Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

caner06

Daha iyisi için ne yapabilirim?

Önerilen İletiler

caner06    21

3 senelik natural fitness serüveninden sonra ilk kürüme başlayalı 12 hafta oluyor bugün. 500 mg testosteron enanthe 500 mg boldenon küründeyim. Küre başlamadan önce 73-74 kiloydum şimdi 83-84 arası değişiyor kilom. Boldenon dan tam etki alabilmek için kürümü 16 hafta tutmayı planlıyorum. Beslenmem şu şekilde ( bulgur ve kompleks karbonhidrarlar sindirimde sıkıntı yaşadığım için tüketmiyorum)

Sabah 7 yumurta (2 sarı)

ikinci öğün 150 yulaf+ 50 gram yer fıstığı

üçüncü öğün 250 gram pirinç 200 gram tavuk ( pişmiş ağırlıklar)

dördüncü öğün 250 gram pirinç 200 gram tavuk+ salata

beşinci öğün 250 gram pirinç+ lor peyniri 

Haftanın 5 günü antreman yapıyorum özellikle kolda ölçü almakta çok zorlanıyorum 12 haftada aldığım ölçü 1.5-2 cm 

tarihinde caner06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

formunuzu atarsanız before after bir bakarız. birde kol ölçüsüne takılmaya pek gerek yok yağsız alınan bir ölçüyse 2 cm de gayet güzel bir rakam daha bela mı istiyorsunuz :) daha major(gögüs,omuz,quad gibi) kas gruplarını dikkate alın bence.

Kür başından beri bu beslenmeyi yapıyorsanız onu da arttırmalısınız eğer 16 haftaya çıkacaksanız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
tolgacan94, 4 saat önce yazdı:

formunuzu atarsanız before after bir bakarız. birde kol ölçüsüne takılmaya pek gerek yok yağsız alınan bir ölçüyse 2 cm de gayet güzel bir rakam daha bela mı istiyorsunuz :) daha major(gögüs,omuz,quad gibi) kas gruplarını dikkate alın bence.

Kür başından beri bu beslenmeyi yapıyorsanız onu da arttırmalısınız eğer 16 haftaya çıkacaksanız.

Arttırmayı denedim ancak çok fazla yağlanıyorum hocam kardiyo hiç yapmıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Kısa sürede daha fazla gelişim beklemeyin zaten.Aldığınız kilo gayet ideal, kol herkeste büyüyecek diye bir şey yok genetik büyük faktör.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
HalfNatty, 43 dakika önce yazdı:

Kısa sürede daha fazla gelişim beklemeyin zaten.Aldığınız kilo gayet ideal, kol herkeste büyüyecek diye bir şey yok genetik büyük faktör.

Son formum bu arkadaşlar...

IMG_0119.JPG IMG_0210.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26

Hocam bana yağ oranın yüksek gibi geldi.Hatlar belirgin değil malesef.Yağlı şekilde 10 kg alacağıma yağsız veya en azami şekilde 3-5 kg almayı tercih ederim.

Benim görüşüm olduğunu belirterek birşeylerin eksik gittiğı kanaatindeyim.Pis bulk olmuş gibi.Tabiki çıplak görsek daha net cevap yazabiliriz.Belki gögüs ve mide daha keskin ve açıktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
Tehlike, 6 saat önce yazdı:

Hocam bana yağ oranın yüksek gibi geldi.Hatlar belirgin değil malesef.Yağlı şekilde 10 kg alacağıma yağsız veya en azami şekilde 3-5 kg almayı tercih ederim.

Benim görüşüm olduğunu belirterek birşeylerin eksik gittiğı kanaatindeyim.Pis bulk olmuş gibi.Tabiki çıplak görsek daha net cevap yazabiliriz.Belki gögüs ve mide daha keskin ve açıktır

Clean bulk yapıyorum bulk da tabiki yağlanacağız bu gayet normal ancak yüzde 20 lere çıkıyorsa yağ oranı orada ciddi sıkıntı var demektir.

IMG_0207.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
HalfNatty, 7 saat önce yazdı:

Kol ve önkol vücuda göre gayet iyi.Omuz eksik kalmış gibi ama fotodan kaynaklı olabilir.

Fotodan kaynaklı öyle çıkmış omuzdan ziyade triceps lerim vücuduma göre zayıf 

IMG_0207.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Andraste1    7

keşke pişmemiş ağırlıklarını yazsaydınız daha sağlıklı yorum yapardık ama protein az gibi geldi bana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Gelisim gayet normal sorun yok heryerinizin tek kurde dolmasi zaten mumkun degil birde genetik faktorler var. Kucuk kaldi dediginiz bolgeleri antreman programina ekstra hareketler ekleyerek haftada 3 defaya kadar calistirmayi deneyin birde mesela kol eksik diyorsaniz kol calistiginiz gunler yuksek kalori beslenip diger gunler rutininize devam edebilirsiniz.boylelikle daha fazla yaglanmamis olursunuz ama baya yukseltmissiniz hicbir bulkda ust iki baklava kaybolmamali.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
Andraste1, Bir saat önce yazdı:

keşke pişmemiş ağırlıklarını yazsaydınız daha sağlıklı yorum yapardık ama protein az gibi geldi bana 

600-650 gram tavuk ediyor hocam belki biraz daha fazla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
tolgacan94, 50 dakika önce yazdı:

Gelisim gayet normal sorun yok heryerinizin tek kurde dolmasi zaten mumkun degil birde genetik faktorler var. Kucuk kaldi dediginiz bolgeleri antreman programina ekstra hareketler ekleyerek haftada 3 defaya kadar calistirmayi deneyin birde mesela kol eksik diyorsaniz kol calistiginiz gunler yuksek kalori beslenip diger gunler rutininize devam edebilirsiniz.boylelikle daha fazla yaglanmamis olursunuz ama baya yukseltmissiniz hicbir bulkda ust iki baklava kaybolmamali.

Kolları haftada 2 defa çalıştırıyorum hocam aklımdada bu soru işareti var overtraining olduğu için yeteri kadar gelişmiyormu acaba diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
caner06, 3 saat önce yazdı:

Clean bulk yapıyorum bulk da tabiki yağlanacağız bu gayet normal ancak yüzde 20 lere çıkıyorsa yağ oranı orada ciddi sıkıntı var demektir.

IMG_0207.JPG

Büyük ihtimal sizinde yağ oranınız 20 civarındadır :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
caner06, 35 dakika önce yazdı:

Kolları haftada 2 defa çalıştırıyorum hocam aklımdada bu soru işareti var overtraining olduğu için yeteri kadar gelişmiyormu acaba diye.

ilaç kullanırken overtraining olmak çok zor sorunun orda olduğunu düşünmüyorum antremanların volume unu arttırmak da bir seçenek belki 2 defa yaptığınız benim 1 defamdan daha az uyarıyordur gibi :) ama normal gelişim bu kadar olur zaten 12 haftada istediğiniz heryer dolsaydı herkesde olurdu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
tolgacan94, 4 dakika önce yazdı:

ilaç kullanırken overtraining olmak çok zor sorunun orda olduğunu düşünmüyorum antremanların volume unu arttırmak da bir seçenek belki 2 defa yaptığınız benim 1 defamdan daha az uyarıyordur gibi :) ama normal gelişim bu kadar olur zaten 12 haftada istediğiniz heryer dolsaydı herkesde olurdu :)

Boldenon gibi fazla su tutmayan temiz bir ilaçtan çok bir şey beklemek hayalcilikti 😀 Deca falan olsaydı bu vücut cidden çok alt düzeydi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.