Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darknessot

Kür bittikten hemen ardından deca kürüne girmek

Önerilen İletiler

Darknessot    27

Merhaba arkadaşlar ben testo bolde danabol küründeyim hata yaptım farkındayım ilk başta deca testo girmem daha iyi olurdu ama herneyse geçelim kür planlıma  16 haftalık testo 500 mg bolde 500 mg danabol 6 haftalık kürdeydim 3 haftam kaldı ben 2. Kürümde deca testo girmeyi düşünüyorum ne kadar ara verip girmem uygundur veya hemen ardından girmek bi ptc filan yapmadan problem yaşatır mı? Acaba toplamda 26 hafta sürücek kürüm 10 haftada deca testo gireceğim ilk kürüm vücudu bi kez bozdum bari tam verim alıp bırakmaktan vücudu düzeltmekten yanayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Atalay    86

Neden hata yaptığını düşünüyorsun verim alamadın mı? Boldenon aslında başlangıç için Deca'dan daha çok tavsiye edilir. Ara vereceksen Kür Süresi + PCT kadar boşluk bırakman iyi olur. Kısa ara verip bir daha ilaca girmenin anlamı yok, hormon değerlerin tam düzelmişken bir daha bozacaksın. Yoksa direk kesme devam et, bitirince güzel PCT yi yapar vücudu dinlendirirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
Darknessot, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar ben testo bolde danabol küründeyim hata yaptım farkındayım ilk başta deca testo girmem daha iyi olurdu ama herneyse geçelim kür planlıma  16 haftalık testo 500 mg bolde 500 mg danabol 6 haftalık kürdeydim 3 haftam kaldı ben 2. Kürümde deca testo girmeyi düşünüyorum ne kadar ara verip girmem uygundur veya hemen ardından girmek bi ptc filan yapmadan problem yaşatır mı? Acaba toplamda 26 hafta sürücek kürüm 10 haftada deca testo gireceğim ilk kürüm vücudu bi kez bozdum bari tam verim alıp bırakmaktan vücudu düzeltmekten yanayım 

Hata olduğunu kim söyledi bolde kürünün genelde ilk kür için nor19 önermiyorlar bolde yada only testo tavsiye ediliyor,

bolde peşine deca kürü ile devam etmende bence sorun olacağını sanmıyorum ama daha tecrübeli arkadaşların fikirlerini paylaşır illaki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Atalay, 24 dakika önce yazdı:

Neden hata yaptığını düşünüyorsun verim alamadın mı? Boldenon aslında başlangıç için Deca'dan daha çok tavsiye edilir. Ara vereceksen Kür Süresi + PCT kadar boşluk bırakman iyi olur. Kısa ara verip bir daha ilaca girmenin anlamı yok, hormon değerlerin tam düzelmişken bir daha bozacaksın. Yoksa direk kesme devam et, bitirince güzel PCT yi yapar vücudu dinlendirirsin.

Burak hoca söyledi banada ara vermeden hemen onu da vurup bitirip ptc ye girip 1 yıl boyunca dinlendirmeyi düşünüyorum vücudu ama etki alabilir miyim acaba hocam bolde testo etki aldım ama ilk kür olduğu içinde tırsıyorum biraz 26 hafta olucak totalde çünkü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Bumin, 25 dakika önce yazdı:

Hata olduğunu kim söyledi bolde kürünün genelde ilk kür için nor19 önermiyorlar bolde yada only testo tavsiye ediliyor,

bolde peşine deca kürü ile devam etmende bence sorun olacağını sanmıyorum ama daha tecrübeli arkadaşların fikirlerini paylaşır illaki

Burak hoca söyledi ilk kür olduğu için 26 haftadan biraz tırsıyorum daha iyi etki alırım diye düşünüyorum ben şahsen vücudu aç kapa yapmam1 kez sağlam yaparım daha dinlendiririm yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133

16 hafta testo yanına 2 anabolizanla kür yapmışsın. böyle bir kürden verim alamadıysan yada seni tatmin etmediyse sorgulaman gereken çok şey var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
merkar, 4 saat önce yazdı:

16 hafta testo yanına 2 anabolizanla kür yapmışsın. böyle bir kürden verim alamadıysan yada seni tatmin etmediyse sorgulaman gereken çok şey var.

Tatmin oldum ama devam etmek istiyorum daha daha iyisi neden olmasın sağlam bir ürün buldum ve satıcı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.