Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

caner06

Test sonuçlarım çıktı ilaçlar sahte mi?

Önerilen İletiler

caner06    21

500 mg testosteron enanthe 400 mg boldenon küründeyim dün 7.enjeksiyonu oldum tahlil sonuçlarım şu şekilde 

1- Normalde testosteron değerinin 55 civarı olması gerekmiyor muydu?

2-Östrojenin faydalarından yararlanmak adına arimidex almama rağmen kürde kullanmama kararı aldım östrojen seviyesinin biraz daha yukarlarda olması gerekmiyor muydu?

3-Enjeksiyon yaparken bir miktar testosteron deri altına sızma yapıyor olabilir mi?

4-İlaçlar bu sonuçlara göre sahte olabilir mi?

21935360_10213338315026132_1087748324_n.jpg

tarihinde caner06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

caner06    21

Balkan pharma testosteron bvs boldenon hocam ancak etki göremedim pek 7.hafta olmasına rağmen nerede yanlış yapıyorum bilmiyorum :(

beslenmem şu şekilde sizce karbonhidrat az geliyor olabilir mi büyümek için?

Beslenmem şu şekilde= Sabah 7 yumurta (2 sarı) 

2.öğün 100 gram yulaf +50 gram fıstık ezmesi+1 tane muz

antreman öncesi öğün= 200 gram tavuk (pişmiş)  +150 gram pirinç

antreman sonrası= 200 gram tavuk +150 gram pirinç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62

Test sonuçların gayet iyi ilacın orjinalliğini kanıtlar derecede anabolizan olarak sadece boldenon alman eksik kalmış birde bvs hakkında iyi şeyler okumuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21

bvs kullanıpta memnun olmayan yok gibi hocam güzel etkiler alan birçok insanla konuştum ilk kürüm olduğu için deca gibi ilaçlara yer vermek istemedim belki 2.kürümde düşünebilirim sorun şurda kilo almama rağmen neden hacimsel olarak artış olmuyor neden gücümde artış olmuyor bu şunu gösteriyor bir yerde yanlış yapıyorum ama nerde? Antreman programımda gayet güzel onuda paylaşıcam burdan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Bu beslenmeyle tabi ki kilo alamazsın 180 gram protein 350gram karbon 50 gram yağ var pilava ve tavuga koydukların hariç. Ben bundan daha fazlasını kürde değilken yiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27

Fsh ve Lh en dipleri görmüş ilaçlar belli ki çalışıyor dostum. Beslenmeyi ve idmanı bir daha gözden geçir.

Bende şuan testo-deca küründeyim, yemek konusunda günüm günümü tutmasada ortalama 4 öğün yiyorum. (ara öğün hariç)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

ilaçlar çalışıo orası belli ama daha 7. enjeksion diosun  haftada 2 yapsan 3. haftadasın demekki boldenon 10. haftadan sonra çalışmaya başlayan bir ilaç zaten 3. haftada boldenondan acıkma hissi dışında bişey bekleme , ayrıca kullandıgın testoda uzun esterli yani 4. haftada verimini almaya baslarsın  , uzun esterli ilaçlar kullanıosun biraz sabırlı olman gerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
caner06, 1 dakika önce yazdı:

Hocam 7.haftadayım yani 14.enjeksiyonumu oldum birazdan son formumu atıcam buraya bugün kol antremanım vardı sıcak 41 cm geldi kilom şuanda 80 yağ oranımı siz tahmin edin az çok burdan ilk kürüm ve aklımda şöyle bir fikir var testoyu 750 mg yapmayı planlıyorum bu mantık işe yarar mı yoksa bu dozlarda mı devam etmeliyim?

Sıkıntı ilaçlarda değil. Ya çalışmada, ya ağırlıklarda, ya beslenmede ama ilaçlarda değil devam et böyle bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
caner06, 4 dakika önce yazdı:

Hocam 7.haftadayım yani 14.enjeksiyonumu oldum birazdan son formumu atıcam buraya bugün kol antremanım vardı sıcak 41 cm geldi kilom şuanda 80 yağ oranımı siz tahmin edin az çok burdan ilk kürüm ve aklımda şöyle bir fikir var testoyu 750 mg yapmayı planlıyorum bu mantık işe yarar mı yoksa bu dozlarda mı devam etmeliyim?

dozajları arttırma dostum.. sonuçta ilk kürün ve ilaçların çok üstün birşey değil, beklentini yüksek tutma senin sorunun beslenmede.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21

Beslenmede 1 ana öğün daha eklemem doğru olur mu sizce aklımda şu vardı testoyu 750 mg çıkarıp bir ana öğün eklemek örneğin 150 pirinç+200 gram ton balığı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
HalfNatty, Şimdi yazdı:

İlk kurde o mglere cikmaya gerek yok.

beslenme programımı paylaştım 1 ana öğün daha eklemek sizce bu işi çözer mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
caner06, 1 dakika önce yazdı:

beslenme programımı paylaştım 1 ana öğün daha eklemek sizce bu işi çözer mi?

Ana ogunde ne yediginize bagli.Protein oraniniz ideal karb ve kalori agirlikli bir ogun ekleyin isinizi gorur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
HalfNatty, Şimdi yazdı:

Ana ogunde ne yediginize bagli.Protein oraniniz ideal karb ve kalori agirlikli bir ogun ekleyin isinizi gorur

Beslenme programımı şu şekilde değiştirdim değişimleri bu konu altından yazıcam.

sabah 7 yumurta (2 sarı) 

2.öğün 100 gram yulaf +50 gram fıstık ezmesi+1 tane muz

3.öğün 150 gram bulgur+200 gram ton balığı

antreman öncesi öğün= 200 gram tavuk (pişmiş)  +150 gram pirinç

antreman sonrası= 200 gram tavuk +150 gram pirinç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
xeaven, 4 saat önce yazdı:

Bu beslenmeyle tabi ki kilo alamazsın 180 gram protein 350gram karbon 50 gram yağ var pilava ve tavuga koydukların hariç. Ben bundan daha fazlasını kürde değilken yiyorum

Gözümden kaçmış bu mesaj 180 gram protein mi? Tabiki supplementte kullanıyorum 72 gramda oradan geliyor karbo eksik desen sonuna kadar haklısın bununda sebebi çok yağlanmadan kütle kazanmaya çalışıyordum ama bunda değişikliğe gittim karboyu arttırdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

180+72 vaov.Kilo basi 2 ustu hic bi zaman mantikli gelmedi bana,75 kgde 100 120 arasi proyla hala lean kas kutlesi ekleyebimiyorum naturalde ,ped lede.Proya bu kadar yuklenmek yerine karb saglikli yaglara odaklanin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
HalfNatty, Şimdi yazdı:

180+72 vaov.Kilo basi 2 ustu hic bi zaman mantikli gelmedi bana,75 kgde 100 120 arasi proyla hala lean kas kutlesi ekleyebimiyorum naturalde ,ped lede.Proya bu kadar yuklenmek yerine karb saglikli yaglara odaklanin

zeytinyağından, yer fıstığından, bademden yeterince sağlıklı yağ aldığımı düşünüyorum karbo düşüktü onuda arttırdım bakalım vücudum nasıl tepki vericek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Selamlar Caner ; ben değerlerden anlamam ama beslenmeden anladığımı düşünüyorum , yazdıklarına bakınca direk göze batan şeyleri söyleyeyim.

Meyven çok az günde en az 3 4 porsiyon meyve olmalı + bu meyveli öğünlerin en az 1 tanesine de 8 9 tam ceviz veya 30 üstü badem yemelisin. (bu 3 4 porsiyon meyvenin hepsi bir öğünde değil örneğin 2 porsiyonu yemişli olan öğünde diğeri akşam saatleri otururken birini de hayat akışına göre oturtabilirsin. 1 porsiyona örnek 1 küçük elma , 1 küçük muz muz büyükse 2 porsiyon da diyebiliriz ona) (elma ve ceviz birlikte çok güzel gidiyor ben çok seviyorum :D )

Bunun haricinde steroidler metobolizmamıza etki ettiğinden sindirim sistemimizi de etkiliyor ve bağırsaklarımızı yumuşatmamız için kuru gıdalara yönlenmeliyiz. Örneğin sabah kalkınca 3 4 kuru kayısı veya incir artık hangisini daha çok seviyorsan.

Salata bence baya önemli öğünlerine bunu da eklemelisin(çoban olur , mevsim olur artık nasıl seversen). Bir diğer göze batan şey de kalsiyumun çok az gibi? Pilav olan öğünlerine yoğurt da eklemelisin. 6 öğün + supplementlar olarak hesaplamalısın yemeğin yerine geçirme hesap yaparken supplementları. 7 yumurta bilmiyorum önerenler var da 7 tane öyle yiyeceğine 3 tane sarısıyla ye. 

Yemekleri de sürekli değiştir vücudu şaşırt , örneğin ben bulgurdan sıkılırsam gidiyorum makarna yapıyorum kaşarlı üstüne ton balığını döküyorum bazen üşenmezsem de gidip marketten sos reyonundan tuhaf tuhaf soslar alıp öyle şeyler deniyorum :D . Hep tavuk da olmasın , et de ye , hindi de çok güzel oluyor bulgurun yanında tavsiye ederim. Patatesten de korkma kızartma değilse tabi. Örneğin geçen bir kız arkadaşım fırında baharatlı patatesli tavuk yaptı. Kafa rahat yedim.

Yulaflı bölümü kesip bazı günler oraya karışık bir sandviç de ekleyebilirsin.

Tabi bazı şeylerden kaç örneğin alkol kullanıyorsan ne içtiğine dikkat et , birayı çıkar yerine cin veya viski tercih edebilirsin kalorisi düşük olduğundan. Çay kahvede şeker kullanıyorsan kesmelisin. Yemeklere hazırlanışı harici ekstra tuz atmaktan kaçmalısın gibi gibi... Söylediklerimde bildiğin illaki bir şeyler vardır ama umarım yararlı olmuşumdur :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
JrRommel, 2 saat önce yazdı:

Selamlar Caner ; ben değerlerden anlamam ama beslenmeden anladığımı düşünüyorum , yazdıklarına bakınca direk göze batan şeyleri söyleyeyim.

Meyven çok az günde en az 3 4 porsiyon meyve olmalı + bu meyveli öğünlerin en az 1 tanesine de 8 9 tam ceviz veya 30 üstü badem yemelisin. (bu 3 4 porsiyon meyvenin hepsi bir öğünde değil örneğin 2 porsiyonu yemişli olan öğünde diğeri akşam saatleri otururken birini de hayat akışına göre oturtabilirsin. 1 porsiyona örnek 1 küçük elma , 1 küçük muz muz büyükse 2 porsiyon da diyebiliriz ona) (elma ve ceviz birlikte çok güzel gidiyor ben çok seviyorum :D )

Bunun haricinde steroidler metobolizmamıza etki ettiğinden sindirim sistemimizi de etkiliyor ve bağırsaklarımızı yumuşatmamız için kuru gıdalara yönlenmeliyiz. Örneğin sabah kalkınca 3 4 kuru kayısı veya incir artık hangisini daha çok seviyorsan.

Salata bence baya önemli öğünlerine bunu da eklemelisin(çoban olur , mevsim olur artık nasıl seversen). Bir diğer göze batan şey de kalsiyumun çok az gibi? Pilav olan öğünlerine yoğurt da eklemelisin. 6 öğün + supplementlar olarak hesaplamalısın yemeğin yerine geçirme hesap yaparken supplementları. 7 yumurta bilmiyorum önerenler var da 7 tane öyle yiyeceğine 3 tane sarısıyla ye. 

Yemekleri de sürekli değiştir vücudu şaşırt , örneğin ben bulgurdan sıkılırsam gidiyorum makarna yapıyorum kaşarlı üstüne ton balığını döküyorum bazen üşenmezsem de gidip marketten sos reyonundan tuhaf tuhaf soslar alıp öyle şeyler deniyorum :D . Hep tavuk da olmasın , et de ye , hindi de çok güzel oluyor bulgurun yanında tavsiye ederim. Patatesten de korkma kızartma değilse tabi. Örneğin geçen bir kız arkadaşım fırında baharatlı patatesli tavuk yaptı. Kafa rahat yedim.

Yulaflı bölümü kesip bazı günler oraya karışık bir sandviç de ekleyebilirsin.

Tabi bazı şeylerden kaç örneğin alkol kullanıyorsan ne içtiğine dikkat et , birayı çıkar yerine cin veya viski tercih edebilirsin kalorisi düşük olduğundan. Çay kahvede şeker kullanıyorsan kesmelisin. Yemeklere hazırlanışı harici ekstra tuz atmaktan kaçmalısın gibi gibi... Söylediklerimde bildiğin illaki bir şeyler vardır ama umarım yararlı olmuşumdur :)

Alkol ve sigara yok. Salata tüketiyorum ama beslenme programında sadece makroları belirttim meyve konusuna gelincede kürdeykende, kür yapmayan birisininde 3-4 porsiyon meyve tüketmesi özellikle şekeri yüksek olan muz tüketmesini doğru bulmuyorum eğer meyveleri abartırsan yağlanma olarak geri dönecektir bunun örnekleri mevcut meyveyi 3-4 porsiyona çıkarmak yerine kompleks karbonhidratları arttırmanın bizi çok daha büyüteceği gerçek :)  bu arada kolestrol, kalsiyum, b12 gibi değerleri çok iyi düzeyde buda beslenme konusunda iyiye işaret :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.