Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xlazine

Gh kürü için Yardımlarınızı bekliyorum

Önerilen İletiler

xlazine    0

2,5 seneden fazladır bu sporla ugrasmaktayım. 3. kürümü bitirdim ama son kürden bi fayda alamadım büyük ihtimal sahte çıktı kulladıgım ürünler.

GH kürüne başlamayı düşünüyorum aklımdaki kür 25 hafta olacak şekilde.

25. Hafta GH

12 Hafta Susta + primo

kalan 12 hafta definasyon düşünüyorum.

sizde sormak istediğim GH gün aşırı kullanılıyormu. yoksa günlük 4iu hergün olacak şekildemi uygulamalıyım. yada iki günde bir 6iu olarak uygulasam dahamı iyi olur.

Şimdiden teşekkür ederim cvplarınız için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    49

Foruma hoş geldin.

6 ay boyunca GH kullanımı gayet doğru bir kullanım olur. Gün aşırı çevremde kullanmış olan yok. Ondan dolayı günlük kullanımı konusunda sana tavsiye verebilirim.

Hangi GH'den kullanacaksın ? Tavsiyem tabi ki ekonomin yettiği sürece Genotropin.

Bir de bir konuda da tavsiyem olacak. GH'yi kullananların bazıları gece yatmadan önce kullanıyor. Doğal üretime zarar vermek istemiyorsan gece yatarken kullanmamanı öneririm. Sabah kalktığında yapabilirsin ve gün içinde bölerek de kullanmak mantıklı 2 ui, 2 ui, 2 ui şeklinde olacak şekilde kullanabilirsin.

Steroid dozajların ne olacak ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xlazine    0

tşk ederim. evet genotropin kullanacam son sahte çıkan ilaçlardan sonra artık kolay kolay güvenemiyorum kimseye.

Steroid dozlarını tam düşünmemekle beraber. 500 susta 400 primo kullanmayı düşünüyorum. 82 kiloyum. artık susta ve primoda maddi olarak yüklü geliyor uyguna alsam bile.

genotropini 36 iu 300 tl gibi bi fiyata buldum sizce iyimi yoksa daha uyguna bulabilirmiyim.

ayrıca dozuna karar veremedim genotropini hacimlenmek istiyorum 6iu kullansam günlük çok belimi bükecek. 4iu kullandıgım zamanda hacim konusunda nasıl bir gelişme gorurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49
tşk ederim. evet genotropin kullanacam son sahte çıkan ilaçlardan sonra artık kolay kolay güvenemiyorum kimseye.

Steroid dozlarını tam düşünmemekle beraber. 500 susta 400 primo kullanmayı düşünüyorum. 82 kiloyum. artık susta ve primoda maddi olarak yüklü geliyor uyguna alsam bile.

genotropini 36 iu 300 tl gibi bi fiyata buldum sizce iyimi yoksa daha uyguna bulabilirmiyim.

ayrıca dozuna karar veremedim genotropini hacimlenmek istiyorum 6iu kullansam günlük çok belimi bükecek. 4iu kullandıgım zamanda hacim konusunda nasıl bir gelişme gorurum.

Fiyat konusunda info@peptidturkiye.com a bir mail atıp bir de yöneticilerimizden fiyat iste derim. Onlardan alacağın fiyat ile aldığın fiyatı karşılaştırırsın.

4 ui de sonuçta sana yararlı olacak. Hacim sağlayacak asıl şey sonuçta senin beslenmen ve antremanın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

''Param yetişmedi doz düşüreyim'' düşüncesini ben mantıksız buluyorum, hepimiz maksimum gelişimi sağlamak isteriz. Bence iltimas gösterilen şey süre olmalı yani daha fazla para biriktirip daha yüksek dozlarda kullanmak. İyi forumlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Foruma hoş geldin.

6 ay boyunca GH kullanımı gayet doğru bir kullanım olur. Gün aşırı çevremde kullanmış olan yok. Ondan dolayı günlük kullanımı konusunda sana tavsiye verebilirim.

Hangi GH'den kullanacaksın ? Tavsiyem tabi ki ekonomin yettiği sürece Genotropin.

Bir de bir konuda da tavsiyem olacak. GH'yi kullananların bazıları gece yatmadan önce kullanıyor. Doğal üretime zarar vermek istemiyorsan gece yatarken kullanmamanı öneririm. Sabah kalktığında yapabilirsin ve gün içinde bölerek de kullanmak mantıklı 2 ui, 2 ui, 2 ui şeklinde olacak şekilde kullanabilirsin.

Steroid dozajların ne olacak ?

Hocam gün içinde bölerek kullanmanın mantığı nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Aynen öyle.

Hem farklı zamanlarda peak yapmış oluyoruz ve böylece daha verimli bir kullanım elde etmiş oluyoruz.

Bunu da yabancı forumlarda GH kullanımı ile ilgili yazılar okurken öğrendiğim bir bilgiydi. Bir çok yerden de teyit ettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Anladım, ben de önümüzdeki sene 4 aylık hacim küründen sonra 6 ay genotropin kullanmak istiyorum ;)

bence paran varsa al şimdiden başla 12,24 ay hiç kesme ;):D:D:D

Henüz naturel platoya ulaşmaya çalışıyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şirpençe    0

Kardeşim gh kurune girene kadar diğer anabolizanlari kombine ederek denemenn daha mantıklı olmaz mi.

Sonuçta büyüme hormonu hipofizi etkileyecek ve daha sonra deneyeyeceğin anabolizan kulelerini aşağı çekmez mi ?

Yanı yaş önemli zannediyorum.

Günlük meşguliyet ve beslenmeye ayrılan bütçe en az kur kadar ciddi unsurlar değil mıdır ?

Sağlık sıhhat afiyet ve lop kaslı günler kardeslerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.