Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hebele

Ürünlerin çalıştığını gösteren etki ve yan etkiler veritabanı.

Önerilen İletiler

hebele    5

aramaya inandım, forumda bu tarz bir konu var mı diye bakındım ancak bulamadım. 1 ay önce ilk kürüme girdim testo, danabol, boldenon şeklinde. şu ana kadar tecrübe ettiğim bazı etki ve yan etkiler oldu. bu konuda kendimi yetkin görmüyorum pro üyelerden aslında baya yorum bekliyorum ve faydalı olacağına inanıyorum.

kürden sonra yaşadıklarım:

- libidoda haddinden fazla yükseliş. öyle ki görünce kanalı değiştirdiğim öykü serter bile bir şeylerin sertleşmesine neden oluyor, uçan kuşa erekte oluyorum :P

- çok sık hasta olmak. ilk enjeksiyondan 2 gün sonra sabah uyandığımda bi kamyon dayak yemiş gibiydim. inanılmaz bi baş ağrısı, mide bulantısı, isteksizlik olmuştu ve kabus gibi bir gün geçirmiştim. ondan sonrakilerde bu tarz hardcore bir durum olmadı ama ara ara birkaç saatlik gripvari şeyler yaşıyorum, geçen gün de göze vuran bi baş ağrısı vardı. valla nane limon içmekten helak oldum.

- enjeksiyon ağrıları. bir sağ bir sol şeklinde yapıyoruz, yapan arkadaşım da sağlıkçı. eli hafif ve tecrübeli, ona rağmen kalçanın hep bir yanı mefta şekilde geziyorum.

- sakatlanma. kırk yıllık deadliftçiyim, doğalken en son 160'ları zorlayabiliyordum. kürde deload yaptım ve 130'a düşürdüm ona rağmen bir gün deadlift sonrası belimin orta yerinde kocaman bir şişlikle uyandım. hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadığım için panik yaptım ve acile gittim bir şey değil bu deyip, krem verdiler. şişlik küçüldü ama tam yok olmadı.

- antrenman esnasında aşırı pump olmak ve bitmek tükenmek bilmeyen yanmalar. yine bir ilk olarak geçen 4 x 12 bench'te son sette altında kalıyordum az kalsın. omuz ve belde de inanılmaz yanmalar oluyor, bununla ilgili başlık açmıştım danabolden kaynaklandığını söylemişler ve dozajı düşürmemi, taurin kullanmamı tavsiye etmişlerdi.

biraz kür içi deneyimlerim gibi oldu aslında ama bilgili arkadaşlardan şu etki şunun çalıştığını gösterir, şu yan etki şu ilaçtan dolayıdır şeklinde bilgiler bekliyorum. tabi en temizi hormon testi yaptırmak ancak bi tip işaretler de en azından doğru yolda olup olmadığımızı gösterir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Takashi    119
hebele, 31 dakika önce yazdı:

aramaya inandım, forumda bu tarz bir konu var mı diye bakındım ancak bulamadım. 1 ay önce ilk kürüme girdim testo, danabol, boldenon şeklinde. şu ana kadar tecrübe ettiğim bazı etki ve yan etkiler oldu. bu konuda kendimi yetkin görmüyorum pro üyelerden aslında baya yorum bekliyorum ve faydalı olacağına inanıyorum.

- libidoda haddinden fazla yükseliş. öyle ki görünce kanalı değiştirdiğim öykü serter bile bir şeylerin sertleşmesine neden oluyor, uçan kuşa erekte oluyorum :P

- çok sık hasta olmak. ilk enjeksiyondan 2 gün sonra sabah uyandığımda bi kamyon dayak yemiş gibiydim. inanılmaz bi baş ağrısı, mide bulantısı, isteksizlik olmuştu ve kabus gibi bir gün geçirmiştim. ondan sonrakilerde bu tarz hardcore bir durum olmadı ama ara ara birkaç saatlik gripvari şeyler yaşıyorum, geçen gün de göze vuran bi baş ağrısı vardı. valla nane limon içmekten helak oldum.

- enjeksiyon ağrıları. bir sağ bir sol şeklinde yapıyoruz, yapan arkadaşım da sağlıkçı. eli hafif ve tecrübeli, ona rağmen kalçanın hep bir yanı mefta şekilde geziyorum.

- sakatlanma. kırk yıllık deadliftçiyim, doğalken en son 160'ları zorlayabiliyordum. kürde deload yaptım ve 130'a düşürdüm ona rağmen bir gün deadlift sonrası belimin orta yerinde kocaman bir şişlikle uyandım. hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadığım için panik yaptım ve acile gittim bir şey değil bu deyip, krem verdiler. şişlik küçüldü ama tam yok olmadı.

- antrenman esnasında aşırı pump olmak ve bitmek tükenmek bilmeyen yanmalar. yine bir ilk olarak geçen 4 x 12 bench'te son sette altında kalıyordum az kalsın. omuz ve belde de inanılmaz yanmalar oluyor, bununla ilgili başlık açmıştım danabolden kaynaklandığını söylemişler ve dozajı düşürmemi, taurin kullanmamı tavsiye etmişlerdi.

biraz kür içi deneyimlerim gibi oldu aslında ama bilgili arkadaşlardan şu etki şunun çalıştığını gösterir, şu yan etki şu ilaçtan dolayıdır şeklinde bilgiler bekliyorum. tabi en temizi hormon testi yaptırmak ancak bi tip işaretler de en azından doğru yolda olup olmadığımızı gösterir.

Merhaba değerli kardeşim,

Yalnızca bir kür geçmişi olan bir sporcu olarak yorumlayacağım nacizane;

Genel olarak ilaçların çalışıyor diyebiliriz yaşadıklarını bende tecrübe edindim, libidoda inanılmaz artış ki ben normaldede libidosu özgüveni yüksek bir bireyim...

Antrenmanda yoğun şekilde pump, beraberinde pre workout ürün kullandığım için antrenmanlarda pumptan uçuyordum resmen verdiği hissiyat keyif inanılmaz ben olumsuz etkisini yaşamadım adeledeki pump yüzünden yanma dışında başka bölgelerde ağrı hissetmedim...

Enjeksiyon problemlerini ilk 4-5 hafta bende yaşadım daha sonrasında düzeldi eğer çok ağrı ve ödem hissediyorsanız bununla ilgili kremler merhemler var araştırmanızı tavsiye ederim yaşam kalitenizi düşürebilecek tüm faktörlere çözüm bulmanız gerekir sorunu kökten halletmek lazım...

Hastalık konusunda şunu diyebilirim vücuttaki ani değişimlere bana kalırsa vücudumuz bu şekilde tepki veriyor, kürümün yaklaşık ikinci ayında onbeş gün arayla iki kez hastalandım griple baş ağrısıyla başlayan hastalık mide sorunlarına afedersiniz ishale kadar gitti yaz mevsiminde olmamıza rağmen bu tür rahatsızlıklar yaşadım beraberinde kilo kaybı, su atımı vs oldu ama toparladım...

Anladığım kadarıyla kürünüze devam ediyorsunuz, bu yüzden her ne olumsuzluk yaşarsanız yaşayın asla motivasyonunuzu modunuzu düşürmeyin ilkler her zaman güzel tecrübe edindirir tadını çıkarın ve her zaman iyi bir gözlemci olun...

Başarılar dilerim kolay gelsin

Sevgi ve saygılarımla...

tarihinde Takashi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    302
hebele, 9 saat önce yazdı:

Hocam çok güzel bi konuya değinmişsiniz. Bende kürdeyim niye böyle bi gün makine gibiyim bi gün üstümden kamyon geçmiş gibi diyodum😀 Benim de  deca enjeksiyonundan sonra ateşim yükseliyor anapolonda da testis küçülmesi. Buda benim tecrübelerim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

İlk kürünse hormonal değişimlerdem dolayı vücut sanki grip olmuş gibi davranıyor. Testosteron gribi diye bi olay var, ilk kürümde 1 ay grip gibi gezdim ama idman esnasında o halimden eser olmuyordu, ilk küre giren kimi tanıdıysam %90’ı bunu yaşadığını anlattı zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.