Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aLy0091

Dianabol - oxandrolone

Önerilen İletiler

aLy0091    0

Herkese hayırlı günler değerli bilgilerinize ihtiyacım var arkadaşımla beraber bu ürünleri dianabol ve oxandrolone kullanmak istiyoruz tablet olarak alacaz 20mg.ilk defa kullanacaz her hangi bir sorun oluşur mu etkisini güzel alırmıyız ürünün birde aklıma takılan kısır yapma gibi bir olsalik var mi bir kaç yerde okumuştum doğru mu değil mi bilemiyorum.

1.73 boy 71 kilo 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Testosteronsuz ikiside kullanilmaz. Kullansaniz bile bittikten sonra aldiginiz sulari geri birakirsiniz. Daha dogrusu danabolle anavar ayni anda kullanilirmi? Orasida bir muamma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118

Lütfen en az 2-3 hafta steroidle ilgili makaleler okuyup araştırıp öyle karar verin kullanıp kullanmayacağınıza. Bu tür tablet steroidler testosteron olmadan kullanılmaz ve ilk kürde genelde sadece testosteron kullanımı önerilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Öncelikle iyi günler kardeşim. Aynı hatayı yapmış biri olarak söylüyorum karaciğerinizi yorduğunuzla kalırsınız. Testosuz kür olmaz. Onun bile kazanımını korumak çok zor. İğne korkunuz varsa benim gibi yeneceksiniz. Para sıkıntınız varsa roid işine hiç bulaşmayın derim ben.Birde iyice araştırıp girmek lazım bu kür işine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aLy0091    0

Bize bu ilaçları salondaki abi söyledi normal şartlarda testo ile kullanmak lazim dedi fakat bende iğne işine pek girmek istemediğimiz için bunları önerdi anavarda testo yerini tutar diye söyledi okuduğum bir kaç makalede ikisi güzel kombin olarak kullanabilirsiniz diye yazmışlar  ilk defa gireceğim o yüzden sormak istedim hatam varsa af ola 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
aLy0091, 33 dakika önce yazdı:

Bize bu ilaçları salondaki abi söyledi normal şartlarda testo ile kullanmak lazim dedi fakat bende iğne işine pek girmek istemediğimiz için bunları önerdi anavarda testo yerini tutar diye söyledi okuduğum bir kaç makalede ikisi güzel kombin olarak kullanabilirsiniz diye yazmışlar  ilk defa gireceğim o yüzden sormak istedim hatam varsa af ola 😊

İğne işine pek girmemek gibi bir olay yok enjeksiyon steroidler karaciğer açısından oral steroidlere göre çok daha az toksik etki bırakır. Ve attığınız resimdeki kombine olayında zaten testosteron var sanırım onu yazmaya gerek duymamışlar dediğimiz gibi bu tarz ürünleri testosteronsuz kullanırsanız ciddi sorunlar yaşarsınız. 

tarihinde emintr33 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aLy0091    0
emintr33, 1 dakika önce yazdı:

İğne işine pek girmemek gibi bir olay yok enjeksiyon steroidler karaciğer açısından oral steroidlere göre çok daha az toksik etki bırakır.

Şunu sormak istiyorum simdi bu ikisi kullansak karaciğeri yorarız aşırı derecede testo ile dianabol mu kullanmak daha mantıklı esasen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
aLy0091, 5 dakika önce yazdı:

Şunu sormak istiyorum simdi bu ikisi kullansak karaciğeri yorarız aşırı derecede testo ile dianabol mu kullanmak daha mantıklı esasen

Testo ve danabol kullanmak kesinlikle daha mantikli. 10 hafta testo 3 hafta danabol kullandim uyelerin kur gunlugu kismindan gunlugume bakabilirsin. Aldigin kutleyi sadece oral ilac kullanirsan kaybediceksin kur sonunda. Testo ile kullanirsan oral ilaclari, kur bittiginde pek fazla kutle kaybin olmaz. Igneden korkma, ilk basta bende korkardim hele o ilk igneyi bacaga sokarken stresten sikinitidan altima sicicaktim o derece 😃 ama insan yaptikca alisiyor. 2 3 enjeksiyondan sonra sikintisiz halletmeye baslamistim. Bana sorucak olursan testo ve danabol kullan derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
aLy0091, 14 dakika önce yazdı:

Aşırı derece testo derken? İlla dianabol kullanmak istiyorsan 10 hafta 500 mg testosteron e 4 hafta günde 30 mg dinabol kullanabilirsin ama benim önerim ilk kürünse 10 hafta sadece testosteron enantat kullanıp vücudunu tanıman olacaktır. Ve kür sonunda tam hormon testi yaptırıp PCT yapmayıda kesinlikle unutmamalısın yoksa aldığın kütlenin çoğunu kaybedersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aLy0091    0
Delipanter00, 5 dakika önce yazdı:

Testo ve danabol kullanmak kesinlikle daha mantikli. 10 hafta testo 3 hafta danabol kullandim uyelerin kur gunlugu kismindan gunlugume bakabilirsin. Aldigin kutleyi sadece oral ilac kullanirsan kaybediceksin kur sonunda. Testo ile kullanirsan oral ilaclari, kur bittiginde pek fazla kutle kaybin olmaz. Igneden korkma, ilk basta bende korkardim hele o ilk igneyi bacaga sokarken stresten sikinitidan altima sicicaktim o derece 😃 ama insan yaptikca alisiyor. 2 3 enjeksiyondan sonra sikintisiz halletmeye baslamistim. Bana sorucak olursan testo ve danabol kullan derim.

Anasını satayım kalçadan zor oluyorum birde bacaktan dedin ne ettin sen 😊 peki bunlarin yanina ekstra vitamin falan almak lazim mı nac 600 milk vs gibi 

10 hafta testo 

3 hafta danabol şeklinde degerlendirecem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aLy0091    0
emintr33, 1 dakika önce yazdı:

Aşırı derece testo derken? İlla dianabol kullanmak istiyorsan 10 hafta 500 mg testosteron e 4 hafta günde 30 mg dinabol kullanabilirsin ama benim önerim ilk kürünse 10 hafta sadece testosteron enantat kullanıp vücudunu tanıman olacaktır. Ve kür sonunda tam hormon testi yaptırıp PCT yapmayıda kesinlikle unutmamalısın yoksa aldığın kütlenin çoğunu kaybedersin.

Aşırı derecede testo değil 😊 danabol ile oxan kullanırsak aşırı derecede karaciğeri yorarız gibisinden yazdım 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
aLy0091, Şimdi yazdı:

Anasını satayım kalçadan zor oluyorum birde bacaktan dedin ne ettin sen 😊 peki bunlarin yanina ekstra vitamin falan almak lazim mı nac 600 milk vs gibi 

10 hafta testo 

3 hafta danabol şeklinde degerlendirecem 

Bacaktan şart değil kalçadan yapabilecek birini bulabilirsen kalçadan yaptır imkanın yoksa 13 mm kahverengi uç insülin alıp bacaktan veya omuzdan yapabilirsin. Dinabol kullanacaksan günde 1 tab nac600 öneririm dianabol bitene kadar. Oral kullanmayacak isen karaciğerinde bir sorun yoksa (kür öncesinde kesinlikle karaciğerine baktırmanı tavsiye ederim) Nac 600 - milk thistle gibi ürünler kullanmana gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.