Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mrxes

Kıllanma , ilk enjeksiyon.

Önerilen İletiler

Mrxes    1

Selamlar ben ilk enjeksiyonu mu yapacağım. Fakat tırsıntı var sizce kalçamı yoksa bacak mı futbol oynuyorum bu arada onuda ekleyeyim. Ayrıca kıllanma olarak ta bazı sorularım var Testesteron alacağım için kıllanma sizce nasıl olur vucut olarak çok kıllı birisi değilim ufak kökleri var yani çok ufaklar bunlar çoğalıp sertleşicek değilmi? Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tren    7

Kalça herzaman iyidir kardeşim ayak için işi bilen biri vurmazsa ağrılar çok olur . Testoyu sağ kalçaya vurdur . Ben hep sağa vurduruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

Kalça enjeksiyonu tavsiye edilir ancak dikkatli olmak gerekiyor. Aşağıda resimde gösterilen bölgeye yapılmalı aksi durumda siyatik sinirine gelme ihtimali var ve istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Yapmaktan çok çekiniyorsanız, ilk seferlerde başkasının yapması daha iyi olabilir ama er ya da geç kendiniz öğrenmeniz lazım, sizin için kolaylık olur.

Bu tip kıllanmadır, sivilcedir veya jinekomasti gibi konularda kimse net bir şey söyleyemez. Sizin vücudunuzun vereceği tepkiye bağlı yani genetiğinize. 

Sadece testo girecekseniz ve başlangıç dozlarında ben ciddi bir şey olacağını sanmam ama dediğim gibi kişiye bağlı. Zaten o yüzden ilk kürler hafif öneriliyor, vücudun vereceği tepkiyi görmek için. Ben de misal östrojen normalin 4 katına fırladı ancak bir yan etki yaşamadım.

?qa=blob&qa_blobid=11017139688009117409

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
Tren, 14 saat önce yazdı:

Kalça herzaman iyidir kardeşim ayak için işi bilen biri vurmazsa ağrılar çok olur . Testoyu sağ kalçaya vurdur . Ben hep sağa vurduruyorum

Testo yu neden sağ kalça enjeksiyon ediyorsunuz ? sola enjeksiyon yapsanız olmaz mı ? yada Testo sağ Boldenon sol mu ? Böyle saçma şeyler yazmayın anatomi konusunda detaylı bilgin yoksa ilk öncelikle sana enjeksiyon yapacak birini bulmak her zaman daha iyidir kalça bacak bölgesine göre daha güvenlidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
gönderildi (düzenlendi)

Bak güzel kardeşim , 17 yıldır spor yapıorum kendi branşımda sana sabahlara kadar bilgi verebilirim ama 2 yıldır yaptıgım body sporunda sana sadece tecrübelerimi aktarabilirim . Ben ilk kürümde bacaktan yaptırdım ilk iğnemi  ve 1 hafta gece anam anam diye mırıldanarak uyudum . Snra korktum kalçaya geçtim anladımki vuran düzgün vuramadı . Testesteronu sağ kalçaya vursun dememin sebebide adam kullanacagı ilaçları yazmamış bende birbiriyle karışmayan steroid grubu olabilir diye konu içinde konu olmasın diye adamında kafası karışmasın diye sag ve sol ayrımı yaptım , ki arkadaş futbol oynuyormuş ki bende öyle uyguluyorum , ve gelişimim süper ilerliyor . Anatomi kitaplarını açıp bakmadım çünkü ; BEN BÖYLE YAPIYORUM VE VERİMİ SÜPER ALIYORUM .

mhmt22, 2 saat önce yazdı:

Testo yu neden sağ kalça enjeksiyon ediyorsunuz ? sola enjeksiyon yapsanız olmaz mı ? yada Testo sağ Boldenon sol mu ? Böyle saçma şeyler yazmayın anatomi konusunda detaylı bilgin yoksa ilk öncelikle sana enjeksiyon yapacak birini bulmak her zaman daha iyidir kalça bacak bölgesine göre daha güvenlidir.

tarihinde Tren tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Ne zaman bacaktan vursam net 3 gün topal geziyorum, işi bilenede vurdursam sonuç aynı, en iyi bölge kalçadır bana kalırsa, bir de kısa esterli düşük mg ilaçlar için omuz çok ideal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
kuntkral, Şimdi yazdı:

Ne zaman bacaktan vursam net 3 gün topal geziyorum, işi bilenede vurdursam sonuç aynı, en iyi bölge kalçadır bana kalırsa, bir de kısa esterli düşük mg ilaçlar için omuz çok ideal.

Ben de önceden oyle geziyordum ama 1 cc ilacı yaklasık 25-30 saniyede enjekte etmeye basladigimdan beri bacagima hic bir agrı sizi olmuyor belki siz de deneyebilirsiniz biraz zahmetli oluyor tabi :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
Tren, 8 saat önce yazdı:

Bak güzel kardeşim , 17 yıldır spor yapıorum kendi branşımda sana sabahlara kadar bilgi verebilirim ama 2 yıldır yaptıgım body sporunda sana sadece tecrübelerimi aktarabilirim . Ben ilk kürümde bacaktan yaptırdım ilk iğnemi  ve 1 hafta gece anam anam diye mırıldanarak uyudum . Snra korktum kalçaya geçtim anladımki vuran düzgün vuramadı . Testesteronu sağ kalçaya vursun dememin sebebide adam kullanacagı ilaçları yazmamış bende birbiriyle karışmayan steroid grubu olabilir diye konu içinde konu olmasın diye adamında kafası karışmasın diye sag ve sol ayrımı yaptım , ki arkadaş futbol oynuyormuş ki bende öyle uyguluyorum , ve gelişimim süper ilerliyor . Anatomi kitaplarını açıp bakmadım çünkü ; BEN BÖYLE YAPIYORUM VE VERİMİ SÜPER ALIYORUM .

Buradaki çoğu kişinin abisi yaşındayım 40 yaşındayım 25 yıldır bu sporu yapıyorum 18 senedir ilaç kullanıyorum buradan adres yazmam reklam yapıyor gibi özelden yaz bana İstanbul da isen salonumun adresini vereyim gel kahve mı iç antrenman yapalım beraber bilgi birikim ve tecrübelerimizi anlatalım. 

2018 de kitabımı da çıkarıyorum bilgimi birikimi oradan okursun.

Bu arada salondan çalışanlarım da bu hesaptan girip yorum yapıyor benden hariç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7

Allah işini gücünü ras getirsin abim . Adanalıyım Bende 2004 yıldızlar taekwondo balkan şampiyonuyum şuandada taekwondo hakemi ve antrenörüyüm.İşin özü abi , bizim sporda palding nasıl atılır dedin mi her hoca aynı şeyi anlatır ama body buldingde bir soru soruldumu yüzlerce kişiden BİNlerce farklı cevap geliyor. O yüzden bu koca denizin içinde anladığım kadarıyla dene bak gör politikası uygulamak en iyisi .  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
Mrxes, 08.10.2017 - 20:41 yazdı:

Selamlar ben ilk enjeksiyonu mu yapacağım. Fakat tırsıntı var sizce kalçamı yoksa bacak mı futbol oynuyorum bu arada onuda ekleyeyim. Ayrıca kıllanma olarak ta bazı sorularım var Testesteron alacağım için kıllanma sizce nasıl olur vucut olarak çok kıllı birisi değilim ufak kökleri var yani çok ufaklar bunlar çoğalıp sertleşicek değilmi? Saygılarımla.

Kalçadan yaptır en temizi. Uzun vadede ve yüksek mg larda dediğin belirgin şekilde ortaya çıkar aksi halde ciddi kıllanmalar olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.