Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SaVaS

MuscleTech Clear Muscle Türkiyede bula bilen ?

Önerilen İletiler

Loving    9.239
MuscleTech Clear Muscle ürününü türkiyede bula bilen var mı ? veya getire bilen ?

Ürünün içeriğinde sadece "Free Acid beta-Hydroxy beta-methylbutyric" olduğu yazıyor. Beta-Hydroxy beta-methylbutyric nedir biliyor musun ? :roll: Bildiğin HMB dir Beta-Hydroxy beta-methylbutyric .Başına sadece free acid koymuşlar yani bu bir hmb türevi normal satılan hmb lerden bir farkı olduğunu düşünmüyorum ama hmb etkili mi derseniz bana kalırsa creatine den çok daha etkili.Bunu alacağınıza 20-30 dolar civarına toz veya kapsül HMB al derim daha ucuza gelir aynı içerik.

Türkiye'de yok yurt dışından tanıdık vasıtasıyla ancak alabilirsin. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
MuscleTech Clear Muscle ürününü türkiyede bula bilen var mı ? veya getire bilen ?

Ürünün içeriğinde sadece "Free Acid beta-Hydroxy beta-methylbutyric" olduğu yazıyor. Beta-Hydroxy beta-methylbutyric nedir biliyor musun ? :roll: Bildiğin HMB dir Beta-Hydroxy beta-methylbutyric .Başına sadece free acid koymuşlar yani bu bir hmb türevi normal satılan hmb lerden bir farkı olduğunu düşünmüyorum ama hmb etkili mi derseniz bana kalırsa creatine den çok daha etkili.Bunu alacağınıza 20-30 dolar civarına toz veya kapsül HMB al derim daha ucuza gelir aynı içerik.

Türkiye'de yok yurt dışından tanıdık vasıtasıyla ancak alabilirsin. :kah

gümrükten nasıl geçiyor abi bu tip ürünler ? ben geçmiyor diye biliyorum ? uçakla gelirken geçirille bilir mi ? 1 paket falan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rogue    0

Bu aralar çok duyuyorum bu ürünü hadi hayırlısı :) ürün Türkiye'ye gelirse 150 kağıttan aşağıya satılmaz bu acı bir gerçek :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

http://www.iherb.com/Muscletech-Clear-Muscle-84-Liquid-Caps/65216

Daha önce de yazdım sohbet bölümüne. Tekrar yazıyorum. Bu siteden whey almış arkadaşım var. Bu site uluslararası gönderim yapan bir site. Riske girip satın almak istersen bu linki deneyebilirsin.

Gümrüğe takılıp takılmaması o an ürünü gümrükten açıp kontrol eden kişiye bağlı oluyor.

Normalde gümrük yasası kapsamında (yenilendi yakın zamanda) 150 Euro (çapraz kur ile dolar halini bulabilirsin.) kadar tutarda olan tutar veya tutarları yıl bazında ismin üzerine getirebiliyorsun.

Bence 35 dolarlık ürünün vergisi çok fazla olmayacaktır. Ancak bu vergi yanında, ekstra ücretleri çıkartan, taşıyıcı şirketler oluyor. Ondan dolayı PTT Kargo depolarına girip sana geliyor olması gümrük vergisi haricindeki masrafların çıkmaması için önemli.

GTB (Gümrük sitesi)'ye girip kanunlar sekmesi altında 4458 numaralı "Gümrük Kanunu"'na girip sonra çıkan sayfadan gümrük ile ilgili mevzuatta 167 maddeye bakabilirsin. Daha şimdi tekrar kontrol ettim. Gümrük sayfasının yönlendirdiği sitede açılan pencere içindeki pencere üzerinde 59. sayfaya gidip 167. maddeyi bulabilirsin. 167. madde 6. kısım, 1. bölüm altında. Burada 150 Euro ile ilgili bahsettiğim ibareyi bulabilirsin.

Gümrük sitesinin yönlendirdiği sayfa Chrome ile açıldı bende sadece. Başka tarayıcılarda sıkıntı çıkarabilir. Chrome ile girmeni öneririm.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
http://www.iherb.com/Muscletech-Clear-Muscle-84-Liquid-Caps/65216

Daha önce de yazdım sohbet bölümüne. Tekrar yazıyorum. Bu siteden whey almış arkadaşım var. Bu site uluslararası gönderim yapan bir site. Riske girip satın almak istersen bu linki deneyebilirsin.

Gümrüğe takılıp takılmaması o an ürünü gümrükten açıp kontrol eden kişiye bağlı oluyor.

Normalde gümrük yasası kapsamında (yenilendi yakın zamanda) 150 Euro (çapraz kur ile dolar halini bulabilirsin.) kadar tutarda olan tutar veya tutarları yıl bazında ismin üzerine getirebiliyorsun.

Bence 35 dolarlık ürünün vergisi çok fazla olmayacaktır. Ancak bu vergi yanında, ekstra ücretleri çıkartan, taşıyıcı şirketler oluyor. Ondan dolayı PTT Kargo depolarına girip sana geliyor olması gümrük vergisi haricindeki masrafların çıkmaması için önemli.

GTB (Gümrük sitesi)'ye girip kanunlar sekmesi altında 4458 numaralı "Gümrük Kanunu"'na girip sonra çıkan sayfadan gümrük ile ilgili mevzuatta 167 maddeye bakabilirsin. Daha şimdi tekrar kontrol ettim. Gümrük sayfasının yönlendirdiği sitede açılan pencere içindeki pencere üzerinde 59. sayfaya gidip 167. maddeyi bulabilirsin. 167. madde 6. kısım, 1. bölüm altında. Burada 150 Euro ile ilgili bahsettiğim ibareyi bulabilirsin.

Gümrük sitesinin yönlendirdiği sayfa Chrome ile açıldı bende sadece. Başka tarayıcılarda sıkıntı çıkarabilir. Chrome ile girmeni öneririm.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

İyi günler.

+1

Ürünü gönderen kişi veya firma, ürünle birlikte ürünün değerini gösteren fatura ya da bununla ilgili bir belge düzenlerse sorun olmayacaktır. (150 euroyu geçmeyecek)

Ancak gümrükte çalışan namussuz insanlar da olduğu için maalesef roidmaxın ve benim söylediklerim, kesin bilgi hükmüne geçemiyor. Normalde söylediğimiz şekillerde ürün, yasal olarak gelebiliyor fakat hiçbir açıklama olmadan takılır da vermezlerse şaşırma. :-x:roll:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
josegenereo    0
kadirgunhiz, 22.11.2015 - 08:12 yazdı:

Kardesim benim satin aldigim supplementci satiyor. Aram da iyidir mesajdan numarami atiyim ayarlariz

kardeşim bana ulaşırmısın 05+++++

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mythe02    4

Geçen sene naturelliğimin son evrelerinde bu tarz ürünlerle gelişim yakalamaya çalışmıştım. Muscletech clear muscle, muscletech alpha test ve ashwaganda hepsini aynı anda 1-2 ay kullandım. Sonuçlar fena değildi yine ama libidoda problem olmamasına rağmen ereksiyon sıkıntısı aylarca peşimi bırakmadı. Kullanmayı bıraktıktan 3-4 sonra bile hala ereksiyon problemi yaşıyordum. Bu ürünlerin içine arkalarında yazıldığının dışında başka maddeler de koyduklarına inanıyorum. Bir yerde anti-DHT bile koyabildiklerini okumuştum. Benim durumumda da böyle bir şey olduğunu düşünüyorum uzun süren ereksiyon problemimden dolayı. Youtube'da izlediğim bir üroloğun finasterid ile ilgili konuşmaları aşırı korkutucuydu.
Bence bu tarz geçiş ürünlerini kullanmak steroidlerden daha zararlı. İçlerinde ne olduğunu bilemiyoruz, haliyle yan etkileri de tahmin edilemez oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.