Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Adm

Pct yardım lütfen

Önerilen İletiler

Adm    4

Merhaba, ben yeni kürden çıktım. 34 yaşındayım, boy 1,84 . Toplamda kürü 10 kg alarak tamamladım. Bu benim ilk kürümdü. Kullandığım ürünler,

3 kutu testo  enant

3 kutu bolde

3 kutu masteron

10 hafta , haftada 2 kere hepsinden 1 er ml yani toplamda haftada 2 şer ml.

son haftalar ise haftada 3 kere hepsinden 1 er ml haftada hepsinden  1 er ml artırdık ve bu şekilde bitirdik . 

Pct için aşağıdaki yazdıklarımı önerdiler Ve şu an elimde mevcut ve başlamadan önce araştırma yapmak ve bilgi edinmek istedim bu konuda yardımcı olup aşağıda yazmış olduğum Pct nin uygun olup olmadığı halkında bilgi verirmisiniz? İlgilenirseniz çok sevinirim ilk olduğu için yanlış bişey yamak istemiyorum açıkçası.

Chorioman 5000 lik haftada 2500 olarak 2 hafta

Klomen 50mg 1 hafta boyunca 1 tablet günde

Arimidex 1 kutu günde 2 tablet

Cabaser İki günde 1 tablet

Bu Pct kürü sizce nasıl? 

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132

sana önerilen "PCT" yi unut. olmamış çünkü. son enjeksiyonu ne zaman yaptın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adm    4

Son enjeksiyonu salı günü yaptım yani geçtiğimiz salı. Peki sizin düşünceleriniz ve öneriniz nedir? Biraz açıklarsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

son enkeksiyondan 12-14 gün sonra hastaneye git tahlil yaptır. LH-FSH-E2-PROLAKTİN-TOTAL TESTOSTERON-FREE TESTOSTERON değerlerine baktır.

sonuçlar çıkınca burada paylaş, ona göre PCT-HCG protokolü yapalım.

bu süreçte Nolvadeks (temoksifen) bulmaya bak. Reçetesiz vermiyorlar, eczane eczane gez birinden alırsın mutlaka.

PCT adı altında sana yazılan protokol tamamen sallamasyon olmuş. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adm    4

Teşekkür ederim bilgiler için , zaten pct ye başlamadan önce test yapmama durumu beni rahatsız etti o yüzden de bilgi toplamak istedim . Ayrıca bir şeye daha takıldım bu konu hakkında düşünceniz nedir . Kür sırasında kullandığım Supplementler e vitaminlere pct başlamadan ve sırasında kullanmamak gerektiğini söyledi. Salı gününden itibaren hiçbirşey kullanmıyor sadece dietime beslenme konusunda devam ediyorum . Bu konu hakkında ne düşünüyorsun? 12 Gün sonunda test sonuçlarını burdan paylaşıcam teşekkür ederim tekrar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

neye göre kullanılmamalı? bunu öneren bunun açıklamasını yaptı mı? 

öyle birşey yok kullnabilirsin. Hatta kullan.

E vitamini - Tribestan - Çinko bunlardan al kendine Pct ye destek olacak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adm    4

Açıklama olarak vücudu dinlemdirmek ve aynı zamanda böbrek ve ciğerleri rahatlatmak anaçlı olduğunu belirtti. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adm    4

Merhaba , test sonuçlarım çıktı burdanmı atmam gerekiyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adm    4

68155527-506D-477A-B9FB-9BE21C8808A0.thumb.jpeg.759de1d6b8ce236b2cd51163afed2dc1.jpeg6CE91956-C736-4B18-B036-7B4F046BCDE6.thumb.jpeg.d571df11849476ff33754025d2516b44.jpegC5DE5787-74CA-49A4-8C89-6E4A60B1CF2F.thumb.jpeg.00cb98b2796fb9c44d06464b07bb9507.jpeg

8037CE29-1EC6-4608-8B1C-C942684C24E1.thumb.jpeg.f4bc49872770717be4c93b291d6e2229.jpeg

Bunları yaptırdım umarım yeterli olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big Muscle    12

Pregline gerek görmüyorum şahsen son iğneden 20 gün sonra 4 hafta 40/40/20/20mg tamoksifen ve 4 hafta 50mg clomid ile başarılı pct geçireceğini düşünüyorum. Önümüzde ki 1 ay biraz iktidarsızlığa dair şeyler hissedebilirsin ama korkmana gerek yok. Prolaktin çok uçuk seviyede değil kısa sürede toparlarsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

İlaç hala tam olarak kandan çıkmış değil. Yarılanmaya devam ediyor.

testislerde antrofi (küçülme) var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adm    4

Testislerde Küçülme mi yoksa içeri doğru çekilme gibi birşey ama olduğu kesin, tamoxifen ve clomid elimde şu an mevcut . Yarından itibaren başlamalımıyım.?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

hayır başlama 

10-14 gün daha bekle ilaç hala kanında.

eğerki küçülme varsa hcg ile kick start verelim. Daha sonra pct ye geçeriz. Küçülme çok mu az mı? Ona göre hcg dozajı ayarlamak gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adm    4

Çok değil ondan eminim. Şu an nasıl bir yol almam gerekiyor peki önerinizi duymak isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0

Arkadaşlar tamoksifen östrojen clomid de cinsel gücü arttırmak içinmi kullanıyosunuz bende kür bitirdim adam bana bunlardan hiç bahsetmedi enginar hapı ve nac 600 ile devam ediyoruz ne yapsak bi östrojen ve testosteron testi mi yaptırsam değerler yüksekse bende kullanıyımmı @merkar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Adm, 10 dakika önce yazdı:

Çok değil ondan eminim. Şu an nasıl bir yol almam gerekiyor peki önerinizi duymak isterim.

Hcg uygulanmayacaksa 

son iğneden 21 gün sonra 

4 hafta boyunca 40mg-40-20-20 şeklinde temoxifen 

4 hafta boyunca 50-50-25-25 clomen 

günde 800iu e vitamini 

çinko 50mg 

alarak pct yapabilirsin 

prolaktin değerin çok yüksek değil 

cabaser kullanmaya gerek yok. İllaki kullanacaksan 10günde 1 0,5mg şeklinde 4 tablet tamamla Ve bırak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
ahmet_erdem, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar tamoksifen östrojen clomid de cinsel gücü arttırmak içinmi kullanıyosunuz bende kür bitirdim adam bana bunlardan hiç bahsetmedi enginar hapı ve nac 600 ile devam ediyoruz ne yapsak bi östrojen ve testosteron testi mi yaptırsam değerler yüksekse bende kullanıyımmı @merkar 

Tahlil yaptır. Başlık aç sonucu paylaş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0
merkar, 3 dakika önce yazdı:

Tahlil yaptır. Başlık aç sonucu paylaş 

Kür biter bitmez yaptırdım 1 ay oldu östrojen normal 11-38 bendeki 70.5 testetoron 241-1100 bende 624 şimdi kaç bilmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adm    4

Pct Yardımınız verdiğiniz bilgiler ve desteğiniz için teşekkür ederim. Pct sonrası tekrar bir test yaprıtıp bilgilendirmesini burdan yapacağım. 

Pct sonrası definasyon kürüne girmek istiyorum bununla ilgili öneriniz olurmu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Pct den ne kadar zaman sonra gireceksin.

madem definisyon düşünüyordun 

keşke onu da aradan çıkartıp 

öyle pct yapsaydın. 

Pct den sonra en az 2 ay bekle 

2 ay bile çok kısa süre öyle diyim. 

Tavisiyem kür süresi + pct süresi kadar bekleyip o şekilde yeni kür yapman 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
ahmet_erdem, 7 dakika önce yazdı:

Kür biter bitmez yaptırdım 1 ay oldu östrojen normal 11-38 bendeki 70.5 testetoron 241-1100 bende 624 şimdi kaç bilmiyorum 

Sen yine de yaptır. Bu süreçte hormonlarda kıpırdama olmuş olabilir. Gereksiz iş yapmayalım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0
merkar, 2 dakika önce yazdı:

Sen yine de yaptır. Bu süreçte hormonlarda kıpırdama olmuş olabilir. Gereksiz iş yapmayalım 

Tamm kardeşim teşekkür ederim.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adm    4

Peki bu süre zarfında yaptığım kürden herhangi bir kayıp yaşarmıyım kilo yada kas kütlesi vb , şu an hala beslenme ve antrenman programlarıma devam etmekteyim. Aslında senin dediğin gibide olabilirdi ama işte ilk kür olduğu için biraz tecrübesizlik oldu . Kürden sonra definasyona girmek vücudu çok yomazmıydı peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

illaki ufak tefek kayıplar olacaktır. pct döneminde vücut biraz su atacak. sen sağlam bir pct ile en kısa zamanda hormonlarını yerli yerine getirmeye bak. ne kadar çabuk toparlanırsan kayıp o kadar az olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.