Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kadirgunhiz

Peptid, Anabolik Kürü Beslenme ve Antreman

Önerilen İletiler

kadirgunhiz    0

Merhabalar, tanıyanlar önceki konumdan tanır. Önümüzde ki ay hem peptid hem de anabolik kürüne başlıyorum. Kür programım;

• IGF1 - LR3
  • MYOSTATIN(Follistatin)
  • Kigtropin(Antreman Sonu 10 iu Kullanım)
  • Sustanon (Haftada 750mg. Pazartesi, Çarşamba, Cuma)
  • Trenbolone(Haftalık 400mg. Pazartesiden Pazartesiye)
  • Boldenon (Haftalık 400mg)
  • Turinabol (Günlük 60mg)

Myo ve İGF'yi ilk 2 ay kullanıcam. GH 6 Ay kullanmayı düşünüyorum. Sustanon ve Boldenon 16 hafta, Trenbolone 12 Hafta, Turinabol 12 Hafta.

Antreman Programına gelirsek;

http://i.hizliresim.com/8Q9V0k.jpg

http://i.hizliresim.com/YJjY2j.jpg

Beslenme Programına gelirsek;

Aslında bu konuda sizden yardım almak istiyorum, beslenme programını şöyle düşünmüştüm;

Sabah

5 Yumurtalı (5 Beyaz 2 Sarı) Omlet

100 gr Peynir

100 gr Yulaf

Gün içerisinde 1 KG Tavuk (Göğüs Kısmı, Pişmiş Ağırlık, Fırınlanmış)

Biraz brokoli

Karb olarak prinç mi yemem gerek, yoksa makarna mı, yoska buglur plavı mı? Ne kadar yemeliyim?

Yorumlarınız benim için önemli 2016'da patlamak istiyorum artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

overdose    1

bence antremandan hemen sonra beyaz pirinç,diğer öğünler bulgur veya esmer pirinç,tabii yağ oranıda önemli karbonhidrat kaynağında karar vermek için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0
bence antremandan hemen sonra beyaz pirinç,diğer öğünler bulgur veya esmer pirinç,tabii yağ oranıda önemli karbonhidrat kaynağında karar vermek için

Boy 1.75 Kilo 76 Yağ Oranım %12

Antremandan sonra hemen gh vuracağım için 1 saat falan yemek yiyemicem. Onuda plan dahiline katarsak sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Selamlar hocam,

Kahvaltınızı bu kür için çok zayıf buldum keza diğer öğünleri de böyle zayıf hazırlamayı düşünmüşşeniz değiştirmenizi öneririm. Karbonhidratı ise bulgurdan almanız faydalı olacaktır. Gün içinde 700-1000 gr. arası tüketilebilir. Kürünüzde başarılar dilerim. İyi forumlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0
Selamlar hocam,

Kahvaltınızı bu kür için çok zayıf buldum keza diğer öğünleri de böyle zayıf hazırlamayı düşünmüşşeniz değiştirmenizi öneririm. Karbonhidratı ise bulgurdan almanız faydalı olacaktır. Gün içinde 700-1000 gr. arası tüketilebilir. Kürünüzde başarılar dilerim. İyi forumlar...

1000 gr bulgur pişmiş ağırlık mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0
Hayırlı olsun konunun takipçisi olacağım.

Teşekkür ederim ZYZZ. Antreman günlüğünde konu açıp günlük şeklinde orada paylaşımlar yapacağım. Tabi ki başladığım zaman.

kuru ağırlık

Şöyle düşündüm, vucut ağırlığının 5 katı karb, 3 katı protein alacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
overdose    1

Boy 1.75 Kilo 76 Yağ Oranım %12

Antremandan sonra hemen gh vuracağım için 1 saat falan yemek yiyemicem. Onuda plan dahiline katarsak sevinirim.

dostum antremandan sonra anabolik etkiyi iyice arttırmak istiyorsan antremandan hemen sonra insülin tetiklemesi yapmalısın.buda en temiz yoldan lapa ile olur.gh gece uyumadan önce yada sabah uyanır uyanmaz yapman daha mantıklı olacaktır.ama diyorsan benim ilk amacım yağ yakmak,büyümek benim için o kadar önemli değil,dediğin gibi yapabilirsin antremandan hemen sonra gh ve gün boyu düşük glisemik indeksli karb alımı ile..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Selamlar,

Folli kullanımında 5000+ kalori öneriliyor. Folli kullanımı sırasında ve sonrasındaki karbonhidrat alımı tartışılabilir.

Karbonhidrat çeşidi konusunda ise overdose hocamıza katılmıyorum. İnsülini hızlı yükseltmek benim herhangi bir zamanda tercih ettiğim bir yöntem değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    780

hayırllı olsun çok güzel kür olmuş peptidler ne marka ? şişeler kaç mg hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0

Markayı bilmiyorum valla bakmadim hocam :D Ama site üzerinden aldım sağolsun mert hocam yardımcı oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    859

Markayı bilmiyorum valla bakmadim hocam :D Ama site üzerinden aldım sağolsun mert hocam yardımcı oldu

buradan peptidturkiyeden mi aldın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0

buradan peptidturkiyeden mi aldın ?

Mert hocayı salondan tanıyorum direk ondan aldim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    859
Ama site üzerinden aldım sağolsun mert hocam yardımcı oldu

Site mi direk ondan mı :lol: bende sipariş vereceğim inş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0
Ama site üzerinden aldım sağolsun mert hocam yardımcı oldu

Site mi direk ondan mı :lol: bende sipariş vereceğim inş.

Salondan tanıdığım için ondan orda lafın gelişi öyle söyledim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

kür çoooook iyi beslenmeyi ihmal etme Kadir eminim çok iyi sonuçlar alacaksın konunun takipçisiyim bende

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0
kür çoooook iyi beslenmeyi ihmal etme Kadir eminim çok iyi sonuçlar alacaksın konunun takipçisiyim bende

Küre daha başlamadım fakat, sabah kahvaltısı haricinde yediğim şu şekilde tavuk, plav(bulgur, prinç) yiyorum acıktıkça tekrar yiyorum saat 9 a kadar böyle gidiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    780
Küre başlamadan diyete başlamak akıllıca hocam!!.. :idea:

genel tavsiyeler 41 gün önce kürden diyete başlamalı. :ugeek:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0
Küre başlamadan diyete başlamak akıllıca hocam!!.. :idea:

genel tavsiyeler 41 gün önce kürden diyete başlamalı. :ugeek:

Aynen öyle valla şuanda günlük 150 gr yulaf, 5 yumurta, 1 kaşık fıstık ezmesi (kahvaltıda), 1 kg pişmiş bulgur, 1 kg pişmiş tavuk yiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

süper sonucu merak ediyorum bakalım ne olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0

Hocalarım bu gün ilk gh i karıştırdım. Roidzleri alana kadar günlük 5 iu kullanacağım. Roidzlerle 10 iu ya cikicam. Şimdi karıştırdıktan sonra kigtropin içerde kopurdu 10 15 dk sonra su haline döndü sorun olmaz değil mi? Yanlış birşey yapmamısimdir inşallah ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    34
Hocalarım bu gün ilk gh i karıştırdım. Roidzleri alana kadar günlük 5 iu kullanacağım. Roidzlerle 10 iu ya cikicam. Şimdi karıştırdıktan sonra kigtropin içerde kopurdu 10 15 dk sonra su haline döndü sorun olmaz değil mi? Yanlış birşey yapmamısimdir inşallah ?

olmaz köppük çok normal boş şırınga tak içindeki havayı al mutlaka :idea:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0

5:30

Whey

6.00

3 yumurta + 100 gr yulaf + 1 Kaşık Fıstık Ezmesi/Fındık Ezmesi/Saralle + Vitamin + Balık yağı

10.30

200 gr tavuk + 200 gr erişte/bulgur/makarna/kepekli pirinç

12.00

200 gr tavuk + 200 gr erişte/bulgur/makarna/kepekli pirinç

Anterenman Öncesi (1.30/2 saat önce)

200 gr tavuk + 150 gr erişte/bulgur/makarna/kepekli pirinç

Antrenman Öncesi (30 dk önce)

Kahve + Bcaa

Antrenman Sonu

Bcaa + Whey + Kreatine

Son Öğün

75 gr erişte/bulgur/makarna/kepekli pirinç + 200 gr tavuk

Yatarken

Arjinin

Arkadaşlar daha detaylı bir beslenme planı hazırladım, gözden geçirir ve yorumlarsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.