Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

limon

Medivia pharma?

Önerilen İletiler

Prefix    1

Ürünü kullandım epey bir vakit oluyor danabol-deca-testo kombinasyonlu olarak 12 hafta testo artısı vardı decanın bana verdiği etki neredeyse 0 güç artışı gözle görülür değil,danabol klasik danabol işte,yan etkiler 3. hafta sindirim sistemim iflas etti desek en doğru tabir 6 ögünden 2 ögüne düştüm iştahsızlık hat safhadaydı ,50 metre yürüyorum bacagım neredeyse ağrıdan beni bayıltacaktı kramplar hat safhada dişimi bile fırcalarken omuzumda değişik bir biçimde yanma oluyoduki idmanlarda siz düşünün ağrıdan omuz çalışamıyodum kimi zaman danabol yada deca kaynaklı bir sorun olarak düsünüyorum ürün tr de satın alınmayacak kadar sıkıntılı bir ürün orjinal oldugu kanısına bu sonuclarla varmak imkansız uzun lafın kısası tavsiye etmem paranız heba olur iyi forumlar.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kerem2017    2

Kesinlikle uzak durun, direk çöp. Bana satan eleman met ede ede bitiremedi. Medivia nın propionat ve tren-a Kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra ateş ve aşırı ödem oluştu, ilacı direk kestim. Tamamen merdivenaltı, sahte ilaç. Kimseye tavsiye etmiyorum. Özelden satıcının adını da verebilirim. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Murat26    1

Medivia kullanan var mı ürün çalışıyor mu yeni kullanacağım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ljung-Box    10
Murat26, 19.10.2021 - 07:35 yazdı:

Medivia kullanan var mı ürün çalışıyor mu yeni kullanacağım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

boş üründür kardeşim çok eski serileri güzel çalışıyordu 6 ay önce aldıklarım boş çıktı 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerem2018    1
Murat26, 10/19/2021 - 07:35 yazdı:

Çöp. Uzak dur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Murat26    1

Tavsiyeler için herkese teşekkür ederim. Ürünü almış bulundum  o yüzden başladım. 2 hafta oldu. Kür bittiğinde size aldığım sonucu paylaşacağım ürün gerçekten nasıl öğrenmiş olacağız bilgi vereceğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Murat26    1
Murat26, 1.11.2021 - 07:08 yazdı:

Tavsiyeler için herkese teşekkür ederim. Ürünü almış bulundum  o yüzden başladım. 2 hafta oldu. Kür bittiğinde size aldığım sonucu paylaşacağım ürün gerçekten nasıl öğrenmiş olacağız bilgi vereceğim 

Merhaba arkadaşlar. Medivia pharma Ürüne başlayalı 2 ay oldu ilk kürüm olmasına rağmen üründen aldığım performans çok kötüydü. Burada gerçekleri konuşmak ve bu ürünü alacak olan arkadaşları aydınlatmak için yazıyorum. Ürün kalitesiz paranızı boşa çöpe atmayın. Paradan daha önemlisi emeğinizi çöpe atmayın kullandım ve teçrübe edindim çalışmıyor denecek kadar kötü herkese bol sporlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Medivia, 04.12.2018 - 10:13 yazdı:

Arkadaşlar Medivia pharma iyi bir üründür kimse işlemiyor demesin taklitlerinden sakının sadece aldığınız ürünleri check edin sahtecilikten uzak durun... Yarışmacılarım var benim medivia pharmayla 

En Klasik ürün övmeler, yarışmacılarım var kendim bu markayı kullanıyorum, ödem olması ürünün orijinaligini gösterir, ya da beğemediysen git eczane kullan ödemden yürüyemesin topallarsin, gerçekler içeriğine bakınca  boş ürün sıfır etki alırsın kürün verinsiz geçmiştir kas kazananimi sıfır, sonra derler beslenmen kötüydü iyi beslenmiyorsun sert antrenmanların hakkını vermiyorsun

.

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
gnr35, 03.12.2021 - 07:17 yazdı:

En Klasik ürün övmeler, yarışmacılarım var kendim bu markayı kullanıyorum, ödem olması ürünün orijinaligini gösterir, ya da beğemediysen git eczane kullan ödemden yürüyemesin topallarsin, gerçekler içeriğine bakınca  boş ürün sıfır etki alırsın kürün verinsiz geçmiştir kas kazananimi sıfır, sonra derler beslenmen kötüydü iyi beslenmiyorsun sert antrenmanların hakkını vermiyorsun

.

Az once dumenden musteri oldum saticiya 😀😀dedimii sp veya balkan ariyorum dedim yok elimde ama daha iyisi var dedi odem yapmz o olmaz bu olmaz yarismacilar kullanıyor bunu dedi bizde bos beles urun yok dedi marka ne dedim medivia dedi film bende koptu

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asilfitness    0

Kesinlikle kullanmanızı  tavsiye etmem 3 ay kullanıp su balonuna dönüşüp kür biter bitmez bir an da yok oldum aldığım 10 kilogram da yok oldu git içeriği çok düşük beslenmeme antemana dikat etmeme rağmen önermiyorum tavsiye etmiyorum kulanan birisi olarak söylüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.