Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

tTt900

Testo-danabol ilk kürüm arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

Önerilen İletiler

tTt900    0

İyi günler arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve bilgili arkadaşlara bikaç sorum olucak ilk kürümü yapmak istiyorum yaklaşık 1.5 yıldır bodybuilding içindeyim ve bu kürlere bi başlangıç yapmak istedim

kürde

1-12 hafta testo e. 500mg,

1-4/1-6 hafta dianabol 30 mg kullanmayı düşünüyorum onun dışında

günlük nac600mg,zinco,benexol ve sabah bir akşam yatmadan bir tablet olmak üzere proviron kullanmayı düşünüyorum

benim sorum arkadaşlar kürde bir eksik varmı ve kür sonu nasıl bir pct önerirsiniz(prengly falan)

ayrıca danabolüde 4mü 6 mı hafta kullanmakta kararsızım anabolik etkisi çok yüksek ve su tutumu yüksek bi ilaç olduğundan bi anda patlatıp kür sonu indirebilceğinden bahsediyorlar bu yüzden yanında bi aromatize i. Kullanılmasını öneriyolar bende arimidex mi kullansam diye düşünüyorum bi inda sönmemek için?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Selamlar bende ayni kürdeyim, başlayalı 5 gün oldu. Fakat ben danabolu 3 hafta kullanıcam, nedeni ise hem yag oranim yuksek hemde kolay su tutup yaglanan biriyim, hatta bu 5 gunde 1.5kg aldım diyebilirim. Arimidexde kullanabilirsin ama danabol kullanirken arimidex kullanimi bana mantiksiz geliyor, yani biri su tutan bir ilac diheri ise e2 yi dusurup su atimina yardimci olan bir ilac. Benim elimde arimidexde var ama kullanmiyorum, jinekomasti belirtisi falan hissettigim zaman kullanmayi dusunuyorum sana tavsiyemde bu yönde olur. Omega3, vitamin c, magnezinc ve kalsiyum eklemenide öneririm. PCT yi ise kür bitiminde yaptiracagin testlere göre söylemek en mantikli şey olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tTt900    0
Delipanter00, Şimdi yazdı:

Selamlar bende ayni kürdeyim, başlayalı 5 gün oldu. Fakat ben danabolu 3 hafta kullanıcam, nedeni ise hem yag oranim yuksek hemde kolay su tutup yaglanan biriyim, hatta bu 5 gunde 1.5kg aldım diyebilirim. Arimidexde kullanabilirsin ama danabol kullanirken arimidex kullanimi bana mantiksiz geliyor, yani biri su tutan bir ilac diheri ise e2 yi dusurup su atimina yardimci olan bir ilac. Benim elimde arimidexde var ama kullanmiyorum, jinekomasti belirtisi falan hissettigim zaman kullanmayi dusunuyorum sana tavsiyemde bu yönde olur. Omega3, vitamin c, magnezinc ve kalsiyum eklemenide öneririm. PCT yi ise kür bitiminde yaptiracagin testlere göre söylemek en mantikli şey olur.

Peki proviron hakkında söyleyecekleriniz varmı kimi kullanın diyor kimisi kullanmayın diyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0
tTt900, 56 dakika önce yazdı:

Peki proviron hakkında söyleyecekleriniz varmı kimi kullanın diyor kimisi kullanmayın diyor

Proviron kür esnasında alınan makroları reseptörlere daha iyi taşınması için antrenman günleri antrenman dan önce alınması uygun jinekomasti ve ereksiyon ile ilgisi yoktur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133
tTt900, 1 saat önce yazdı:

İyi günler arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve bilgili arkadaşlara bikaç sorum olucak ilk kürümü yapmak istiyorum yaklaşık 1.5 yıldır bodybuilding içindeyim ve bu kürlere bi başlangıç yapmak istedim

kürde

1-12 hafta testo e. 500mg,

1-4/1-6 hafta dianabol 30 mg kullanmayı düşünüyorum onun dışında

günlük nac600mg,zinco,benexol ve sabah bir akşam yatmadan bir tablet olmak üzere proviron kullanmayı düşünüyorum

benim sorum arkadaşlar kürde bir eksik varmı ve kür sonu nasıl bir pct önerirsiniz(prengly falan)

ayrıca danabolüde 4mü 6 mı hafta kullanmakta kararsızım anabolik etkisi çok yüksek ve su tutumu yüksek bi ilaç olduğundan bi anda patlatıp kür sonu indirebilceğinden bahsediyorlar bu yüzden yanında bi aromatize i. Kullanılmasını öneriyolar bende arimidex mi kullansam diye düşünüyorum bi inda sönmemek için?

Küründe danabol varsa armidexi kesinlikle kullan. Kürden önce test yaptırmış olsaydın dozajlama hakkında bilgi verebildim. Şuan için en azından 4 günde bir yarım tablet al.

4. Hafta gibi tahlil yaptır ona göre tekrar ayarlama yapılır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tTt900    0
merkar, 43 dakika önce yazdı:

Küründe danabol varsa armidexi kesinlikle kullan. Kürden önce test yaptırmış olsaydın dozajlama hakkında bilgi verebildim. Şuan için en azından 4 günde bir yarım tablet al.

4. Hafta gibi tahlil yaptır ona göre tekrar ayarlama yapılır. 

Teşekkürler. Arimidexi bugün eczaneye gidip alıcam ve yarın hayırlısıyla kürüme başlıyacam proviron konusunda bi öneriniz varmıdır almıştım geçen gün, günlük sabah ve yatmadan 2 tablet almayı düşünüyorum? Ayrıca bu kür sonrası prengly vurmam gerekirmi testo olan kürlerde kullanılmasını söylüyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133

Proviron karışık bir konu, çok farklı cümleler duyabilirsin bu ilaçla ilgili. 

Serbest testosteron seviyesini arttırdığı 

Testosteronun östrojen dönüşümünü azalttığı 

SHGB yi baskıladığı gibi...

avrupa ve abd forumların da gördüğüm kesme ve blast and cruise dönemlerinde (nispeten düşük doz testo alınan dönemlerde) kürlerine ekliyorlar. 

Kendi kullandığım dönemde free testosteron seviyesinde tahlil sonuçlarına göre bir artış olmamıştı, e2 seviyesinde çok az bir miktar düşüş vardı. 

Gözle gördüğüm etkisi vücuda verdiği sertlik. (dht olması en büyük etken)

sonuç olarak tavsiyem kullanmak zorunda değilsin. İllaki kullanacaksan günlük 25mg yeterli gelir. 1 tablet.

2. Soruna gelirsek zaten testosteron suz kür olmaz :) 

prengnly kür sonunda eğerki testislerde küçülme varsa kullanırsın. Hatta kür sonu bir tahlil daha yaptır pct zamanını burada ayarlarız. Yalnız pregnly kafana göre yüksek dozlarda kullanma. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tTt900    0
merkar, 3 saat önce yazdı:

Proviron karışık bir konu, çok farklı cümleler duyabilirsin bu ilaçla ilgili. 

Serbest testosteron seviyesini arttırdığı 

Testosteronun östrojen dönüşümünü azalttığı 

SHGB yi baskıladığı gibi...

avrupa ve abd forumların da gördüğüm kesme ve blast and cruise dönemlerinde (nispeten düşük doz testo alınan dönemlerde) kürlerine ekliyorlar. 

Kendi kullandığım dönemde free testosteron seviyesinde tahlil sonuçlarına göre bir artış olmamıştı, e2 seviyesinde çok az bir miktar düşüş vardı. 

Gözle gördüğüm etkisi vücuda verdiği sertlik. (dht olması en büyük etken)

sonuç olarak tavsiyem kullanmak zorunda değilsin. İllaki kullanacaksan günlük 25mg yeterli gelir. 1 tablet.

2. Soruna gelirsek zaten testosteron suz kür olmaz :) 

prengnly kür sonunda eğerki testislerde küçülme varsa kullanırsın. Hatta kür sonu bir tahlil daha yaptır pct zamanını burada ayarlarız. Yalnız pregnly kafana göre yüksek dozlarda kullanma. 

İlk hafta 250mg testoyla bi başlamak ve 2. Haftada 500e çekmek istiyorum kürün son haftasıda tekrar 250ye çekmeyi düşünüyorum bunun bir yararı olurmu. Bide şey sorayım hocam kür sonu elde ettiğim kütlenin ne kadarını koruyabilirim ve kaybı azaltmak için en iyi yöntemler nelerdir ben kür bitiminden sonra creatin yüklemeyi ve bcaa kullanmayı düşünüyorum youtubede bazı adamlar kürde kazandığınızın hepsini vericeksiniz diyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.