Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gabreth

Ilk kürüm

Önerilen İletiler

Gabreth    0

Selamlar lutfen dikkate aliniz elimde 3 bin lira miktarında bir para var yarismak istiyorum Atletik fizikte hayaller classic ama sanmiyorum bu parayla olacagini 4 senedir bu sporu yapiyorum saglam alt yapim var bana 3bin liralık baslangic seviyesi kur yazarmisiniz illa peptid olucak diye bir sey yok podyumu yaralim saygilar

Yas:20 boy 1.75

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    49

Formunu gösteren bir fotoğraf paylaşabilir misin ?

Ayrıca yağ oranı ve spor geçmişi nedir ? 20 yaşında ilaç kullanmak pek de önerilen bir şey değil. Daha hormon üretimin üst seviyelerde. Ülkemizdeki yarışmalarda doping testi yapılıyor. Kür yapsan bile kanda çıkmayacak kadar süre beklemen gerekiyor steroid kullanırsan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    23
Selamlar lutfen dikkate aliniz elimde 3 bin lira miktarında bir para var yarismak istiyorum Atletik fizikte hayaller classic ama sanmiyorum bu parayla olacagini 4 senedir bu sporu yapiyorum saglam alt yapim var bana 3bin liralık baslangic seviyesi kur yazarmisiniz illa peptid olucak diye bir sey yok podyumu yaralim saygilar

Yas:20 boy 1.75

Bence 6 aylık folli 344 + igf 1 + testo + gh kürüne gir 3000 tl civarına gelirr geçer bile beelki ama tank gibbi olurrsun :arrow:

proff.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gabreth    0

[/img]Evet belirli bir sure vücuddan çıkmasini bekliyucez o sikinti degil bu isi hakkiyla yapmak istiyorum beni artik mglar ilgilendiriyor formunu koyayim cok kucugum bana kalirsa 93 kgdan saglam diyetle 9 ayda 72ye düştüm suan 85 kgyim eve gidince foto yukleyecegim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Gabreth,

Formuna göre ilk olarak beslenme ve antreman olarak yönlendirmeyi tercih ederim. İlaç kullanacaksan vücudun ilaca tam ihtiyacı olduğu zaman almanı daha doğru buluyorum. Böylece harcadığın her kuruşa karşılık gelen mg ı daha verimli alıcaksın ve inan ilaçtan tam etki aldığını görmek psikolojik olarak da insana iyi geliyor.

Formundan sonra tekrar konuşuruz.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

follistatin,testo,ghyeterli 6 aya hazır olursunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Merhaba geldim şuan 85 kiloyum bu fotografla alakam kalmadi cunku bu spor icin para gerekli oldugu icin calistim bu fotoda 72kiloyum

http://hizliresim.com/vRnLbA

http://hizliresim.com/MWLyvM

Şuan ise maalesef böyleyim http://hizliresim.com/LE14DV

Siz telefonda görüstügüm kişimisiniz roidmax?

Osmanlının çöküşünden bile dramatik :P güzelim vücudu yok etmişsin :geek: bahsi geçen kürlerlle uçarsın merak etme :!:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Yok ben değilim telefonda görüştüğünüz. Sen büyük ihtimal gurbuz hoca ile konuşmuşsundur.

Bana kalırsa direkt küre girmeden önce 2 veya 3 ay sağlam antreman yap derim. Zaten küre girmeden en az 1 ay önce diyete başlanmalı.

Testo-GH veya GHRP CJC karışımı ve IGF 1 ile baya iyi toparlarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
2 haftadir kati diyetteyim zaten 6 ay sonra o eski formuma dusecegim o zaman tekrar yazarim detayli konusuruz

beklemedeyiz :) peptid kürüne girersen eskisinden daha iyi olursun :arrow:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.