Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kadirgunhiz

Peptid ve Anabolik Kürü

Önerilen İletiler

kadirgunhiz    0

Merhaba arkadaşlar,

3 Yıldır bu sporun içerisindeyim. Kür geçmişi konusunda 8 hafta testo ent + bolde ent kullandım. Şimdi daha sağlam bir kür ile karşınızdayım. Bu baya profesyonelce olacak kendi çapımda.

Sizlere yazarak yanlışım varsa düzeltmek isterim.

Elimde şuan 2 Myo, 3 Kigtropin, 6 sustanon var. Planım

2 Ay Düzenli olarak Myostatin kullanacağım.

6 Ay Düzenli olarak Kigtropin kullanacağım. (Günde 10 iu)

ilk 3 ay Sustanon - Tren Ent - Boldenon kullanacağım.

Planım bu şekilde 1 tane daha myo ve düzenli olarak aylık 3 kigtropin alacağım. Sustanon hariç diğerlerini Mete hocamdan aldım.

Bakalım inşallah yararını görürüm. Sadece MYOSATİN aklımı karıştırıyor. Türkiye de orjınali yok, bulamazsınız tarzı forumlarda okuyunca biraz motivasyonum düştü.

Sorularıma gelince;

1) Tren + Bolde + Sustanon dozajları nasıl olmalı?

2) Kigtropin toz halde oda sıcaklığında güneş görmeden duruyor. Antreman sonu direk 10 iu kullanacağımdan 1 ml izotonik su ile karıştırıp karın bölgesinden enjeksiyon yapsam olur mu?

3) Kendi düşüncesi olan varsa duymak isterim, küre 1 2 ay sonra başlayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    27

1- 750 tren 1 gr testo 1 gr boldenon

2- olur 3 parmak altına

3- bu kürle uçman lazım.

ölçüler ne ve şimdiye kadar yaptığın kürler?

fotoda paylaşır mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0

2- olur 3 parmak altına

3- bu kürle uçman lazım.

fotoda paylaşır mısın?

Daha önce dediğim gibi 8 hafta ent + boldenon kullandım hocam. Şimdi o kür biteli 2 ay oldu. PCT gayet iyi bir şekilde geçti. 2 - 3 hafta sorna bu küre başlayacağım işte. 175 Boy 76 Kg'yum. Kol 41 cm diğer yerleri pek ölçmedim. Fotoğraf başladığım zaman atmayı düşünüyorum.

Mete değilde mert olmasın :)

Hep karıştırıyorum. Supplementleri aldığım kişi mete diye birisi olunca :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0
Selamlar,

Testosteronu, enantat yerine neden kompleks tercih ediyorsunuz?

Bir tek testo türü olacağına kompleks olsun diye düşündüm vucutta. Nasıl tepki verecek bende bilmiyorum, hocalarım birşey demediğine göre olur gibime geliyor. Yine de yanlışım varsa affola.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Selamlar,

Testosteronu, enantat yerine neden kompleks tercih ediyorsunuz?

Bir tek testo türü olacağına kompleks olsun diye düşündüm vucutta. Nasıl tepki verecek bende bilmiyorum, hocalarım birşey demediğine göre olur gibime geliyor. Yine de yanlışım varsa affola.

Hocam trenbolon e. ve boldenonun yarılanma ömrü 7 gün olduğu için test e. ile daha verimli çalışacağını düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    755

Bu kürle uçuşa geçersin Kadir zaten iyi beslenirsen hiç daha fazla aklını bulandırma ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0

2- olur 3 parmak altına

3- bu kürle uçman lazım.

fotoda paylaşır mısın?

Hocam resim istemiştin. Telefonumun kamerası bozuk olduğu için pek resmim yok bunu bulabildim sadece 1 ay öncesine ait off sezon fotoğrafı.

1rj4gA.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0

Bu kürle uçuşa geçersin Kadir zaten iyi beslenirsen hiç daha fazla aklını bulandırma ;)

İnşallah hocam, bu aralar kendimi çok cılız hissediyorum. Beslenmem de kötü bu aralar açıkcası belki ondan dolayı piskolojiktir.

Benim korkum KİGTROPİN'den bakalım nasıl etki verecek. Ucuz yollu gh diye aldık, bi etki göremezsem kötü olur. Mert hocamın verdiği tavsiye üzerine birde igf eklemeyi düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    755

tüm gh leri denedim en iyi çalışan jin tropin zaten kütlen süper mutlaka tren kullanmalısın finale doğru masteron,winstrol girersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0
tüm gh leri denedim en iyi çalışan jin tropin zaten kütlen süper mutlaka tren kullanmalısın finale doğru masteron,winstrol girersin.

KİGTROPİN ne kadar süre kullandın hocam ve nasıl bir etki verdi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KİGTROPİN ne kadar süre kullandın hocam ve nasıl bir etki verdi?

diğer hocamızı bilmem ama ben 3 ay kullandım etkisi oldu pfizer bile almam en iyisi dense de bir daha alırsan jintropinden şaşma bana hak vereceksin ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.