Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Big_ramy

Carbon pharma trenbolon acetat ?

Önerilen İletiler

Big_ramy    14

Herkese merhaba.

Şuana kadar bvs,genesis,balkan,thagier kullandım.

Şuan thagier Trenbolon enant kullanıyorum 5.hafta bitti.Test olduğumda prolaktin yükselmiş ve tren çalışıyor görünüyordu ancak suana kadar hiç bir yan etki görmedim.Tren çok guclu bi ilac ve yan etkisi en azından halsizlik olarak dönmeliydi.Gece terlemesi,uykusuzluk,sindirim bozukluğu,sınır bunlardan bahsetmiyorum bile.Simdi arkadaşlar dicek ilaç bu hafta çalışcak diye 5.hafta bitti ve tren enant  3.hafta(21 gün) içinde etkisini gösterir.En azından halsizlik.Form nasıl diceksiniz sadik kaldıgim diyet ve antremanimla ilacsizda bu forma gelirdim 5 haftada anlayın işte:) evet prolaktin test sonucunda yüksek çıktı lh fsh sıfır çıktı ama 400 mg tren alıyorum diye aslında 50-60mg aldigimi düşünüyorum.

Çok marka kullandım ve teste gittiğimde çoğu zaman tatmin olmadım hepsinin içeriği üstünde yazan değildi.Turkiyedeki ilaçların %99u trde uretiliyor artik buna karar verdim.Bosuna markaya para veriyoruz gerçekten.

Aklıma Carbon Pharma geldi birkerede bunu deniyim diyorum.Thagier ı kesip carbonla 5 hafta daha devam etmeyi düşünüyorum.Simdi ezbere konuşan arkadaşlarımız dicekki carbona para vereceğine tavuk al :) evet haklısınız carbon merdiven altı steril olmayan bir ilaç ama size şu hikayemi anlatmak isterim ;

Arkadasimla beraber kure girdik ben balkan Pharma test enant kullanıyordum,arkadaşta carbon Pharma test enant.

3.hafta total testo testi yaptım benim ki 14 cıktı,arkadaşınki 48 :) vallahi billahi sok oldum.En sonki thagier maceramızda trdeki ilaçların çöp olduğunu anladım.

Sizden ricam carbonun tren acetatini kullanan veya yakınında kullanmış dostu var mi ? Tren mi gerçekten yani ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HalfNatty    175

2 yıl önce arkadaşım kullandı.Tüm yan etkileri görmüştü ve ilaç cidden çok iyi çalışmıştı.Sonraki hepsi boş çıktı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0
Big_ramy, 3 saat önce yazdı:

Herkese merhaba.

Şuana kadar bvs,genesis,balkan,thagier kullandım.

Şuan thagier Trenbolon enant kullanıyorum 5.hafta bitti.Test olduğumda prolaktin yükselmiş ve tren çalışıyor görünüyordu ancak suana kadar hiç bir yan etki görmedim.Tren çok guclu bi ilac ve yan etkisi en azından halsizlik olarak dönmeliydi.Gece terlemesi,uykusuzluk,sindirim bozukluğu,sınır bunlardan bahsetmiyorum bile.Simdi arkadaşlar dicek ilaç bu hafta çalışcak diye 5.hafta bitti ve tren enant  3.hafta(21 gün) içinde etkisini gösterir.En azından halsizlik.Form nasıl diceksiniz sadik kaldıgim diyet ve antremanimla ilacsizda bu forma gelirdim 5 haftada anlayın işte:) evet prolaktin test sonucunda yüksek çıktı lh fsh sıfır çıktı ama 400 mg tren alıyorum diye aslında 50-60mg aldigimi düşünüyorum.

Çok marka kullandım ve teste gittiğimde çoğu zaman tatmin olmadım hepsinin içeriği üstünde yazan değildi.Turkiyedeki ilaçların %99u trde uretiliyor artik buna karar verdim.Bosuna markaya para veriyoruz gerçekten.

Aklıma Carbon Pharma geldi birkerede bunu deniyim diyorum.Thagier ı kesip carbonla 5 hafta daha devam etmeyi düşünüyorum.Simdi ezbere konuşan arkadaşlarımız dicekki carbona para vereceğine tavuk al :) evet haklısınız carbon merdiven altı steril olmayan bir ilaç ama size şu hikayemi anlatmak isterim ;

Arkadasimla beraber kure girdik ben balkan Pharma test enant kullanıyordum,arkadaşta carbon Pharma test enant.

3.hafta total testo testi yaptım benim ki 14 cıktı,arkadaşınki 48 :) vallahi billahi sok oldum.En sonki thagier maceramızda trdeki ilaçların çöp olduğunu anladım.

Sizden ricam carbonun tren acetatini kullanan veya yakınında kullanmış dostu var mi ? Tren mi gerçekten yani ? 

@Big_ramy benim sayfaya gir Carbon pharma nın tren yan etkilerini gör aylar geçmesine rağmen hala sıkıntılara devam ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21

Orjinallik konusunda kafan karışıksa loving hocayı tercih edebilirsin.  Carbon sıkıntılı bir marka şuanda.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tugtug    0

1aydir kullaniyorum tren Acetat carbon. Daha yeni yeni etkisi geldi sanki. Normalde Acetat 1haftada hissetirsin. Uykusuzluk ve Herseye sinirleniyorum. Vurduktan sonrada cok agriyor. Kalitesiz bence bidaha almam acik söylim. Birde alirsan veya aldiysan kesinlikle igneye cekmeden siseyi hep calkala önce, cünki kalitesiz oldugu icin ilac dibe cöküyor. 1siseyi bitirdim. 2kaldi onlari da vurduktan sonra yazarim sonuclari

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

carbon pharma  kazı kazan ne çıkarsa bahtına  :)   testo hammadde ucuz  yağ benzil alkol  hoop sana çalışan testo işte  yabancı forumlarda 18 yaşında veletler evde yapıyor :)  bana boldenonundan  bahsedin  treninden igf-1'den bunlar pahalı eğer bu 3ü çalışırsa diğerleride çalışır %99 ihtimalle ama çalışsa hakkında bu kadar kötü yorum olmaz keşke güvenilir marka olsada bende tablet formunda olan  Carbon Pharma Igf-1 kullansam yemin ederim çok isterdim hem uygun fiyatlı hem tablet hemde igf rüya gibi...  koliyle alırdım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tugtug    0

Carbon boldenon ve enanthat birlikte 3 ay kullandim. 98 Kilo ciktim hic okadar olmamistim. 3 ayda bi 6,7 Kilo aldim. Ama görüntü olarak iyi durmuyordum. Baska enantatlar eskiden cok daha iyiydi. Simdi trenle 3 Kilo verdim bir ayda ama Tam olarak ne verdim bilmiyorum, ya ilac etki ediyor Yada bolde enanthat biraktigim icin ordan aldigim sular gidiyo. Anlican kafa karisik:)) tek beni biraz rahatlatan trenbolonun Yan etkilerini hissetiyorum. Ama Tam olarak Kür bitince anlarim. Yurtdisinda yasiyorum arkadas getirdi türkiyede, bidahada türkiyede Bisey kullanmam ders oldu. Daha önceleri hic duymamistim carbon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332
kafasıkarışık, 4 saat önce yazdı:

carbon pharma  kazı kazan ne çıkarsa bahtına  :)   testo hammadde ucuz  yağ benzil alkol  hoop sana çalışan testo işte  yabancı forumlarda 18 yaşında veletler evde yapıyor :)  bana boldenonundan  bahsedin  treninden igf-1'den bunlar pahalı eğer bu 3ü çalışırsa diğerleride çalışır %99 ihtimalle ama çalışsa hakkında bu kadar kötü yorum olmaz keşke güvenilir marka olsada bende tablet formunda olan  Carbon Pharma Igf-1 kullansam yemin ederim çok isterdim hem uygun fiyatlı hem tablet hemde igf rüya gibi...  koliyle alırdım...

Tablet igf-1 yalnızca bağırsak büyütüyor.. Başka bir işlevi yok peptid hormonlar bağırsak zarını geçemez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise, 5 saat önce yazdı:

Tablet igf-1 yalnızca bağırsak büyütüyor.. Başka bir işlevi yok peptid hormonlar bağırsak zarını geçemez

bak bu konuyu hiç araştırmamıştım  gerçi kullanmam ben sorun yok o yüzden

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.