Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Flexor86

Yeni kür planım

Önerilen İletiler

Flexor86    1

Herkese merhaba. Yarın itibarı ile 7 aylık bulking kürüme başlıyorum.Geçen sene 6 aylık bir bulk dönemi yaptım ve çok iyi sonuçlar aldım.Bu sene biraz daha uzun tutarak daha da iyi sonuçlar görmeyi planlıyorum.En son kürümde haftalık 750 mg testo , 600 mg boldenone ile 600 mg tren enat. kullanmıştım.Bu kürümde 4. haftadan itibaren testoyu 1000mg ,boldenonu 800 mg'a Tren'i ise yine 600 mg olarak alacağım. Tren bittikten sonra ise Deca denemeyi düşünüyorum. Sizlerle ayrıntılı kür takvimimi paylaşıyorum.Olumlu ve olumsuz yorumlara açığım.İyi forumlar(Aromataz İnhibitörünü duruma göre alacağım)59c7953301a13_kurPlanm.thumb.jpg.71161ca90ffc0e590f0ba03cf7de1413.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

caner06    21

kür kür değil orhan velinin şiiri gibi içinde her şey var 2.kürde bu kadar ilaca ne gerek var kardeşim? Testo, boldenon ile başladıysan 2.kürde testo, deca ,dianabol ile gir yine aynı etkiyi göreceksin kürü çorba etmeyi doğru bulmuyorum heleki 2. kürse bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

İkinci kürü olduğunu düşünmüyorum, 600mg tren 1k testo yazıyor orda kim 2. kürde bunu girer. Muhtemelen kür geçmişi çok olan biri konu sahibi. 

Kür bence çılgın görünüyor. 

Ama 10 haftadan fazla tren kullanmaya gerek yok bence, onun yerine eğer imkanın varsa daha fazla deca ekleyebilirsin.

Ayrıca düşük test yüksek tren çok fazla öneriliyor yan etkiler açısından çok daha rahat olduğunu bir sürü logta okumuştum örneğin 300mg test 600mg tren gibi.

Ayrıca lean görünümü de arttırıyor. Test az olduğu için su tutmuyor vücut.

Ilk başta yüksek test girip decayla beraber, 14. haftada decayı bırakıp testi de yavaş yavaş azaltarak 18. haftada tren yapabilirsin bence dbolü de ilk 4 hafta + 28. haftadan sonra pct için 2 hafta bekleyeceksin ya bu sürede pctye kadar 2 hafta kullanabilirsin sonuçta yarılanma ömrü az pctden 2 gün önce bıraksan yeter, bu şekilde ilk inanılmaz bulk bir görünümün olur su tutarsın kütle yaparsın daha sonra da testi azaltıp decayı bıraktığın için ayrıca tren ve boldenon da olduğu için güzel bir şekilde suyu atıp lean görünüm elde edersin. 

Bu arada kürde 1-2 kere kan bağışlaman gerekebilir.

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexor86    1
caner06, 48 dakika önce yazdı:

kür kür değil orhan velinin şiiri gibi içinde her şey var 2.kürde bu kadar ilaca ne gerek var kardeşim? Testo, boldenon ile başladıysan 2.kürde testo, deca ,dianabol ile gir yine aynı etkiyi göreceksin kürü çorba etmeyi doğru bulmuyorum heleki 2. kürse bu.

4. Bulking kurum olacak.tablo aciklayici olmasi acisindan ayrintili. Edebi olarak degil sporcu gozuyle yorumlayiniz toplamda 4 tane ilac kullanicam. 

HallOfFame, Bir saat önce yazdı:

Bulk küründe tiroid almanın nedeni ne ? Kalp krizi mi geçirmek istiyorsun ?

Trenbolone dan dolayi kullanmayi dusunuyorum. 

xeaven, 11 dakika önce yazdı:

İkinci kürü olduğunu düşünmüyorum, 600mg tren 1k testo yazıyor orda kim 2. kürde bunu girer. Muhtemelen kür geçmişi çok olan biri konu sahibi. 

Kür bence çılgın görünüyor. 

Ama 10 haftadan fazla tren kullanmaya gerek yok bence, onun yerine eğer imkanın varsa daha fazla deca ekleyebilirsin.

Ayrıca düşük test yüksek tren çok fazla öneriliyor yan etkiler açısından çok daha rahat olduğunu bir sürü logta okumuştum örneğin 300mg test 600mg tren gibi.

Ayrıca lean görünümü de arttırıyor. Test az olduğu için su tutmuyor vücut.

Ilk başta yüksek test girip decayla beraber, 14. haftada decayı bırakıp testi de yavaş yavaş azaltarak 18. haftada tren yapabilirsin bence dbolü de ilk 4 hafta + 28. haftadan sonra pct için 2 hafta bekleyeceksin ya bu sürede pctye kadar 2 hafta kullanabilirsin sonuçta yarılanma ömrü az pctden 2 gün önce bıraksan yeter, bu şekilde ilk inanılmaz bulk bir görünümün olur su tutarsın kütle yaparsın daha sonra da testi azaltıp decayı bıraktığın için ayrıca tren ve boldenon da olduğu için güzel bir şekilde suyu atıp lean görünüm elde edersin. 

Bu arada kürde 1-2 kere kan bağışlaman gerekebilir.

Mantikli ve akilci yorumun icin tesekkurler. Anabolizanin testodan daha az olmasi dusuncesindeyim. Su an 105 kiloyum. Bakalim bu kurde neler olacak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Merhabalar 7 ay gibi uzun süre yapacaksanız tecrübelerim ve bilgimçe sabit tek ilaç gitmenizi önermiyorum ve kür içi tedavi mutlaka yapılmasından yanayım tabi ezbere değil hormon değerlerine göre bunun izlenmesinden yanayım paylaştığın çizelge bende nedense açılmadı. Yüksek mg lara çıkmanı önermiyorum düşük ve ideal dozlar uzun kürler de daha iyi oluyor. Şimdi bir kişiye kür yazmak sanıldığı kadar basit şeyler değil sağlık durumu, devamlı kullandığı ilaç var mı, eklem rahatlığın var mı, kilo boy yağ oranı , hormon değerleri vb. bir sürü şeye göre değişir hatta kişinin finansal durumuna göre de fark eder en kaliteli ilaçları en doğru dizaynı dahi yapsanız gerekli beslenme çizelgesini uygulayacak maddi durum yoksa paraya yazık. Aşağıda örnek bir çizelge paylaşayım sadece örnek.

1-6 Dianabol 50 mg
1-10 Testo P. 500 mg
1-8 Deca 400 mg 
1-12 Rimobolan 600 mg

8-10 Testo En. 250 mg
8-12 Boldenon  500 mg

11-20 Testo En. 500
13-25 Boldenon 750 mg
13-20 Trenbolone En. 400 mg

21-28 Testo P. 500mg 
24-28 Winstrol Depot 200 mg haftalık

Sadece örnektir kendi geçmişte yaptığım çizelge dir. Yanında hgh insulin igf follistatin ve mgf vardı insulin kullanımını kimseye tavsiye etmiyorum. 28 Hafta değil 32 hafta yaptığım kür çizelgesi dir kür den sonra düşük doz diğer küre kadar 10 günde 1 250 Mg Testo En. ile devam edilmiştir aynı şekilde düşük iu gh ile devam edilmiştir.

Arkadaşlar pek aktif gurubu kullanmıyorum eskisi kadar geç cevaplar verebilirim gönderiye o yüzden kusura bakmayın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.