Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kerem2341

Ilk kür,pct hakkında sorular

Önerilen İletiler

kerem2341    2

Merhaba şuan ilk kür için aklımda haftada 500mg testesteron enanthate ve 500mg boldenon kullanmayı düşünüyorum ama boldenon 400mg'dan sonra androjenik etkileri artıyomuş diye okumuştum onu sınır olan 400mg'da kullansam sıkıntı çıkar mı performans bakımından? Bunların dışında detaylı bi ölçüm atıcam sizce girmek istediğim kür benim için uygun  mu 

Boy:1.78

Kilo:60.6 (Şuan 63 küsür olmam lazım 2-3 hafta öncenin ölçümleri bunlar:

BMI: 19.1

BMR: 6964 kJ/ 1664kcal

Fat : 7.9%

Fat Mass: 4.8kg

ffm: 55.8kg

tbw: 40.9kg

Ölçümlerin bunlar benim ulaşmak istediğim hedef ise hacim kazanmak şuan boyuma göre kilom az ağ oranım iyi bi oranda olduğunu düşünüyorum ve yağ oranımı çok artırmadan hacim kazanmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kerem2341    2
crash47, 9 dakika önce yazdı:

öncelikle bu sporu ne kadar süredir yapıyorsunuz. Sonuçta bu ilaçlara bi temel atıp başlamanız lazım.

Kusura bakmayın onu eklemeyi unutmuşum yaklaşık 1 senedir yapıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10

hocam 178 boya göre kilonuz cok düşük. zaten yazıda da yazmıssınız bmr 1664kcal.zaten günlük 3500 alsanız bile haftada 1kg dan fazla alınırsınız. beslenmenizi arttırıp 1 yıl sonra girmenizi tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerem2341    2
crash47, 2 dakika önce yazdı:

hocam 178 boya göre kilonuz cok düşük. zaten yazıda da yazmıssınız bmr 1664kcal.zaten günlük 3500 alsanız bile haftada 1kg dan fazla alınırsınız. beslenmenizi arttırıp 1 yıl sonra girmenizi tavsiye ederim.

Sorun orda baslıyor zaten Boldenonun iştah açtığı için küre eklemek istedim bi yandanda eskiden üniversite vs hazırlanmak için ağır şekilde amfetamin türevi ilaçlar kullanmıştım (ritalin,concerta vs..) tabi psikolog denetimi altında ve lanet olsunki bu ilaçlar sayesinde yeme düzenim,iştahım her şey darmadağan oldu spora başlayalı yerine oturtdum bu düzeni normalde küre önceden girmek istedim fakat düzensiz bir şekilde ve kafama buyruk hareket etmemek için bekledim.Artık girmek istiyorum o yüzden yardımcı olursanız sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Biz ne desekte sen kafana koyduğun için kullanacaksın o yüzden benim önerim boldenonu 400 girip vücudunun tepkisine göre arttır eğer gireceksen. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Kesinlikle girme tüm samimiyetimle söylüyorum. Bu kiloda küre girmen sana zaten 7-8 kilo kazandıracak, sonra ne olacak? kürü bıraktın 2-3 kilo gitti 5 kilo kaldı elinde tekrar küre girdin bu sefer kaç kilo kazanacaksın? 4-5 yine bitti kür yine gitti 2 kilo. Yani senin zaten natural olarak 2-3 senede geleceğin yere sen kürle 1.5 senede geleceksin üstelik kür verimlerin düşecek. Seni ilk kür 75'ten 80'e atacakken veya 80'den 85'e atacakken sen bu hakkını bu işin en kolay zamanlarında kullanıyorsun ileride kilo alman daha da zorlaşacak. Eğer kilo almanı engelleyecek bir hastalığın yoksa 70 kiloya normal gelebilirsin en azından kesinlikle şu anda başlama. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

1.78 boy 60 kiloyla kür mür olmaz yumusak dille soylemeye gerek yok, hevesin kırılacaksa kırılsın saglıgın cok daha onemli, saglıktan da öte bir gelisim de goremezsin. Cunku 1.78 60 kg olan bi insan ne beslenmeyi tam yapabilir ne idmanı, dost acı soyler. Yapıyorum iyi besleniyorum vs dersin belki(herkes oyle der), yapsaydın  bugune kadar yapardın ve 60 kg olmazdın. Tepki gosterecegini de biliyorum bu mesaja, sana demem gereken neydi 60 kg harika küre girmelisin 400 degil 600 gir harikasın diyip seni saglıgından mı etmeliydim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

inanın naturel belli bi yere gelmek hatta güzel vucut yapmak bu kadar zor değil , düzgün beslenip düzgün antrenman yaparak 1 senede 80 kiloya bile gelirsin rahat bi şekilde zaten naturel bu kadar gelemeyen biri küre girincede sonuç hüsran olucaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerem2341    2
oguzdalkilic, 3 saat önce yazdı:

1.78 boy 60 kiloyla kür mür olmaz yumusak dille soylemeye gerek yok, hevesin kırılacaksa kırılsın saglıgın cok daha onemli, saglıktan da öte bir gelisim de goremezsin. Cunku 1.78 60 kg olan bi insan ne beslenmeyi tam yapabilir ne idmanı, dost acı soyler. Yapıyorum iyi besleniyorum vs dersin belki(herkes oyle der), yapsaydın  bugune kadar yapardın ve 60 kg olmazdın. Tepki gosterecegini de biliyorum bu mesaja, sana demem gereken neydi 60 kg harika küre girmelisin 400 degil 600 gir harikasın diyip seni saglıgından mı etmeliydim?

Yok tamamen doğru diyosunuz zaten istediğim eleştri çeşidi bu bana gaz vermenize gerek yok zaten gaza ihtiyacım yok bilgi almak istemesem buraya gelmem yalnız yalnış olduğunuz bir nokta var beslenmemi elimden geldiğince güzel yapıyorum üsteki posta belirtiğim gibi eskiden kullandığım ilaçlar yüzünden çok fazla kilo kaybı yaşadım ve düzenim bozuldu şuan yoluna koydum öğünlerimi artırdım vs şuam 3.7 kilo aldım. Bilmiyorum ne çok iyi bi beslenmem var diyip yalan soylemiyorum ama suan günlük 3000 küsürlük bi programım var bunun dışında diyetisyende de profosyonel destek alıcam herşeyi planlı bi şekilde yapmak istiyorum işin cıvkını da çıkarmaya çalışıyorum en güvenli şekilde yapmak istiyorum bu arada eleştriniz için de teşekkür ederim bu konuda ağır konuşmak her zaman daha iyidir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Eleştiri kaldırabilmek ve alman gerekeni almak çok önemli erdemdir çok karakterli bir davranıştır. Bunun haricinde ben bilgili olduğum kısımla ilgili sana net konuşabilirim. Yukarıda dediğin "amfetamin türevi ilaçlar kullanmıştım (ritalin,concerta vs..) " ilaçların tüm yan etkilerini ve prospektüslerinde yazmayan yan etkilerini de biliyorum (mesleğim gereği). Açlık toklukla ilgili yan etkileri saatlik yan etkilerdir. Ritalin harici ritalin kullandıkça etkisi artan bir ilaç olduğu için etkisi de arttığından yan etkisi de zamanla vücuttan atar ama sen kendini de şartlamışsın biraz bunun da etkisi var negatif etkilenmende için rahat olsun Kerem :) . Ritalinse son kullandığın 1 haftadan 4 haftaya kadar soğukkanlılığın da (eğer varsa bununla ilgili şu an bir sorun diye dedim) iştahın da yerine oturur. He bu dediğim zamanlar neye göre değişiyor dersek ; yaş , dozaj ve strese göre değişiyor. Örneğin ilacın yan etkisi 1 haftada çıksa bile hasta bunu 1 ay yaşayabiliyor böyle alıştığından. İlaçlar beyni bir şeylere, derslere, işlere odaklandırırken o metabolizmayı da odaklandırıyor alıştırıyor çünkü :( . (Tek alındığım nokta psikolog psikiyatr kısmı :D . Ülkemizde ne yazık ki psikolog psikiyatr arasındaki farkı insanlar anlayamıyor çok sinirleniyorum. Psikiyatr doktordur ve tıp mezunudur ilaç yazabilir. Psikolog psikoloji mezunudur ve klinik psikoloji okumadıysa bazı yapacağı şeyler suç teşkil eder ve ilaç da yazamaz. )

Umarım her şey gönlünce olur bence birkaç ay daha kendine tanı (tahmini 2 3 ay ocak sonu gibi bir bakarsın kendine yeniden) , sonra kafanın rahat edip keyifli şekilde ürünleri herhangi bir sağlık sorunun yoksa alabileceğin bu platform da bir şeyler sormak istediğinde bizler de buralardayız :) . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.