Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Steroidlignc

Steroid alımı

Önerilen İletiler

İyi akşamlar saygı değer hocalarım ve sayın üyeler,

Konu başlığını açma sebebim şahsi bir zor durumda kalmamdan kaynaklanıyor forumda bu konu veya türevi bir cevap olmadığından sizlerin bilgilerine ihtiyacım var.

vucut geliştirme sporunu 3 senedir aktif şekilde ara vermeden (1-2 hafta senede sadece) yaptım ve nihai sonuca varmak için steroidler aklımı kurcalamaya başladı. 3 senedir bil fiili gittiğim salonda ki saygı duyduğum hocalarla istişare yaptım ve bana eylülün 15 de onlarında küre girceğini onlarla beraber eşlik ederek sağlam pct., korunma ve gıda takviyesiyle geceleri salonu açık tutarak zımba gibi olacaklarını söyledi benide ikna ettiler ama kapamlı bilgiye sahip değilim haliyle kabul görülür olduğunu düşündüm.

Steroid kürü şu şekilde Enantat boldenon kürü olup 1 er kutu 250mg dozajda 1000 lira fiyat çekti. Ürün Carbon denilen bir marka internette araştırmama rağmen böyle bir ürünle karşılaşmadım. Sizce bu işin altında sıkıntı var mı ? Piyasa nasıl ? sahte olma olasılığı nedir ? Sorduğumda ise çok güvenilir olarak alındığı ve böyle bir durumun söz konusu olunmadığı belirtiliyor. Aramızın hocayla iyi olması beni ürüne itiyor fakat böyle bir durum olmasına karşın hocayı ve salonu değiştirmeyi düşünüyorum. Sizlerin fikirlerine ihtiyacım var teşekkür ederim şimdiden. 

Edit: 1 83 boy 90 kilo %14 vucut yağ oranım var yaşım ise 22 saygılarımla 

tarihinde Steroidlignc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.240
Steroidlignc, 3 dakika önce yazdı:

İyi akşamlar saygı değer hocalarım ve sayın üyeler,

Konu başlığını açma sebebim şahsi bir zor durumda kalmamdan kaynaklanıyor forumda bu konu veya türevi bir cevap olmadığından sizlerin bilgilerine ihtiyacım var.

vucut geliştirme sporunu 3 senedir aktif şekilde ara vermeden (1-2 hafta senede sadece) yaptım ve nihai sonuca varmak için steroidler aklımı kurcalamaya başladı. 3 senedir bil fiili gittiğim salonda ki saygı duyduğum hocalarla istişare yaptım ve bana eylülün 15 de onlarında küre girceğini onlarla beraber eşlik ederek sağlam pct., korunma ve gıda takviyesiyle geceleri salonu açık tutarak zımba gibi olacaklarını söyledi benide ikna ettiler ama kapamlı bilgiye sahip değilim haliyle kabul görülür olduğunu düşündüm.

Steroid kürü şu şekilde Enantat boldenon kürü olup 1 er kutu 250mg dozajda 1000 lira fiyat çekti. Ürün Carbon denilen bir marka internette araştırmama rağmen böyle bir ürünle karşılaşmadım. Sizce bu işin altında sıkıntı var mı ? Piyasa nasıl ? sahte olma olasılığı nedir ? Sorduğumda ise çok güvenilir olarak alındığı ve böyle bir durumun söz konusu olunmadığı belirtiliyor. Aramızın hocayla iyi olması beni ürüne itiyor fakat böyle bir durum olmasına karşın hocayı ve salonu değiştirmeyi düşünüyorum. Sizlerin fikirlerine ihtiyacım var teşekkür ederim şimdiden. 

Edit: 1 83 boy 90 kilo %14 vucut yağ oranım var yaşım ise 22 saygılarımla 

İnsnaların artık her denilene inanmaması ve araştırması çok güzel bir şey tebrik ederim ve dolandırılmanın eşiğinde olduğunuzu platformun en eski üyelerinden biri olarak söylemek isterim. Carbon pharma denilen pislik ilaç merdiven altının altının altıdır. Türkiye de üretilir ve yeri yurdu içeriği belli olmayan bir ilaçtır. Sakın ama sakın uzak durun. ve 1 er kutuya 1000  lira mı ? O kişiler kimse arkadaşlığını hemen bitir dostum :) 

Güvenilir %100 ürünüm çalışsın bende sağlıklı bir küre gireyim diyorsan @Loving Burak hoca ile mutlaka bağlantıya geç. Facebook grupları var oradan yaz anında cevap alırsın veya info@peptidturkiye.com mail at dönüş yapar en kötü forum dan özel mesaj atarak ulaşabilirsin. Sakın ama sakın böyle vampirlerden uzak dur bunlar senin sağlığını yada hedeflerini değil cebindeki parayı gözetirler sonra da ortadan kaybolurlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allah razı olsun hocam çok teşekkür ediyorum söylediğiniz gibi ilişkimi kesip  salonumuda değiştiriyorum.  Verdiğiniz bilgi doğrultusunda tavsiye ettiğiniz hocamızlada iletişime geçiyorum. iyi forumlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38

Banada gap diye bi marka tavsiye ettiler bi markanin kisaltilmisi sanirim cok yakin arkdasim kullanio ileri seviyede memnunda ama benimde kafam karisik burada bu sitede ve burak hocanin verdgi bilgileri cogu kimse veremiyor  bakalim ben neye karar vericem 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok özür dileyerek fotoğrafınıda paylaimak istiyorum saygıdeğer @Bay-T hocamın ilacı görüp kalitesiz olduğunu teğit etmesini istiyorum.

29DBPO.jpg

IMG_8860.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Bu ürün doğru dostum. Sakın sakın aman uzak dur ve bu konuları oku.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Ürün azda olsa çalışsa dahi enfeksiyon sorunu yaşayabilirsiniz optimum da ilk başlarda çalışıyordu fakat çoğu kişi kalçasindan enfeksiyon çektırıyordu türkiyede üretilen bütün ürünler sterilizasyondan çok uzak buraya konu açmanız çok iyi olmuş spor salonlarinda üye buldular mi hemen parası sömürmeye çalışırlar 50 tllik suplementi bile 250 —300 tl ye satan insanlar var ki bu sağlıksal açıdan farklı size gider carbon satar kendi gider en temiz en sağlam ürünleri kullanır

tarihinde Bloxq tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.