Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Takashi

Kür planlamam

Önerilen İletiler

HalfNatty    175
Takashi, 14 saat önce yazdı:

@HalfNatty öncelikle güzel dilekleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, aramızdaki yanlış anlamadan dolayı yaşanan diyalogtan sonra bu şekilde bana yardımcı olup katılım göstermeniz beni gerçekten çok sevindirdi.

1-) bigjoy marka l-citrulline kullanıyorum şuan fakat pek beğenmedim...

2-) geçen kürümde nac600 ve nop marka deve dikeni kullandım kür sonu karaciğer değerlerim hızla normale dönmüştü ama tavsiyeni dikkate alacağım.

3-) trigliserid omega3 formunu hiç araştırmadım doğrusu, kullandığınız ve önerebileceğiniz bir ürün varsa değerlendiririm. Ayrıca bu şekilde detay ve inceliklere odaklanmanız hoşuma gidiyor bende sosyal hayatımda ve bu işte titizim.

4-) medigardı geçen sene İzmir'den yarışmacı bir arkadaşım önermişti bir ara 60 tabletini kullandım, hatırlatmanız için teşekkürler uygun fiyat alınabilir.

5-) balen tribulus denemenizi tavsiye ederim daha ilaçlarla tanışmadan önce kullandım ve libido yükselmesi doğal testo artışı gayet makul, kürden sonra 2 ay boyunca kullandım ve bu süreçlerde gerçekten faydasını gördüm plesebo olamaz çünkü 2 ayrı dönemde aynı etkileri hissettim, uygun fiyatlı bir deneyin derim.

6-) c vitamini normal bir bireyin ihtiyacı 60mg sigara ve alkol kullanımında bu 150-180mg çıkabiliyor absorbe etmek için, ben günlük 1-2 gram tüketiyorum tabi vücut ne kadarını kullanıyor bilemem. Ben vereyimde kullanıp kullanmamak onun insiyatifi :)

Sevgi ve saygılarımla...

Balen tri öneriniz üzerine pct için alıp kullanıcam.Ben o 3 olarak ocean o-3 sıvı halini kullanıyorum fiyat performans sayılmayabilir ama tri form,ve marka kalitesi,hammadde kalitesi harika.Belki balende tri formdur bilemiyorum ama tri form olmayanların kanıtlanmış bir faydası yok ve bazı kaynaklara göre cıva içeriği çok olan balıklardan alınan o3ler yarardan çok zarar.C vitamini 3g a kadar kullanışlı.Ben tedavi amaçlı 3gr kullanıyordum ester ve normal karışık yan etkisiz etki gördüm sıkıntı olmamıştı.Nac900 veya mucoplus tek başına yeterli olur, milk ekstra fayda sağlamıyacak kanımca.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

M4jeste    65

O konuda ocean ultimate efsane hem tri form hem 1 kapsül 1200mg yağ 1050mg omega3 580mg epa 390mg dha oranı yalnız baya tuzlu 30 kapsül 60tl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
M4jeste, 53 dakika önce yazdı:

O konuda ocean ultimate efsane hem tri form hem 1 kapsül 1200mg yağ 1050mg omega3 580mg epa 390mg dha oranı yalnız baya tuzlu 30 kapsül 60tl

Kapsüle oranla sıvı form daha ucuz ve daha fazla içeriğe sahip.30 gün kullanım 45 lira gibi bir fiyat 700 epha 480 dha olması lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

Teşekkürler @HalfNatty @M4jeste 👍🏽

Her şey ayarlandı, ürünlerin tamamı aksilik olmazsa bu hafta toparlanıcak, sadece bir dolap ilaç ve supplement dolacak sanırım...

Sevgi ve saygılarımla... 

tarihinde Takashi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
freeagle    3
HalfNatty, 18.02.2018 - 16:51 yazdı:

Kapsüle oranla sıvı form daha ucuz ve daha fazla içeriğe sahip.30 gün kullanım 45 lira gibi bir fiyat 700 epha 480 dha olması lazım

ürününü nereden tedarik edebilirim aradım fakat bulamadım kutusunu çekip atarmısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
freeagle    3
HalfNatty, 11 saat önce yazdı:

Ocean şurup 150ml yazın google çıkar

teşekkür ediyorum şimdiye kadar solgar 950 mg capsül kullanmıştım senin verdiğin bilgiden dolayı daha iyi içeriğe sahip sıvı form a geçmek mantıklı oldu, ocean’ a bakarken karşıma voonka fish oil 150 ml çıktı indirime girmiş onu sipariş ettim 1500o3 900epa 600dha değerleri baya iyi fiyat olarakta 30₺

bu arada @Takashi ye teşekkür etmek istiyorum hem forumda paylaştığı bilgiler hem araştırmacı yanı bana ve birçok arkadaşa faydalı oluyor özellikle tedarik ettiğin ürünlerin fiyatını yazman hoşuma gitti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
freeagle, 5 saat önce yazdı:

teşekkür ediyorum şimdiye kadar solgar 950 mg capsül kullanmıştım senin verdiğin bilgiden dolayı daha iyi içeriğe sahip sıvı form a geçmek mantıklı oldu, ocean’ a bakarken karşıma voonka fish oil 150 ml çıktı indirime girmiş onu sipariş ettim 1500o3 900epa 600dha değerleri baya iyi fiyat olarakta 30₺

bu arada @Takashi ye teşekkür etmek istiyorum hem forumda paylaştığı bilgiler hem araştırmacı yanı bana ve birçok arkadaşa faydalı oluyor özellikle tedarik ettiğin ürünlerin fiyatını yazman hoşuma gitti.

Evet voonka daha iyi f/p olarak sayende bende öğrenmiş oldum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

Merhabalar,

Rica ederim bilgi paylaştıkça çoğalır elimden geldiğince vakit buldukça paylaşım yapmaya çalışıyorum.

Bu arada farklı bir omega-3 keşfettim hem fiyat hem etki hem form bakımından onaylı bir ürün hemen 2 kutu sipariş verdim bugün elime ulaştı.

https://m.vitaminler.com/urun/natures-supreme-omega-3-1000-mg-60-kapsul-7082

natures supreme 60 kapsül 1000mg trigliserid form 70 ₺

@freeagle @HalfNatty

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119
talhakanbay, 7 saat önce yazdı:

@Takashi ilaclarınızı topladınız mı?  Topladıysanız marka ve fıyatları nedır 

Supplement ve diğer mct ilaçlarını topladım, eczacı arkadaşım vasıtası ile uzman doktordan emekli bir tanıdığımızın üzerine yazıldı. Proviron, cabaser, klomen, arimidex vs hepsinden fazlasıyla temin ettim ve çok uyguna geldi :) Anabolikleri henüz toplamadım, maalesef ilaçlar hakkında fiyat bilgisi veremeyeceğim. Bu siteden temin etmek isterseniz yetkililere ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Takashi, 1 saat önce yazdı:

Supplement ve diğer mct ilaçlarını topladım, eczacı arkadaşım vasıtası ile uzman doktordan emekli bir tanıdığımızın üzerine yazıldı. Proviron, cabaser, klomen, arimidex vs hepsinden fazlasıyla temin ettim ve çok uyguna geldi :) Anabolikleri henüz toplamadım, maalesef ilaçlar hakkında fiyat bilgisi veremeyeceğim. Bu siteden temin etmek isterseniz yetkililere ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımla

Hocam diyet ne durumda ? Istediginiz yag oranina dusebildibizmi ve ne zaman baslamayi dusunuyorsunuz küre?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119
gönderildi (düzenlendi)

@Delipanter00

Dalgalı karbonhidrat sistemine geçtim ve yağ yakımım harika bir şekilde devam ediyor, antrenman gününe adeleye göre karb alıyorum, bu tamamen gözlem işi. Ne demişler kişi kendinden bilir işi.

12 kg verdim yağ oranımın yüzdesiyle ilgilenmiyorum artık tahminde yürütmüyorum, midemde üstte iki pack çıkmaya başladı, terlerici sauna kemer aldım sabah kardiyoları ve idmanda kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim. Bu arada probiyotik kullanımına dikkat çekmek istiyorum yaklaşık 1 aydır kullanıyorum probien marka ikinci kutuyu sipariş verdim. Sindirime inanılmaz katkıları var yararlı bakterilerin, kilo vermemde çok faydalı oldu...

Aşağıya kullandığım kemeri, probiyotiği ve yapmış olduğum enfes yarışımı bırakıyorum, faydalanmanızı tavsiye ederim.

IMG_1449.thumb.JPG.a7c03a35123ab0cbaaab75b1d961ea36.JPG

(Bel bölgenizi çok iyi ısıtıyor, terleme ile bel bölgesindeki fazla suyu atıp bölgedeki yağları harekete geçirip parçaladığını düşünüyorum.)

IMG_1451.thumb.JPG.bdde91eb5248b645c1fbb625c9b7eab4.JPG

(İnternetten araştırıp uygum indirimli fiyata temin edebilirsiniz günlük 2 tablet öneriliyor ben 1 kullanıyorum, bütçeniz müsait değilse turşu yiyebilirsiniz 10 milyar kadar bakteri olmasada turşuda iyi bir probiyotikdir. Fakat diyette iseniz dikkat edin turşu bol miktar sodyum içerir, ayrıca tren kürlerinde olanlar turşu yemesinler, hatta tuz tüketimi bile sakıncalı, mümkün olduğunca himalaya tuzu kullansınlar.)

IMG_1419.thumb.JPG.b2982a52077c0979186279a8f37b4176.JPG

(Evet sırrımı açıklıyorum, yüksek potasyum elektrolit, vitamin, mineral kaynağı. Ispanak,brokoli,salatalık,taze nane,yeşilçay,limon,maydonoz,dereotu,tere... Su ve 2 adet sade soda ekleyip blender ya da robot yardımıyla yapabilirsiniz makro mikro ölçüler size kalmış her öğünle 1 bardak tükemeniz faydanıza, bilhassa sebzelerle arası iyi olmayan arkadaşlar bir dikişte içebileceğiniz bir karışım. Tadı size kötü gelirse içerken beyninizi dilinizden ayırın başka şeyler düşünün içerken tat almazsınız böylece... :))

(İdmanda pump isteyen bunu mutlaka denesin.)

Sevgi ve saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Takashi, 01.03.2018 - 13:50 yazdı:

@Delipanter00

Dalgalı karbonhidrat sistemine geçtim ve yağ yakımım harika bir şekilde devam ediyor, antrenman gününe adeleye göre karb alıyorum, bu tamamen gözlem işi. Ne demişler kişi kendinden bilir işi.

12 kg verdim yağ oranımın yüzdesiyle ilgilenmiyorum artık tahminde yürütmüyorum, midemde üstte iki pack çıkmaya başladı, terlerici sauna kemer aldım sabah kardiyoları ve idmanda kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim. Bu arada probiyotik kullanımına dikkat çekmek istiyorum yaklaşık 1 aydır kullanıyorum probien marka ikinci kutuyu sipariş verdim. Sindirime inanılmaz katkıları var yararlı bakterilerin, kilo vermemde çok faydalı oldu...

Aşağıya kullandığım kemeri, probiyotiği ve yapmış olduğum enfes yarışımı bırakıyorum, faydalanmanızı tavsiye ederim.

IMG_1449.thumb.JPG.a7c03a35123ab0cbaaab75b1d961ea36.JPG

(Bel bölgenizi çok iyi ısıtıyor, terleme ile bel bölgesindeki fazla suyu atıp bölgedeki yağları harekete geçirip parçaladığını düşünüyorum.)

IMG_1451.thumb.JPG.bdde91eb5248b645c1fbb625c9b7eab4.JPG

(İnternetten araştırıp uygum indirimli fiyata temin edebilirsiniz günlük 2 tablet öneriliyor ben 1 kullanıyorum, bütçeniz müsait değilse turşu yiyebilirsiniz 10 milyar kadar bakteri olmasada turşuda iyi bir probiyotikdir. Fakat diyette iseniz dikkat edin turşu bol miktar sodyum içerir, ayrıca tren kürlerinde olanlar turşu yemesinler, hatta tuz tüketimi bile sakıncalı, mümkün olduğunca himalaya tuzu kullansınlar.)

IMG_1419.thumb.JPG.b2982a52077c0979186279a8f37b4176.JPG

(Evet sırrımı açıklıyorum, yüksek potasyum elektrolit, vitamin, mineral kaynağı. Ispanak,brokoli,salatalık,taze nane,yeşilçay,limon,maydonoz,dereotu,tere... Su ve 2 adet sade soda ekleyip blender ya da robot yardımıyla yapabilirsiniz makro mikro ölçüler size kalmış her öğünle 1 bardak tükemeniz faydanıza, bilhassa sebzelerle arası iyi olmayan arkadaşlar bir dikişte içebileceğiniz bir karışım. Tadı size kötü gelirse içerken beyninizi dilinizden ayırın başka şeyler düşünün içerken tat almazsınız böylece... :))

(İdmanda pump isteyen bunu mutlaka denesin.)

Sevgi ve saygılarımla

Termal kemerler korseler veya kıyafetler yağ yakımı adına ekstra bir fayda sağlamıyor.Tam tersine soğuk ortam veya duş fazladan kalori yakıyor,brown fat mobilize edip yağ yakımına doğrudan katkı sağlıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

@HalfNatty ben görüşüne katılmıyorum arkadaşım gayette fayda sağladığını düşünüyorum, kış aylarında soğuk havalarda sıcaklara nazaran daha fazla yağ yakımı olduğu net bir olgu. Fakat termal kıyafetler fayda sağlıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.