Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

devildriver

Ilk steroid kürü

Önerilen İletiler

devildriver    3

Herkese selamlar, saygılar. 

Arkadaşlar ben bugün yeni kayıt oldum ve uzun süredir de forumu takip ediyorum ve bilgileri olabildiğince ders olarak almaya çalışıyorum. açıkçası bilgilerin ne kadar içi dolu olsa da ilk kürümü yapacak biri olarak hala kafamda ufak tefek sorular var. çoğu kez konu açılmasına rağmen bu konuda tekrar konu açıyorum. lütfen kusuruma bakmayın.

Şimdi arkadaşlar kısaca kendimden bahsedeyim. 25 yaşındayım. 1.70 boy ve 68-72 kilo arasında gidip geliyorum. ektomorf yapıdayım o yüzden kilo değişimlerim hafta içerisinde değişebiliyor sürekli ama kilo aralığım genelde bu oluyor. spor geçmişim vücut geliştirmede 3-4 yıl öncesine dayanıyor ama yaşadığım sakatlıklar dolayısıyla ve zamanında okul nedeniyle belirli dönemler ara vermem ile düzenli spor geçmişim 2 yıla kadar düşüyor. şu an belirli bir formum var kas kütlem fena sayılmaz. ama daha daha iyisi olabilirdi tabi ki de. 

Artık bir küre başlamaya karar verdim. ilk kür olduğu için sadece testo kürü yapacağım. 10-12 hafta testo enanthate 250 mg ile hem başlangıç yapmak hem de hafif bir yan etki almak istiyorum.

şimdi kafamı karıştıran şeylere gelelim;,

1. 10-12 haftalık testo küründe ne gibi sorunlar ile karşılaşırım? fiziksel sorunları biliyorum akne vs gibi benim sorum vücudun doğal testo salgılamasını baskılaması ve sperm üretimini durdurması gibi. pct ile bu sorun ne kadar giderilir ve sperm kalitesi eskisi gibi olur mu ? ( en azından şu içimi rahatlatır. böyle hafif bir kürde doğal testo üretiminde uçurumlar yaşar mıyım ileri zamanlarda ya da kısırlık gibi. takdir edersiniz ki bir erkek olarak en çok çekindiğim konu bu. )

2. sadece testo küründe nolvadex kullanımı pct ile mi başlanmalı yoksa kür içerisinde kullanımı uygun mudur? ( ya da kür içerisinde olacaksa yerine arimidex mi kullanılmalı ? )

3. ilk küre proviron eklenmesi nasıl olur? ne gibi olumlu veya olumsuz etkisi olur ?

4. bu kür bazında pct'ye pregnyl konulmasına gerek var mıdır ? çünkü hafif bir kür olacak. eğer konulacak ise miktarı ne kadar olmalıdır ? yok ise pct esnasında ne kullanılması önerilir bu küre göre?

uzun oldu arkadaşlar. ama kapsamlı bir şekilde durumumu anlatınca daha sağlıklı yardım alacağımı düşündüm. şimdiden kusuruma bakmayın. cevaplarınızı bekliyorum. teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

caner06    21

Only testo kürü yapacaksan 250 mg ile başlarsan sonuçlar seni tatmin etmeyecek şöyle söyliyim 250 mg vücuduna sokacağına o parayla gidip kırmızı et alsan emin ol daha fazla büyürsün malesef ben dahil birçok kişinin yanıldığı şey şu; vücuda testosteron enanthe alırsam kocaman kaslara sahip olurum kanısı. Bu son derece gülünç çünkü bu dozların pek bir getirisi yok. Eğer fazla yan etki görmiyim diyorsan 500 mg testo ile başlamanı tavsiye ederim yanına yine temiz bir ilaç olan boldenone koyarsın. Sivilce olayına gelince Nac 600 kullanırsan sivilce olayı minumuma indirirsin ben 7.haftadayım tek bir sivilce mevcut değil. Pct ise test sonuçlarına göre yapılır kafaya göre yaparsan daha fazla yan etki görürsün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
caner06, 48 dakika önce yazdı:

Only testo kürü yapacaksan 250 mg ile başlarsan sonuçlar seni tatmin etmeyecek şöyle söyliyim 250 mg vücuduna sokacağına o parayla gidip kırmızı et alsan emin ol daha fazla büyürsün malesef ben dahil birçok kişinin yanıldığı şey şu; vücuda testosteron enanthe alırsam kocaman kaslara sahip olurum kanısı. Bu son derece gülünç çünkü bu dozların pek bir getirisi yok. Eğer fazla yan etki görmiyim diyorsan 500 mg testo ile başlamanı tavsiye ederim yanına yine temiz bir ilaç olan boldenone koyarsın. Sivilce olayına gelince Nac 600 kullanırsan sivilce olayı minumuma indirirsin ben 7.haftadayım tek bir sivilce mevcut değil. Pct ise test sonuçlarına göre yapılır kafaya göre yaparsan daha fazla yan etki görürsün.

teşekkür ederim kardeşim bilgilendirme için. yalnız ilk kürden yanına bir anabolizan eklemek istemiyorum. vücudun tepkisini görmek istiyorum. zaten çok fazla kas kütlesi elde etmek yerine ilk başta vücudun ürettiği bir şeyi vücuda sokmak istiyorum ki ileri ki kürlerde fikir versin bana. 4-5 kilo kas kütlesi hedefliyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
devildriver, 2 dakika önce yazdı:

teşekkür ederim kardeşim bilgilendirme için. yalnız ilk kürden yanına bir anabolizan eklemek istemiyorum. vücudun tepkisini görmek istiyorum. zaten çok fazla kas kütlesi elde etmek yerine ilk başta vücudun ürettiği bir şeyi vücuda sokmak istiyorum ki ileri ki kürlerde fikir versin bana. 4-5 kilo kas kütlesi hedefliyorum. 

Ektomorfsun ve hedef 4,5 kg kas ? :| Bence mantıklı başarılar. -_-

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
devildriver, 11 dakika önce yazdı:

3 ay 250 mg ile gittin diyelim şuan 70 kilodasın kür bitince 75 kilo oldun 1-2 kiloda kaybedeceksin (bu oran artabilirde azabilirde beslenmene, antremana ve genetiğine bağlı) sana kalıcak 3 kilo vücuda sokacağın kimyasala yazık bence bu benim görüşüm. Bu arada sen 250 mg de alsan 100 mg da alsan vücudun dışardan testosteron geliyor diye üretimi kesiyor kür boyunca.

tarihinde caner06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3

steroid konusunda yeterli bilgiye sahip değilim. bu konuda biraz bilgiye ihtiyacım var. sorduğum sorulara cevap verebilecek arkadaşlar olursa sevinirim.

caner06, 5 dakika önce yazdı:

3 ay 250 mg ile gittin diyelim şuan 70 kilodasın kür bitince 75 kilo oldun 1-2 kiloda kaybedeceksin (bu oran artabilirde azabilirde beslenmene, antremana ve genetiğine bağlı) sana kalıcak 3 kilo vücuda sokacağın kimyasala yazık bence bu benim görüşüm.

peki testoyu 500 e çıkararak nasıl bir etki olabilir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
devildriver, Şimdi yazdı:

steroid konusunda yeterli bilgiye sahip değilim. bu konuda biraz bilgiye ihtiyacım var. sorduğum sorulara cevap verebilecek arkadaşlar olursa sevinirim.

peki testoyu 500 e çıkararak nasıl bir etki olabilir? 

herkesin genetiğine göre değişmekte birlikte benim arkadaşım 78 kilo başladığı kürde 500 mg testo ile 86 yı gördü 3 aylık bir kürde. 3 ay sonra 2-3 kilo kaybı oldu sende buna göre kafanda bir şekil oluşturabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
caner06, 1 dakika önce yazdı:

herkesin genetiğine göre değişmekte birlikte benim arkadaşım 78 kilo başladığı kürde 500 mg testo ile 86 yı gördü 3 aylık bir kürde. 3 ay sonra 2-3 kilo kaybı oldu sende buna göre kafanda bir şekil oluşturabilirsin.

teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
devildriver, Şimdi yazdı:

teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. 

rica ederim kardeşim aklında bulunsun kürdeyken balık yağı ve nac 600 kullanmayı ihmal etme ayrıeten zinco alırsan kürü sorunsuz geçirirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
caner06, 5 dakika önce yazdı:

rica ederim kardeşim aklında bulunsun kürdeyken balık yağı ve nac 600 kullanmayı ihmal etme ayrıeten zinco alırsan kürü sorunsuz geçirirsin. 

teşekkür ederim. özelden daha ayrıntılı bilgi almak için yazmak istedim ama mesaj engelim var yeni olduğum için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.354
devildriver, 14 dakika önce yazdı:

teşekkür ederim. özelden daha ayrıntılı bilgi almak için yazmak istedim ama mesaj engelim var yeni olduğum için.

Yeni olduğunuz için hatırlatmakta fayda görüyorum. Tüm bilgiyi forum içinden alıyoruz sebebi şu sizin özelden alacağınız her bilgide kendi tecrübenizi arttıracaksınız ama forum için açılan her konuya gelen cevaplar ile hem siz hemde sizin arkanız dan gelen binlerce kişi tecrübe ediniyor. Bundan sebep özel mesajları engelledik.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
Loving, 2 saat önce yazdı:

Yeni olduğunuz için hatırlatmakta fayda görüyorum. Tüm bilgiyi forum içinden alıyoruz sebebi şu sizin özelden alacağınız her bilgide kendi tecrübenizi arttıracaksınız ama forum için açılan her konuya gelen cevaplar ile hem siz hemde sizin arkanız dan gelen binlerce kişi tecrübe ediniyor. Bundan sebep özel mesajları engelledik.

Keyifli forumlar.

şimdi arkadaşımız kürde olduğu için kür esnasında yaşadığı şeyleri öğrenmek istemiştim yoksa tüm bilgi içerikli açıklamaları forum aracılığı ile tartışılması konuşulması kanaatindeyim ben de. saygılar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.