Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cihad

nasıl bi kür yaptırmalıyım yardımcı olur musunuz....

Önerilen İletiler

cihad    0

hocalarım abilerim kardeşlerim....

merhablar öncelikle...

22 yaşındayım 1.80 boy 80 kilodayım daha önce steroid olarak iran enantad deca ve susta ve titan meta kullandım 2 aylık bir kür bitti ve vücudumda iyi bi değişiklik oldu

bir daha ki yaptırıcapım steroid kürü sizce nasıl olmalı neleri kullanmalıyım sağlam nasıl bir kür önerirsiniz bana

ayrıca peptid mi kullansam steroidden daha etkili daha iyi olur diyor çevremde ki insanlar sizce nasıl yapmalıyım bi öneriniz olur mu bana

teşekkr ederim şimdiden...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.297
hocalarım abilerim kardeşlerim....

merhablar öncelikle...

22 yaşındayım 1.80 boy 80 kilodayım daha önce steroid olarak iran enantad deca ve susta ve titan meta kullandım 2 aylık bir kür bitti ve vücudumda iyi bi değişiklik oldu

bir daha ki yaptırıcapım steroid kürü sizce nasıl olmalı neleri kullanmalıyım sağlam nasıl bir kür önerirsiniz bana

ayrıca peptid mi kullansam steroidden daha etkili daha iyi olur diyor çevremde ki insanlar sizce nasıl yapmalıyım bi öneriniz olur mu bana

teşekkr ederim şimdiden...

Merhaba vücudun son halini paylaşmanız mümkün mü?

2. bi husus amaç ne olacak daha çok büyümek mi? define olabilmek mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cihad    0

daha çok büyümek ama yağlı bi şekilde değil kasların yine net görünmesi daha cazib olur bü büyeme gerçekleşirken resim nasıl yüklücem onu bilmiyorum hocam yalnız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.297
daha çok büyümek ama yağlı bi şekilde değil kasların yine net görünmesi daha cazib olur bü büyeme gerçekleşirken resim nasıl yüklücem onu bilmiyorum hocam yalnız

Untitled-1.jpg

Konuya mesaj yazarken gönder butonu nun hemen altın'da.. tamam fot. yükle

durumuna bakıp yeni kür planını yapıp yorumlayalım. :crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cihad    0

pekala hocam teşekkür ederim..

yeni kür planı ise şu şekilde düşünüyorum Follistatin 344 kullanıp aynı zaman da sizin de bu Follistatin 344^ün yanında önereceğiniz steroid kürünü kullanmak istiyorum..

Follistatin 344^le beraber stroid kullanmam da bi sakınca olmadığını gözlemledim diğer konu başlıklarına baktım hem Follistatin 344 hemde steroid kullanılabiliyormuş ve daha güzel sonuçlar ortaya çıkıyormuş sizlerinde yorumlarınızı gördüm bu konu hakkında...

Follistatin 344 yanında nasıl bi kür uygulayacağımı bilmiyorum hangisi daha iyi sonuçlar doğurur bu konuda fazla bilgim olmadığı için sizden yardım almak isterim...

ilk mesajımda ki gibi bi steroid küründen çıktım daha yeni steroidler hakkında da fazla bilgi sahibi değilim ;isteğiniz üzere son halimi de yüklüyorum hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.297
pekala hocam teşekkür ederim..

yeni kür planı ise şu şekilde düşünüyorum Follistatin 344 kullanıp aynı zaman da sizin de bu Follistatin 344^ün yanında önereceğiniz steroid kürünü kullanmak istiyorum..

Follistatin 344^le beraber stroid kullanmam da bi sakınca olmadığını gözlemledim diğer konu başlıklarına baktım hem Follistatin 344 hemde steroid kullanılabiliyormuş ve daha güzel sonuçlar ortaya çıkıyormuş sizlerinde yorumlarınızı gördüm bu konu hakkında...

Follistatin 344 yanında nasıl bi kür uygulayacağımı bilmiyorum hangisi daha iyi sonuçlar doğurur bu konuda fazla bilgim olmadığı için sizden yardım almak isterim...

ilk mesajımda ki gibi bi steroid küründen çıktım daha yeni steroidler hakkında da fazla bilgi sahibi değilim ;isteğiniz üzere son halimi de yüklüyorum hocam

Peptid destekleyici;

- Testesteron en.

- Boldenon

- Dianabol

Peptid;

- Folli 344

- ghrp6

- igf 1

bölgesel problem varsa;

- mgf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cihad    0

çok teşekkür ederim hocam en kısa zamanda sizinle iletişime geçicem bu ürünler için emeğinize bilginize sağlık çok yardımcı oldunuz..... :D:D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.259

1.Kür 12 haftalık bir başlangıç kürü vücutta minimum hasar ve maksimum kas gelişimi hacim için yapılabilecek kürdür.

1.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

2.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

3.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

4.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+40 mg dianabol

5.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+50 mg dianabol

6.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+50 mg dianabol

7.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca

8.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca

9.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

10.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

11.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

12.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

13.Hafta30 mg Nolvadex+5.000 i.e. hcg

14.Hafta30 mg Nolvadex+5.000 i.e. hcg

15Hafta30 mg Nolvadex

16.Hafta30 mg Nolvadex

yarı profesyonel bir kürdür plato seviyesine dayanmış :gey

bir sporcu için idealdir decayı 8. hafta kesmemizin sebebi decanın kesildikten 4 hafta sonra daha testosteronu baskılamasıdır..

Bu yüzden deca kesilir ve testosteronla 4 hafta daha devam edilir.. :crs

Follistatin 344 + ghrp6 kesinlikle kullanın bu kürde sonuçlarına inanamayacaksınız :col

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cihad    0

teşekkür ederim hocam sağolun verdiğiniz bilgi için hepsini dikkate alıcam uygulucam....

pki hocam bu kürü haftanın hangi günlerinde uygulumalıyım kaç defa yani

Follistatin 344 + ghrp6 da kullanmayı düşnüyorum kesinlikle

hocam bide 2 aylık bi kürden daha yeni çıktım 3 gün oldu

bu yeni küre ve Follistatin 344 + ghrp6 başlamam için ne kadar ara vermeliyim

çünkü steroid kullanımından sonra 3-4 ay ara verilmeli deniliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    41

pct dönemi kadar ara verebilirsin 3 aylık bir kürün varsa 4,5 aylık bir ara kafi. Ama peptidlerde ara döneme pek gerek yok aktif kullanabilirsin bazıları hariç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cihad    0

peki hocam çok teşekkür ederim

Follistatin 344 + ghrp6 bunlar sizin bahsettiğiniz uzun süre kullanımda sıkıntı olan peptid grubu arasına giriyor mu peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.297
peki hocam çok teşekkür ederim

Follistatin 344 + ghrp6 bunlar sizin bahsettiğiniz uzun süre kullanımda sıkıntı olan peptid grubu arasına giriyor mu peki

FOLLISTATIN 344

Kullanım şekli: Günlük 50-100 mcg x 1 . Sabah saatlerinde veya antrenman öncesi kullanılır.

Enjeksiyon:Karın bölgesinden deri altı enjeksiyon.Bölgesel olarak kullanılmaz.

Kullanım süresi: Belirli bir kullanım sınırı yoktur.

GHRP6

Kullanım şekli: Günlük 100-300 mcg x 2-4 . Kan şekerinin düşük olduğu sabah uyanır uyanmaz ve antrenman sonrası gibi zamanlarda kullanılmalıdır.Kullandıktan sonra 30-60 dakika boyunca yemek yenilmemelidir.

Kullanım süresi: Belirli bir kullanım sınırı yoktur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cihad    0

teşekkür ederim admin

ayrıca böyle bilgi dolu bir forum sitesi açtığınız içinde ayrıca teşekkr ederim çok sağolun emeğinize sağlık herşey için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.