Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

Iphone 8 tanıtıldı

Önerilen İletiler

Bay-T    4.239

Arkadaşlar bugün ip8 daha doğrusu ip x tanıtıldı. 2 böbreğim var birini kullanmıyordum zaten iyi oldu satıp telefonu almayı planlıyorum :D Nedir yorumlar alacak olan var mı forum da ? Var mı öyle babacanlar aramızda şöyle bir adım öne çıksınlar bakalım :D 

Amerikada 1000 dolara cikacak telefon Turkiye'de minimum 5500. 

Rezillik degil de ne ?

iPhone-X-Bir-devrimin-adi93685_1.jpg

iPhone-X-Bir-devrimin-adi93685_2.jpg

Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın

• ahahaha 2
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    851

Ben de Apple'den hiç hoşlanmam ancak i-Phone X ile çıtayı bambaşka bir yere taşımışlar. Android ekosisteminde bu cihazla yarım yamalak da olsa rekabet edebilecek tek cihaz Mi Mix 2. O da çok geride kalıyor... Gelin artı noktalarına bakalım;

- Ekran bomba gibi, görünüşe göre S8 Edge+'dan falan çok daha yüksek bir kasa/ekran oranına sahip. %95 desek yeridir. Mi Mix 2'den iyi mi? Ölçüp biçmek lazım, bana kalırsa ciddi bir fark yok arada. Lakin bu i-Phone X ve S8 olaylarını da "Xiaomi hep tahlüt yapüyür yeaa" diyen kesimin yüzüne vurmak lazım. Mi Mix resmen bugün bildiğimiz akıllı telefonların ekran/kasa oranlarının böyle güzel bir seviyeye gelmesini zorunlu hale getirdi. Apple Fanboylar; i-Phone X'i övmeden önce Mi Mix'in hakkını verin.

- İşlemci uçuyor. 1 adet Geekbench skoru sızdı ki, tek çekirdekte 4000 çok çekirdekte 10000 puan alıyor. Bu muazzam bir şey. Ne kadar muazzam olduğunu anlayabilmeniz için bir örnek vereyim; Intel'in 8.nesil ultra düşük voltajlı işlemcilerinden 4 çekirdek ve 8 izleğe sahip 8250U Geekbench'ten takriben 4000 tek çekirdek 11000 de çok çekirdek puanı alıyor, TDP'si ise 15W. Apple'nin A11'inin %100 CPU+GPU yükünde 5Watt dahi harcadığını düşünmüyorum. Rakip Android OS'deki en güçlü çözüm olan Snapdragon'un Tek çekirdek performansı 1900 seviyelerinde kalırken çoklu çekirdek performansı ise 63000 seviyelerinde kalıyor. GPU konusunda Qualcomm'a rakip olmaları mümkün değil zaten çünkü Adreno 530 korkunç güçlü bir mobil GPU. Laptop'a koysan orada dahi yürür, Vulkan desteğiyle çok canlar yakabilir. Neyse konudan sapmayalım, i-Phone tarafı CPU gücü olarak resmen yok ediyor. Bulldozer vs. Sandy Bridge gibi bir durum var. Qualcomm bir Ryzen atağı yapamadığı takdirde Android platformunun işi gerçekten zor. Artık Qualcomm ortalığın altını üstüne getirecek elinde ne var ne yok ARGE'ye basacak, yüksek verimli en azından multi core başarımında A11 Bionic'i geçen bir çip çıkartacak. Aksi takdirde iPhone resmen donanım olarak da ciddi bir fark atmış durumda. i-Phone eskiden teknik olarak kötü, stabilite olarak iyiydi. Şimdi teknik olarak en iyi, stabilite olarak da orta şeker(Android'den daha stabilcileri şöyle dışarı alalım. Şimdi araştırmak istemiyorum ancak araştırması yapılmış, iOS'da uygulamalar daha çok force close yapıyormuş, veriyle sabit). 

- Kamera konusunda birçok şey yapmış gibi duruyorlar. Hiçbir gelişme gerçekleştirmeseler dahi Pixel'den çok az bir miktar gerideler. Bu atakla en kötüsünden durumu eşitleyeceklerdir.

- Pil ömrü olarak i-Phone 7'nin 2 katı bir ömür vaat ediyorlar ki, i-Phone 7'nin pil ömrü berbat olmasına karşın 2 katı olunca işler değişiyor ve Galaxy S8'e falan tur bindiriyor. Apple yalan söylüyorsa ve i-Phone 7'nin üzerine %50 dahi koysa S8+'ı ciddi bir farkla geçiyor; http://www.gsmarena.com/battery-test.php3

- Ekran panel kalitesi olarak da sonunda Samsung'u yakaladılar 1080p Ultra Wide benzeri bir ekran çözünürlüğü var i-Phone X'in. Ayrıca ekran HDR destekli.

- Yüz tanıma teknolojisi söylendiği kadarıyla çok başarılı. Alenen yalan söylemiyorlarsa(Apple'nin yapmadığı şey değil) bu da Android'in sunamayacağı nitelikte bir özellik...

Ez cümle; Apple genelde her şeyi en ucuza kurtarmaya çalışan cimri bir firma ancak bu sefer kesenin ağzını sonuna kadar açmışlar. i-Phone-X de çok başarılı bir telefon olmuş. Ama fiyatı şaka gibi tabi. Türkiye'de 5500 TL'den başlayacaktır. O.oxD

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

videoya bakılırsa ekran kasa oranında mi mix2 ye rakıp olamayacak gibi duruyor çerceveler bariz gözüküyor %80 miş zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409
Bay-T, 13.09.2017 - 00:35 yazdı:

Arkadaşlar bugün ip8 daha doğrusu ip x tanıtıldı. 2 böbreğim var birini kullanmıyordum zaten iyi oldu satıp telefonu almayı planlıyorum :D Nedir yorumlar alacak olan var mı forum da ? Var mı öyle babacanlar aramızda şöyle bir adım öne çıksınlar bakalım :D 

Amerikada 1000 dolara cikacak telefon Turkiye'de minimum 5500. 

Rezillik degil de ne ?

iPhone-X-Bir-devrimin-adi93685_1.jpg

iPhone-X-Bir-devrimin-adi93685_2.jpg

Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın

VAY BE ABİ NE GÜZEL GÜNLERMİŞ ŞU AN %98 VERGİ… 😄

• ahahaha 2
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.