Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mucoo

Deca ve trenbolone enanthate ayni anda kullanilirmi ?

Önerilen İletiler

RoCK    12

konu başlığı decayla trenbolon aynı anda kullanılırmı. tum mevzu bu soruya cevaptı. konu başlığı bana kur konusunda yardımcı olun değildi. ha şimdi ona döndü olay o ayrı. o kuru bırak ondan sonra yazdığı

Testo enanhte 1/5 hafta 500 mg - 6/17 hafta 750 mg

Tren enanhte 3/14 hafta 400 mg

Bolde 1/5 hafta 500 mg - 6/15 hafta 750 mg

Danabol 1/6 hafta 40 mg

Mgf - ghrp-6

kürde başlı başına hata. ozaman bunada yardımcı olun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mucoo    36
RoCK, 34 dakika önce yazdı:

konu başlığı decayla trenbolon aynı anda kullanılırmı. tum mevzu bu soruya cevaptı. konu başlığı bana kur konusunda yardımcı olun değildi. ha şimdi ona döndü olay o ayrı. o kuru bırak ondan sonra yazdığı

Testo enanhte 1/5 hafta 500 mg - 6/17 hafta 750 mg

Tren enanhte 3/14 hafta 400 mg

Bolde 1/5 hafta 500 mg - 6/15 hafta 750 mg

Danabol 1/6 hafta 40 mg

Mgf - ghrp-6

kürde başlı başına hata. ozaman bunada yardımcı olun

Alla alla aga bilgim yok yeniym bu konularda bana onerin varmi kombin olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

bir kere 17 hafta kurun mantıgı ne hiçbir anlamı yok bizfaik kur yapmıyorsan 17 haftanın 12. haftasından sonrasının bir anlamı yok .  bu son 5 haftada kazanabileceğin bir şey yok. testo 8 haftada plato seviyesine gelir  bundan sonra kazanacagın kutle cok azalır ki bunuda ancak dozu arttırarak sağlarsın. 

ikincisi illa tren kullanacagım diyorsan. 

testo  1/8 500     8/12 750  

danabol   3. haftada başla  40 mg ( 8 hafta kullan)

trenbolon 1/12     200 mg sana yetecektir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

Mucoo, 16 dakika önce yazdı:

Alla alla aga bilgim yok yeniym bu konularda bana onerin varmi kombin olarak

bir kere 17 hafta kurun mantıgı ne hiçbir anlamı yok bizfaik kur yapmıyorsan 17 haftanın 12. haftasından sonrasının bir anlamı yok .  bu son 5 haftada kazanabileceğin bir şey yok. testo 8 haftada plato seviyesine gelir  bundan sonra kazanacagın kutle cok azalır ki bunuda ancak dozu arttırarak sağlarsın. 

trenbolon 1/12     200 mg sana yetecektir (yetmez diyorsan 400 e kadar yolun var)

danabolu 3. hafta başlattım cunkü kesince kutle kaybı erken yaşama kur sonuna kadar gitsin diye 3 te başlatıp 11 e kadar yaptım ve totalde 8 hafta koydum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
RoCK, 23 dakika önce yazdı:

trenbolon 1/12     200 mg sana yetecektir (yetmez diyorsan 400 e kadar yolun var)

danabolu 3. hafta başlattım cunkü kesince kutle kaybı erken yaşama kur sonuna kadar gitsin diye 3 te başlatıp 11 e kadar yaptım ve totalde 8 hafta koydum

Boldenon eklemeyimmi bide danabol soyle kullansak olrmu 1/5 hafta kullanip 1 hafta ara verip snra 7/12  devam etsem olrmu yani 8 hafta kullansak etkisini kaybetmezmi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12
Mucoo, 1 dakika önce yazdı:

Boldenon eklemeyimmi bide danabol soyle kullansak olrmu 1/5 hafta kullanip 1 hafta ara verip snra 7/12  devam etsem olrmu yani 8 hafta kullansak etkisini kaybetmezmi 

bana sorarsan boldenin bir anlamı kalmadı yazdıgım kurde danabol  orta seviye östrojenik etkiye sahip erken kullanıp bıraktıgında bu etki gidecek tuttugu suyuda beraber alıp (kurde tren var bu su tutmaz). bolde seni bu etkiden kurtarmaz onun yerine danabolü 8 haftaya uzatıp kur sonuna dayandırmak trenin define etkilerinden seni koruyacak ve bulk yapmış olacaksın trenle. 

danabolü max 6- 8 hafta kullanabilirsin. 8. haftadan sonra kc toksitesinde artış riski taşıyor.6-8 haftayla sınırlamamızsın asıl nedeni bu etkisinin gitmesi değil. ayrıca ortada  1 hafta ara vermenin bir mantıgı yok. oral alınan ajanlara ara verildiği zaman en az 5 hafta kullanılmamalıki kc duzelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
RoCK, 4 dakika önce yazdı:

bana sorarsan boldenin bir anlamı kalmadı yazdıgım kurde danabol  orta seviye östrojenik etkiye sahip erken kullanıp bıraktıgında bu etki gidecek tuttugu suyuda beraber alıp (kurde tren var bu su tutmaz). bolde seni bu etkiden kurtarmaz onun yerine danabolü 8 haftaya uzatıp kur sonuna dayandırmak trenin define etkilerinden seni koruyacak ve bulk yapmış olacaksın trenle. 

danabolü max 6- 8 hafta kullanabilirsin. 8. haftadan sonra kc toksitesinde artış riski taşıyor.6-8 haftayla sınırlamamızsın asıl nedeni bu etkisinin gitmesi değil. ayrıca ortada  1 hafta ara vermenin bir mantıgı yok. oral alınan ajanlara ara verildiği zaman en az 5 hafta kullanılmamalıki kc duzelsin

Boldenon yerine deca eklesek fazlami gelr peki hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

Ha bide hocam boldenon neden eklemediginizi anlamadm daha ack konsrmsnz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

:))) yukarıda bayagı ayrıntılı konuştuk bunu sana bunu yap diyemem... bunu dene bundan çok guzel sonuçlar alacaksın. istediğine çok ilaçla değil akılcı kullanımla ulaşmalısın... yazdıgım gayet yeterli senin için. hatta bayağı iyibir tren kuru oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

boldenonun östrojenik etkiliği yok denecek kadar az sen ilk 6 hafta danabol kullandıgında su tutacaksın buyuyeceksin. pat kesince bunlar gidecek bolde bunu koruyamaz bizim amacımız kutleyi korumak kur sonunda  kas kaybını azaltmak. tren guclu androjenik ve anabolizan estrojenik etkisi ise yok su tutmaz. danabolü erken kesmiş olman su kaybını arttıracak tum mevzu bu. Bak bolde kullanamazsın demiyorum zaten  sana bana söylediğin ilaçlarla  kurunde bir iki oynamayla boldenon ekli kurden daha iyi kur önerdim sadece okadar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
RoCK, Bir saat önce yazdı:

boldenonun östrojenik etkiliği yok denecek kadar az sen ilk 6 hafta danabol kullandıgında su tutacaksın buyuyeceksin. pat kesince bunlar gidecek bolde bunu koruyamaz bizim amacımız kutleyi korumak kur sonunda  kas kaybını azaltmak. tren guclu androjenik ve anabolizan estrojenik etkisi ise yok su tutmaz. danabolü erken kesmiş olman su kaybını arttıracak tum mevzu bu. Bak bolde kullanamazsın demiyorum zaten  sana bana söylediğin ilaçlarla  kurunde bir iki oynamayla boldenon ekli kurden daha iyi kur önerdim sadece okadar. 

Boyle daha acklayici oldu :) verdiginiz bilgiler icin saolun 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Özetle sana gelmez diye düşünüyorum deca tren bir arada Testo Enanthat Boldenon yap 16 haftalık yeterli illa başka birşeyler ekleyecegim dersen yanına 8 hafta deca ekle başlangıç için Dianabol yerine 25 mg eczane den anapolon al ekle bak keyfine mg çok yüksek tutma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
RoCK, 19 saat önce yazdı:

bizlerin ilaç kombinasyonu yapmamızın bir iki mantığı var. şimdi  gine decadan yola çıkarak anlatayım size. decanın anabolik etkisi testonun 2 katı neredeyse sen tutup testoyu 1500 e bile çıksan koyacağın 400 decanın etkisine asla ulaşamazsın. 

diğer olayda su sinejik etkiden faydalanıyoruz. mesela bir ilaç bir birim diğer ilaç 2 birim olsun ikisini aynı anda alınca ne düşünürsün ozaman 3 birim etki oldu dersin değilmi? işte öyle olmuyor vucutta 3 dedğin şey sinerjik etkileşim sayesinde 5 oluyor yada daha fazla . ilaç kombinasyonlarının mantıgı budur. 

ama sen bilirsin sen testoyu arttırmaya devam et 

Herkesi kendiniz gibi zannedip bilgiler sunmak pekde mantıklı değil tecrübeli kişiler için okey kullanılabilir zaten fakat karşınızdaki insan sizin toleransınızda değil sizin kütlenizde hiç değil vucudu belki orjinal ilaç bile görmemiş.

1.80 70 kiloluk yüzde 15 yağ oranı olan biri yağsız olsa kolu 35 cm bile olmaz zaten hiç küre bile girmemiş desek yeridir. bu seviyedeki birine 750 mg testonun yanına 12 hafta 400mg trenbolone üzerine de danabol kullan demek anca işi para kazanmak olan ilaç satıcılarının yapacağı saçma sapan bir dizayn olur. Bunları önerdiğiniz kişinin steroid kürüne bile girecek alt yapısı yok belki vucudunda toplam 30 kg kas kütlesi yok bunları düşünmeden insanları yanlış yollara sürüklemeyin :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12
tolgacan94, 2 saat önce yazdı:

Herkesi kendiniz gibi zannedip bilgiler sunmak pekde mantıklı değil tecrübeli kişiler için okey kullanılabilir zaten fakat karşınızdaki insan sizin toleransınızda değil sizin kütlenizde hiç değil vucudu belki orjinal ilaç bile görmemiş.

1.80 70 kiloluk yüzde 15 yağ oranı olan biri yağsız olsa kolu 35 cm bile olmaz zaten hiç küre bile girmemiş desek yeridir. bu seviyedeki birine 750 mg testonun yanına 12 hafta 400mg trenbolone üzerine de danabol kullan demek anca işi para kazanmak olan ilaç satıcılarının yapacağı saçma sapan bir dizayn olur. Bunları önerdiğiniz kişinin steroid kürüne bile girecek alt yapısı yok belki vucudunda toplam 30 kg kas kütlesi yok bunları düşünmeden insanları yanlış yollara sürüklemeyin :)

tren fikri bahsi geçen arkadaşın bir kaç topikte açtığı bir konudur. hiç bir şekilde kişiye treni sıfırdan önermedim kişi treni kafasına koymussa ve kullanmakta kararlıysa gereksiz ilaç kullanımını engellemek ve en azından yol göstermek bence mantıklı bir yaklaşım olur.  Yaptığımız yorum saçma sapan bir dizayn değil en azından mutlak suretle kullanacaksa hiç bir beklenti içinde olmadan yardımcı olmak yan etkileri hususunda bilgi vermektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
RoCK, 30.10.2017 - 00:53 yazdı:

Hocam bi konuda daha yardmci olsan sevinrm :) peptid kullanym bana gerek varmi suan aslnda aklimda mgf ghrp-6 felan vardi ama gerek varmi yokmu hic bilmiyorm tavsiyeniz nedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
RoCK, 30.10.2017 - 00:49 yazdı:

trenbolon 1/12     200 mg sana yetecektir

hocam "bizfaik kür" ne demek? cahilliğimden soruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Mucoo, 28.10.2017 - 15:26 yazdı:

Beyler Simdi kullanılırmi kullanilmazmi hicbisey anlamadm yaw

Arkadaslar  tren deca bolde bunların anabolik etkisi icin geçen sureler hesaplanarak kure dahil edilip çıkartılmalı ayni reseptöre baglanir diye bir sey söz konusu degil  olamazda bunların hepsi yada anabolizanlar hepsi shbg sex hormonu bağlayan globulin ile bağlanarak taşınır.  Ve uydu hücreler vasıtasıyla kas dokuya inokule olurlar. Mesele spor geçmişi yani bunları haracayabilecek kas yoğunluğu....ve kürün mg hesabi ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.