Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Endanger

Deca ve libido sorunu

Önerilen İletiler

Loving    9.239
ahmetsancar, Şimdi yazdı:

Abi wp veya bi sosyal medya hesabın varmı sana sormam gereken bi kaç şey varda izninle ?

Bilgi paylaşmak içindir bu 2566464 uyarım olsada tekrar yazayım bu platformda kimse kimsenin emir eri değil bilginiz olsun. Ne merak ediyorsanız ilgili kategorilere konu başlığı açın ve cevaplamasını istediğiniz kişileri başına @ ekleyerek etiketleyin. Düşünün ki soruları sordunuz ve bunları cevapladı sizde tecrübe edindiniz. Peki sizden sonra gelecek kişiler ? Herkese tek tek cevap mı vermeli ? Platform dışı iletişim kurmak bundan sebep yasak ha sokakta denk gelirsin istediğini zor ama burada olan burada kalır bilginize.

Keyifli forumlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ahmetsancar    2
Loving, 1 dakika önce yazdı:

Bilgi paylaşmak içindir bu 2566464 uyarım olsada tekrar yazayım bu platformda kimse kimsenin emir eri değil bilginiz olsun. Ne merak ediyorsanız ilgili kategorilere konu başlığı açın ve cevaplamasını istediğiniz kişileri başına @ ekleyerek etiketleyin. Düşünün ki soruları sordunuz ve bunları cevapladı sizde tecrübe edindiniz. Peki sizden sonra gelecek kişiler ? Herkese tek tek cevap mı vermeli ? Platform dışı iletişim kurmak bundan sebep yasak ha sokakta denk gelirsin istediğini zor ama burada olan burada kalır bilginize.

Keyifli forumlar.

Ya sormak istediğim sorular  farklı sorular hocam forum platformumda olsa cinsellik ile ilgili herşeyi ben nasıl açık açık burdan sorabilrim.   Bi kaç forumdada ben bu abinin mesajını okudum  anlattığı etkileri filan. Ondan dolayı özel bazı şeyleri konuşmak istedim  neyse kusra bakmayın tamam kurallar öyleyse uyucaz teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.239
ahmetsancar, 5 dakika önce yazdı:

Ya sormak istediğim sorular  farklı sorular hocam forum platformumda olsa cinsellik ile ilgili herşeyi ben nasıl açık açık burdan sorabilrim.   Bi kaç forumdada ben bu abinin mesajını okudum  anlattığı etkileri filan. Ondan dolayı özel bazı şeyleri konuşmak istedim  neyse kusra bakmayın tamam kurallar öyleyse uyucaz teşekkürler.

Çok çekiniyorsanız www.steroidturkey.com 'dan bana sorun seve seve cevaplarım. 

Keyifli forumlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
ahmetsancar, 3 saat önce yazdı:

Abi wp veya bi sosyal medya hesabın varmı sana sormam gereken bi kaç şey varda izninle ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.239
Loving, 3 saat önce yazdı:

Bilgi paylaşmak içindir bu 2566464 uyarım olsada tekrar yazayım bu platformda kimse kimsenin emir eri değil bilginiz olsun. Ne merak ediyorsanız ilgili kategorilere konu başlığı açın ve cevaplamasını istediğiniz kişileri başına @ ekleyerek etiketleyin. Düşünün ki soruları sordunuz ve bunları cevapladı sizde tecrübe edindiniz. Peki sizden sonra gelecek kişiler ? Herkese tek tek cevap mı vermeli ? Platform dışı iletişim kurmak bundan sebep yasak ha sokakta denk gelirsin istediğini sor ama burada olan burada kalır bilginize.

Keyifli forumlar.

metinav, 10 dakika önce yazdı:

Ben ne yazıyorum yukarı'da forumun tecrübeli ve daimi üyelerinden birisi ne yapıyor :) 

Bazen boşuna konuştuğumu düşünüyorum gerçekten.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Loving, Bir saat önce yazdı:

Ben ne yazıyorum yukarı'da forumun tecrübeli ve daimi üyelerinden birisi ne yapıyor :) 

Bazen boşuna konuştuğumu düşünüyorum gerçekten.

Loving haklisin kurallara uymak lazim.Sonucta bu platform senin...Paylaşim seviyesi yükselir umarim, daha fazla bilgili ve ilgili arkadaşlar sayesinde...Özel sorulari olan arkadaşlar biraz daha idare etsinler mesaj sayimiz 150 yi gecsin 😊 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.239
metinav, 5 dakika önce yazdı:

Loving haklisin kurallara uymak lazim.Sonucta bu platform senin...Paylaşim seviyesi yükselir umarim, daha fazla bilgili ve ilgili arkadaşlar sayesinde...Özel sorulari olan arkadaşlar biraz daha idare etsinler mesaj sayimiz 150 yi gecsin 😊 

150'yi 1000 olarak değiştirdim :) Bu arada burada bir dikta yönetimi yok veya varsa tek bir örnek gösterebilir mi hiç kimse ? Ben asla kendi kişisel egomdan sebep bir istekte bulundum mu ? Gelecekte bu arkadaşın soracağı sorulara herkes ulaşabilsin kimse kimseyi defalarca rahatsız etmesin diye uğraşıyorumç Yıllardır bu platformun başındayım. Ne güzel sayfa sayfa cevap vermişsin karşındaki genelde hemen öğrensin işi görülsün istiyor ama ardından gelenleri düşünmüyor. Neyse gerçekten anlatmaktan yorulduğumu hissediyorum bazen. Ben burada 4000 kişiyi tertip etmekte zorlanıyorum birilerinin koca ülkeyi yönetme çabasını ayakta alkışlayasım geliyor bazen.

Konu kilit.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.