Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kadirgunhiz

Peptid ve Anabolik Kür Günlüğüm

Önerilen İletiler

kadirgunhiz    0

Merhaba arkadaşlar, haftaya ya da ondan sonra ki hafta küre başlıyorum. Kür planlarımı aşağıda ki konuda yapmıştım;

http://peptidturkiye.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=960&p=7195

Kürde birkaç değişiklik yaptım. Kullanacağım ürünler;

-Sustanon (Eczane ürünü)

-Boldenon Ent.

-Trenbolone Ent.

-Tbol,

-GH ya da IGF - 1'e çevireceğim kararsızım,

-Myostatin

Sustanon, Boldenon ve Trenbolone haftalık 3 mg şeklinde kullanmayı düşünüyorum. Enjeksiyon günleri;

Pazartesi: 3 mg sol bacak trenbolone, sağ bacak 1 mg sustanon

Çarşamba: 1 mg sustanon sağ bacak

Cuma: 3 mg sol bacak boldenon, sağ bacak 1 mg sustanon

Neden kalçadan yapmıyorum'a gelirsek kalçadan yapacak birinin bulamadım kendim de kalçadan yapamıyorum. Eczane ve özel hastanelerde yapmıyor, ağrılı oluyor fakat bacaktan başka alternatif kalmadı.

Dietime gelirsek;

Kalkar kalkmaz
Whey

30 Dk Sonra
3 yumurta + 100 gr yulaf + Vitamin + Balık yağı

1. Ana Öğün
250 gr tavuk + 300 gr erişte/bulgur/makarna/kepekli pirinç

2. Ana Öğün
250 gr tavuk + 300 gr erişte/bulgur/makarna/kepekli pirinç

Antrenman Öncesi (30 dk önce)
Kahve + Bcaa + Myostatin (100mgc)

Antrenman Sonu
GH ve ya IGF 1

Antremandan 30 DK Sonra
Bcaa + Whey + Kreatine

Son Öğün
150 gr erişte/bulgur/makarna/kepekli pirinç + 200 gr tavuk

Yatarken
Arjinin

Sorularıma gelirsek;

- Diette değişiklik yapmalı mıyım? Evet ise nasıl olmalı?

- GH mı kullanmalıyım yoksa, IGF - 1 LR3 mü?

- Bir bacağa tek seferde 3/4 mg enjekte etsek sıkıntı olur mu?

- Tbol'u kaç mg kullanmalıyım sizce adam akıllı etki için?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.252

- Kürün çok iyi folli olan kürde igf-1 kesinlikle olmalı sonuçları 2 hafta içinde görmeye başlarsın.

- 1-3 hafta 30-40 dianabol eklenebilirdi belki yada anapolon (alternatif)

- Beslenme iyi görünüyor kırmızı et haftada min. 2 kere ve 1 günüde somon ekle

- Günde min. 1 yiyebilirsen 2-3 öğün enginar

- Kalçadan yaptır derim bunun için mahalle eczanesi ile aran iyiyse sorun çözülür.

- tren en sevdiğim ürünlerden ama muazzam sinir yapıyor bilgin olsun 500 min. 750 ideal 1 ve üstü proff.

- myo kür boyunca bütçen yeterse kullan beslenmeden taviz vermemek şartıyla.

Sağlıklı ve bilinçli kürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0
- Kürün çok iyi folli olan kürde igf-1 kesinlikle olmalı sonuçları 2 hafta içinde görmeye başlarsın.

- 1-3 hafta 30-40 dianabol eklenebilirdi belki yada anapolon (alternatif)

- Beslenme iyi görünüyor kırmızı et haftada min. 2 kere ve 1 günüde somon ekle

- Günde min. 1 yiyebilirsen 2-3 öğün enginar

- Kalçadan yaptır derim bunun için mahalle eczanesi ile aran iyiyse sorun çözülür.

- tren en sevdiğim ürünlerden ama muazzam sinir yapıyor bilgin olsun 500 min. 750 ideal 1 ve üstü proff.

- myo kür boyunca bütçen yeterse kullan beslenmeden taviz vermemek şartıyla.

Sağlıklı ve bilinçli kürler.

Cevaplar icin sagol hocam. Bir sorum daha olacak yag yakarken kas kazanabilir miyim boyle bir planlama da yoksa sadece kas mi kazandirir bana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    25

olur ama çok saçma olur bir yandan kazanırken bir yandan vermek gibi dostum. kür 2 ayrılmalı bulk ve definasyon bulkta büyüyebildiğin kadar büyümek sonra definasyonda da vücudu yontmak fazlalıkları atmak maksadıyla bence böyle olmalı doğru olanda bu zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

sarkan-bitki-delikli-saks-2.jpg

Buna su doldurduğunu düşün :) @zyzz mantıklı konuşmuş dikkate alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0

Cumartesi sustanon'u vurdum sağ bacaktan 1 ml. Bu gün bacaktan antreman yaptım sustanon'un etkileri daha başlamadı henüz çok erken zaten testislerde çekilme bile olmadı daha.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
Cumartesi sustanon'u vurdum sağ bacaktan 1 ml. Bu gün bacaktan antreman yaptım sustanon'un etkileri daha başlamadı henüz çok erken zaten testislerde çekilme bile olmadı daha.

2 hafta içinde etki almaya başlarsınız kürün etkisini fiziki görmeniz 2 ayı bulur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
matasoy    0

tek bacaktan 3 ml nasıl vuracaksınız, o bacak 2. haftadan sonra topallamaya başlayabilir, bacaktan vurabiliyorsanız, kendinize kalcadan da vurabilirsiniz bence,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.