Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Takashi

Ikinci bulk kürüm

Önerilen İletiler

Takashi    119

Selamlar,

Değerli arkadaşlarım ve hocalarım...

2 senedir vücut geliştirme ile uğraşıyorum bu işe 53 kg başladım şuanda 85 kg %17 yağ oranımla devam ediyorum geçtiğimiz aylarda ilk kürümü bitirdim... (testo enant/boldenon)...

kafamı karıştıran bir durum var ve sizlerden tavsiye istiyorum...

ikinci kürüme başlamadan önce tam verim alıp temiz kütle koymak açısından yağ oranımı diyet ve kardiyo ile düşürmelimiyim biraz göbeğim var ve beni rahatsız ediyor... yoksa bu durumu önemsemeyip kür içerisinde temiz giderek ve kardiyo ile destekleyerek yağ yakar mıyım?

teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

curious    36

Örnek vermek gerekirse yağ oranım yüzde 17-18 gibi 90kg 1.86 boy şeklinde bir fiziğim var. Göbekli sayıyorum bu fiziği. Aynadada kendimi hiçbir şekilde beğenmiyorum. Şahsen kendi adıma, bu bir sporcu fiziği değil. Şişman amatör sporcu örneği. Loving hocadan testo, eczaneden arimidex klomen zinco bunun yanı sıra bilimum vitaminler milk thistle aldım çekmecemde duruyor küre başlamadım. Definisyon protokolüne döndüm ve en azından yağı %10 lara indirmeden küre başlamıyorum. Çünki kürde zaten  ne olursa olsun bir miktar daha su tutacaksın, surplus kalori besleneceğin için temizde beslensen %1 bile olsa yağlanacaksın ve kür boyunca dahada şişik gezeceksin. Çevrendekilerinde dikkatini bu yönde çekeceksin. Sen bu konuda ne düşünüyorsun bilmiyorum ama ben steroid kullanımım konusundada bukadar dikkat çekmek istemiyorum. Sporcu biraz daha jilet gibi olmalı keskin olmalı diye düşünüyorum. Hem ortalama 17 den 10-12 lere düşmen taş çatlasın 2 ayını alır nedir bu acele hepimizde :) Yüzde 5 dediğin 4 kilo yağ ki 2 ayda yakarsın. Başarılarının devamını diliyorum dostum.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
Takashi, Bir saat önce yazdı:

Selamlar,

Değerli arkadaşlarım ve hocalarım...

2 senedir vücut geliştirme ile uğraşıyorum bu işe 53 kg başladım şuanda 85 kg %17 yağ oranımla devam ediyorum geçtiğimiz aylarda ilk kürümü bitirdim... (testo enant/boldenon)...

kafamı karıştıran bir durum var ve sizlerden tavsiye istiyorum...

ikinci kürüme başlamadan önce tam verim alıp temiz kütle koymak açısından yağ oranımı diyet ve kardiyo ile düşürmelimiyim biraz göbeğim var ve beni rahatsız ediyor... yoksa bu durumu önemsemeyip kür içerisinde temiz giderek ve kardiyo ile destekleyerek yağ yakar mıyım?

teşekkürler

Yağ oranın seni rahatsız ediyorsa ikinci küre girmeden önce kısa süre definisyon yap Vücut hatlarının belirgin olduğu dönemlerde gelişirsen sana pozitif etki yaratır Daha hevesli kür deneyimin olur 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119
curious, 15 saat önce yazdı:

Örnek vermek gerekirse yağ oranım yüzde 17-18 gibi 90kg 1.86 boy şeklinde bir fiziğim var. Göbekli sayıyorum bu fiziği. Aynadada kendimi hiçbir şekilde beğenmiyorum. Şahsen kendi adıma, bu bir sporcu fiziği değil. Şişman amatör sporcu örneği. Loving hocadan testo, eczaneden arimidex klomen zinco bunun yanı sıra bilimum vitaminler milk thistle aldım çekmecemde duruyor küre başlamadım. Definisyon protokolüne döndüm ve en azından yağı %10 lara indirmeden küre başlamıyorum. Çünki kürde zaten  ne olursa olsun bir miktar daha su tutacaksın, surplus kalori besleneceğin için temizde beslensen %1 bile olsa yağlanacaksın ve kür boyunca dahada şişik gezeceksin. Çevrendekilerinde dikkatini bu yönde çekeceksin. Sen bu konuda ne düşünüyorsun bilmiyorum ama ben steroid kullanımım konusundada bukadar dikkat çekmek istemiyorum. Sporcu biraz daha jilet gibi olmalı keskin olmalı diye düşünüyorum. Hem ortalama 17 den 10-12 lere düşmen taş çatlasın 2 ayını alır nedir bu acele hepimizde :) Yüzde 5 dediğin 4 kilo yağ ki 2 ayda yakarsın. Başarılarının devamını diliyorum dostum.

Değerli vaktinizden ayırıp yanıtladığınız için teşekkürlerimi sunuyorum ellerinize sağlık. Kesinlikle aynı fikirdeyiz... 1 kilogram yağ yakmak için diyetimizde 7000 kalori açık oluşturmamız gerekiyor sağlam bir diyet ve interval kardiyo ile bu sorunu çözeceğim...

Başarılarınızın devamını dilerim, sporla ve sevgiyle kalın değerli arkadaşım...

saygılar

Aziz, 14 saat önce yazdı:

Yağ oranın seni rahatsız ediyorsa ikinci küre girmeden önce kısa süre definisyon yap Vücut hatlarının belirgin olduğu dönemlerde gelişirsen sana pozitif etki yaratır Daha hevesli kür deneyimin olur 

Değerli vaktinizden ayırıp mesajımı yanıtladığınız için teşekkürlerimi sunuyorum ellerinize sağlık.

Değerli Aziz dostum kesinlikle yazdıklarına harfiyen katılıyorum 85 kiloyum ve 67 kilogram kas kütlem var fakat yağlar adelemi göstermiyor hem biraz daha motive olmak hemde estetik açısından diyet yapacağım...

ŞUNU DA BELİRTEYİM;

Dediğim gibi spora başlayalı çok kısa bir zaman oldu ve ben 53 kilodan 85 kiloya çok hızlı çıktım çünkü kafaya takmıştım adeleden büyümenin çok zaman alacağını düşündüğüm için kirli bulk yaptım neticesinde göbeğim oldu fakat büyümek isterken bu tür sonuçların olabileceğini düşünmemiştim...

bu kişisel bir spor ve kesinlikle tek gerçek yok...

herkes deneme yanılma yöntemiyle kendisini tanıyor...

bu hatalarından ne çıkardın diye soracak olursanız;

kesinlikle karbonhidrat alımlarım çok temiz olacak idman öncesi sağlam yükleme ve antrenman sonundaki sadece iki öğünde temiz karbonhidrat alacağım birdaha geç saatlerde asla karbonhidrat almam...

teşekkürlerimi sunuyorum sporla ve sevgiyle kalın

saygılarımla

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.