Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

caner06

Kafayı yemek üzereyim

Önerilen İletiler

caner06    21

arkadaşlar 500 mg testosteron 400 mg boldenon küründeyim 3 senelik fitness geçmişim var 8.haftadayım değişimim o kadar azki bu duruma dün gece oturup ağladım nerede yanlış yapıyorum diye bu spor için her şeyi yapıyorum kız arkadaşım buluşmakta ısrar etmesine rağmen buluşmuyorum o parayla kırmızı et alırım diye. Benim için para birimi yok yarım kilo tavuk, bir koli yumurta , bir kilo kırmızı et var. Neredeyse elime geçen bütün parayı bu spora harcıyorum alkolüm, sigaram yok.  Haftanın 5 günü tek bölge çalışıyorum ayağım kırılsa dahi haftanın 5 günü spor salonundayım.Şuan kilom 81 yağ oranım %14 test yaptırdım ilaçlar orjinal.  Beslenme düzenim şu şekilde 

Kür içinde kullandığım takviyeler= Nac 600 +Ester C+ Zinco 220 + Balık yağı 

Sabah = Kalkar kalkmaz (whey+bcaa+glutamine) 100 gram yulaf +7 yumurta(2 sarı) +1 muz 

İkinci Öğün= 200 gram bulgur+ 200 gram tavuk (pişmiş)

Antremandan sonra= (whey+bcaa+glutamine) 200 gram bulgur+200 gram kırmızı et

Son öğün= 200 gram bulgur +200 gram ton balığı 

gece yatmadan önce = casein+glutamine

bugünkü sırt antremanından sonra çektiğim fotoğraf...

21763699_10213410628953935_2105528394_n.jpg

tarihinde caner06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

Sorununuzu ben size söyleyeyim fazla protein,fazla stres,düşük karbonhidrat,düşük yağ :)

81 kg %14 yağ oranı olan birisinin ki 5 gün antreman varken bu beslenme çok yanlış.

Kilonuzu dahi korumak için almanız gereken kalori miktarı 3250 sizin beslenmeniz 3000 nasıl büyümeyi düşünüyorsunuz ki :) 

Bu arada fazla protein alma işi baya yaygın ama büyümek istiyorum diyen adam her zaman karbonhidrat yemesi gerektiğini bilir ;) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orcun9988    0

nerden aldın orjinalliği için test ettirdinmi testosterondan libido sinirlilik artışı boldeden açllık hissi hissediyormusun? test yaptırdnımı çalışıyormu diye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
tolgacan94, 6 dakika önce yazdı:

Sorununuzu ben size söyleyeyim fazla protein,fazla stres,düşük karbonhidrat,düşük yağ :)

81 kg %14 yağ oranı olan birisinin ki 5 gün antreman varken bu beslenme çok yanlış.

Kilonuzu dahi korumak için almanız gereken kalori miktarı 3250 sizin beslenmeniz 3000 nasıl büyümeyi düşünüyorsunuz ki :) 

Bu arada fazla protein alma işi baya yaygın ama büyümek istiyorum diyen adam her zaman karbonhidrat yemesi gerektiğini bilir ;) 

hocam benim aklımdada karbonhidratı arttırmak vardı sence nasıl bir yol izlemeliyim aklımda şu var ton balığını kaldırıp karbonhidratı arttırmak ancak sence kaç yapmam gerekir? Bu arada yazmayı unutmuşum 50 gram yer fıstığı ve 2 yemek kaşık zeytinyağı döküyorum öğünlerime toplamda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
orcun9988, 7 dakika önce yazdı:

nerden aldın orjinalliği için test ettirdinmi testosterondan libido sinirlilik artışı boldeden açllık hissi hissediyormusun? test yaptırdnımı çalışıyormu diye 

test yaptırdım lh ve fsh dipleri görmüş libidoda artış ve boldenone dan dolayı açlık hissi hissediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
caner06, 4 dakika önce yazdı:

hocam benim aklımdada karbonhidratı arttırmak vardı sence nasıl bir yol izlemeliyim aklımda şu var ton balığını kaldırıp karbonhidratı arttırmak ancak sence kaç yapmam gerekir? Bu arada yazmayı unutmuşum 50 gram yer fıstığı ve 2 yemek kaşık zeytinyağı döküyorum öğünlerime toplamda

Toplam almanız gereken kalorinin 400 üzerini alacak şekilde arttırmanız yetecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
tolgacan94, 13 dakika önce yazdı:

Toplam almanız gereken kalorinin 400 üzerini alacak şekilde arttırmanız yetecektir.

hocam senin yazılarını takip ediyorum bilgine güveniyorum kalori hesabı yaptığımız değerler birçok siteden siteye göre değişiyor pişmiş ağırlık baz alınarak benim günlük kaç gram bulgur yemem gerekli? Ton balığını tamamen kaldırdım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

450 gram kadar daha pişmiş bulgur eklemelisin bu kadar bulgur yiyemem dersen  pirinç pilavına dönebilir yada kuruyemiş ve zeytinyağını arttırıp bulguru düşürebilirsin.

Ben olsam 300 gram bulgur ekler 2-3 yemek kaşığı da zeytinyağı tüketirdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.