Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tehlike

16 hafta testo+boldenon kür günlüğüm

Önerilen İletiler

Tehlike    26

Herkese merhaba. @Loving hocam ile birlikte 16 hafta 500 testo + 500 boldenon kürüne karar kıldık.

İLAÇLARI BU SİTEDEN TEMİN ETTİM

Kendimi tanıtmak istiyorum ;

19 yaşındayım,boyum 170. 3 yıla yakın vücut geliştirmeyle uğraşıyorum.Spora başladığım günden beri hep büyümek istedim ve 3 yıl bulk yaptim,bulk gezdim.  3 yılın sonunda 65 kg'den 93kg'ye çıkmıştım.İlaca başlamaya karar verdim ve yağ oranım yüksek olduğu için öncelikle 1 ay definasyon yaptım yağ oranım 1 ay içinde 20 civardan 14 civara düştü.Yağ oranımı düşürüken kullandığım ilaçlar ;

1 KUTU CLENBUTEROL + 1 KUTU ANAVAR

İLAÇLARI YİNE BU SİTEDEN TEMİN ETMİŞTİM

Şimdi size spora başladıktan 1 ay sonra,başladıktan 4 ay sonra,93kg bulk halimi ve şuanki define halimi göstermek istiyorum ;

SPORDA İLK AYIMIN SONU  ; 

4.AYIMIN SONU ;

QpMjRv.png

80 KG BULK HALİM ;

o67Jg7.png

93 KG BULK HALİM ;

JO2j4j.jpg

19 - 20 civarı yağ oranı

ŞUANKİ FORMUM ; 1 AYLIK DEFİNE SONUCU 78 KG

QpMjWr.jpg

14 civarı yağ oranı

Evet formlarım bunlardı. Şimdi ilaçlarımı göstermek istiyorum ; 

SP BOLDENON

İRAN TESTO ENANT

Sıra geldi kür içinde kullanacağım koruyuculara ;

C VİTAMİNİ - OMEGA 3 - MAGNEZYUM - PROVİRON - KALSİYUM - ÇİNKO - B VİTAMİNİ - NAC 600

Yarın hastanede kan tahlili yaptıracağım doğal hormonlarıma baktırıcam.Kür içinde ve pct yaptıktan sonra doğal hormonlarımla karşılaştırıcam.Sonucu atarım yarın :)

Küre başlamadan ki ölçülerimi pazar günü ölçüp güncelleyeceğim konuyu.Kürden sonra bi karşılaştırma yaparız hep beraber :)

Şimdilik anlatacaklarım bukadar yarin konuyu güncellemek ümidiyle :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

Bilinçli bir kür olacak gibi duruyor beslenmene kalorilerine ve antremanına dikkat edersen en önemlisi de bunları istikrarlı şekilde yaparsan güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum. Başarılar :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26
tolgacan94, 2 saat önce yazdı:

Bilinçli bir kür olacak gibi duruyor beslenmene kalorilerine ve antremanına dikkat edersen en önemlisi de bunları istikrarlı şekilde yaparsan güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum. Başarılar :) 

Açıkcası tek bir kürden pek bir beklentim yok.Gözüm bu kürde yüksekte değil kilom suan 78 civarı kür sonunda yağ oranım ve belim yükselmeden 82-85 civarını görürsem benim için başarılı bir tablo olmuş olur.Teşekkür ederim iyi dileklerin için..

tarihinde Tehlike tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Yaa sen nasıl bir 19sun arkadaş ben gidiyom :D . Daha iyi olman dileğiyle... :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26
JrRommel, 14.10.2017 - 14:02 yazdı:

Yaa sen nasıl bir 19sun arkadaş ben gidiyom :D . Daha iyi olman dileğiyle... :)

Teşekkür ettim :)

Bugün ilk enjektemi oldum.250 testo,250 bolde yani ikiside 1cc vuruldu.Persembe günü tekrar 1er cc vurulcam.

Bugün 1 aylık define sonrası ilk ölçülerimi aldım.14 kg vermenin sonucu ağır olmuş :) Her bölgeden nerden baksanız 5-6 cm küçülmüşüm.

OMUZ : 124

GÖGÜS : 106

KOL : 39

BEL : 82-83

YAĞ ORANI : 14

Kürden önce kan tahlilimi yaptım.Sonuçlar yarın ögleden sonra çıkacak.sonuçlar cıktıktan sonra buraya atıcam.3 hafta sonra tekrar bir kan tahlili yapıp ilaçların ve hormonları  durumuna bakıcam.

Madem ölçülerimizi yazdık yukarda olmasına rağmen son formumu bu postada atayım adet yerini bulsun :D

1GNWZb.jpg

Kürden önce kan tahlili yapmıştım kür içi ve pct sonrası karşılaştırmak için.Sonuçlar bugün çıkı ve ilginç şekilde prolaktin yüksek çıkmışO.o

rJ6B6m.png

@Loving

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26

Pazartesi ve perşembe olmak üzere enjeksiyonlarımı yaptım.

Kalçamda ağrı ve şişlik var pazartesinden beri.Çok rahatsız edici değil tabiki ama acıyı hissediyorsun otururken vs.

Etki olarak daha 1 hafta oldu ama kollarımdaki damarlar kapanması gerekirken biraz daha açıldı diyebilirim.Yüksek kalorili besleniyorum kapanır diye tahmin ederken daha tatmin edici hale geldi.2 enjeksiyondan pek birşey olcağını düşünmüyorum ama durum böyle :) Ek olarak libidoda çıtırdan bir artış hissediyorum belki psikolojiktir.

Pazartesi tam 8.gün olucak.Hastaneye gidip total testo tahlili yapıcam.Çok net bir tahlil sonucu olmaz ama inceden aydınlatır bizi.Salı günü sonuç çıkar buraya atıcam.

2.Haftamda testi yaptım sonuçlar böyle çıktı :)

vJPo1p.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

@Tehlike ilaçlar çalışıyor görünüyor. Günlük kaç kalori alıyorsu dostum ve 2 hafta sonucunda kilo ve yağ oranında nasıl bir değişim oldu acaba?

Başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26
Atalay, 31.10.2017 - 13:25 yazdı:

@Tehlike ilaçlar çalışıyor görünüyor. Günlük kaç kalori alıyorsu dostum ve 2 hafta sonucunda kilo ve yağ oranında nasıl bir değişim oldu acaba?

Başarılar.

2-3 kg civarı aldım.hatlar daha belirgin şuan yağ oranı düştü sanırsam.

3500-4000 arası kalori alıyorum.

Teşekkür ederim.

Prolaktinim yüksek çıktığı için 1 Mg cabaser aldım.

Pazartesi ve perşembe yarım tablet olmak üzere kullanıcam.

Beslenmemi yazmak istiyorum eksik birşey varsa ve söylerseniz mutlu olurum :)

300 gram yulaf

400-600 arası kırmızı et veya tavuk

7-8 adet brokoli

500-700 gram pişmiş pirinç

Ek olarak ana öğünlerde var.

4 haftadır yumurta yemiyorum çok tiksindim.Allahtan kür süresi uzun pazartesi başlamayı düşünüyorum 15 adet yumurtaya :)

Pazartesi tam 1 ay olucak.Formu atıcam değişiklik varmı birlikte karar veririz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Tehlike, 7 dakika önce yazdı:

Beslenmemi yazmak istiyorum eksik birşey varsa ve söylerseniz mutlu olurum :)

300 gram yulaf

400-600 arası kırmızı et veya tavuk

7-8 adet brokoli

500-700 gram pişmiş pirinç

Ek olarak ana öğünlerde var.

4 haftadır yumurta yemiyorum çok tiksindim.Allahtan kür süresi uzun pazartesi başlamayı düşünüyorum 15 adet yumurtaya :)

Pazartesi tam 1 ay olucak.Formu atıcam değişiklik varmı birlikte karar veririz.

Tavuk ve et pismemis haliyse 400 gr az diye düşünüyorum. Pirinc gibi onu da pismis olarak tartıyosanız 400-600 gr normaldir guzel. Ben bu spora basladıgımdan beri yumurta yemeye hic zorlamadım kendimi hic de sevmem, kahvaltıda bile kırmızı et favorim 😂 zorlamayın alternatif proteinlere yonelin yumurta yerine zorlanıyosanız. Bunların dışında gelisim nasıl gidiyo? Kilo alma, kilo verme, ölcü alma durumları nasıl? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26
oguzdalkilic, 10 dakika önce yazdı:

Tavuk ve et pismemis haliyse 400 gr az diye düşünüyorum. Pirinc gibi onu da pismis olarak tartıyosanız 400-600 gr normaldir guzel. Ben bu spora basladıgımdan beri yumurta yemeye hic zorlamadım kendimi hic de sevmem, kahvaltıda bile kırmızı et favorim 😂 zorlamayın alternatif proteinlere yonelin yumurta yerine zorlanıyosanız. Bunların dışında gelisim nasıl gidiyo? Kilo alma, kilo verme, ölcü alma durumları nasıl? 

Yani açıkcası şuan pek bir şey hissetmiyorum.Daha doğrusu şöyle söyleyim illaki gelişim vardır ama hep aynaya baktığım icin bana yok gibi geliyor :) pazartesi foto attığımda yorumlarsanız sevinirim.Gelişim asıl bu haftadan sonra başlıcak sanırım okuduklarıma dayanaraktan.78 civarı başladım 82.5 - 83 kiloyum şuan.Ölçüyu alalı 1 hafta oldu yanlış hatırlamıyorsam omuzdan 3 cm , göğüsten 1 cm aldım diye hatırlıyorum kol aynıydı.Belim 1 cm kalınlaştı ama su tutumu bence çünkü yağ oranım 78 kg ken ki durumla aynı gibi hatta düşmüs gibi hissediyorum 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Onu anlayamazsın ya ben 68 70tim şimdi 80 81 civarıyım. Herkes kilo almışsın diyor ben de bir arkadaşıma hergün kanka gelişmiş miyim diyorum yakında girişecek bana :D . Dışarıdan görenler anlarsa anlar . 

tarihinde JrRommel tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26

Futbol antrenörlük kursu için ankaraya geldim.

3 gün antreman yapamıcam.Beslenmede malesef bozuldu daha ilk günden.Dürüm,çiğköfte falan aparatif seylerle idare edicez artık 3 gün.

Böyle aksaklıkların olması kür içinde motivasyon bozuyor malesef 😀

Kürde 1.ayımı bitirdim.

Küre başlamadan önce ; 

Kilo : 78

Kol : 39

Göğüs : 106

Omuz : 124

Yağ oranı : 13-14 Civarı

1GNWZb.jpg

1.Ay Sonu :

Kilo : 81 ( 3kg artış )

Omuz : 128 ( 4 cm artış )

Göğüs : 109 ( 3 cm artış )

Kol : 39 ( Artış Yok )

Yağ oranı : 13-14 civarı

MaBzL7.jpg

Amacım 6-7 bin kalorilere çıkıp yağlı büyümek değil.Kaloriyi sabit tutup temiz büyümeye çalıştım.Daha 1 ay olmasına rağmende güzel ölçü aldığımı düşünüyorum.

Normalde 83 Kgydim.3 gündür şehir dışındayım hiç yemek yiyip beslenemedim bugun bir tartıldım 81 çıktım.Nasıl 2 kg gitti anlamış değilim açıkcası :) 

Şuan damarlarım kürden önceki halıme göre çok daha belirgin,adeleler çok sert.

2.ayın sonunda daha iyi birşey çıkıcak diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26
HalfNatty, 13.11.2017 - 21:15 yazdı:

1 ayda gayet iyi gelişim tebrikler

Teskkur ederim dostum :)

kuntkral, 13.11.2017 - 21:38 yazdı:

2 kg adelede tuttuğun su, beslenme  ve antrenman aksarsa karbı azaltırsan normal, 2 günde geri alırsın onu sorun etme. 

Anladim yorumunuz icin tesekkur ederim.peki gelisim hakkinda siz ne dusunuyorsunuz 1 aya gore normalmi vasatmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26
oguzdalkilic, 13.11.2017 - 21:57 yazdı:

1 ayda gayet iyi, ilaclar yeni calısmaya baslıyo daha. Tablet de yoktu sanırım küründe degil mi?

Tesekkur ederim.evet tablet yok. 500 testo 500 bolde tek

Bu aralar hiç yemek yiyemiyorum.

Aslında baya bir iştahım var ama pirinçten tavuktan çok sıkıldım gram yemek yiyemiyorum.

3 yıllık spor hayatımda ilk defa böyle birşey yaşadım.Gün içinde max 1500-2200 civarı kalori alıyorumdur.Buna rağmen kg aynı ve gün geçtikçe vücutta birşeyler değişiyor.

İns beslenmeyi düzene oturturuz yine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Tehlike, 20 dakika önce yazdı:

Bu aralar hiç yemek yiyemiyorum.

Aslında baya bir iştahım var ama pirinçten tavuktan çok sıkıldım gram yemek yiyemiyorum.

3 yıllık spor hayatımda ilk defa böyle birşey yaşadım.Gün içinde max 1500-2200 civarı kalori alıyorumdur.Buna rağmen kg aynı ve gün geçtikçe vücutta birşeyler değişiyor.

İns beslenmeyi düzene oturturuz yine.

Shake deneyin.Yemektense likit kalori tüketmek daha basit.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26
HalfNatty, 4 saat önce yazdı:

Shake deneyin.Yemektense likit kalori tüketmek daha basit.

Yulafı rahat yiyiyorum hocam.Yarından itibaren yulafı 500 grama çıkarıcam

Şekersiz gainer almayı düşünüyorum birde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26

Bu aralar nedense pump yakalayamıyorum.

bu hafta adelenin gün içindeki sertliği azaldı biraz.İdmandada geçen haftaya göre iyi pump olamıyorum.Sebebini anlamadım bende :)

Onun dışında yemeği düzene oturttum sayılır daha iyi şu aralar.

İdmanda hareketleri 6 sete çıkardım baya bir tahribat veriyorum kasa.

Ertesi gün kaslarda ağrı oluyor baya hamlık agrısı gibi birşey.Kür içinde ağrıması normalmidir

tarihinde Tehlike tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Tehlike, 2 saat önce yazdı:

Bu aralar nedense pump yakalayamıyorum.

bu hafta adelenin gün içindeki sertliği azaldı biraz.İdmandada geçen haftaya göre iyi pump olamıyorum.Sebebini anlamadım bende :)

Onun dışında yemeği düzene oturttum sayılır daha iyi şu aralar.

İdmanda hareketleri 6 sete çıkardım baya bir tahribat veriyorum kasa.

Ertesi gün kaslarda ağrı oluyor baya hamlık agrısı gibi birşey.Kür içinde ağrıması normalmidir

Doms kasın gelişip gelişmediğine dair bir işaret değil vücudun o harekete adepte olamaması demek.Tüm bro splitlerde oluyor yapıcak bir şey yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26

7.hafta itibariyle testoyu 750ye cikarmayi dusunuyorum.

@Loving hocam onermedi sizin fikirlerinizide merak ediyorum 

Pazartesi itibariyle 7.haftaya başlıyorum. Güncel kilom 82-83 civarı. Güncel form bu şekilde ; 

d7JyNp.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Gelisim devam ediyorsa dozaj artisina gerek yok en fazla kuru uzatirsiniz. 

Kalori icin gainerden ziyade bir protein tozu alip yanina bu kovalarda satilan maltodextrin ile kendi istediginiz oranda cok daha uyguna getirebilirsiniz. Tadi yok gibi birsey.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.