Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Wagner

Test sonuçlarım ilaçlar sahtemi ?

Önerilen İletiler

Wagner    10

Merhaba kolay gelsin .Kürün 4 haftasına girdim deca + testo kulanıyorum deca 400 mg testo 500 mg leon labs urunlerini kulanıyorum ürünlerin orjinaliğinden şüphelendiğim için teste girdim test sonuçlarım aşağıdaki gibidir arkadaşlar 

20171003_145247.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fvx    101

uzun esterli ilaçlar biraz daha sonra yaptırsaydın keşke şu sonuclara göre sahte gibi duruo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wagner    10

Sahtemi yani ilk ignenin ardından 23 gün geçti daha fazla süremi geçmesi lazmdı ilk kürüm bilgi sahibi degilim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Evet ilaçlar sahte, testosteron >35 gibi bi değer alması lazımdı seninki normal aralıklar içerisinde, enanthat esteri için 2. Haftadan sonra test yeterlidir ki sizin 4. Hafta olmasına rağmen değerler böyleyse ilaçlar %100 sahte, satıcın kimdi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wagner    10
gönderildi (düzenlendi)

Evet ürünler yüzde yüz sahteyse kürü durduyorum ve sonlandırıyorum 

tarihinde Wagner tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27

4 hafta olmuş daha ne kadar zaman geçecek :) bende testo-deca küründeyim 4.cü hafta bitmek üzere ve 6kg aldım.

lh ve fsh dipleri görmesi gerekirken değerleriniz gayet sağlam, buradan çıkan sonuç ilaçlar sahte hocam.. geçmiş olsun

eğer tekrardan küre girmeyi düşünürseniz burak hoca ile iletişime geçmenizi öneririm.. 1-2 lira fazla verirsiniz ama kafanız rahat eder..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

ilaçlar sahte veya sahte deil kimse diyemez cok erken bu kadar uzun esterli ilaçlar bi anda düşürmez değerleri , sustanon tren acetat olsa tamam dicem  , bi 20 gün sonra tekrar baktır işini garantiye al , 6 kilo aldım diyen arkadaşta danabolle almıştır mutlaka, size kalsa burak hoca dışında herkes sahte satıo zaten 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
fvx, 03.10.2017 - 23:38 yazdı:

ilaçlar sahte veya sahte deil kimse diyemez cok erken bu kadar uzun esterli ilaçlar bi anda düşürmez değerleri , sustanon tren acetat olsa tamam dicem  , bi 20 gün sonra tekrar baktır işini garantiye al , 6 kilo aldım diyen arkadaşta danabolle almıştır mutlaka, size kalsa burak hoca dışında herkes sahte satıo zaten 

arkadaş testo-deca küründe ve 4.cü haftasına girmiş hiçbir verim almamış üstüne test yaptırmış, değerlerde ise ufacacık oynama yok.. sen vücuduna 500mg testo 400mg deca sokacaksın 4.cü haftaya gireceksin lh ve fsh düşmeyecek ? gerçekten komik.

Bu arada danabol bende orantısız bir şekilde güç artışına sebebiyet verdiği için kürümde kullanmıyorum.. arkadaş danabol alıyor demeden önce keşke profilime falan girseydin ve açtığım kür günlüğünü okusaydın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.