaca degiskenlik gosterir. Ben iran testoyi bacaktan yaptigimda hicbir agri sizi olmadi 10 hafta boyunca. Bacak gunlerindede sikinti falan cikmamisti.

Kahverengi igne ucunu bulman sikintili olabilir. Sahsen ben 6 7 eczane gezmeme ragmen bulamadim. Yukaridaki arkadasinda dedigi gibi internetten alsan daha iyi olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-iğne ucunu dikkatli seç,   en kısası kahverengi insülin iğnesi diye geçiyor  yağsız ince deriliysen vurabilirsin ama ben tavsiye etmem ilaç ne kadar derine vurulursa o kadar az ödem tutma şansı var (hemşire öyle demişti)  ben defilasyonda turuncu uçlu iğne bulkta mavi uçlu iğne kullanıyorum memnunum sorun yok fotoraf ekliyorum bakarsın.
2-İnternetten al ben tanesini 0.10 kuruşa alıyorum sadece uç  enjökter 0.15 kuruş 5mllik eczanede 3-4 katı daha pahalı
3-Yaşadığım şehirde sağlık kabini yok ama steroidleri kabinlerde vurduranları biliyorum.

standart-igne-ucu-bd.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

kendin yapamayacaksan tekrar düşün bence bazen kalçada sinir farklı yerde olabiliyor ozaman tehlikeli olabilir daha önce kalçadan iğne olduysan ki mutlaka olmuşsundur aynı şekilde yaparak sinire denk gelme ihtimalin az ben internetten izlediğim video anlatımlarla ilk iğnemi kendim yaptım hala devam ediyorum şükür hiçbir sıkıntı yaşamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.