Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kayahanru

Anabol

Önerilen İletiler

Kayahanru    0

Arkadaşlar öncelikle merhaba

Ben size derdimi kısaca anlatayım boyu. 1.92 kilo 69 ila 70 şuan için ben bundan bir yıl önce yurt dışında vucut geliştirme sporuna başladım oradaki antrenör beni bir ay normal çalıştırdı bir ay sonunda bana anabol denilen tableti verdi ve sabah ve öğlen olmak üzere ilk ay birer ikinci ay ikişer adet içmeye başladım bunun yanı sıra testover C. Verdi onuda haftada birlez antremana girmeden 2 ml kullandım ve yanı sıra gainer ve amino asit kullandım toplamda dört ay boyunca 20 kilo aldım 89 kiloya yaklaştım ve sonra bıraktım malesef şuan eski kiloma geri döndüm şimdi tekrar başlamak istiyorum

Sizden ricam şuan fitnese başladım ve birley kullanmıyorum ama önümüzdeki ay tekrar anabol gainer ve amino asit kullanmaya başlayacagım bu arada oradaki antrenör bana geçtiğimiz kış ayında G-Tech PHENODEC adlı 5 adet 2ml steroid verdi üzerinde son kullanma tarihi 01.2017 yazıyor sizden ricam nasıl bir yol izlemeyim bana yardım edersemiz çok minnettar olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.253
Arkadaşlar öncelikle merhaba

Ben size derdimi kısaca anlatayım boyu. 1.92 kilo 69 ila 70 şuan için ben bundan bir yıl önce yurt dışında vucut geliştirme sporuna başladım oradaki antrenör beni bir ay normal çalıştırdı bir ay sonunda bana anabol denilen tableti verdi ve sabah ve öğlen olmak üzere ilk ay birer ikinci ay ikişer adet içmeye başladım bunun yanı sıra testover C. Verdi onuda haftada birlez antremana girmeden 2 ml kullandım ve yanı sıra gainer ve amino asit kullandım toplamda dört ay boyunca 20 kilo aldım 89 kiloya yaklaştım ve sonra bıraktım malesef şuan eski kiloma geri döndüm şimdi tekrar başlamak istiyorum

Sizden ricam şuan fitnese başladım ve birley kullanmıyorum ama önümüzdeki ay tekrar anabol gainer ve amino asit kullanmaya başlayacagım bu arada oradaki antrenör bana geçtiğimiz kış ayında G-Tech PHENODEC adlı 5 adet 2ml steroid verdi üzerinde son kullanma tarihi 01.2017 yazıyor sizden ricam nasıl bir yol izlemeyim bana yardım edersemiz çok minnettar olurum.

Aramıza hoş geldiniz 1/1 aynı ölçülerdeyiz inceleyin faydası dokunur. :idea:

1. konu : viewtopic.php?f=55&t=21

2. konu : viewtopic.php?f=55&t=863

İyi forumlar Kayahan bey. :arrow:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243

Bu boyu ve ekto oluşunuzu baz alırsak ilaçsız doldurmanız imkansız :roll: az ilaçta kafi olmaz yüksek mg girmelisiniz. ve yıllda 3 ay kür 3 off şeklinde yada 8 ay kür 4 ay off şeklinde yol izlenebilir. :ugeek:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayahanru    0

Evet size katılıyorum gecen sene toplamda 3 ay kür yapıp 3 ay off yaptım bu senede aynı teknikle girmek istiyorum sizce haftada 3 antrenman ve

Anabol günle 40 mg.

Phenodec 2mg. Haftada birkez

Kalanlar supplement ve amino asit gainer takviyesi ile güzel bir antrenman yapmayı düşünüyorum sizce nasıl olur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Evet size katılıyorum gecen sene toplamda 3 ay kür yapıp 3 ay off yaptım bu senede aynı teknikle girmek istiyorum sizce haftada 3 antrenman ve

Anabol günle 40 mg.

Phenodec 2mg. Haftada birkez

Kalanlar supplement ve amino asit gainer takviyesi ile güzel bir antrenman yapmayı düşünüyorum sizce nasıl olur ?

kg alacağını sanmam su tutarsın kür biter bitmez eski haline dönersin.

jUHXSN4CIp0

Bulk Kür programları

Teorik ve bilimsel bilgilere göre kür programları kişinin metobolizmasına kilosu ve spor geçmişi göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.Siz siz olun ezbere ve kültleşmiş steroid kürlerinden kaçının.Size bu kürleri öneren her ne kadar müsabık veya büyük bir sporcu olsa dahi unutmayın bu sporcularda bize danışarak ve bu ürünleri bizden temin ederek size yardımcı olmaya çalışıyorlar.Fakat kendileri bu işten bizim gibi anlamadıkları için sizi yanlış yönlendirebilir veya sahte ilaç kullanmanıza sebep olabilirler.Biz anabolik steroidler üzerine kitaplar okuduğumuz ve bu işi bilinçli beşeri bir şekilde yaptığımız için size bilimsel olarak yardımcı olabiliriz.Unutmayın x bir kişiye yarayan bir program sizede yarayacak diye bir kaide yoktur.Olamazda.

65-75 kiloda 1+ senedir spor yapan biri için uygulanabilecek hacim programı

1-10 hafta 500 mg testosteron enanthate

1-10 hafta 200 mg boldenon

1-4 hafta 30 mg dianabol

75-85 kilo arasında 1+ senedir spor yapan biri için uygulanabilecek hacim programı

1-10 hafta 500 mg testosteron enanthate

1-8 hafta 200-400 mg deca-durabolin

1-8 hafta 40 mg dianabol

85-95 kilo arasında 1+ senedir spor yapan biri için uygulanabilecek hacim programı

1-10 hafta 500 mg sustanon yada 750 mg testosteron enanthate

1-10 hafta 400 mg boldenon veya deca-durabolin

1-10 hafta 400 mg trenbolon enanthate

1-4 hafta 40 mg dianabol

95 + kilo arasında 1+ senedir spor yapan biri için uygulanabilecek hacim programı

1-10 hafta 750 mg sustanon veya 1000 mg testosterone enanthate

1-10 hafta 400-600 mg trenbolone enanthate

1-10 hafta 600 mg boldenon

1-6 hafta oral-turinabol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayahanru    0

Anladım hocam bilgi için teşekkürler benim aklıma 65 75 kg arası olan kür yattı onları nasıl temin ederim fiyat bilgisi Alabilirmiyim birde bu kürü uyguladıgımda kilo kalırmı yoksa su tutup kürden sonra kg kaybedermiyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anladım hocam bilgi için teşekkürler benim aklıma 65 75 kg arası olan kür yattı onları nasıl temin ederim fiyat bilgisi Alabilirmiyim birde bu kürü uyguladıgımda kilo kalırmı yoksa su tutup kürden sonra kg kaybedermiyim ?

kür için site yönetimine ulaş dostum info@peptidturkiye.com mail atarsın.

kg işi sana bağlı 90--100kg olursun 6 aylık kür yap 1000+ civarı gözden çıkar ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.