Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bk95

Kur antremani yardim edin

Önerilen İletiler

bk95    0

10 haftalik boldenon ve enanthate kürü uygulicam. Kür sirasindaki antreman sistemin nasil olmali sizce tavsiyeleriniz nelerdir. Antreman siddetini kurun hangi haftasinda arttirmaliyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    49

Yaş, boy, kilo, yağ oranı, spor tecrübesi, mevcut beslenme ve antreman planını paylaşırsan daha doğru yardımcı olabiliriz. Aldığın ilaçlardan daha önemli oluyor yaptığın beslenme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bk95    0

Yas 20 boy 170 kilo 65 uzun sureli yuzme sporuyla profesyonel olarak ugrastim son 1 bucuk yildir calisiyorum kendi arastirmalarimla bu sekle geldim yani gunde 3 ogun fix yiyorum protein agirlikli bazen 4 yapiyorum isten firsat bukdukca yani 4 ogun yiyebiliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bk95    0

Pzt gogus bacak sali sirt omuz crsmb on vr arkakol ardindan tekrar bastan aliyorum 6 gun antreman bu sekilde bacagi cok az yapiyom ama sadece hacim.kaybetmemek icin yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Öncelikle kaç gram karbonhidrat kaç gram protein ve kaç gram yağ alman gerektiğini hesaplayıp bir beslenme planı oluşturmanı öneririm eğer oluşturmadıysan. Kullanacağın ilaçlardan daha önemli bence beslenme planın bunun altını bir kez daha çizmek isterim. Beslenmenin kötü olduğu her kür hüsran ile sonuçlanır net bir şekilde. O yüzden bu tavsiyeme uyman sana yarar sağlar.

Ayrıca bacak antremanı sana en fazla hormon salgılatan antreman o yüzden daha önemli tutmanı öneririm. Antreman planını da ayrıntılarıyla bizlerle paylaşmanı rica ederim.

24 yaşından aşağı kişilerin kür yapmasını doğru bulmuyorum ancak kararlıysan en azından bilinçli yapman için bazı tavsiyelerim olacak.

İlk kürün olduğu için 12 hafta Testo E-Dianabol kullanmanı öneririm ilaçlarını almadıysan. Aldıysan da 10 hafta Boldenon için az bir süre. Sen kaç mg Testo, kaç mg Bolde kullanacaksın ? Hangi supplement ve hangi vitaminleri kullanacaksın ?

viewtopic.php?f=23&t=885

Boldenon almakta kararlıysan ilk küründe yukarıdaki linke bakmanı öneririm. Aradığın, aramadığın ve ileride merak edebileceğin çoğu sorunun cevabı var konu içerisinde.

Sadece Testo ile kür yapacaksan da aşağıdaki konuyu okumanı öneririm.

viewtopic.php?f=23&t=848

Konuyu yanlış bölüme açmışsın ilgili bölüme de taşıyorum.

İyi günler.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    750
Pazartesi: Göğüs/Biceps 

Göğüs 
• Dumbbell Presses: 4 Sets x 8 Tekrar 
• Flat Bench Presses: 4 Sets x 8 Tekrar 
• Flat Dumbbell Flyes: 3 Sets x 8 Tekrar 
• Cable Crossovers: 2 Sets x 12 Tekrar 

Biceps 
• Barbell Curls: 3 Sets x 8 Tekrar 
• Close EZ Bar Curls: 3 Sets x 8 Tekrar 

Salı: Bacak 

• Leg Curls: 4 Sets x 10 Tekrar 
• Leg Extensions: 4 Sets x 10 Tekrar 
• Leg Presses: 4 Sets x 12 Tekrar 
• Squats: 4 Sets x 12 Tekrar 
• Stiff Legged Deadlifts: 4 Sets x 12 Tekrar 

Çarşamba: DİNLENME 

Perşembe: Sırt/Kalf 

Sırt 
• Barbell Shrugs: 3 Sets x 10 Tekrar 
• High Pulls: 3 Sets x 10 Tekrar 
• Rear Shrugs: 3 Sets x 10 Tekrar 
• Reverse Barbell Rows: 3 Sets x 10 Tekrar 
• T-Bar Rows: 3 Sets x 10 Tekrar 
• Dumbbell Rows: 3 Sets x 10 Tekrar 

Kalf 
• Standing Calf Raises: 4 Sets x 12 Tekrar 
• Seated Calf Raises: 4 Sets x 12 Tekrar 

Cuma: DİNLENME 

Cumartesi: Omuz/Arka kol 

Omuz 
• Machine Laterals: 3 Sets x 10 Tekrar 
• Dumbbell Laterals: 3 Sets x 10 Tekar 
• Side Dumbbell Laterals: 3 Sets x 10 Tekrar 

Arka kol 
• Dumbbell Presses: 3 Sets x 10 Tekrar 
• Tricep Pressdowns: 3 Sets x 10 Tekrar 
• Barbell Presses: 3 Sets x 10 Tekrar 

Pazar: DİNLENME 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bk95    0

Tesekkur ederim cok sagol gercekten yardimlarin icin cikaricam hepsini planini yapcam zaten daha bir ayim var kurr ocin ondan dolayi erkenden bu sekilde arastirmalara bilgi sahibi olmaya calisiyorum tesekkurler ilginize

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    750
Tesekkur ederim cok sagol gercekten yardimlarin icin cikaricam hepsini planini yapcam zaten daha bir ayim var kurr ocin ondan dolayi erkenden bu sekilde arastirmalara bilgi sahibi olmaya calisiyorum tesekkurler ilginize

peptidturkiye güzel kaynak egosuz sporcular topluluğu hatta buralarda olursan çok şey kazanırsın bilgi konusun da :geek::geek:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Bence antreman planını gözden geçirmeye bak. Özellikle pazu için süper set, mesela leg extension hareketini isotension ile yapmak gibi çeşitli methodlar uygulamanı öneririm. Bunlar dışında da uygulanabilecek bir çok method, teknik var.

Sana bir kitap da önereyim. Google Play üzerinde Zülküf Turan hocanın A'dan Z'ye Vücut Geliştirme adlı kitabı var 900 sayfalık. 28 TL kitap ama içinde o kadar çok bilgi var ki. Kendime yazdığım antreman planında onun kitabından çok yararlandım.

Bu arada ileri seviye full body antremanlarına da bakmanı öneririm. Steroid dönemimde yaptığım bölge antremanından alamadığım verimi steroid almadığım dönemde full body antreman ile aldım. O yüzden sana tavsiyem bol bol antreman planı örneği okuman. Özellikle yabancı sitelerde çok güzel şeyler yazıyor.

Beslenme ve antreman planın ile ilgili en ufak şeyi bile bizlere sorabilirsin. Sana elimizden geldiğince de yardımcı oluruz.

Umarım güzel bir kür dönemi geçirir ve en iyi şekilde verim alırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bk95    0

Hepinize gerçekten tesekkurler :) bu kadar ilgi alaka beklemiyodum acikcasi ben yani fmo yuzden cok iyi oldu foruma katildigim hepinizin bilgilerini toplicam bu steroidlerle ilgili tek eksigim bu cunku bu sporda onuda sizinle ve deneyimlerimle artik tamamlarim umarim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bk95    0

Ben kalici kas kutlesi olsun istiyorum bide o yuzden dianabol falan eklemedim kürüme vuxita su tutcak östrojene dönüşecek falan filan sonra o suyu kurden sonra geri atip eski halime donmektense azcik gelisim olsun kalici olsun kafasindayim. Ama heryerde boldenon testo ve dianabol diyorlar sizce ekliyimmi dianabolu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Dianabol'den alacağın katkıyı hem hesaba kat hem de hesaba katma derim. Dianabol'de ne kadar kilo alınırsa genelde yarı yarıya o kilo kalıyor. Yani kilo olarak Dianabol ile ne kadar alırsan kar kardır.

Bir de Dianabol için güç artışı yaptığını söyleyen bir kesim var. Açıkçası ben bu güç artışını hiç yaşamadım. Belki bünyeden bünyeye göre değişiyordur.

Asıl Testo ve Boldenon'u 16 hafta kullanmayı düşün. 10 hafta gibi süreler Boldenon için az.

Bir de ek olarak fazla östrojenden korunmak adına Arimidex kullandığın sürece vücudun daha az su tutacaktır. Bazı bünyelerde yok denecek kadar az tutma olurken bazılarında normal seviyede su tutma olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bk95    0

Nolvadex klomen ve priviron aldim ek olarak yanima milkthistleda dahil. O zaman ben boldenonu 6 hafta daha uzatsam hic dianabole karismasam iyi etkisini gorurmuyum diyosunuz yani. Zaten boldenon cok az oranda ostrojene donusuyomus yani su tutmuyomuss..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Milk Thistle kullanmak yerine NAC kullan eczane ürünü olan karaciğeri korumak için bence. Daha etkili.

İlk kürden Trenbolone kullanan biliyorum. Eğer kalp çarpıntısı gibi şeyler hissedersen dozajı düşürebilirsin veya kürün ilk 4 haftası düşündüğünden yarı yarıya az doz girebilirsin.

Daha ilk mesajımda dediğim gibi ilk kürde 12 hafta sadece Testo kullanımı yapılmasından yanayım. Eğer daha sonra kür yapmayacaksan Boldenon ile yap bu kürü. Eğer ileride kür yapmaya devam edeceğini düşünüyorsan ilk küründe sadece Testo işini görür. Boldenon aldıysan ikinci kürüne saklaman yönünde önerim.

Bu şekilde daha yavaş ilerlersin ama aldığın her mg ilaçtan daha iyi verim alırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Evet 12 hafta sadece Testo Dianabol'suz. Gelişimin çok aşmış boyutlarda olmayacak ama alıştıra alıştıra ilerleyeceksin. Beklentilerin çok büyük ise üzgünlük yaşayabilirsin. Ve tekrar tekrar söylüyorum, beslenme ve antremanda hata varsa en iyi ilacı en doğru şekilde kullan yine de aldığın verim çok düşük olur. Sadece Testo alıp 6 KG kuru kas alan arkadaşlarım da var, 2 KG alan da var. Ben Dianabol olan kürümde kür sonu toplam 7 kg kuru kas kütlesi almayı başardım tüm olumsuzluklara rağmen. Yani bu iş tamamen bir bütün bir tanesinde aksama olursa ilaç hiç de verimli olmuyor.

viewtopic.php?f=23&t=848

Bu link içerisindeki koruyucu ve PCT ilaçları ile. Yani bu linkte yer alan plandan sadece Dianabol'u takip etme. Boldenon aldıysan ikinci kürüne saklarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
overdose    1

boldenone,test enanthate küründe beslenmenin rolü çok büyük temiz beslenip makrolarını yeterli alırsan su tutmadan hacim alırsın,ben 15 haftalık yaptım 11. haftadan sonra optimum seviyede etki görmeye başladım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246
boldenone,test enanthate küründe beslenmenin rolü çok büyük temiz beslenip makrolarını yeterli alırsan su tutmadan hacim alırsın,ben 15 haftalık yaptım 11. haftadan sonra optimum seviyede etki görmeye başladım.

başlıca farklar nelerdi peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.