Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Big_ramy

Watson pharma

Önerilen İletiler

Deniz35    13

Hocam bu S... S.. sitesinden A.E kişisinin ürünleri orijinal mi? Özellikle bu Watson markasından ben de decalong 400mg ve diarexx almıştım ama kullanmaya yemedi sahte olma ihtimaline karşı. Benim de ambalajlama kutu vs hoşuma gitmemişti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

bu konuyu takip edicem kardeşim etkilerini yazarsın ben de aynı kişiden yakın zamanda SP ve balkanın bazı ürünlerini sipariş etmeyi düşünüyorum tabi öncelikle tek ürün sipariş edip kontrol edicem bakalım nasıl olacak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Merhabalar ..

Watsonunda içinde bulunduğu markalardan bahsedecektim ki, siz sordunuz isabet oldu

watson , swiss pharma ve unigen pharma tüm ürünlerinden uzak durun . İçlerinde bir miktar testo olabilir ama kendi tecrübem ve etrafımda kullananlardan yola çıkarak uzak durun kullanmayın kullandırmayın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
PowerWave, 8 dakika önce yazdı:

Merhabalar ..

Watsonunda içinde bulunduğu markalardan bahsedecektim ki, siz sordunuz isabet oldu

watson , swiss pharma ve unigen pharma tüm ürünlerinden uzak durun . İçlerinde bir miktar testo olabilir ama kendi tecrübem ve etrafımda kullananlardan yola çıkarak uzak durun kullanmayın kullandırmayın.

hocam peki yukarıda adı geçen kişi ve site hakkında bir bilginiz var mı? o kişi farklı markaları da satıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59
fert, Bir saat önce yazdı:

bu konuyu takip edicem kardeşim etkilerini yazarsın ben de aynı kişiden yakın zamanda SP ve balkanın bazı ürünlerini sipariş etmeyi düşünüyorum tabi öncelikle tek ürün sipariş edip kontrol edicem bakalım nasıl olacak

Kendini piyasada kanıtlamış belli başlı kişiler bile bu aralar ürün tedarik edemezken sitesinde birçok sahte ürün satan birinin elinde internette satabilicek kadar çok stock olduğunu düşünmüyorum. Gelen ürün ortada işte büyük ihtimal eski çalışan seri watsonlardan değil 

tarihinde hikmetb tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

bu iş nasıl devam edecek açıkçası merak ediyorum tüm ürünlerde sadece steroid yada spor ürünü değil diğer tür ürünlerde de ulaşım sıkıntısı olmaya başladı. eskiden her küre giren 10 adamdan 9 u kötü genetiği bile olsa sağlam kütle ve hacim alırdı halinden de belli olurdu. şimdi ise kür günlüğü bölümünden bakıyorum adamlar kasıla kasıla foto atıyo ama baksan 5 ayda 1 gr kas ekleyememiş millet de ooo muhteşem olmuşsun şöyle böyle diyor. biri gerçeği söylediğinde de çekemiyorsun diyor. ya arkadaş senin gelişmen beni niye rahatsız etsin afedersin bizi mi yatağa atıcan sanki adam gördüğünü söylemiş. kaldı ki bu kişilerin tedarikçileri piyasada elle gösterilen sağlam kişiler. birkaç kişi var tabi iyi gelişen onlara baktığımda da zaten ilaçlarını yurt dışından tanıdıkları kendi valizinde getirmiş oluyor. şu son 3 aydır çok araştırdım şu kanıya vardım. elde ettiğim ürünler de dahil olmak üzere ülkede testo bol hepsi çalışıyo ama kalite sterillik ve dozu muamma, anaboliklerde ise hepsi boş daha çalışan anabolik görmedim içine normal testo koymuşlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
fert, 1 saat önce yazdı:

hocam peki yukarıda adı geçen kişi ve site hakkında bir bilginiz var mı? o kişi farklı markaları da satıyor

Bende kendisinden alışveriş yaptığım şeyler oldu . Her ürünü için sahte diyemem ama güvenilirdir de diyemem . Hocam bahsi geçen markaların watson swiss unigen vs diğer türk ya da fake ürünleri satan kişilerin güvenirliliği  ve vicdanının olacağını pek sanmıyorum . Misal sorun, kendisini kanıtlamış bir ürün şuan hiç kimsede yok . Parabolan hammadesi için kilosu 40 50 bin dolarlardan bahsediliyor . Hal böyleyken nasıl olurda prabolan kutusu 200 300 lira? Ben kendimde ilk kürümde maalesef bunları tecrübe ettim . Burak hocam bu konuda uyarı yapmıştı . Hepsinin içi neredeyse boş ya da az bir miktar testo ile kortizon mevcut . Trt için sustanondan kaçarken maalesef bu ürünlere bende takıldım kullandım hiç bir faydasını da görmedim zararını gördüm . Bahsi geçen siteden prengly de tedarik ettim ama ürün sahte olmasa bile muhtemelen bozuk . Geçen zamanamı üzüleyim harcadığım parayamı  sağlığamı … Burak hocadan temin et ürünlerini eğer yoksa  sağlam bildiğin yurtdışı ürünlerini sağlam kişilerden temin edebilirsin. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.