Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GetShredded

Yüksek dozda sadece testosteron kürü

Önerilen İletiler

GetShredded    5

Merhabalar arkadaşlar, aranızda daha önce yüksek dozajlarla 12-16-20 hafta gibi sürelerde 1 gr ve üzeri sadece testosteron kürü yapan var mı? Tecrübelerinizi paylaşırsanız tüm forumdaki arkadaşlar da bundan faydalanacaktır. 

Herkese iyi forumlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

frankii    16

Selam dostum. Ben yaptım ilk kürümdü zaten ama gercekten saglam bı spor altyapım ve gecmısım vardı. Naturel halımdedr herkes dolu sanıyordu. Ben 20-24 hafta kadar kesmeden yaptım. Gelısımım cok ust sevıye oldu acıkcası belkı ılkkez vucuduma ılac gırmesı belkı alt yapımın vermıs olduğu etkı... gunlük 0.5ile baslayıp son 6hafta günlük 2ml seklınde ulastım. Benım ıcın gayet tatmın edıcı ve guzel bı sonuc oldu. Bırde mutfagın zengın ve duzenlıyse kesınlıkle ısını gorur zaten. Memnun kalmama gıbı durum yasayacagını sanmam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frankii    16

Hergun degıl ıkı gunde bır. Ikı gunde bır olmasına ragmen arada odem oluyordu. Omuz ve kalca seklınde dolandırıyodum herhafta. İğne vurmaktan sıkılmadım :D o kadar alısıyosun kı vurmayınca yokluk hıssettım bı sure sonra 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.354
GetShredded, 18.10.2017 - 15:15 yazdı:

Merhabalar arkadaşlar, aranızda daha önce yüksek dozajlarla 12-16-20 hafta gibi sürelerde 1 gr ve üzeri sadece testosteron kürü yapan var mı? Tecrübelerinizi paylaşırsanız tüm forumdaki arkadaşlar da bundan faydalanacaktır. 

Herkese iyi forumlar...

42 hafta 1gr ve üstü gidiyor merak ettiğin nedir ? Onu söylersen ben bir şeyler karalarım boş vaktimde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.354
kuntkral, Şimdi yazdı:

@Loving testisler için kür içi uygulama yapıyormusunuz hocam? Hcg veya bitkisel şeyler tribestan vs. vs.

MCT dikkat etmek dışında bir şey yapmıyorum çinko bu sürecin olmaz ise olmazıdır mesela. Kür sonu 6-8 hafta pct yapar yeni küre girerim.

Amaç doğal üretimi tetiklemek zaten kür sonunda hiç bir testte aşağı yukarı oynamalar olmaz her şeyi orantılı ve kararlı aldığım için sadece

LH de sıkıntı olur , üretim bitmiştir pct sonrası hepsi normale döner ve vücut yeni küre hazırdır. Ancak böyle ciddi yol alınabilir zaten. 

(Profesyonel anlamda)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altay_tr    0

@Loving 

Öncelikle siteye yabancı olduğum icin özel mesaj atamadim kb yin

hocam ben 23 yasindayim boyum 179 kilom 84. @pressssev@presssever insta hesabım. Bench te 120 kg basabiliyorum yani yeni baslamis biri degilim. Küre girmek istiyorum. Ne önerirsiniz? Kilo almaya yatkinim jimnekosti vs olmasindan da korkuyorum. Yardim ederseniz sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.354
altay_tr, 5 dakika önce yazdı:

@Loving 

Öncelikle siteye yabancı olduğum icin özel mesaj atamadim kb yin

hocam ben 23 yasindayim boyum 179 kilom 84. @pressssev@presssever insta hesabım. Bench te 120 kg basabiliyorum yani yeni baslamis biri degilim. Küre girmek istiyorum. Ne önerirsiniz? Kilo almaya yatkinim jimnekosti vs olmasindan da korkuyorum. Yardim ederseniz sevinirim

Özel mesajlaşma de aktif yeni üyeler için o yüzden.

info@peptidturkiye.com 'a mail atın ilgilenmeye çalışayım elimden geldiğince.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5
agfitness, 10/20/2017 - 14:26 yazdı:

Öncelikle merhaba. Kendi görüşümü belirtmek istiyorum ki bu konu yabancı forumlarda da sorulmakta doğal olarak fakat şöyle somutlaştırmak istiyorum. Testosteron kürlerin olmazsa olmaz olarak kabul görmüş yapıtaşıdır. Yani bir inşaatın zeminidir. Nasıl ki malzemeler olmadan inşaatın zemini işe yaramıyor ise zemin olmadan da tuğla, demir, çimento vs. ile bina olmuyor arkadaşlar.

Lütfen Endokrin Sisteminize sadece Testosteron alarak kötülük etmeyin. Testosteron yanında mutlaka destekleyici olacak şekilde hedefinize göre bir anabolizan ekleyin.
Fakat anabolizan ekleme işini abartıp 5-6 farklı ürün kullananlar da var, arkadaşlar hızlı giden atın..... misali onu yükle bunu yükle hızla hacimleniyorum ohh be taş gibi oldum demeye gelmez, vücut hızlı aldığı şeyleri biriktirir ve bir yerde patlak verir bunu yaşayan profesyoneller çok.

Lafın kısası, eğer testosteron hormonu ile ilgili problem varsa Replasman Tedavisi gerekiyorsa eyvallah alır kullanırsın ama Kas yaparken Göz çıkarmayın.
Anladınız işte...

Hocam anladım ama testosteronun hem anabolik hem de androjenik etkisi yok mu zaten? Yani yanına herhangi bir anabolizan almasanız bile zaten anabolik bir etkisi olacak vücuda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.